رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، Mohammad_ai69 گفته است :

ممنون محمد جان

خیلی دنبال انتن دهی قوی نیستم بیشتر پایداری و پینگ  و نویز گیری با کیفیت بالا مد نظرم هست

دوستان نظرتون در مورد مودم روتر لینک سیس X1000 N300  چیه ؟ اون چیزایی که می خوام در این مودم هست ؟

مخلصیم،

مودم خوبیه و ویژگی هایی که مدنظرت هست رو داره،

ولی گارانتی چه شرکتیه ؟ چون گارانتی اصلی و رسمی برای مودم خیلی مهمه .  

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

گارانتی (آواژنگ - 2 سال)

در مورد هنگ کردنش چیزی شنیدین شما ؟ بعضی ها میگن هنگ میکنه ! مدلی که توی لیون هم هست

لینک به دیدگاه

یکی از دوستانم این مدل رو داشت، به دلیل هنگ و سرعت پایین اتصال وای فای، برای گارانتی فرستاد، و یک دونه جدید براش فرستادن، و الان کاملا راضیه . ولی باز هم پیگیرش شدم، میگفت ای کاش ایسوس میگرفتم، دوستم گیمر نیست . 

لینک به دیدگاه

ای بابا والله موندم میترسم بگیرم بعد برای بازی کارایی برام نداشته باشه تازه بدترم بشه

الان این ایسوس که میگین پایداری خوبی داره ؟

ویرایش شده توسط Mohammad_ai69
لینک به دیدگاه

آقا محمد، مودم قطعه ای که باید جواب خودشو پس داده باشه، مودم های برند ایسوس جواب خودشون رو خوب پس دادند، به نظر من یک آکبندشو تهیه کن با گارانتی سازگار، خیالت هم از هر جهت راحت باشه . 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

آقا محمد، مودم قطعه ای که باید جواب خودشو پس داده باشه، مودم های برند ایسوس جواب خودشون رو خوب پس دادند، به نظر من یک آکبندشو تهیه کن با گارانتی سازگار، خیالت هم از هر جهت راحت باشه . 

یه سوال شما از چه شرکتی اینترنت میگیرین ؟ ایا پایداری خوبی براتون داشته ؟ و اینکه الان پینگتون چنده ؟ ( البته پینگ بستگی به منطقه و شرکت ارائه دهنده داره ولی نمیشه منکر مودم خوب هم شد )

در 12 دقیقه قبل، bigtheme ir گفته است :

ممنون دوست عزیزمون ، ولی tp-link و d-link نمی خوام

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

مودم ها همه یه پینگ بهت میدن ولی اگه میخای بگیری tp link archer d20 مودم خوبی هست فقط تنها ایرادش چراغاش ثابته و چشمک نمیزنه. اول می خاستم asus بگیرم ولی دیدم خیلی ها مشکل دارن باهاش طوریمه بعد یه سال نرم افزیری خراب میشه و نمیشه کاریش کرد. در مورد لینکسیس هم که چون از سیسکو جدا شده دیگه مودماش کیفیت قبلو نداره و خریدش ریسکه یا خراب درمیاد یا مثه چی کار میکنه برات

لینک به دیدگاه

بنده که n10c1 ارم وبازی آنلاین میزنم بتل1 و4 الآن ودرکل راضیم امکانات نرمافزاریش که خیلی عالی وخوبه وزیبایی بینظیری تو مودما داره میزکامپیوترو قشنگ میکنه اکثرا راضی هستند

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

بنده که n10c1 ارم وبازی آنلاین میزنم بتل1 و4 الآن ودرکل راضیم امکانات نرمافزاریش که خیلی عالی وخوبه وزیبایی بینظیری تو مودما داره میزکامپیوترو قشنگ میکنه اکثرا راضی هستند

سوالم اینکه قبلا مودم دیگه تست کردین که متوجه تغییر پینگ شده باشین ؟ پایداری خوبی روی نت داره ؟ منظورم اینکه dc نمیشه توی تایم زیاد

ویرایش شده توسط Mohammad_ai69
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mohammad_ai69 گفته است :

لطفا اسم کاملش رو بگین بعد سوالم اینکه قبلا مودم دیگه تست کردین که متوجه تغیر پینگ شده باشین ؟ پایداری خوبی داره ؟

والا بنده چون خونمون فیبر نوریه مجبورم ازمخابرات نت بگیرم بار اول رو خط از این هواوی صفیدا دادن خیلی دردسر داشت برام قطع ووصل زیاد داشت.ولی ایسوسه رو که گرفتم حرفی از قطعی ومشکلاتش نبوده تاحالا .1سالی میشه .asus n10c1 مدل دقیقه وبهترین سری n10 هست با بیشترین قدرت آنتن که جدا هم میشه آنتنش  وراستش اون موقع یادم نیست پینگ واینا چجور بود وضعیتش. دیویژن میزدم . الآن بتل1 خاطرمه آخرین بار 130پینگم بود اما خب خود سرورها و پلیرها هم مهم هستن تا180 هم پینگ داشتم و100هم کمترین مقدار بوده مثل اینکه. نت 8مگابیت مخابرات دارم .درکل ایسوس بگیری پشیمون نمیشی مشکلی هم داشته باشه باگارانتی خوبیمثل سازگار میری میدی عوضش میکنن برات.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sinatak گفته است :

درود دوست عزیز

مودم ها همه یه پینگ بهت میدن ولی اگه میخای بگیری tp link archer d20 مودم خوبی هست فقط تنها ایرادش چراغاش ثابته و چشمک نمیزنه. اول می خاستم asus بگیرم ولی دیدم خیلی ها مشکل دارن باهاش طوریمه بعد یه سال نرم افزیری خراب میشه و نمیشه کاریش کرد. در مورد لینکسیس هم که چون از سیسکو جدا شده دیگه مودماش کیفیت قبلو نداره و خریدش ریسکه یا خراب درمیاد یا مثه چی کار میکنه برات

تشکر میکنم برای پاسخگویی ولی دوست عزیز مودم های مد نظرم TP-LINK نیستن چون خیلی تغلبیش توی بازار زیاد شده هم D-LINK هم Tp-link خریدم سر چند ماه مشکل پیدا کردن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohammad_ai69 گفته است :

یه سوال شما از چه شرکتی اینترنت میگیرین ؟ ایا پایداری خوبی براتون داشته ؟ و اینکه الان پینگتون چنده ؟ ( البته پینگ بستگی به منطقه و شرکت ارائه دهنده داره ولی نمیشه منکر مودم خوب هم شد )

من از مخابرات اینترنت گرفتم، پایداری که انصافاً عالیه . (من تقریباً ساکن مرکز مشهدم و از سرعت و پایداری اینترنت کاملاً راضیم)

1.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/24, 14:35:50، سعید بهمنیان گفته است :

درود مهدی جان

چیزی که نیاز دارم دقیقا اینه:

یک وایفای مجازی داشته باشم که با کلید بشه قطع و وصلش کرد و در این قطع و وصلی مودم ریستارت یا قطع حتی لحظه ای نشه. تا جایی که این نمونه ها رو بررسیدم برای همهشون باید از تو تنظیمات مودم این کار رو کرد و شبکه لحظه ای قطع می شه.

آره فهمیدم چی مد نظرته

مودم های خوبی که میشه گرفت :

DSL-AC88U

DSL-AC68U

DSL-N55U

DSL-N14U

DSL-N12U

همشون این قابلیت رو بصورت سخت افزاری در پشت خودشون دارن

Ashampoo_Snap_2017_12.17_00h21m52s_001_.thumb.png.e76e9f2fd5ccf92d58cbb55f369ef13b.pngAshampoo_Snap_2017_12.17_00h23m13s_002_.thumb.png.0af54d54fd307519183b79c26ee424bc.png

لینک به دیدگاه

سلام

قصد خرید کارت شبکه دارم لطفا راهنمایی کنین که از چه مارکی باشه بهتره

وبه صورت usbباشه یا وایرلس (داخل اسلات نصب بشه)

سرعتش هم بالا باشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، sapphire14 گفته است :

سلام

قصد خرید کارت شبکه دارم لطفا راهنمایی کنین که از چه مارکی باشه بهتره

وبه صورت usbباشه یا وایرلس (داخل اسلات نصب بشه)

سرعتش هم بالا باشه

سلام

یدونه تیپلینک 727ان بگیرید،حدود 25 تا 30 تومنه.قیمت مناسب با بازدهی خوب و واسه کاربر خونگی کافیه.اگرهم اینترنال میخاین این مدل خوبه،دقت کنید بردتون قابلیت نصب این مورد رو داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

آره فهمیدم چی مد نظرته

مودم های خوبی که میشه گرفت :

DSL-AC88U

DSL-AC68U

DSL-N55U

DSL-N14U

DSL-N12U

همشون این قابلیت رو بصورت سخت افزاری در پشت خودشون دارن

Ashampoo_Snap_2017_12.17_00h21m52s_001_.thumb.png.e76e9f2fd5ccf92d58cbb55f369ef13b.pngAshampoo_Snap_2017_12.17_00h23m13s_002_.thumb.png.0af54d54fd307519183b79c26ee424bc.png

مهدی جان

سری n رو آزموده ام، اون دکمه وایفای رو کلا خاموش و روشن می کنه و نه وایفای مجازی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

من از مخابرات اینترنت گرفتم، پایداری که انصافاً عالیه . (من تقریباً ساکن مرکز مشهدم و از سرعت و پایداری اینترنت کاملاً راضیم)

1.jpg

تشکر این ای پی داخلی هستش بی زحمت این ای پی رو پینگ کنین 146.66.155.1

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad_ai69 گفته است :

تشکر این ای پی داخلی هستش بی زحمت این ای پی رو پینگ کنین 146.66.155.1

این ای پی و سرور کجا بود؟ پینگمون رو داغون کرد : 

1.jpg

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

1.jpg

سلام 

من مودم TP-link TD-W8151N رو دارم 

این مودم ممکن باعث کاهش سرعت یا پینگم بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سلام 

من مودم TP-link TD-W8151N رو دارم 

این مودم ممکن باعث کاهش سرعت یا پینگم بشه؟؟؟

سلام میعاد جان، 

مسئله ای هست که ما باید قبول کنیم، اینترنت ایران ما زیاد خوب نیست، باز کاری به شرکت  ارائه دهنده اینترنت و منطقه سکونت و ... نداریم . 

در 12 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

1.jpg

این تست پینگ، با آی پی داخلیه، که اون عدد تایم نشون دهنده پینگ (یا سرعت اینترنت) هستش، زیر صد باشه خوبه . 

بعضی از دوستان میگن، انواع مختلف مودم، تقریباً در پینگ تفاوتی ندارن، پس ذهنتو درگیر نوع مودم نکن .

خودت یک تست پینگ بگیر، ببین چه عددی رو بهت میده .   

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام میعاد جان، 

مسئله ای هست که ما باید قبول کنیم، اینترنت ایران ما زیاد خوب نیست، باز کاری به شرکت  ارائه دهنده اینترنت و منطقه سکونت و ... نداریم . 

این تست پینگ، با آی پی داخلیه، که اون عدد تایم نشون دهنده پینگ (یا سرعت اینترنت) هستش، زیر صد باشه خوبه . 

بعضی از دوستان میگن، انواع مختلف مودم، تقریباً در پینگ تفاوتی ندارن، پس ذهنتو درگیر نوع مودم نکن .

خودت یک تست پینگ بگیر، ببین چه عددی رو بهت میده .   

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

1.jpg

ای پی اروپاست ، در واقع دوستان تفکرشون در مورد پینگ کمی اشتباه هست شما پینگ داخلی گرفتین که تاثیر زیادی در مصرف روزانه ما نداره و ما 99 % از اینترنت بین الملل استفاده میکنیم و باید پینگ بین الملل گرفته بشه در واقع پینگ شما خراب نیست و در ایران الان تقریبا حداقل هست خیلی ها با این ای پی پینگ بالای 150 دارن و پینگ شما براشون ارزوست . ولی خودم 110 هست پینگ این ای پی البته با دست کاری دوستم که توی پشتیبانی کار میکنه . در کل من مودم رو میخواستم برای پایداری و دقت بالا و اینکه شاید این پینگ رو هم در حد 10-20 تا بیاره پایین چون شنیدم بعضی از مودم ها تاثیر بسزایی دارن وگرنه خود پینگ 80 % مربوط به شرکت ارائه دهنده اینترنت است .

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم مودم روی پینگ انچنان تاثیری بزاره

این  پینگی هست که من با این ای پی میگیرم با مودم 8817 تی پی لینک که یکی از ارزونترین مودم های بازاره

123.thumb.JPG.5481ea2e8c5ac2cd7cae79776a3f3bea.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1394/12/28, 02:49:14، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

مودم بیلیون محصول آمریکاییه که این شرکت کلا در راستای محصولات شبکه کار میکنه و مودم های خوبی هم داره

من از مودم بیلیون راضی نیستم . به نظر نمیاد آمریکایی باشه. نمایندگیش پارس انلاینه ! یکی داشتم یکسال با بدبختی اینترنت میداد راحت هم هک میشد. بعدشم راحت پیر شد باید هی ریستارتش میکردی تا یکم اینترنت بده!  بعدیشم عمویم خرید یکی جدیدیشو مودم رو یکم  جا به جاش میکردی قطع میشد ! کجا بیلیون فقط در زمینه ی محصولات شبکه کار میکنه؟ منبع تغذیه هم میزنه! . ازش متنفرم و به هیچ کس هم پیشنهاد نمیکنم ! مودمی میخوای که پیر نشه! فریمور و رابط کاربری تنظیمات خوبی داشته باشه !امکانات خاصی داشته باشه فقط ایسوس ! دو ساله که مودم DSL N10 C1رو دارم واقعا ازش راضیم . پیر نمیشه ! هنوز مثل روز اولشه ! طراحی زیبایی هم داره . تی پی لینک و د لینک به پاش نمیرسن .  درسته مودم های خوبین ولی بعد از مدتی پیر میشن . ولی مودم ایسوس قابل وصف نیست ! یه ایرادی نمیشه ازشون گرفت!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...