رفتن به مطلب

فروش رم 1 گیگ - ddr 400 kingston

Sir_MKH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این رم از چند وقت پیش بلا استفاده مونده به علت تغییر سیستم=D>اگه کسی طلبه هست بگه.حدود 6 ماه کار کرده.اینم لینک مربوط به قطعه : http://lioncomputer....?product_id=466 البته چند تا قطعه دیگه هم هست که تو بخش مربوط به خودش تاپیکشو می زنم@};-با توجه به اینکه قیمت آک این قطعه الان 48 تومن هست قیمت پیشنهادیتونو بگید.

لینک به دیدگاه

گارانتی کجاست عزیز ؟ برچسب گارانتی کجا رو داره . چون این خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

گارانتی کجاست عزیز ؟ برچسب گارانتی کجا رو داره . چون این خیلی مهمه

سلام آقای حسینی.اینجا که احتمالا ما رو یادتون نمیاد=D>راستش همین الان این رم همرام نیست تا فردا یا پس فردا هم یه عکس می زارم هم گارانتی شو می گم@};-

لینک به دیدگاه

من الان برچسب گارانتیشو چک کردم.یه هولوگرام هستش.تو بک گروندش نوشته smc و روشم نوشته dubai و یه شماره نوشته.@};-

لینک به دیدگاه

من الان برچسب گارانتیشو چک کردم.یه هولوگرام هستش.تو بک گروندش نوشته smc و روشم نوشته dubai و یه شماره نوشته.@};-

راستش رو بخواید این گارانتی کاملا غیر اورجینال میاره و تا الان کسی کالای اورجینال ازشون ندیده عزیز . شرمندم @};-

لینک به دیدگاه

راستش رو بخواید این گارانتی کاملا غیر اورجینال میاره و تا الان کسی کالای اورجینال ازشون ندیده عزیز . شرمندم @};-

@};-

آقا مرسی اطلاع دادید حداقل قطعه ناجور دست ملت ندیم.تاپیکم ببندید لطفا. بندازیم دور بهتره!straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.من تازه تو این انجمن عضو شدم.یکی از دوستان به اسم DJVAHID این سایتو معرفی کرده،یک عدد رم کینگستون باس 400 1 گیگ واسه فروش دارم.قیمت پایه رو 38000 تومان میزارم با هزینه پست.در صورت تمایل پیام بزارین.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.من تازه تو این انجمن عضو شدم.یکی از دوستان به اسم DJVAHID این سایتو معرفی کرده،یک عدد رم کینگستون باس 400 1 گیگ واسه فروش دارم.قیمت پایه رو 38000 تومان میزارم با هزینه پست.در صورت تمایل پیام بزارین.ممنون

سلام دوست من ... خوش اومدی... رمت گارانتی کچاست ؟ چون به گفته جناب حسینی گارانتی دهندش مهمه ...

ویرایش شده توسط D J V A H I D
لینک به دیدگاه

اینهم ادرس وبسایتش:

http://www.rayantarh...46&us1=8&us2=31

و ادرس شرکت:

نام شرکت :مرکز حافظه ایران.. آدرس تهران - خیابان ولیعصر - مرکز کامپیوتر ایران - طبقه 2 - واحد 220تلفن8910154

زمینه فعالیت

KINGSTON

ویرایش شده توسط amijon
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

رم های ddr رو خریدارم

256 5 تا 6 تومن

512 14 تا 16

1 گیگ 28 تا 32

اختلاف قیمت واسه موارد بالا : بستگی به باس داره

لینک به دیدگاه

رم های ddr رو خریدارم

256 5 تا 6 تومن

512 14 تا 16

1 گیگ 28 تا 32

اختلاف قیمت واسه موارد بالا : بستگی به باس داره

1گیگ باس 400 دارم.اما 38 کمتر نمیتونم بدم.چون واسه خودم 50 آب خورده.خواستی پیام خصوصی بده.ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...