رفتن به مطلب

به نظر شما بهترین زمان برای شروع خواندن برای کنکور چه وقتی است؟

مجتبی حیدرزاده
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود خدمت دوستان لیون

بنده یه مدتیه که ذهنم درگیر امتحان کنکور شده و روی اعصابم تأثیر گذاشته. میخواستم بدونم از کی بشینم برای کنکور بخونم تا در اون دانشگاه و رشته ای که دلم می خواد قبول شم؟

بنده، خدا رو شکر درسم خیلی خوبه و سال سوم دبیرستان رشته ی تجربی هستم و در آینده هم به امید خدا می خوام در زمینه مغز و اعصاب یا قلب و عروق تخصص بگیرم.

دوستانی که کنکور رو با موفقیت پشت سر گذاشتن، چه برنامه ای رو پیش گرفته بودند؟ از کی شروع به خوندن برای کنکور کردند؟

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

بهترین زمانی وجود نداره هرچی زودتر خب بهتر

اصلا دنبال بهترین زمان نباش که هی میندازی برای فردا پس فردا

لینک به دیدگاه

واقعا بخوای جای خوب قبول بشی .... از الان باید بخونی :دی

از الان کتابای گاج سفید بخر تست کانون برو که برای دانش اموز های قوی خوبه و گزینه دو برای دانش اموزی های متوسط و ضعیف فکر میکنم خوب باشه

یادمه یکی از همکلاسی هام درسش خیلی خوب بود نفر 20 کنکور شد .... سال سوم که اومدیم کتابای پیش داشت میخوند ... یعنی سال سوم رو فول بود و خونده بود !!! سال پیش هم اومدیم فقط کتابای تست رو میخوند و همه درصد هاش بالا 90 بود ..... :دی

حالا باید مشخص کنی هدفت رو ، متناسب با هدفت تلاش کنی ... خیلی سخت نیست خیلی هم اسون نیست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من اصلا و ابدا نمی تونم موقع مدرسه برسم کلاس کانون و غیره! چون خودِ درسهای امسالم به اندازه کافی خستم کرده/میکنه. تازه این قضیه تا ساعت 2:15 کلاس اومدن و کلاس تقویتی قبل از امتحانا هم پیشکش!

ولی درباره ی کتاب تست کنکور نظرم مثبت تره...

پ.ن: لعنتی چرا امسال سیستمم رو ارتقاع دادم؟! الان با این درسها باید بزارم خاک بخوره  :crying:

لینک به دیدگاه

از 15تیر ب بعد شروع کن ... کتاب هم درس ب درس فرق داره برای شیمی ک حتما مبتکران بگیر برای درسای دیگه هم این کتاب های مال انرژی اتمی (اسم انتشاراتش دقیق یادم نیست)بگیر که خیلی کتاب های قوی و خوبیه ... کلا کتاب های گاج رو من خیلی پیشنهاد نمیکنم 100تا مثال عین هم داره

لینک به دیدگاه

من پارسال کنکور دادم علاوه یر اینکه بعد از تموم کردن سوم شرو به درس خوندن کردم ولی نتونستم به رشته مورد علاقم برسم و با حدودا20 نفر اختلاف موندم برای سال بعد و کلی داغونم چون اگه یک سوال بیشتر میزدم الان داروسازی میخوندم :crying: پس بهت پیشنهاد میکنم از همین الان شرو کن​ ​

طبق گفته های دوست عزیزمون هم از کتاب های انرژی اتمی استفاده کن بنظر من هم رفتن به کانون اشتباس با همون هزینه میتونی معلم بگیری و اشکالاتو برطرف کنی

لینک به دیدگاه

من پارسال کنکور دادم علاوه یر اینکه بعد از تموم کردن سوم شرو به درس خوندن کردم ولی نتونستم به رشته مورد علاقم برسم و با حدودا20 نفر اختلاف موندم برای سال بعد و کلی داغونم چون اگه یک سوال بیشتر میزدم الان داروسازی میخوندم :crying: پس بهت پیشنهاد میکنم از همین الان شرو کن​ ​

طبق گفته های دوست عزیزمون هم از کتاب های انرژی اتمی استفاده کن بنظر من هم رفتن به کانون اشتباس با همون هزینه میتونی معلم بگیری و اشکالاتو برطرف کنی

واقعاََ براتون ناراحت شدم، لب مرز افتادن خیلی بدجوره، تا حدی درکتون می کنم  @};-

بنده تصمیم گرفتم تمام تمرکزم رو روی درس های امسالم بزارم و با شروع تابستون بچسبم به درس های گذشته. باید کتاب کار شیمی + ریاضی + زیست بگیرم تا از الان قوی شم.

ممنون بابت تمامی نظرات دوستان  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...