رفتن به مطلب

نظارت نداشتن آواژنگ در رابطه با قیمت گذاری.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

بنده هم 1 ماهی میشه که منتظر ورود این کیس هستم و شاید بیشتر از 20 ویدیو و review از این کیس دیدم.

هر روز هم 2-3 تا از سایت ها و فروشگاه هایی که این کیس رو قرار بود موجود کنند چک میکردم که چند روز پیش بود که دیدم یکی از همین فروشگاه ها که نیازی به بردن اسمش نیست این کیس رو به قیمت 590 تومان موجود کرده در حالی که قبل از اون قرار بود 460 باشه

بنده قصد داشتم کیس خودم Haf-X رو بفروشم و این کیس رو بگیرم اما الان با توجه به این قیمتی که گذاشتند پشیمون شدم

فکر میکنم بهترین کارت تحریم کردن این فروشگاه ها باشه و بنده نه تنها از اون فروشگاه این کیس رو نخواهم خرید بلکه حتی دیگه به سایتشون هم سر نخواهم زد. واقعا متاسفم برای این آقا که همچین شیوه برای کسب و کار انتخاب کردند.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مشکل از فروشنده نیست 90% فروشنده ها گرگ هستن  مشکل از آواژنگ هست که کل بار رو داده به یه نفر!!!

مثل این هست که یه بمب اتم هدیه بدی به یه تروریست.

حالا مشکل از کیه ؟

تروریست یا کسی که بمب رو اهدا کرده ؟

لینک به دیدگاه

چرا اسم و آدرس دقیق اون فرشنده رو نمیگین ؟؟ فک نکنم مشکلی از نظر قانونی داشته باشه ...

لینک به دیدگاه

با سلام.

قیمت کاذب ایجاد شده به علت عدم موجودی این کالا به صورت گسترده در بازار ایران می باشد و با توجه به شرایط بازار ایران و افراد سودجو ، کم شدن موجودی یک محصول با افزایش قیمت چند درصدی آن همراه می شود وشرکت های عرضه کننده هم توانایی نظارت بر فروشگاه هایی به غیر از نماینده های رسمی خود را ندارند.

در هر صورت شما اسم فروشگاه (شخص) را در پیغام خصوصی برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان پیگیری های لازم صورت بگیره.

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

دوست خوبم چرا خون خودتو کثیف میکنی من برای خرید توی کشورم یاد گرفتم هر جنسی که بخام بخرم باید چند مدتی صبر کنم تا به قیمت معقول برسه این تازگی نداره مگه اینکه اون کالای که من منتظرش هستم فقط انحصاری باشه که سعی میکنم کالای مشابه رو تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

چرا اسم و آدرس دقیق اون فرشنده رو نمیگین ؟؟ فک نکنم مشکلی از نظر قانونی داشته باشه ...

مشکل داره

من دیشب با آقای حسینی صحبت میکردم گفتن اصلا از کسی اسم نبر(البته توی پ/خ میتونم اسمش رو بگم به شرطی که طرف نره عمومیش کنه)

از باقی دوستان هم خواهش میکنم که از کسی یا مجموعه ای اسم نبرن.

من توی بازار کامل ته و توی این جریان رو در آوردم.

فروشگاه ******  کل کیس های Coolermaster master case رو خریده و مدل pro رو 620 به خریدار و 540 تا 560 به همکار ها میده اگر هم میبینید کسی داره توی جایی این کیس رو میفروشه 100% از همین فروشگاه ***** خریده و وقتی 550 خریده باشه نمتونه 460 بده بره در نتیحه  590 یا 600 میده.

جالبه توی بازار رضا یه فروشگاه دیگه که نمایندگی آواژنگ بود پرسیدم دارید یا نه وجریان رو گفتم  زنگ زد شرکت آواژنگ طرف هم گفت نداریم ولی فروشگاه  ******* داره میتونید از اون بخرید !!!!!!

در کل دوستان همه افراد( از آواژنگ تا فروشگاه *****) دست در دست هم دادن تا این کیس رو گرون تر از قیمت واقعیش به من و شما بفروشن!!

دوست خوبم چرا خون خودتو کثیف میکنی من برای خرید توی کشورم یاد گرفتم هر جنسی که بخام بخرم باید چند مدتی صبر کنم تا به قیمت معقول برسه این تازگی نداره مگه اینکه اون کالای که من منتظرش هستم فقط انحصاری باشه که سعی میکنم کالای مشابه رو تهیه کنم.

تا حالا نشده به یه قطعه ای این قدر علاقه داشته باشم !!!

اولش که نمیدونستم وارد میشه  داشتم هماهنگ میکردم برای وارد کردن یه دونه که در می امد 680 تومن برام.

الان 1 ماهه سیستم بی کیس مونده

ترجیح میدم 150 تومن بیشتر هزینه کنم برای کیس ولی آب نریزه روی سیستم  چند تومن  دود بشه بره هوا!

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

درود به دوستای گلم بخصوص استاتر عزیز

کم و بیش در جریان مشکل شما هستم و تا حدودی حق رو به شما میدم . ما نماینده آواژنگ هستیم و از نزدیک به نحوه کارشون اشراف داریم .

در حد کوچولو بهتون توضیح میدم . به طور مثال کارتهای GTX 950  zotac amp رو 80 درصد بار دست ماست و 20 درصد بقیه هم فروخته شده توسط شرکت . شرکت برای ما مشخص کرده که از ما فلان قیمت میخرید و با فلان قیمت میفروشید . میخوام راجب همین یه کالا شفاف بهتون بگم و بدونید بقیه کالاها هم برای ما همین روند بوده . و شاید کمتر فروشنده ای چنین مطلبی رو عنوان کنه ولی میخوام اینرو بگم تا شفاف بشیم و بشید .

این کالا نهایتا 2.3 دهم درصد برای ما سود داره یعنی حدود 15000 تومان که فکر میکنم شرعا و عرفا حلال باشه . ولی حالا میگید که چرا با این سود میفروشیم ؟؟دلیلش اینه که بتونیم روی تعداد کالا بفروشیم تا سودمون روی تعداد محاسبه بشه و اینجا هم لیون هم اواژنگ و هم شما مصرف کنندگان و مشتریان برنده میشید .

اینرو قبول دارم که آواژنگ باید نظارت بیشتری داشته باشه ولی گاها نمیتونه همرو تحت نظارت خودش بگیره مگر اینکه در اینده براش تصمیمی بگیره . و اینرو هم دونید وقتی مثلا من از شرکت کالا رو میخرم شرکت نمیتونه به من دستور بده ولی فقط میتونه در آینده براش تصمیم گیریهایی بکنه .

ولی مطلب بعد که دوست دارم راجبش بحث کنیم اینه که در تاپیکی که به زودی میزنم دوست دارم اونجا بحثی که خودم شروع میکنم با هم حرف بزنیم و نظر همو بشنویم

لینک تاپیک به زودی ؟

لینک به دیدگاه

لطفا در تاپیک زیر شرکت کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51122

لینک به دیدگاه

یه زمانی اخرت کیس(هاف ایکس) ۲۴۰ تومن بود ،گرون حساب میشد

خدایی ۴۲۰ تومن هم زوره چه برسه به ۶۰۰ تومن :D

البته اگه قرار بر ۶۰۰ تومن باشه من هاف ایکس رو ترجیح میدم خخخخخ

هیییییییی سلام ماکسی میلیان 

بیا بیا تو هم دوره خودمی دوستان همه یادشون رفته 

یادته هاف 932 قیمتش 234 تومن بود 

یادش بخیر

لینک به دیدگاه

درود به دوستای گلم بخصوص استاتر عزیز

کم و بیش در جریان مشکل شما هستم و تا حدودی حق رو به شما میدم . ما نماینده آواژنگ هستیم و از نزدیک به نحوه کارشون اشراف داریم .

در حد کوچولو بهتون توضیح میدم . به طور مثال کارتهای GTX 950  zotac amp رو 80 درصد بار دست ماست و 20 درصد بقیه هم فروخته شده توسط شرکت . شرکت برای ما مشخص کرده که از ما فلان قیمت میخرید و با فلان قیمت میفروشید . میخوام راجب همین یه کالا شفاف بهتون بگم و بدونید بقیه کالاها هم برای ما همین روند بوده . و شاید کمتر فروشنده ای چنین مطلبی رو عنوان کنه ولی میخوام اینرو بگم تا شفاف بشیم و بشید .

این کالا نهایتا 2.3 دهم درصد برای ما سود داره یعنی حدود 15000 تومان که فکر میکنم شرعا و عرفا حلال باشه . ولی حالا میگید که چرا با این سود میفروشیم ؟؟دلیلش اینه که بتونیم روی تعداد کالا بفروشیم تا سودمون روی تعداد محاسبه بشه و اینجا هم لیون هم اواژنگ و هم شما مصرف کنندگان و مشتریان برنده میشید .

اینرو قبول دارم که آواژنگ باید نظارت بیشتری داشته باشه ولی گاها نمیتونه همرو تحت نظارت خودش بگیره مگر اینکه در اینده براش تصمیمی بگیره . و اینرو هم دونید وقتی مثلا من از شرکت کالا رو میخرم شرکت نمیتونه به من دستور بده ولی فقط میتونه در آینده براش تصمیم گیریهایی بکنه .

ولی مطلب بعد که دوست دارم راجبش بحث کنیم اینه که در تاپیکی که به زودی میزنم دوست دارم اونجا بحثی که خودم شروع میکنم با هم حرف بزنیم و نظر همو بشنویم

لینک تاپیک به زودی ؟

سلام

آقای حسینی خب شما سالم و بیرون سبک بازار یرانی کار میکنید..خدایی چند مثل شما تو بازار هست؟

بازار انحصاری یعنی احتکار و...

اگر هم اواژنگ میخواد انحصار بده به کسی باید به یکی مثل شما معروف و سالم بد نه یکی که اینجوری میکنه تو بازار!

لینک به دیدگاه

به همین دلیل هاست که نمیزارن امکان خرید مستقیم از آمازون و نیواگ و... عملی بشه.چون دست این دزدها کوتاه میشه

لینک به دیدگاه

به همین دلیل هاست که نمیزارن امکان خرید مستقیم از آمازون و نیواگ و... عملی بشه.چون دست این دزدها کوتاه میشه

انشاالله که این جور دست ها از گردن قطع بشن *dry#

مردم رو به چشم بسته خون ، کیسه پول متحرک ، $ و.. میبینن :mad:

پولو بده آقای آشوری برات یه کیس تمیز NZXT وارد کنه...

کی ؟

پ/خ کن اطلاع این فرد رو برام مرسی. @};-

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

کی ؟

پ/خ کن اطلاع این فرد رو برام مرسی. @};-

سلام آتر جان

بنظرم بیخیال خرید از آقای آشو** شو چون بسیار گرون فروش هستن!

البته این نظر شخصی بنده هست.

لینک به دیدگاه

سلام آتر جان

درود عزیز

اتفاقا قیمت جناب اشو** بد نیس چون جنس تکی میارن برای مشتری و عمده نمیارن که براشون تخفیف بخوره

دوما اون موقع که همجا 295x میدادن پنج میلیون جناب اشو** ۲۷۰۰ میدادن

ویرایش شده توسط agandûr
لینک به دیدگاه

امروز فروشگاه ****** بودم و من رو شناخت و خیلی هم از من ناراحت بود که چرا همچین کاری کردم. میگفت تو آدم لیون و سعید حسینی هستی . خخخخ  :laughing:

20 دقیق با هم بحث کردم.

و لپ کلامش این بود.

"""من که ریسک این رو کردم 80 تا کیس رو یک جا گرفتم حق دارم این مقدار بالای قیمت بفروشم.

من قیمت خریدم از آواژنگ 460 تومن بوده و اصلا همه به شما اشتباه کردن قیمت دادن 460 فروش به مصرف کننده ! (گرچه من بارو نکردم)

و آواژنگ هم کاری نمیتونه بکنه چون من همه این 80 تا رو از گلدینگ دبی آواژنگ خریدم و دفتری که توی ایران هست فقط خدمات و پشتیبانی هست و اصلا حقی نداره که بخواد کاری بکنه.

شما همتون همه جا جنس بالا قیمت میخرید ، چرا سر این کیس این جوری شما نارحت شدید؟"

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز فروشگاه ****** بودم و من رو شناخت و خیلی هم از من ناراحت بود که چرا همچین کاری کردم. میگفت تو آدم لیون و سعید حسینی هستی . خخخخ  :laughing:

20 دقیق با هم بحث کردم.

و لپ کلامش این بود.

"""من که ریسک این رو کردم 80 تا کیس رو یک جا گرفتم حق دارم این مقدار بالای قیمت بفروشم.

من قیمت خریدم از آواژنگ 460 تومن بوده و اصلا همه به شما اشتباه کردن قیمت دادن 460 فروش به مصرف کننده ! (گرچه من بارو نکردم)

و آواژنگ هم کاری نمیتونه بکنه چون من همه این 80 تا رو از گلدینگ دبی آواژنگ خریدم و دفتری که توی ایران هست فقط خدمات و پشتیبانی هست و اصلا حقی نداره که بخوام کاری بکنه.

شما همه تون همه جا جنس بالا قیمت میخرید ، چرا سر این کیس این جوری شما نارحت شدید؟"

عجب  :-?  :D

لینک به دیدگاه

سلام آتر جان

قیمت های ایشون کی گرون هستن به نظر:

1) وقتی که اون جنس اصلا تو ایران نیست و سفارشی وارد میشه.

2) وقتی که اون جنس تازه عرضه شده و به زور به دبی رسیده.(قیمت خود دبی هم گرونه اونموقع)

وگرنه همین الان برو برای مثال ببین:

کارت گرافیک XFX 390X 8GB Double Dissipation که برند و مدل معتبریه رو میده 1670 در صورتی که کمترین قیمت برند از همین مدل تو همین سایت لیون 1820 هست.

لینک به دیدگاه

آحاد ملت انتظار دارند خوده مافیا نظارت داشته باشد بر ریزمافیا ها! 

البته شخص منتظر همیشه منتظر خواهد ماند  همانند یک منتقد که همیشه منتقد میماند

لینک به دیدگاه

قیمت های ایشون کی گرون هستن به نظر:

1) وقتی که اون جنس اصلا تو ایران نیست و سفارشی وارد میشه.

2) وقتی که اون جنس تازه عرضه شده و به زور به دبی رسیده.(قیمت خود دبی هم گرونه اونموقع)

وگرنه همین الان برو برای مثال ببین:

کارت گرافیک XFX 390X 8GB Double Dissipation که برند و مدل معتبریه رو میده 1670 در صورتی که کمترین قیمت برند از همین مدل تو همین سایت لیون 1820 هست.

درود

دوست عزیزم، صرفا" جهت اطلاع عرض میکنم که " هیچ یک از محصولات ایشون گارانتی ندارند! "

حالا شاید بگند گارانتی خارج از ایران داره که بنظرم اصلا ارزش نداره و به درد سرش نمی ارزه!

گرافیکی که مثال زدید در لیون چون گارانتی داره گرونتره و نه این که اون آقا داره از سود خودش میزنه و ارزون میده!!

بنظرم این فروشنده چون جنسهایی رو موجود میکنه که در ایران نیست یا کمیاب هست رو هر قیمتی که دوست داشته باشه به مشتری های خاص خودش میده!

بگذریم .......... تا تاپیک منحرف نشده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

امروز فروشگاه ****** بودم و من رو شناخت و خیلی هم از من ناراحت بود که چرا همچین کاری کردم. میگفت تو آدم لیون و سعید حسینی هستی . خخخخ :laughing:

20 دقیق با هم بحث کردم.

و لپ کلامش این بود.

و آواژنگ هم کاری نمیتونه بکنه چون من همه این 80 تا رو از گلدینگ دبی آواژنگ خریدم و دفتری که توی ایران هست فقط خدمات و پشتیبانی هست و اصلا حقی نداره که بخواد کاری بکنه.

شما همتون همه جا جنس بالا قیمت میخرید ، چرا سر این کیس این جوری شما نارحت شدید؟"

آتر فکر کنم حسابی کاسه کوزشو بهم ریختی که شاکی شده :D

چشمش کور، دندش نرم میخواست بازار سیاه راه نندازه!

لینک به دیدگاه

20 دقیق با هم بحث کردم.

و لپ کلامش این بود.

جالبه !

طرف احتکار کرده . گرون فروشی میکنه در حد المپیک ، تازه طلب کارم هست !!!!

گران فروشی یک کار نادرست ، غیر قانونی و غیر شرعیه و با هیچ مرام مسلک درستی قابل توجیح نیست .

لینک به دیدگاه

راستی یکی هم آخر بحث مارسید که یه پسر جوانی بود که هی حرف این آقا رو تایید میکرد بعد هم برگشت گفا این مسئول اصلی مارکتینگ آواژنگ هست.

گرچه من باورم نشد ولی....

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بیایم با هم حرفها و نظرات سازنده بدیم تا این نظرات و صحبتها بتونه تغییری مفیدی رو ایجاد کنه . نه اینکه خدای نکرده بیایم به کسی توهین کنیم .

خیلی وقتها ما خیلی چیزها رو نمیدونیم و از خیلی از مسائل خبر نداریم پس مطئن راجب مطالبی نظر ندیم بهتره .

صحبتهای شما به گوش شرکت آواژنگ رسید و حتما در روند کاریشون کارهایی خواهند کرد که به نفع همه بشه ولی خوب زمان میبره .

ممنونم از همتون و فکر میکنم ادامه بحث بی فائده باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...