رفتن به مطلب

اینجوریشو دیگه ندیده بودم !!!!!!!

GORGOROTH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

پیشنهاد میدم به جای همدردی 

یک سر نخی چیزی بدید طرفو گیر بندازه

همدردی یک قرون ارزش نداره

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام مرتضی جان ، دوستان بزرگوار همه ابراز محبت و همدردی ! کردن با شما ، بنده احمق علاوه بر اینکه دعا میکنم نسل این حروم لقمه ها کنده بشه ، و به قول دوستمون " جز جیگر بزنن " ، عرض میکنم که ظاهرا یک آدم خیلی خیلی حسابی فرموده اند که :  " در هر ابتلایی که برای شما پیش می آید ، پیغامی هست از جانب دوست !!"  اگر فقط و فقط مطلب در حد ناراحتی و ابراز ناراحتی بماتد ، به حقیقت ما 2 ضرر کرده ایم ، یکی اینکه مثلا مال را باخته ایم ، دیگر اینکه " پیغام دوست را درک نکرده ایم " که این دومی مهمتر است ... یعنی مثلا هر شخصی خودش برای خودش اگر خلوت و توجهی کند ، بهتر میفهمد که " حضرت دوست " چکارش دارد ... شاید به یکی تلنگری می زند اینگونه از باب جلب توجه او که نکند خدای نکرده من و شما هم طور دیگری شبیه این آدم بشویم ... یا مثلا توجه به اینکه مال اینگونه است که در یک لحظه میتواند برود ، پس دل بستن به آن خطرناک است .... یا مثلا از این جهت که وقتی یک نامرد کلاه بردار ، یک هارد ما را می برد ، چقدر ما در فکر فرو میرویم و ناراحت میشویم ، ولی شاید مثلا عمرمان را که خیلی ارزنده تر هست ، خودمان با اختیار خودمان از دست میدهیم و لحظه ای ناراحت نمیشویم و به فکر فرو نمیرویم ... یا شاید مثلا .... خیلی چیزهای دیگر که هر کس خودش در مورد خودش بهتر میفهمد ... همه اینها از این باب هست که هیچ اتفاقی در این عالم بی دلیل و بی حکمت اتفاق نمی افتد ... شاید نیاز هست که ما طور دیگری نگاه کنیم .. هر روز سیب های زیادی از درخت می افتد ، اما دید " نیوتنی " لازم هست... فدای تو دوست خوبم ، ببخشید ضرضر کردم زیادی .. یه هارد 4 ترا دیگه با یه شماره تماس و آدرس دیگه رو دیوار آگهی کن ، شاید دوباره زنگ بزنه و بتونی انشاله بخوابونیش و اعمال !!! قانون کنی...

احسنت به شما... @};-

منم خودم کلا به اتفاقاتی که میافته دیدهای متفاوتی دارم و سعی بر اینه که ازشون عبرت بگیرم برای گام های بعدی ...

حال یه مثال واسه همین دوست عزیزی که این آزمون براش اتفاق افتاده :

این میتونه یه تلنگر باشه واسه معاملات بعدیت و با این که ضرر کردی (سبک تر) ولی تجربه ای ارزشمند و غنی کسب کردی تا اگه شاید معامله ای سنگین تر از این در آینده بخوای انجام بدی تجربه داشته باشی و دچار ضرر سنگین تری نشوی...؟! :-? بهش خوب فکر کن....

به قول فلورا اسکاول شین که میگه : "هیچ انسان نه دوست توست و نه دشمنت بلکه هر انسان معلم توست " و حالا این معلم چیزی رابه تو می آموزد خواه از طریق خیر و خواه شر، خواه سود و خواه ضرر ، خواه خوب و خواه بد...

توصیه اکید : این کتاب رو بخونین: چهار اثر از فلورا اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل با بیش از شصت بار چاپ مجدد؟!!!!

اینم یه نتیجه گیری متفاوت از این اتفاق:

شاید این اتفاق افتاد تا  تاپیکی در این فروم با این عنوان ایجاد بشه و دوستانی نظر بدن و دوستی(Behlimooo ) نظرشو بده و نظرش باعث نظر من بشه و منم نظرم رو بدم و در آخر یه کتاب رو معرفی کنم که میتونه واسه خیلی ها تغییر در زندگی و باعث پیشرفتی بشه....شاید ....چرا که نباشه.... چرا که نشه.....

............................................

............................

..................

..........

.....

...

..

.

لینک به دیدگاه

سلام آقا مرتضی عزیز

برادرجان تاپیکوالان دیدم

واقعا ناراحت شدم

شما باصفایید و باصداقت متاسفانه همه اینطور نیستن!

انشاا... جبران بشه جور دیگه برات 

]چاکر استاد فردوسی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.ان شاالله  که خدا از جای دیگه این ضرر شما رو جبران کنه.خداوکیلی خیلی ناراحت شدم.مطمئن باش سزای این کارشو میبینه.من خیلی از این بلاها سرم اومده.به عنوان داداش کوچکتر به شما صیحت میکنم همیشه اول پول بگیرید بعد جنس تحویل بدید.چون زیاد ضرر کردم و تجربه من اینو بهم میگه.نمیدونم کارت یادم رفته و فلان حرف رو اصلا دور بریزید.بعضی از مردم خیلی عوضی و کثیف شدن...امسان نمیدونه به کی اعتماد کنه؟؟بهرحال از این به بعد حواستونو جمع کنید.موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میدم به جای همدردی

یک سر نخی چیزی بدید طرفو گیر بندازه

همدردی یک قرون ارزش نداره

سلام دوست عزیز

خب دوست عزیزم اگر کسی سر نخی چیزی داشت که میومد توی گود!

اتفاقا" دوست اونیه که در خوشی و ناراحتی دوستش حضور داشته باشه! شهریار جان نباید همدردی دوستان رو بی ارزش جلوه بدید!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

]چاکر استاد فردوسی

مرتضی از تو بعیده این کارا ...

راستی گوشیت چرا خاموشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسایی که این مبلغ رو دزدی میکنن یا کلاه برداری میکنن واقعا ارزش خودشون رو نشون میدن

این همه ببر و بیار و ببند برای 400 تومان

طرف خودش رو میکشه که صد تومن کلاه برداری کنه

واقعا ارزشش رو داره

کلاه برداری زیر یک میلیار اصلا ارزش نداره

واالله

اینطور دزدیا فقط باعث خسر دنیا و اخره میشه

یک توصیه به کلاه بردارها طوری بدزدید که حداقل این دنیاتون تامین بشه

دیگه با 100 میلیون هم نمیشه خونه خرید

دیگه خودتون حساب کنید 100 تومن و 200 تومن ارزش داره یا حتی 1 یا 10 میلیون

اخرشم گیر میوفتی برای هیچی

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

متاسفانه تو این دنیا جز خانواده به هیچکس نمیشه کاملا اعتماد کرد. نامردها آدم رو تو عمل انجام شده قرار میدن و از پاکی آدم ها سو استفاده میکنن. همین جوری میشه که اعتماد ها از بین میره. الان شما که این بلا به سرت اومده از این به بعد به هیچکس اعتماد نمیکنی همین باعث میشه جامعه فروریزی کنه. به هر حال ایشالا ضررت جبران بشه از جای دیگه خدا واست برسونه دوست من. ولی سعی کن این پاکی درونت که باعث شده با این از خدا بی خبر معامله کنی و بهش اعتماد کنی رو همیشه حفظ کنی ولی یه مقدار حواست رو بیشتر جمع کنی و با دید بازتری معامله رو انجام بدی. این موضوع باعث نشه به زمین و زمان بدبین بشی و رفتارت بد بشه... حقیقتش من زیاد تجربه معامله از طریق اینترنت و غیره رو ندارم ولی دوست داشتم که اینا رو به شما بگم. 

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه تو این دنیا جز خانواده به هیچکس نمیشه کاملا اعتماد کرد. نامردها آدم رو تو عمل انجام شده قرار میدن و از پاکی آدم ها سو استفاده میکنن. همین جوری میشه که اعتماد ها از بین میره. الان شما که این بلا به سرت اومده از این به بعد به هیچکس اعتماد نمیکنی همین باعث میشه جامعه فروریزی کنه. به هر حال ایشالا ضررت جبران بشه از جای دیگه خدا واست برسونه دوست من. ولی سعی کن این پاکی درونت که باعث شده با این از خدا بی خبر معامله کنی و بهش اعتماد کنی رو همیشه حفظ کنی ولی یه مقدار حواست رو بیشتر جمع کنی و با دید بازتری معامله رو انجام بدی. این موضوع باعث نشه به زمین و زمان بدبین بشی و رفتارت بد بشه... حقیقتش من زیاد تجربه معامله از طریق اینترنت و غیره رو ندارم ولی دوست داشتم که اینا رو به شما بگم. 

درود

داداش ارث تقسیم کردن رو دیدی؟؟؟ بنظر من به خانواده هم نمیشه اعتماد کرد... بقولی گفتنی باید مالت رو دو دستی بچسبی بقیه رو هم دزد نکنی !  :D

لینک به دیدگاه

نظرات بعضی از بچه ها خیلی بده واقعا

مثلا واگذارش کن به خدا

یا ایشالا خدا ضررتو از جای دیگه جبران کنه

یا اینکه خدا خودش میدونه چیکارش کنه

یا اینکه اون دنیا خدا حتما جوابشو خواهد داد

خدا مگه بیکاره که بیاد حق اقای بختیاریو بگیره . بهش نعمت حق انتخابو داده و یک بازی جذاب هفتاد هشتاد ساله . پر واضحه اون بنده خدا توی این داستان اصلا مقصر نیست

الان اگه سنبل آقا به موبایل من زنگ بزنه بگه من سر کوچه با مزراتی هستم دارم خرم سلطانو میبرم استانبول لطفا سه تا هارد بیار بعدا پولشو بهت بدم باید ببرم براش ؟

من اگه ماشینمو نیارم  تو پارکینگ و شیشه ماشینو پایین بزارمو در ماشینم قفل نکنم به نظرتون مقصر اون کسیه که ضبط ماشینو برده ؟ اون فرد نیاز مالی داره و من ساده ترین راهو براش فراهم کردم راههای دیگه سخته هیچ کدوم از ما ها هم به فکرش نیستیم .

اون فرد شغلش برداشتن ضبط ماشینه . از این راه امرار معاش میکنه . شما بهش حقوق بیکاری مناسب بده با یه محل سکونت و تفریحات لازمه رو برای روح و روانش فراهم کن و بیمه درمانیش هم بکن همچین کاری نمیکنه یا بهش بگو بیا فلان جا مشغول کار شو با حقوق قابل قبول میگه باشه . سیستم ایراد داره نباید به بقیه بگیم دزد . لطفا تشریف ببرین دوستان simcity بازی کنید . با انجام این بازی به صورت حرفه ای خیلی چیزارو می آموزید . بازی سیمزو نمیگما سیمسیتی . این اقا هم دزد نبوده چون وضعش توپ بوده ماشینش اندازه کل زندگی هفت نسل ما ارزش داره  قصدش چیز دیگه بوده که میگم در ادامه براتون .

فقط یکی از نظرات تاپیکو قبول دارم که اونم از خودش نبود از یه دانشمند نقل کرده بود که اینجا نتیجه میگیریم من یه دانشمندم . من نظرمو میگم شما بگین بد میگم یا نه . نظرم شبیه نظر اون اقاست که خودشونم از یه بزرگ فرزانه نقل میکنن که اون بزرگ فرزانه از یکی از استاداشون نقل میکنن که استاد اون فرزانه میفرمایند فردی که هاردتو ازت گرفته خواسته بهت درس بده که دیگه تو جامعه ای که ساختار 100% درستی نداره به کسی اعتماد نکنی .

طرف که نیازی به 400 تومن پول هارد اقای بختیاری نداشته . با پول ماشینش میتونه کمپانی وسترنو هشت بار بخره بفروشه . فقط دیده ایشون به همه اعتماد دارن گفته بزار یه درس 400 تومانی به این جوون بدم که فردا یه موقع خونه خواست قولنامه کنه یا ماشین بخره به فرد فروشنده نگه شما صدات شبیه "نجیب خان" تو سریال "عمر گل لاله" میمونه بگه پول پیش شما باشه فردا امضا میکنم .

حالا اگه بخواهیم بحثو از لحاظ مذهبی بشکافیم که مثلا ایا امکان داره این فرد یک نفر از طرف خدا بوده باشه که برای گرفتن تاوان یک کار بدی که استارتر قبلا کرده بودین فرستاده شده باشه که نیاز به چندین ساعت بحث داره با حضور اساتید امر . یک مرور به اعمال یکی دو سال گذشتتون بکنید اقای بختیاری . ببینید جایی نبوده که یک فردی شمارو واگذار کرده باشه به خدا . یا گفته باشه خدا ضررشو جبران کنه . منظورم این نیست که شما پول کسیو از عمد گرفته باشینا شاید به صورت غیر عمد جایی حق رو با خودتون دونستین که در حقیقت حق با شما نبوده که البته این مساله لزوما نباید مالی باشه حتی میتونه زدن یک پس گردنی به یک بچه باشه یا گذاشتن کیسه ذباله درجای نادرست و .... .

اخ که الان رسیدم به جمله اون دوستمون که گفتن خدا ضررتو از یه جای دیگه جبران کنه . این یعنی چی ؟ یعنی خدا 400 تومنه ایشونو از یه نفر دیگه بگیره بده بهشون ؟ یا اینکه خدا شخصا دست کنن تو جیبشون 400 تومن به ایشون بدن . که اگه اینجوری باشه که دیگه یه بحث دیگه بوجود میاد که باید تا صبح بحث کنیم که این چه سیستمیه خدا را انداخته .

من میگم کلا پای خدارو به داستان باز نکنیم خدا نشسته اون بالا داره به کارخودش میرسه به اون چه ربطی داره ما اشتباه میکنیم . از اون اقا هم تشکر کنیم که باعث شد اینجا یک بحثی شکل بگیره با همدیگه گفتمان کنیم

متشکر از همه

تاریخ 20/8/94

ساعت 17:45

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

مثلا واگذارش کن به خدا

خدا مگه بیکاره که بیاد حق اقای بختیاریو بگیره . بهش نعمت حق انتخابو داده و یک بازی جذاب هفتاد هشتاد ساله . پر واضحه اون بنده خدا توی این داستان اصلا مقصر نیست

الان اگه سنبل آقا به موبایل من زنگ بزنه بگه من سر کوچه با مزراتی هستم دارم خرم سلطانو میبرم استانبول لطفا سه تا هارد بیار بعدا پولشو بهت بدم باید ببرم براش ؟

من اگه ماشینمو نیارم تو پارکینگ و شیشه ماشینو پایین بزارمو در ماشینم قفل نکنم به نظرتون مقصر اون کسیه که ضبط ماشینو برده ؟ اون فرد نیاز مالی داره و من ساده ترین راهو براش فراهم کردم راههای دیگه سخته هیچ کدوم از ما ها هم به فکرش نیستیم .

اون فرد شغلش برداشتن ضبط ماشینه . از این راه امرار معاش میکنه . شما بهش حقوق بیکاری مناسب بده با یه محل سکونت و تفریحات لازمه رو برای روح و روانش فراهم کن و بیمه درمانیش هم بکن همچین کاری نمیکنه یا بهش بگو بیا فلان جا مشغول کار شو با حقوق قابل قبول میگه باشه . سیستم ایراد داره نباید به بقیه بگیم دزد . لطفا تشریف ببرین دوستان simcity بازی کنید . با انجام این بازی به صورت حرفه ای خیلی چیزارو می آموزید . بازی سمزو نمیگما سیمسیتی . این اقا هم دزد نبوده چون وضعش توپ بوده ماشینش اندازه کل زندگی هفت نسل ما ارزش داره قصدش چیز دیگه بوده که میگم در ادامه براتون .

فقط یکی از نظرات تاپیکو قبول دارم که اونم از خودش نبود از یه دانشمند نقل کرده بود که اینجا نتیجه میگیریم من یه دانشمندم . من نظرمو میگم شما بگین بد میگم یا نه . نظرم شبیه نظر اون اقاست که خودشونم از یه بزرگ فرزانه نقل میکنن که اون بزرگ فرزانه از یکی از استاداشون نقل میکنن که استاد اون فرزانه میفرمایند فردی که هاردتو ازت گرفته خواسته بهت درس بده که دیگه تو جامعه ای که ساختار 100% درستی نداره به کسی اعتماد نکنی .

طرف که نیازی به 400 تومن پول هارد اقای بختیاری نداشته . با پول ماشینش میتونه کمپانی وسترنو هشت بار بخره بفروشه . فقط دیده ایشون به همه اعتماد دارن گفته بزار یه درس 400 تومانی به این جوون بدم که فردا یه موقع خونه خواست قولنامه کنه یا ماشین بخره به فرد فروشنده نگه شما صدات شبیه "نجیب خان" تو سریال "عمر گل لاله" میمونه بگه پول پیش شما باشه فردا امضا میکنم .

حالا اگه بخواهیم بحثو از لحاظ مذهبی بشکافیم که مثلا ایا امکان داره این فرد یک نفر از طرف خدا بوده باشه که برای گرفتن تاوان یک کار بدی که استارتر قبلا کرده بودین فرستاده شده باشه که نیاز به چندین ساعت بحث داره با حضور اساتید امر . یک مرور به اعمال یکی دو سال گذشتتون بکنید اقای بختیاری . ببینید جایی نبوده که یک فردی شمارو واگذار کرده باشه به خدا . یا گفته باشه خدا ضررشو جبران کنه . منظورم این نیست که شما پول کسیو از عمد گرفته باشینا شاید به صورت غیر عمد جایی حق رو با خودتون دونستین که در حقیقت حق با شما نبوده که البته این مساله لزوما نباید مالی باشه حتی میتونه زدن یک پس گردنی به یک بچه باشه یا گذاشتن کیسه ذباله درجای نادرست و .... .

اخ که الان رسیدم به جمله اون دوستمون که گفتن خدا ضررتو از یه جای دیگه جبران کنه . این یعنی چی ؟ یعنی خدا 400 تومنه ایشونو از یه نفر دیگه بگیره بده بهشون ؟ یا اینکه خدا شخصا دست کنن تو جیبشون 400 تومن به ایشون بدن . که اگه اینجوری باشه که دیگه یه بحث دیگه بوجود میاد که باید تا صبح بحث کنیم که این چه سیستمیه خدا را انداخته .

من میگم کلا پای خدارو به داستان باز نکنیم خدا نشسته اون بالا داره به کارخودش میرسه به اون چه ربطی داره ما اشتباه میکنیم . از اون اقا هم تشکر کنیم که باعث شد اینجا یک بحثی شکل بگیره با همدیگه گفتمان کنیم

متشکر از همه

تاریخ 20/8/94

درود

ممنون از شما که نظر هیچ کس رو قبول ندارید و فقط نظر خودتون رو قبول دارید!!!

قبول نداشتن نظر دیگران به شما برمیگرده و مختارید ولی احترام گذاشتن به عقاید دیگران واجب هست!

پ.ن: میگم تاریخ و زمان رو نوشتی، دو تا امضاء هم بزن پشتش تا بانک قبول کنه. (شوخی) :D

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مثلا واگذارش کن به خدا

من اگه ماشینمو نیارم  تو پارکینگ و شیشه ماشینو پایین بزارمو در ماشینم قفل نکنم به نظرتون مقصر اون کسیه که ضبط ماشینو برده ؟ اون فرد نیاز مالی داره و من ساده ترین راهو براش فراهم کردم راههای دیگه سخته هیچ کدوم از ما ها هم به فکرش نیستیم .

اون فرد شغلش برداشتن ضبط ماشینه . از این راه امرار معاش میکنه . شما بهش حقوق بیکاری مناسب بده با یه محل سکونت و تفریحات لازمه رو برای روح و روانش فراهم کن و بیمه درمانیش هم بکن همچین کاری نمیکنه یا بهش بگو بیا فلان جا مشغول کار شو با حقوق قابل قبول میگه باشه . سیستم ایراد داره نباید به بقیه بگیم دزد . لطفا تشریف ببرین دوستان simcity بازی کنید . با انجام این بازی به صورت حرفه ای خیلی چیزارو می آموزید . بازی سیمزو نمیگما سیمسیتی . این اقا هم دزد نبوده چون وضعش توپ بوده ماشینش اندازه کل زندگی هفت نسل ما ارزش داره  قصدش چیز دیگه بوده که میگم در ادامه براتون .

متشکر از همه

تاریخ 20/8/94

سلام اقا مصطفی خیلی چاکریم  _حق با شماست متاسفانه زمونه بد زمونه ای شده

لینک به دیدگاه

تا جای که میتونید تو دیوار اگهی نذارید

اتفاقا دیوار خیلی بهتر میتونی بفروشی -یه کیس ddr2 داشتم گذاشتم اینجا برای فروش 450 بچه ها میخاستن_ گذاشتم تو دیوار 600 فروختم :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم یک 760 گذاشتم تو پرشین یک هفته کسی نگفت خرت به چند ولی تو دیوار گذاشتم بعد دو روز فروخته شد.

لینک به دیدگاه

متاسفم حقتون ضایع شد ولی شما هم کمی زیاده خواهی کردین

در مورد چیز چیز کم اینا همه اش (اکثرا) دزدیه  خودتون رو درگیر این مورد نکنین .... تعجب میکنم میخواستین گزارش کنین : |

منظور از دزدی اینه سرور ایران و بهمان میکنند... :laughing:

فقط یک گروه هست کارت شیرینگ داخل ایران داشت اسمش بماند ....

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود

آقا مرتضی شما گفتید اون طرف خودشو صداگذار فیلم حلیم سلطان معرفی کرده!

یعنی شما اون سریال رو دیدید!

راستی تو شهر ما نصاب (نام کاربری شما) رو نصاب ماه.و.ا.ر.ه میدونند! حالا شما از این نصاب های شهر ما هستی یا نصاب چیز دیگه ای هستی؟ :D

میدونم ربطی به تاپیک نداره ولی این حلیم (حریم) سلطان کار دستون دادها :D

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

درود

آقا مرتضی شما گفتید اون طرف خودشو صداگذار فیلم حلیم سلطان معرفی کرده!

یعنی شما اون سریال رو دیدید!

راستی تو شهر ما نصاب (نام کاربری شما) رو نصاب ماه.و.ا.ر.ه میدونند! حالا شما از این نصاب های شهر ما هستی یا نصاب چیز دیگه ای هستی؟ :D

میدونم ربطی به تاپیک نداره ولی این حلیم (حریم) سلطان کار دستون دادها :D

موفق و موید باشید.

بله بنده نصاب هستم

لینک به دیدگاه

خداوکیلی نامردیه.

ادم هرچقدرهم زرنگ باشه سرش کلا میره اقای بختیاری.

انقدر سر زرنگ بازی سر خودم کلاه رفته دیگه به همه مشکوکم.

تو سایت دیوار هم 3 دسته ادم هستن:

ادمای نادون

ادمای بزخر

ادمای کلاه بردار

هر کدومش به پستت بخورن حتی اگه نتونن سرت رو هم کلاه بزارن وقتت رو میگیرن.

ایشالا که دیگه از دسته مشکلات واسه هیچکدوم از بچه های گل این انجمن پیش نیاد.

استاد محبی دوست داشتی یه بلا نسبت بگو !!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...