رفتن به مطلب

اینجوریشو دیگه ندیده بودم !!!!!!!

GORGOROTH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خبات جان من اصلا فکرشم نمیکردم یارو وقتی سانتافه زیر پاشه بیاد کلاه برداری کنه ؟ اونم به خاطر 400 تومن !!!!!

دادا هدف این نیست که همه بیایم زرنگ بازی در بیاریم بگیم شما چقد ساده بودی و ما کاراگاهم و..........

ببینید تو هر معامله ای/اکسچنجی آدم باید برای خودش هم ارزش قائل باشه. بنده هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم حتی اگه اومدم پیش شما خرید کنم کیف پولم یادم رفته بود بگم بده بهم یه 2 ثانیه دیگه میارم، خیلی قشنگ میرم کیفم رو برمیدارم دوباره میام.  یا بگم شما بده بهم اگه سالم بود پولتون رو میدم. این یعنی من به شما اعتماد ندارم اما شما باید به من اعتماد کنی خو این نا عادلانه است.

توی فروم یکی از دوستان چیز جالبی گفت، "با این سابقه و اعتباری که من دارم، اگه کسی بگه اول ارسال بعد واریز، اونو توهین به خودم میدونم".

@};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

دوست عزیز ، وقتی برای 13 هزار تومن کلاهبرداری میکنن ! توقعی نباید داشت !! وای به حال 400 تومن و مبالغ بالاتر !!!

امیدوارم که به حقتون برسید.

لینک به دیدگاه

حتما میخواد کیوان فیروزی و پول شما رو یه جا بهت تحویل بده! *dry#

خب داداش من یه هارد خریدن اونم برای همچین کسی که به قول خودت با سانتافه میاد دیگه این همه معرفی کردن اونم با عناوین دهن پر کن نداره دیگه! طرف راحت میاد پولو میده

و جنسو میبره به همین سادگی. یعنی این بنده خدا نمیدونسته که داره میره سر معامله و حتی اگر کارتشو یادش رفته نباید دست خالی بیاد! کاملا مشخصه یه جای کار این طرف مشکل داره!

لینک به دیدگاه

وقدر بدشانسي شما :D همش تو معاملاتتون يه قصمت کار fail ميشه :D

من خودم چند روز پيش ميخواستم با يکي معامله کنم تو پي تي , طرف 370 تا امتياز داشت. باز هم بهش گفتم ميدونم امتيازتون بالاست و قصد توهين ندارم اما کلا اخلاقم اينجوريه که با واسطه معامله کنم و ايشون هم قبول کردن.

گاهي هم ادم بايد به طرفش اعتماد کنه ( به قول طرف همه که کلاه بردار نيستن )

با يکي ميخواستم معامله کنم و يه cpu بخرم که ايشون گفتن تا فردا بايد پول تو حسابم باشه و بدهکارم و هيچ سابقه اى نداشتن. گفتن بيا تهران حضورى تحويل بدم ولي من شهرکرد بودم و گفتم نميشه. بعد ايشون گفتن چطورى اعتماد سازى کنم؟ گفتن من ادم مهمي هستم و اسمشونو گفتن و تحقيق کردم ديدم راسته. بعد ازشون عکس کارت ملي خواستم که بله به نام خودشون بود و شماره حسابشون هم به نام خودشون بود. و اين شد که با اين شواهد اعتماد کردم و مثل خان واسشون 400 هزار واريز کردم و ايشون ارسال کردن و کد رهگيرى دادن. کد رهگيرى رو تو سايت وارد کردم و ارسال شده بود. بعد از دريافت هم کلي از ايشون تشکر کردم و تازه هزينه ارسال هم خودشون دادن. ميخوام بگم که گاهي وقت ها کسي که تازه عضو سايت شده قابل اعتماد تر از کسي هست که 100 تا امتياز مثبت داره و 1 مليون تومن کلاهبردارى ميکنه. ( تو پي تي )

ولي کلا واسه معامله چه حظورى و چه غير حضورى هميشه بايد اعتماد سازى دو طرفه باشه و احتياط کامل انجام بشه حتي اگه طرف بازيگر يا بچه معروف باشه.

لینک به دیدگاه

من به خود اعتماد فلسفه وجودیش شک دارم ! به قول شاعر شک به تنها چیزیی که دارم اعتماده !

شما به یک نفر غریبه اعتماد کردید روزی سر 10 نفر کلاه بذاره بسشه هم پول در اورده هم پول خرید سانتافه هم در میاره

این برات تجربه بشه 

من به پدرم پول بدون گرفتن چک کارمندی نمیدم  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام دوستان  نزدیک 10 روز قبل یک عدد هارد 4 ترا داشتم گذاشتم تو سایت دیوار برای فروش به مبلغ 400 هزار تومن-یه اقایی زنگ زد به من گفتش من 300 بهت میدم بقیشو بعد اینکه بردم تست کردم میریزم به حسابت صدای ایشون خیلی اشنا بود صداش به دوبلورهای صدا و سیما میخورد-شب ساعت 8 قرار گذاشتیم اومد سر کوچه ما با ماشین سانتافه :eek: :eek: :eek: به من گفت من ارش فتحی هستم گوینده رادیو و دوبلور فیلم حریم سلطان هم بودم منم باهاش صحبت کردم خدائیش صدای خودش بود ضمنا من افسر پلیس هم هستم و پرونده های قتل رو هم به من میدن-توی نظام اباد تهران شرکت کامپیوتری دارم :eek: :eek: :eek: و این هارد رو برای مشتری میخام :-? :-? :-? :-? بعد منم بهش گفتم یه نفر به اسم کیوان فیروزی هستش توی اینترنت کلاه برداری میکنه و اکانت قلابی cccam میفروشه میتونی بگیریش گفتش اره شماره حساب طرف رو داری گفتم اره-گفت برام بفرست زیر یه هفته میگیرمش :-? :-? :-? بعدش به من گفتش عابر بانکم  رو جا گذاشتم فردا صبح هارد رو تست کردم برات واریز میکنم منم شماره کارت بهش دادم و بعد خداحافظ-تا اینکه 1 روز 3 روز 5 روز 8 روز 10 روز میگذره اقا گوشیشو خاموش کرده !!!!!!!!! حالا سوال من اینجاست یارو که ماشین خدات میلیونی سانتافه داره یعنی لنگ 400 تومن پول بود که سر من کلاه گذاشت !!!!!!!!

اخه یکی نبود بگه خوب پسر خوب میزاشتی همین لیون یا پرشین تولز اگهی میکردی_ فقط به خاطر اینکه میخاستم بیشتر بفروشم گذاشتم تو سایت دیوار

دوست عزیز شما همون اول باید مشکوک می شدی کسی با این وضع چرا باید به خاطر چند صد تومن  این همه راه بیاد دنبال هارد دسته دو.....وقتی هم که گفت من فلانی هستم دوبلور دیگه باید متوجه می شدی  میخواهد اعتبار خودش نزدت بالاتر ببره برای یک هدفی تا  وقتی گفت عابر بانک  پیشش  نیست به این جواب می  رسیدی که تمام این نمایش نامه به خاطر همین هست...

حالا یه تماس با خود جناب آرش فتحی بگیر بگو که کسانی دارن از طریق اعتبار ایشون کلاه برداری می کنن و اون هم بیاد شکایت کنه......چون قطعا این نمایش دوباره تکرار میشه.....

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

جدی ناراحت شدم از این اتفاق بختیاری..

خدا کنه به تور آدمش بخوره..ببرش خونشون اصن کفتر نشونش بده :(

لینک به دیدگاه

نمیخوام رو زخمتون نمک بپاشم اما 100% تقصیر خودته

خب پاچیدی دیگه..پولش رو خودن فاز سرزنش و نصیحت گرفتن نداره که..الان اگه نمیتونی همدلی کنی نصحیت و تقصیر خودته و به درک و...مسخره است

لینک به دیدگاه

دوست گلم تنها کاری که از دست بنده و دوستان برمیاد همدردیه

این قضیه فقط یه تجربه است هم برای شما هم برای بقیه رفقا

امیدوارم پولش برات از یه جای دیگه جبران بشه و خاطره تلخش برات به عنوان یه تجربه ارزشمند بمونه

موفق باشی

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نمیخوام رو زخمتون نمک بپاشم اما 100% تقصیر خودته

درسته حق با شماست تجربه  تلخی شد دیگه به هیچکی اطمینان نکنم

لینک به دیدگاه

شماره تلفن که دارى پيگيرى کن گرچه بعيد ميدونم از خودش باشه اما باز هم به پليس مراجعه کن شايد به پولت رسيدى.

لینک به دیدگاه

منم متاسفانه یک بار همیچن اشتباهی کردم :|

یک بابایی 450 از ما وسیله میخواست

100 ریخت دوهفته طول کشید جنسش اماده شه

350 موند

اقا این اومد جنسو گرفت 350 ر. گفت امروز غروب میزنم

باباشم همراش بود با خواهر و مادر و ...

بعد من نمیدونم اون لحظه چی شد گفتم باشه

من با بابامم تعارف ندارم :|

اقا 10 شب زنگ زدیم ج نداد

هی حرف ج نداد

تا اینکه پیام تلگرام میدادم رید میشد ولی ج نمیداد

اخر سر ساعت 2 نصفه شب ج داد اقا فلان بیسار فردا میزنم

گفتم نه قرار بود امشب بزنی

ساعت 2.30 فرستادم که بریزه اخر سرم زد

حالا نمیگم بد قولی کرد یا قصد بدی داشت ولی اشتباه از من بود که به کسی نمیشناختم الکی 350 پول دادم!

فقط و فقط سایت pt و لیون اونم کاربرای با سابقه زیاد سابقه نداشت خرید نکنیم!

من به شخصه زیر 50 تا رو تو pt میگم اول ارسال یا با واسطه!

لینک به دیدگاه

اینجاست که سیستم واسطه جواب می ده! یک چیزی تو مایه های همین سیستم لیون. esam الکی زیادی کار مزد می گیره ولی رویه شون امنه. 

لینک به دیدگاه

درود

از این داستان ها خیلی پیش میاد حالا یا حضوری یا غیر حضوری

همین باندل amd که من گذاشتم برای فروش خیلی ها در pt میخواستن که گفتن اول بفرست بعد پول میفرستیم

منم گفتم اصلا راه نداره و نمیشه

اهل ریسک نیستم با اینکه یک نفرشون ۱۰۰ تا امتیاز داشت اما بازم گفتم نه

اینکه بخوای تشخیص بدی کی قابل اعتماد هست کار سختیه اما حداقل میتونی اونکارو انجام ندی و خیالتم راحتتره

همه ما آدما چوب طمع کاری و زیاده خواهیمونو میخوریم :)

باز خداروشکر مقداریشو گرفتی نه اینکه کلا هیچی به هیچی

لینک به دیدگاه

سلام آقای بختیاری

واقعا متأسفم!

منو در غم خودتون شریک بدونین.

فقط یک کار انجام بدید....... بسپاریدش به خدا!

خودش میدونه چیکار کنه! ( رد خور نداره، خودم بارها با چشمم دیدم!!!)

البته یک کار دیگه هم میتونید انجام بدید........ ببخشیدش!!!

نه برای اون، بلکه برای آرامش دل خودتون!

شادکام باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

چه روزگاری شده :-?

سلام دوست عزیز

باور کن روزگار چیزیش نشده، همون روزگار همیشگیه!

روزگار عوض نشده............. آدما عوضی شدن!!!

ولا...

لینک به دیدگاه

خداوکیلی نامردیه.

ادم هرچقدرهم زرنگ باشه سرش کلا میره اقای بختیاری.

انقدر سر زرنگ بازی سر خودم کلاه رفته دیگه به همه مشکوکم.

تو سایت دیوار هم 3 دسته ادم هستن:

ادمای نادون

ادمای بزخر

ادمای کلاه بردار

هر کدومش به پستت بخورن حتی اگه نتونن سرت رو هم کلاه بزارن وقتت رو میگیرن.

ایشالا که دیگه از دسته مشکلات واسه هیچکدوم از بچه های گل این انجمن پیش نیاد.

سلام محبی جان ، بابا یه بلا نسبتی هم بگو ، ما هم هر از گاهی تو دیوار یه دوری میزنیم ، ولی جزو سه دسته بالا نیستیم ، دسته چهارمیم که  کلا " خر " هستند !! :-) :-)

لینک به دیدگاه

سلام مرتضی جان ، دوستان بزرگوار همه ابراز محبت و همدردی ! کردن با شما ، بنده احمق علاوه بر اینکه دعا میکنم نسل این حروم لقمه ها کنده بشه ، و به قول دوستمون " جز جیگر بزنن " ، عرض میکنم که ظاهرا یک آدم خیلی خیلی حسابی فرموده اند که :  " در هر ابتلایی که برای شما پیش می آید ، پیغامی هست از جانب دوست !!"  اگر فقط و فقط مطلب در حد ناراحتی و ابراز ناراحتی بماتد ، به حقیقت ما 2 ضرر کرده ایم ، یکی اینکه مثلا مال را باخته ایم ، دیگر اینکه " پیغام دوست را درک نکرده ایم " که این دومی مهمتر است ... یعنی مثلا هر شخصی خودش برای خودش اگر خلوت و توجهی کند ، بهتر میفهمد که " حضرت دوست " چکارش دارد ... شاید به یکی تلنگری می زند اینگونه از باب جلب توجه او که نکند خدای نکرده من و شما هم طور دیگری شبیه این آدم بشویم ... یا مثلا توجه به اینکه مال اینگونه است که در یک لحظه میتواند برود ، پس دل بستن به آن خطرناک است .... یا مثلا از این جهت که وقتی یک نامرد کلاه بردار ، یک هارد ما را می برد ، چقدر ما در فکر فرو میرویم و ناراحت میشویم ، ولی شاید مثلا عمرمان را که خیلی ارزنده تر هست ، خودمان با اختیار خودمان از دست میدهیم و لحظه ای ناراحت نمیشویم و به فکر فرو نمیرویم ... یا شاید مثلا .... خیلی چیزهای دیگر که هر کس خودش در مورد خودش بهتر میفهمد ... همه اینها از این باب هست که هیچ اتفاقی در این عالم بی دلیل و بی حکمت اتفاق نمی افتد ... شاید نیاز هست که ما طور دیگری نگاه کنیم .. هر روز سیب های زیادی از درخت می افتد ، اما دید " نیوتنی " لازم هست... فدای تو دوست خوبم ، ببخشید ضرضر کردم زیادی .. یه هارد 4 ترا دیگه با یه شماره تماس و آدرس دیگه رو دیوار آگهی کن ، شاید دوباره زنگ بزنه و بتونی انشاله بخوابونیش و اعمال !!! قانون کنی...

لینک به دیدگاه

سلام مرتضی جان ، دوستان بزرگوار همه ابراز محبت و همدردی ! کردن با شما ، بنده احمق علاوه بر اینکه دعا میکنم نسل این حروم لقمه ها کنده بشه ، و به قول دوستمون " جز جیگر بزنن " ، عرض میکنم که ظاهرا یک آدم خیلی خیلی حسابی فرموده اند که :  " در هر ابتلایی که برای شما پیش می آید ، پیغامی هست از جانب دوست !!"  اگر فقط و فقط مطلب در حد ناراحتی و ابراز ناراحتی بماتد ، به حقیقت ما 2 ضرر کرده ایم ، یکی اینکه مثلا مال را باخته ایم ، دیگر اینکه " پیغام دوست را درک نکرده ایم " که این دومی مهمتر است ... یعنی مثلا هر شخصی خودش برای خودش اگر خلوت و توجهی کند ، بهتر میفهمد که " حضرت دوست " چکارش دارد ... شاید به یکی تلنگری می زند اینگونه از باب جلب توجه او که نکند خدای نکرده من و شما هم طور دیگری شبیه این آدم بشویم ... یا مثلا توجه به اینکه مال اینگونه است که در یک لحظه میتواند برود ، پس دل بستن به آن خطرناک است .... یا مثلا از این جهت که وقتی یک نامرد کلاه بردار ، یک هارد ما را می برد ، چقدر ما در فکر فرو میرویم و ناراحت میشویم ، ولی شاید مثلا عمرمان را که خیلی ارزنده تر هست ، خودمان با اختیار خودمان از دست میدهیم و لحظه ای ناراحت نمیشویم و به فکر فرو نمیرویم ... یا شاید مثلا .... خیلی چیزهای دیگر که هر کس خودش در مورد خودش بهتر میفهمد ... همه اینها از این باب هست که هیچ اتفاقی در این عالم بی دلیل و بی حکمت اتفاق نمی افتد ... شاید نیاز هست که ما طور دیگری نگاه کنیم .. هر روز سیب های زیادی از درخت می افتد ، اما دید " نیوتنی " لازم هست... فدای تو دوست خوبم ، ببخشید ضرضر کردم زیادی .. یه هارد 4 ترا دیگه با یه شماره تماس و آدرس دیگه رو دیوار آگهی کن ، شاید دوباره زنگ بزنه و بتونی انشاله بخوابونیش و اعمال !!! قانون کنی...

سلام اقا مجید خیلی چاکریم -شما بزرگواری

لینک به دیدگاه

ایول تا حالا با این دید به دنیا نگاه نکرده بودم!حرفاتون من رو به فکر فرو برد بدجور

ممنون حرفاتون بسیار حکیمانه بود (دیدموعوض کردید @};- )

اجرتون با خدا @};-

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا مرتضی عزیز

برادرجان تاپیکوالان دیدم

واقعا ناراحت شدم

شما باصفایید و باصداقت متاسفانه همه اینطور نیستن!

انشاا... جبران بشه جور دیگه برات 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...