رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برا مود کردن کیس Infinity

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،.

من بعد سالها قصد ارتقاع سیستم رو دارم برای همین میخوام یه دستی هم به سر رو کیس بکشم.

هیچ اطلاعاتی در زمینه مود کردن کیس ندارم، ممنون میشم راهنماییم کنین و پیشنهاد بدین که چه کارهایی میتونم انجام بدم .

با تشکر از همگی.

لینک به دیدگاه

سلام.

اولين قدم , بايد نقشه و هدف کارتون رو معلوم کنين.

معمولا اولين کار گذاشتن پلکسي شفاف يا شيشه ( شيشه ارزون تر در مياد ولي حواست باشه دستتو نبره )

به درب کيس هست.

اول بايد درب کيس رو در اندازه هاى که ميخوايد ببريد ( سعي کنين اندازه زيادى رو ببريد که کل قطعات کيس معلوم بشه )

و اگه طلق ميخوايد بزاريد که اينم بگم بايد از کساني که کار برش با ليزر و پلکسي کار ميکنن بخريد و بعد بديد تا سايز برش شده ى درب کيس رو براتون ببرن و جورى سايز بديد به مغازه دار که از طرف بريده شده ى درب کيس , پلکستون حدود يک سانت اون پلکستون بيشتر باشه که بتونين با پيش ببندينش. جا پيچ روى پلکس رو بديد خودش انجام بده و جا پيچ روى درب کيس رو با دريل. ميتونيد پلکس رو هم با چسب بچسبونيد که چسبي که خودم تست کردم چسب دوقلو بود. چسب اکواريوم رو فراموش کن.

درب کيس رو هم ببر پيش کساني که کانال کولر ميساز يه با حلب و برش اون کار ميکنن و با يه قيچي بزرگ واست ميبرن.

بعد بايد تو کيست led بزارى. led هاى فن هاى کيس و اون هاى که ميزارى بايد يه رنگ باشن وگر نه زشت ميشه کيست. led نوارى مترى 6 تومن هست تا بالا که تک رنگن و led rgb هم هست که حدود 60 تومن هستن و چند رنگه و داراى ريموت تعويض رنگ هستن. حد اقل 1.5 متر لازم دارى که در قصمت بالا و اطراف کيس و ترجيحا دور فن هاى شيشه اى کيست نصب کن که نورش پخش بشه.

بعد شما بايد يه طرحي رو رو کيس پياده کني. مثلا اين اقا طرح NUKE راکتور اتمي رو پياده کرده و مراحل رو هم با عکس توضيح داده.

http://www.sakhtafzarmag.com/اخبار-و-مقالات/گوناگون/1253/مود-زیبای-کاربر-خوش-ذوق-فروم-سخت-افزار-با-کیس-x9-گرین

از اين جا به بعد رو ميتوني خودت از لينکي که دادم کارتو شروع کني.

خودمم دارم همين طرح رو روى کيسم پياده ميکنم. فقط سعي کن دقيقا اين طرح نباشه که خز نشه ولي روشش همينه. بايد روى پاور و dvd rw + hard ها رو با يه پلکس ترجيحا کربني بپوشوني دقيقا عين تصوير. بايد خودت فن به کيست با همون رنگ فن هاى ديگه و led ها ( ترجيحا ) اضاف کني ,مثلا نو اون قصمتي که dvd rw ها که خالي هستن رو يه فن همون اول با سرعت زياد واسه ورود هوا بزار.

اگه سوالي داريد در خدمتم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما دوست عزیز ،‌ولی کیس من جلو فن داره بقل در هم شیشه یا همون پلکسی داره ! فکر کنم باید داخلش ال ای دی rgb بزارم فن هاش ال ای دی ابی داره و داخل کیس رو هم روشن میکنه .

میشه ال ای دی فن هارو عوض کرد ؟

توری های لانه زنبوری و ورق کربنی رو از میشه تهیه کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلامبنظر من یه باکس برای پاود درست کن وروش برچسب فیبر کربن بزن جلوی کیس رو دستکاری نکن واگه میتونی یه فن دیگه به جلو اضافه کن و بدنه کیس رو هم برچسب فیبر کربن بزن و رنگ ال ای دی فنهاتو قرمز انتخاب کن

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما دوست عزیز ،‌ولی کیس من جلو فن داره بقل در هم شیشه یا همون پلکسی داره ! فکر کنم باید داخلش ال ای دی rgb بزارم فن هاش ال ای دی ابی داره و داخل کیس رو هم روشن میکنه .

میشه ال ای دی فن هارو عوض کرد ؟

توری های لانه زنبوری و ورق کربنی رو از میشه تهیه کرد ؟

اون نور فن ها رو بزار در کوزه :D led ابي رنگ ميخواى چون نور فن ها هم ابي هستش و نور بايد طورى باشه که کيست حسابي روشن باشه.

اون پلکسي رو که کيس داره درست معلوم نبود ولي پلکس بايد جورى باشه که از اينورش کل کيس رو معلوم باشه ( نظر خودم اينه ) .

بعد اگه فقط ميخوايد led بزاريد که فايده نداره.

يه اسپرى ابي بگير و قصمت هاى از کيستو رنگ کن که قشنگ بشه. فقط اون قصمت هاى مه نميخاى رنگ بهشون بپاشه رو حتما دو سرى با چسب نوارى يا خوب بپوشون که رنگي نشه.

ورچسب هم ميتوني خودت با ماغذ رنگي درست کنى.

پلکس کربني تو تو گوگل بزن اگه پيدا نشد که ميشه , همونا که کار برش با ليزر و پلکس انجام ميدن ممکنه داشته باشن.

تو يه سايت ديدم زده 25000 . نميدونم چند متر مربع بوده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...