رفتن به مطلب

*** کمک از شما کاربران برای قیمت گذاری روی کالا ***

Recommended Posts

سعید جان، از اونجایی که بنده از زمان ساختمون 146 یوزرت بودم، خودمو میزارم جای شما (با اجازه البته) و اینو میگم:

"قیمت ها همین الانشم مناسبه و همین الانشم برد/برده"

الان دوستان میفتن به جون من که چرا این حرفو میزنی! به دو علت: DNA - جغرافیا

علت اول - یک شخصی میاد سرمایه چندین میلیاردی میزاره و کاریو شروع میکنه (مثلا نمایندگی یا وارد کنندگی) که کلی مشکل درش دخیله (کشت زعفرون نیست که) پس اگه سود خوبی ببره مجرم نیست. چون از عقل و فرصتش استفاده کرده، فول نوش جونش. پس مشکل کجاست؟ بر میگرده به علت دوم.

علت دوم - داستان مرغ و تخمه مرغه. چون قدرت خرید مردم کمه میگم ارز بی ارزشه، چون ارز بی ارزشه میگیم قدرت خرید پایینه.

این دومورد رو گفتم که انگشت اتهام نره سمت من. علت جملم رو بدونید.

الان فکر کردید کیس 900 تومانی بشه 600 تومان کسی میخره؟ من میگم هیچ کس نمیخره، همون همونه. چون بحث تقاظا هم مطرحه.

متسفانه با یه دانشگاه رفتن همه خودشونو دانشمند میدونن، در صورتی که وقتی یه نفر از دانشگاه فارق میشه یه برگه بهش میدن که شما بی سواد بودی اومدی اینجا، الان که داری میری بی سواد+1 هستی. به این کاغذ میگن مدرک تحصیلی.

هر وقت کسی یه همچین کاریو با پول خودش استارت زد بعد بگه آره قیمتا بالاست صحبته، صرافو کفاشو اینا هم حساب نیست. من نشستم گوشه میدون میگم لنگش کن که نشد. آقای حسینی 6 مورد رو گفتم من سه تا بهش اضافه میکنم.

اولی و مهم ترین خواب پول. همون سرمایه بره تو بانک بخوابه همه دنیا میدونن کار درست تر و کم استرس تر + ایمن تریه تا اینکه بیام تو یه همچین موقعیت جغرافیایی وارد کننده بشم.

دوم تغییر قیمت ارز. جنس روز 1 سپتامبر خریداری شده و با دلار اون مقع پرداخت شده، روز 29 سپتامبر هم که میخواد تو فلان جا ترخیص بشه هم قیمت دلار همونیه که یکم ماه بوده؟

سوم انحصار. همه ما اگه کاریو انحصار داشته باشیم مثلا تعمیر ماشین از رده خارج مغولستانی و هیچ رقیبی هم دقیقا تو همین کار نداشته باشیم، بازاراَ میتونیم هر قیمتی روش بزاریم. شاید قیمت پایین مشتیری زیاد، یا قیمت بالا مشتری کم؛ بسته به سلیقه استراتژی داره.

فقط وقتی کاریو که نداریم میگیم آی من بود بل میکرم ال میکردم فکر نمیکنیم که الان نیستیم. اینو وقتی از چیزی انتقاد (حمله) میکنیم بپزیریم.

همه این موارد گریبان گیر وارد کننده هست و فروشنده دخالتی درش نداره. وقتی جنسی تو انبار نمایندگی نیست فروشنده که نمیتونه با جادو جنسیو ظاهر کنه.

اتفاقا منم با شما موافقم . دو سال پیش منو شما فکر کنم با آقای احسان ایرانی هم بار بودیم. و بنده هم مثل شما به همین چیز های کوچیک رقم های بالایو دادم.

اما الان که رنگو وارنگ کیس و فن کنترلر میبینم با اینکه دیگه نیازی ندارم ولی دلم قرصه حداقل.

همین تنوع محصول خودش کلی جای شکرش باقیه.

جهان سومیم داداشم، یه پیچ هم نمیشه ساخت؛ بعد میگی ارز دولتی بدن به کامپیوتر. به دمپایی میدن فدات شم. بد ترین چیز که میشه برای یه کشور اتفاق بیفته بعد از خارج شدن خاکش، خارج شدن ارز اون کشور.

فقط کسب در آمد سالانه (کشور) که مهم نیست، هدر نرفتن اونم مهمه.

پس نگیم آی ارز دولتی میدن، آی تخفیف فلان قدر میدن.

-----------

نتیجه گیری:

از اونجایی که اکثر ماها مصرف کننده هستیم و به دو دلیلی که اول گفتم، درآمد پایین ولی خرج بالاست؛ این مشکلات هم پیش میاد.

یک نفر گوشی بازه، ماهی یه گوشی عوض میکنه و همیشه پرچم دار دستشه مثلا.

یکی پی سی بازه، سالی یه بار شاید بتونه سیستمشو بروز کنه؛ که اونم با معرفی نسل جدید میخوره تو زوقش.

یکی هم عشق ماشینه، احتمالا تا آخر عمر نتونه خودرو دلخواهشو سوارشه.

کدوم یکی از این افراد تو این اجتماع حق زیستن دارن؟ همشون.

پس مشکل کجاست؟ سطح توقع کم و زیاد؟ نه. منطق توقعه که هیچ وقت تو کت من ایرانی نمیره.

اگه در امدی داریم که به علاقمون نمیخوره یا درآمدو عوض کنیم یا علاقمونو ... یا مثل بچه آدم حداقل غر نزنیم.

قصم خوردن نداره ولی چشم خیلی از ماها موقع عوض کردن کامپیوتر به جیب پدر مادره(خودمم جزوش). سطح انتظارم که قربونش برم اون بالا بالاهاست.

خلاصه آقا سرتونو درد آوردم، ببخشید دلم پُر بود؛ بین اون همه تاپیک هایی که توشنون همین هارو نوشتم و پاک کردم این یکی به دلم نشست.

در نهایت همتونو به قناعت دعوت میکنم.

محفوظ باشید. @};-

سلام آقا ایمان

این قناعت چیزیست که هر کسی نمیکنه! (یکیش خودم)

متأسفانه همه خوب حرف میزنیم......

اما کی میکنه عمل!!!

انسان رو اگر دنیا رو بهش بدن بازم دنبال سیاره های دیگه میره!

پ.ن: خدایا قناعت رو نصیب همه ی ما بکن، الاهی عامین.

شادکام باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینجوری که شما می گید و حساب می کنید قیمت هایی که داره همونا مناسبه دیگه بحث سر 10-20 تومن کمتر بیشتر نیست که توقع این هست کیس ها با قیمت 10-20% درصد کمتر عرضه بشه که بنظر امکانش نیست...  ^_^

واقعا پول ایران یکهو 3 برابر ارزشش کم شد به همه چه وارد کننده چه  فروشنده چه خریدار فشار اورده  و گرنه قبلا همه اینها بود اما به مردم فشار نمیومد با رضایت پرداخت می کردند...!  :(

مشکل اینه که شما گرون نمیدین ماها گرونه نمی تونیم بخریم...  :D

و صد برتر متاسفانه دولت هم هیچ کاری نمی کنه و فقط نمک رو زخم مردم میزنن با این کارهاشون و حرفهاشون و حمایت های الکیشون از بعضی چیزها... *dry#  

لینک به دیدگاه

خخخ آقای حسینی واسم یه مادربرد پیشتاز پس کرایه فرستادی 50 تومن کرایه بار ازم گرفتن واقعا 50 کرایه بارش میشه؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جریان رو برام پیغام کنید

:eek: :eek:

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنونم از نظراتتون

واقعیتش یکی از اتفاقاتی که در بیزنس میفته گاها اینه که خیلی وقتها وقتی کالایی ارزون میشه هیچ تاثیری در فروشش بوجود نمیاد و چون خواب سرمایه بسیار زیاد میشه فروشنده و وارد کننده دوباره مجبور میشه قیمت رو به قیمت قبل برگردونه .

بنده هدفی دارم که این تاپیک رو ایجاد کردم  .

امروز میخوایم با کمک شما دوستان اقدامی انجام بدیم . این اقدام یک اقدام تحقیقاتی میشه که برای اولین بار یک فروشنده همراه با مشتریها و کاربرانش داره انجام میده .

تا چند ساعت دیگه صبور باشید ;)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنونم از نظراتتون

واقعیتش یکی از اتفاقاتی که در بیزنس میفته گاها اینه که خیلی وقتها وقتی کالایی ارزون میشه هیچ تاثیری در فروشش بوجود نمیاد و چون خواب سرمایه بسیار زیاد میشه فروشنده و وارد کننده دوباره مجبور میشه قیمت رو به قیمت قبل برگردونه .

بنده هدفی دارم که این تاپیک رو ایجاد کردم  .

امروز میخواdم با کمک شما دوستان اقدامی انجام بدیم . این اقدام یک اقدام تحقیقاتی میشه که برای اولین بار یک فروشنده همراه با مشتریها و کاربرانش داره اینجام میده .

تا چند ساعت دیگه صبور باشید ;)

یک پیشنهاد هم دارم:

چند تا از اون کیس هایی که تو بار شکسته رو به بچه ها جایزه بدید! :x  :x

لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط Alireza999
لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد هم دارم:

چند تا از اون کیس هایی که تو بار شکسته رو به بچه ها جایزه بدید! :x  :x

:Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

لینک به دیدگاه

جسارت نباشه جناب حسینی این کار کلا بنظرم اشتباهه .

مصرف کننده همیشه میخواد جنس رو با کمترین سود بخره ... پس کلا نمیشه روش نظر سنجی کرد .اولیش خود من .

شما به هر کی بگی کالایی مثلا 100 تومن برام ایستاده برات چند فاکتور کنم ؟ میگه یا از ما سود نگیر یا 101 تومن بهم بده .

ریشه این مسائل هم بر میگرده به اقتصادمون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جریان رو برام پیغام کنید

:eek: :eek:

درود چرا پیغام !!!!

فیکس کل پنجاه تومن واسه پست پیشتاز بود خودم خواستم بیمه هم بشه.

تازه بچه هازحمت کشیده بودن و چند دفعه زنگ زدن تا اجازه بگیرن واسه بیمه کارتون درسته آقای حسینی عزیز

من عذر میخوام تو پستم نوع بیانم بد بود پنجاه تومن اول منظورم پنجاه تومن پیشتاز بود پنجاه تومن دوم منظورم ارسال به ایران بار بود در کیسهایی که میخواین بخرین

اولین بار بود دیدم کارتن پیشتاز سالمه!!!!

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم من کار درسته

همون طور که فروشنده بی انصاف وجود داره خریدار و مشتری بی انصاف هم هست

حالا یه فروشنده گل میخواد همراه با خریداران گل تر به یه تفاهم نظر برسن تا ببینن چی کار کنن نه کباب بسوزه نه دیگش سیاه بشه

به نظر من قیمتهای قبلی عالی بود خدایی

حداقل برا کیس خودم

من این رو هم بگم فقط به لیون حق میدم قیمت گرون بزنه به دو دلیل اولا چون گروه لیون مشخصه میخوان پیشرفت کنن و این یعنی قطعات و خدمات و سوپرایز بیشتر برای ما و دوم اینکه ریسک زیادی هم داره کارشون

تو این بازار که حمایت از تولید داخل هست ممکنه تو گمرک بار باشه تصویب کنن آقا هر محصولی کارخونه داخلی داره حق ورود نداره یا دلار تکون بخوره

تو ایران واردات دل میخواد

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم

اولا که قیمت دلاری  این کیس این چیزی نیست که شما میفرمایید .

از شما و سایر دوستان میخوام علمی اینجا بحث کنید و از روی تصور بحث نکنید

قیمت دلاری این کیس حدودا 185 تا 190 دلاره . دلار رو اگر حدودا 3500 حساب کنیم

این کیس مبلغ حدودی 645000 تا 665000 تومان باید حواله بشه برای اونور اب

الان این فقط بخش اوله پنج بخش بعدی رو چطور محاسبه کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 - پرداخت هزینه دلاری به شرکت خارج از کشور

2 - هزینه حمل تا ایران

3 - هزینه گمرکی

4 - سود شرکت تخت جمشید و وارد کننده

5 - هزینه احتمال شکستگی بعضی از کیسها

6 - سود لیون کامپیوتر

کیس حجم زیادی داره و خیلی هزینه بار میخوره عزیزم و ما نمیایم کیس به این گرونی رو 1000 تا وارد کنیم که به تعدادی معدودی وارد میشن

از دوستانی میخوام بیان در این بحث شرکت کنن که کمی از نظر واردات و فروشندگی اطلاعاتی داشته باشن @};- @};- @};-

آقای حسینی راست میگن دوستان  علاوه بر هزینه بار این کیسها که ذکر هم کردند آقای حسینی حجیم هستند اذیت های ترخیص و تاخیرهای گمرک رو هم باید در نظر بگیرید

هیچ وقت یک طرفه به قاضی نرید با خودتون بگید اگه خودم قرار بود  سرمایه و وقتمو پای این واردات بذارم با توجه به دردسرهاش چند بدم  خوبه

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

جسارت نباشه جناب حسینی این کار کلا بنظرم اشتباهه .

مصرف کننده همیشه میخواد جنس رو با کمترین سود بخره ... پس کلا نمیشه روش نظر سنجی کرد .اولیش خود من .

شما به هر کی بگی کالایی مثلا 100 تومن برام ایستاده برات چند فاکتور کنم ؟ میگه یا از ما سود نگیر یا 101 تومن بهم بده .

ریشه این مسائل هم بر میگرده به اقتصادمون .

کار آقای حسینی هم نظر سنجی بودو هم بیشتر بحث آشنایی با هزینه ها و دردسرهای این کاربود که فردا روزدلیل مغایرتهای قیمت با اونور رو ناعادلانه نبینید و نادانسته مورد اتهام قرار ندید ایشون رو

لینک به دیدگاه

دوستان سلام مجدد :

هدف از ایجاد این تاپیک این بود که حرف هاتون رو بشنویم و یه چیزی رو با هم امتحان کنیم .

ما میخوایم سود کیسهای کورسیر رو به مدت یک ماه  از طرف لیون کامپیوتر تا حدی که به سیستم ما اسیب نخوره پایین بیاریم و نزدیک به قیمت خرید کنیم و ببینیم چه اتفاقی میفته . این کاهش قیمت رو به این دلیل میتونیم انجام بدیم که بار جدیدمون داره میرسه و و یه مقدار خدا رو شکر ارزونتر از گذشته هزینه خورده و میتونیم با موجودیه فعلیمون ادغام کنیم هزینه هاش رو و قیمت موجودیه فعلیمون هم بیاد پایین ( البته اینو بگم که دفعه بعد نمیدونیم هزینه ها چی میشه چون همین دیروز دوباره خیلی چیزها گرون شدن )

هدفی که دنبال میشه :

1 - ایا مقدار فروش بالاتر میره ؟

2 - با کمی تغییر در قیمت قدرت خرید مردم افزایش پیدا میکنه ؟

3 - تهمتها و غرهایی همچون گرون فروشی و اینها دیگه زده نمیشه ؟

ایا موافقید این امتحان رو انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام مجدد :

هدف از ایجاد این تاپیک این بود که حرف هاتون رو بشنویم و یه چیزی رو با هم امتحان کنیم .

ما میخوایم سود کیسهای کورسیر رو به مدت یک ماه  از طرف لیون کامپیوتر تا حدی که به سیستم ما اسیب نخوره پایین بیاریم و نزدیک به قیمت خرید کنیم و ببینیم چه اتفاقی میفته . این کاهش قیمت رو به این دلیل میتونیم انجام بدیم که بار جدیدمون داره میرسه و و یه مقدار خدا رو شکر ارزونتر از گذشته هزینه خورده و میتونیم با موجودیه فعلیمون ادغام کنیم هزینه هاش رو و قیمت موجودیه فعلیمون هم بیاد پایین ( البته اینو بگم که دفعه بعد نمیدونیم هزینه ها چی میشه چون همین دیروز دوباره خیلی چیزها گرون شدن )

هدفی که دنبال میشه :

درود

1- بستگی به رنج قیمتی کیس هاتون داره تا این حرکتتون، فکر نمی کنم تاثیر محسوسی پیدا کنه...! :-?

2-کاهش قدرت خرید مردم از جای دیگه ای اب می خوره نه گران فروشی...!  :-?

3- از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست اما دهن مردم رونه ... !  :D

با این حال سنگ مفت گنجشک مفت انجام بدین بمدت محدود ببینین چی میشه...  ^_^

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقاى حسينى،

در تركيه قيمت اقلام و قطعات كامپيوتر خيلى بيشتر از ايرانه، اما كسى شاكى نيست، يا حداقل اونطور كه من پرس و جو كردم، كسى مشكلى نداشت. در انگلستان هم قيمت قطعات به نسبت بقيه جاها بالاست، وليكن، بازهم آنچنان شكايتى نيست، حداقل در فروم هايى كه من عضو هستم. در خيلى از جاهاى دنيا، به دليل فاصله زياد از چين (به استثناى آمريكا) قيمت قطعات بالاتر از ايران ميفته، اما داستان اصلى اينجاست كه مردم در اون كشور ها قدرت خريد مناسبى دارند و ميتوانند خريد كنند.

اينكه من كيس كورسير دوست دارم، اما قيمت يه دونه اش مساوى با كل درآمد يك ماهه منه، مشكل قيمت كيس نيست، مشكل درآمد پايين من و امثال منه، اين هم تقصير شما و يا وارد كننده نيست.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

دوستان سلام مجدد :

هدفی که دنبال میشه :

آقای حسینی من یه چیزی میگم شاید مزحک باشه، به آماتوری بنده ببخشید.

اگه شما قیمت سایت رو پایین بیارید مثلا 10 تا 20 درصد(فرض) و یکی بیاد همه موجودی رو بخره و بعد با همون قیمت ثابت قبل به بازار تزریق کنه چی؟

خودم جواب خودمو میدم. من میگم شما قیمت سایت رو دست نزنید ولی دوستانی که مخصوصا از شهرستان تماس میگیرن یا هر جای دیگه ای مثلا دست گذاشتن روی 760T کورسیر پای تلفن تا جایی که میتونید تخفیف رو بدید.

بازم یه جواب دیگه به خودم میدم اینکه حتی این روش پای تلفن هم یه ایرادی که داره سرعت تاثیر این آزمایش (کاتالیزور!) رو کم میکنه نسبت به قیمت های مستقیم که روی سایت قرار میگیره. البته از فروم خودتون و پی تی که تاپیک دارید هم میتونید این مساله رو اطلاع رسانی کنید.

در کل حتی اگه در بدترین حالت (که مد نظر این امتحان نیست) کسی همه جنس های شمارو مثلا با همون هزار تومان سودی که در این طرح در نظر گرفته شده برای هر کالا، بخره؛ شما سودتون رو در مدت زمان کوتاهی بردید اما مصرف کننده یا بهتر بگیم خریدار در همون لول قبلی خواهد موند.

البته اینو که مطمئنم تشخیص مشتری از همکار برای شما مسئله ای نیست. اما در کل یادآوری بیشتر ضرری نداره.

راستی نتایج این آزمایش کی مشخص میشه یا اینکه تاریخ باز هست؟ :)

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من یه چیزی میگم شاید مزحک باشه، به آماتوری بنده ببخشید.

اگه شما قیمت سایت رو پایین بیارید مثلا 10 تا 20 درصد(فرض) و یکی بیاد همه موجودی رو بخره و بعد با همون قیمت ثابت قبل به بازار تزریق کنه چی؟

خودم جواب خودمو میدم. من میگم شما قیمت سایت رو دست نزنید ولی دوستانی که مخصوصا از شهرستان تماس میگیرن یا هر جای دیگه ای مثلا دست گذاشتن روی 760T کورسیر پای تلفن تا جایی که میتونید تخفیف رو بدید.

بازم یه جواب دیگه به خودم میدم اینکه حتی این روش پای تلفن هم یه ایرادی که داره سرعت تاثیر این آزمایش (کاتالیزور!) رو کم میکنه نسبت به قیمت های مستقیم که روی سایت قرار میگیره. البته از فروم خودتون و پی تی که تاپیک دارید هم میتونید این مساله رو اطلاع رسانی کنید.

در کل حتی اگه در بدترین حالت (که مد نظر این امتحان نیست) کسی همه جنس های شمارو مثلا با همون هزار تومان سودی که در این طرح در نظر گرفته شده برای هر کالا، بخره؛ شما سودتون رو در مدت زمان کوتاهی بردید اما مصرف کننده یا بهتر بگیم خریدار در همون لول قبلی خواهد موند.

البته اینو که مطمئنم تشخیص مشتری از همکار برای شما مسئله ای نیست. اما در کل یادآوری بیشتر ضرری نداره.

راستی نتایج این آزمایش کی مشخص میشه یا اینکه تاریخ باز هست؟ :)

درود

ممنونم از شما و به هیچ عنوان تعداد نمیفروشیم این کالاها رو که بخواد چنین اتفاقی براش بیفته

و برای شروعش منتظر بار جدید هستیم که هزینه هاش رو در بیاریم

لینک به دیدگاه

دوستان سلام مجدد :

هدفی که دنبال میشه :

1- به نظر من خیر یا خیلی کم افزایش پیدا می کنه...چون این کیس هایی که در پست اول نام بردید رنج قیمتی بالایی دارن..اگه چند نمونه ارزونتر هم اضافه بشه میشه انتظار فروش محسوسی رو داشت

2-اینم باز منفی(مگه تغییر قیمت خیلی چشم گیر باشه که امکانش نیست)

3-جواب اینم منفیه..شاید از جانب شما گرونفروشیه نباشی(از این بابت گفتم شاید که زیاد در جریان قیمت های فروشتون اختلاف اون با سایر فروشندگان و قیمت جهانی نیستم) ولی در بقیه که هست شکی هم درش نیست

لینک به دیدگاه

این بود کاهش قیمت؟

دیروز هم که لیون رفتم، درباره قیمت بار جدید پرسیدم و جوری گفتن خوش قیمته که فکر کردم صد تومنی کاهش داره.

گویا رنگ سفیدش (780T) افزایش هم داشته به جای کاهش.

درود دوست عزیزم

قیمتها فردا تغییر میکنه و صبور باشید .

در ضمن دوست گلم کاهش قیمت 100 تومانی به نظر شما وقتی دلار تغییر قیمت نداشته میتونه وجود داشته باشه ؟

پس هر چیزی قیمتی داره و وقتی میخواد کاهش قیمتی صورت بگیره منطقی انجام میشه .

لینک به دیدگاه

به این زودی 780T ناموجود شد؟

دیگه موجود نمیشه؟

اینم شانس ما ... بعد از موجودی، به ۶ ساعت هم نکشید تموم شد ...

درود دوست عزیزم

نگران نباش بار قدیم تموم شد ولی بار جدید در حال ترخیصه و به همون قیمتی که امروز اعلام کردیم فروخته میشه @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

همانطور که قول داده بودیم به مدت یک ماه قیمت کیسهای کورسیر رو کاهش دادیم و همون صحبتی رو که با هم کردیم رو میخوایم با هم و با کمک هم تست کنیم .

هدف ما اینه که قیمت رو طوری تعریف کنیم که کاربران بتونن از نظر قیمتی این کیسها رو در کنار کیسهای برندهای دیگه با هم مقایسه داشته باشن و حق انتخاب بیشتری رو بهشون داده باشیم .

ما فقط میتونیم قیمت کیسهایی که انحصارا در دست خودمون هستش رو تغییر بدیم و بر روی سایر کیسها هیچ تصمیمی نمیتونیم بگیریم .

@};- @};- @};- @};-

لیست کیس های کاهش قیمت یافته به شرح زیر می باشد :

کیس کورسیر مدل 780T مشکی

کیس کورسیر مدل 780T سفید

کیس کورسیر مدل 750D

کیس کورسیر مدل 760T سفید

کیس کورسیر مدل 760T مشکی

کیس کورسیر مدل C70 Vengeance

کیس کورسیر مدل spec-01

لینک به دیدگاه

سلام

یک سوال : 

تا اونجایی که من میدونم ( شاید هم اشتباه میکنم ) قیمت دلاری  کیبوردهای Cougar 700k وCorsair K70 RGB به هم نزدیکند

ولی قیمت ریالیشون خیلی اختلاف دارند.چرا ؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

بار جدید حدوداً کی می رسه؟

به نظر من قیمت این کیس ها باز هم می تونن کاهش داشته باشن؛ همون طور که لیون در جهت رضایت مشتری، اقدام به کاهش سود این کیس ها کرد @};- ، تخت جمشید هم با کاهش سود، منجر به کاهش قیمت بیشتر این کیس ها و افزایش فروش چشمگیر اونا میشه.

امیدوارم نماینده ای از تخت جمشید هم از این تاپیک مطّلع باشه.

بخشی از بار جدید رسیده و الان توی انباره ولی بار دیگه که داره کاراش انجام میشه هنوز نرسیده و 780T داخل اون باره که به محض ورود به انبار اعلام میشه و خیلی زود این اتفاق میفته

سلام

یک سوال : 

تا اونجایی که من میدونم ( شاید هم اشتباه میکنم ) قیمت دلاری  کیبوردهای Cougar 700k وCorsair K70 RGB به هم نزدیکند

ولی قیمت ریالیشون خیلی اختلاف دارند.چرا ؟

متشکرم

درود د

وست عزیزم ما فقط میتونیم در مورد کالاهایی که واردات لیون هستش و یا در انحصار لیون هستش توضیح بدیم . چون غیر از این خود شرکت وارد کننده باید پاسخگو باشه @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.
امکانش هست سری bracket های HG10 کورسیر برای کارت گرافیک ها رو وارد کنید؟
به نظرم چون قابلیت نصب هر واترکولری  رو داره مشتری پیدا کنه.
من خودم یکی از دلایلی که گرافیک hybrid evga رو نخریدم اینه که نویز پمپش نسبتا بالاست ولی اگه یک 980 ti رفرنس رو با این bracket ها به حتی h55 کورسیر هم نصب کرد، تو همون قیمت خنک کننده بهتری خواهد داشت.

http://www.corsair.com/en/hydro-series-hg10-n980-gpu-liquid-cooling-bracket

ویرایش شده توسط davuddadar
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان عزیزم

همانطور که قول داده بودیم به مدت یک ماه قیمت کیسهای کورسیر رو کاهش دادیم و همون صحبتی رو که با هم کردیم رو میخوایم با هم و با کمک هم تست کنیم .

هدف ما اینه که قیمت رو طوری تعریف کنیم که کاربران بتونن از نظر قیمتی این کیسها رو در کنار کیسهای برندهای دیگه با هم مقایسه داشته باشن و حق انتخاب بیشتری رو بهشون داده باشیم .

ما فقط میتونیم قیمت کیسهایی که انحصارا در دست خودمون هستش رو تغییر بدیم و بر روی سایر کیسها هیچ تصمیمی نمیتونیم بگیریم .

@};- @};- @};- @};-

لیست کیس های کاهش قیمت یافته به شرح زیر می باشد :

کیس کورسیر مدل 780T مشکی

کیس کورسیر مدل 780T سفید

کیس کورسیر مدل 750D

کیس کورسیر مدل 760T سفید

کیس کورسیر مدل 760T مشکی

کیس کورسیر مدل C70 Vengeance

کیس کورسیر مدل spec-01

درود اقای حسینی

نتیجه این تست یک ماه اعلام میشه یا نه؟!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...