رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اقا رضا می شه dof رو خواموش 

با dof خوراک عکس گرفتن هست 

علی جان والا دی او اف اینقدر قشنگه توی این نسخه من با همون بازی میکنم -خیره کننده است -

لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

علی جان والا دی او اف اینقدر قشنگه توی این نسخه من با همون بازی میکنم -خیره کننده است -

فکر کنم با مانیتور های utlra wide مشکل داره حتی اون hud پایین صفحه هم dof میگیره  :eek:

البته من چشمم رو اذیت می کنه و سردرد خیلی شدیدی می گیرم به همین دلیل توی همه ی بازی ها خواموشش می کنم ( چشمام یکم مشکل دارن سرگیجه ی بدی می گیرم و بعدش سردرد شدید تا دیدم شدتش رو سریع از بازی اومدم بیرون :(  )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم با مانیتور های utlra wide مشکل داره حتی اون hud پایین صفحه هم dof میگیره :eek:

البته من چشمم رو اذیت می کنه و سردرد خیلی شدیدی می گیرم به همین دلیل توی همه ی بازی ها خواموشش می کنم ( چشمام یکم مشکل دارن سرگیجه ی بدی می گیرم و بعدش سردرد شدید تا دیدم شدتش رو سریع از بازی اومدم بیرون :( )

بعضی ها اره اذیت میشن من دیونه دی او اف هستم والا من روی tv دارم فالوت رو بازی میکنم روی تصویر بزرگ اذیت کننده نیست

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من این بازی رو روی pcنصب کردم گرافیک بسیار عالی و خیره کننده است خیلی ناشکری میکنید!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این بازی رو روی pcنصب کردم گرافیک بسیار عالی و خیره کننده است خیلی ناشکری میکنید!!!

درود

ناشکر ها کم هستند ما که داریم الان 20 روزه در این تاپیک پست میزنیم عکس شبه CG میزاریم!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان، من نسخه کدکس با آپدیت 1.30 دارم ولی فریم روی 30 قفله، برای رفع این مشکل و افزایش فریم چه کار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان، من نسخه کدکس با آپدیت 1.30 دارم ولی فریم روی 30 قفله، برای رفع این مشکل و افزایش فریم چه کار باید بکنم؟

تو اینترنت سرچ کنین. احتمالا برای باز کردن فریمش آپدیت یا کرکی براش قرار دادن. :)

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد دوستانی که مشکل مشابه دارند می توانند از روش زیر استفاده کنند:

1- در فایل Fallout4Pref.ini باید عبارت iPresentInterval=1 را به عبارت iPresentInterval=0 تغییر داد تا محدودیت فرم برداشته شود.

2- برای قفل کردن مجدد فرم و قرار دادن vertical sync برای بازی، داراندگان کارت های انویدیا باید در کنترل پنل انویدیا قسمت Manage 3D Settings تب Program Settings فایل Fallout 4.exe را پیدا کرده و در قسمت vertical sync تغیرات لازم را اعمال کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

کسی این مشکل رو داره؟ راه حلش چیه؟ نوار پایینی مکان نما از وقتی crimson نصب کردم اینجوری نصفه نیمه میاره.

post-20774-0-26953200-1451503982_thumb.png

post-20774-0-87652500-1451503996_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. دوستان این بازی اعصابمو دیگه داره بهم میریزه هر نوع آپدیت کرکی که بگین رو بازی ریختم اما بعد چند دقیقه که بازی میکنم با یکدفعه از بازی میپره بیرون یا close program میده کسی میدونه مشکل کجاست راه حلی چیزی نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 150 ساعت بازی کردم الان هم ادامه داره یک بار کرش کرد اونم کرش نبود برق رفت !

لینک به دیدگاه

سلام. دوستان این بازی اعصابمو دیگه داره بهم میریزه هر نوع آپدیت کرکی که بگین رو بازی ریختم اما بعد چند دقیقه که بازی میکنم با یکدفعه از بازی میپره بیرون یا close program میده کسی میدونه مشکل کجاست راه حلی چیزی نداره؟

آپدیت کارت گرافیک+نصب برنامه RUNTIME احتمال زیاد درست میشه

لینک به دیدگاه

آپدیت کارت گرافیک+نصب برنامه RUNTIME احتمال زیاد درست میشه

آخرین ورژن درایو کارت گرافیک رو نصب دارم. منظور از RUNTIME جاوا منظورتونه دیگه درسته؟

پک runtime هم ریختم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه از استارتر گرامی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53346&hl=

این جا برای  دانلود ماد گرافیکی ENB رجوع کنید-

لینک به دیدگاه

دوستان اپدیت جدید امده برای بازی 

http://wccftech.com/fallout-4-update-adds-hbao-nvidiaonly-weapon-debris-effects/

به شدت منتظر هستم این 2 مورد رو تست کنم 

• New ambient occlusion setting, HBAO+
  • New weapon debris effects (NVIDIA cards only)

و چندیدن فیکس مهم برای بالا بردن پرفورمنس هم اضافه شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اپدیت جدید امده برای بازی 

http://wccftech.com/fallout-4-update-adds-hbao-nvidiaonly-weapon-debris-effects/

به شدت منتظر هستم این 2 مورد رو تست کنم 

• New ambient occlusion setting, HBAO+
  • New weapon debris effects (NVIDIA cards only)

و چندیدن فیکس مهم برای بالا بردن پرفورمنس هم اضافه شده 

منتظریم

دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

فال اوت 5 صد در صد جنگ با بیگانگان میشه !

یکیش اینجا زنده بود رفتم سلام علیک کنم زرتی اتک داد =(( :| :Bug:

Fallout4_2016_01_27_23_41_48_551.jpgFallout4_2016_01_27_23_41_29_802.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...