رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه آقا  ِ dsr  باید  1.75x و 4x رو انتخاب کنید که رزلوشنن های فقط 2560 x 1440  و 4k رو باشه بقیه رزولشن ها خوب نیستند استاندارد نیستن ! ته عزیزم جع ماتی- شما باید حداقل 1080 باشیذ بعد بگذراید رو ی 2k

اتفاقا منم همرو تست کردم

امشب دوباره یه تست میکنم اگر درست نشد یه عکس میذارم مفهوم برسونم

اون مد هارم تیت میکنم

اگر مد نصب کنم و بازی خراب کرد یا افت فریم زیادی داشت میتوتم فقط مد پاک کنم یا باید از اول بازی نصب کنم؟!

لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

نه مد بازی. رو خراب نمیکنه شما نهایت مد رو پاک میکنی فقط سیوهاتت رو بک اپ بگیر همین

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

اتفاقا منم همرو تست کردم

امشب دوباره یه تست میکنم اگر درست نشد یه عکس میذارم مفهوم برسونم

اون مد هارم تیت میکنم

اگر مد نصب کنم و بازی خراب کرد یا افت فریم زیادی داشت میتوتم فقط مد پاک کنم یا باید از اول بازی نصب کنم؟!

ادریس جان dsr یک تکنیک مهم و انقلابی بود دراین نسل برای. انویدیا و کاربردش خیلی زیاد

حالا به نظرت این تکنیک میشه ناقص بیاد بیرون؟من به شخصه دارم حدود یک سال بیشتره با dsrبازی میکنم چون کارم مادینگه و همه این ها با خرابی بازی دارک سولز یک نسخه پورت بد پی سی شروع شد وقتی یک مدر امد با یک شبه dsrمشکل رزولوشن داخلی بازی رو حل کرد خود همین دی اس ار در واقع یک ماد گرافیکی است که انویدیا به کاربرد نه شما حتما یک جای کار مشکل داری وگرنه دی اس از اتفاقا زد تاری است!!

لینک به دیدگاه

کسی نیست جواب بده به سوال من؟

با کارت گرافیک gt 740 میتونم اجراش کنم حالا نه با کیفیت اولترا ولی جوری که به تجربه اش لطمه نزنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی نیست جواب بده به سوال من؟

با کارت گرافیک gt 740 میتونم اجراش کنم حالا نه با کیفیت اولترا ولی جوری که به تجربه اش لطمه نزنه

نه عزیزم اجرا نمیشه خوب اذیت میکنه تجربه جالبی نخواهد بود

لینک به دیدگاه

اگه رم ۶ به بالا داری و سی پی یو ای ۳ به بالا میشه اجراش کرد

اینم بگم خود سازنده گفته ۸ گیگ رم برا کمتربن ولی شاید با ۶ هم راه بیاد

بستگی به  مانیتور و  رزولوشن   هم  داره  البته

یکی از آشناها با  مانیتور CRT و سی پی یو i3  و رم 4  کاملا روون  داره  بازی میکنه.

تنظیماتم  آخره

لینک به دیدگاه

بازی خیلییییی گیم پلی گسترده و نامحدودی داره ولی گرافیکش یکم تو ذوق آدم میزنه

راستی میشه کلا بیخیال شهر سازی بشیم ؟؟ و بریم سراغ کار زندگی خودمون؟؟

والا تو اون مملکت خودمونو زنده نگه داریم خودش یه کار بزرگیه چه برسه به اینکه پناهنده جمع کنیم

درضمن با سیستم امضا بازی رو 60 فریم فیکس اجرا میشه

لینک به دیدگاه

بازی خیلییییی گیم پلی گسترده و نامحدودی داره ولی گرافیکش یکم تو ذوق آدم میزنه

راستی میشه کلا بیخیال شهر سازی بشیم ؟؟ و بریم سراغ کار زندگی خودمون؟؟

والا تو اون مملکت خودمونو زنده نگه داریم خودش یه کار بزرگیه چه برسه به اینکه پناهنده جمع کنیم

درضمن با سیستم امضا بازی رو 60 فریم فیکس اجرا میشه

سلام

بله خود بتسدا اعلام کرد مراحل شخصی سازی اختیاری هست هر کی دوست داره انجام میده در غیر این صورت بصورت عادی بازی ادامه میدید.

لینک به دیدگاه

داستانی رو تموم کرد منظورم خودش و پسرشه.

خیلی خوب نبود به نظرم زدم هرچی دوست و اشنا بود و ترکوندم البته انتخاب بود ولی نمی دونم میشه بدون اینکه اونا رو نابود کرد دل پسرش رو هم بدست اورد یا نه.

ولی اینی که من رفتم و تموم کرد هرچی جم کرده بودیم به فنا رفت

من آخرش  نفهمیدم  این اشغالایی  که  جمع  کردم  کجا  بدرد  میخورن

از  طرفی خونمم  آلوده  شده هر  چی می خورم  الودگیش  بدتر  میشه  فک کنم  هرچی  گوشت  حیوانات جمع  کردم  همشون  آلودن  گوشت فاسد   می خورم بدتر  میشه  وضعیت :laughing:

خیلی  واسم  کنگه  بازیش

هرچیم  سوال  میپرسم دریغ  از  یه  راهنمایی بدرد  بخور.

اون  با معرفتی  هم  که تاپیک آموزششو  زد  دیگه  پیداش  نیست :D

لینک به دیدگاه

اون  با معرفتی  هم  که تاپیک آموزششو  زد  دیگه  پیداش  نیست :D

=))  =))  =))  =))   

تا فردا شب کاملش می کنم عزیز  =))

شما برای پاک کردن خون باید یا پیش دکتر بروید و با دادن کمی پول خون شما را تمیز کنه 

یا از یک سری کیسه های خون که به رنگ زرد نارنجی هست باید استفاده کنید اسمش رو دقیق یادم نیست فکر کنم RadAway هست ازش استفاده کن خونت تمیز می شه 

کلا هر چیزی بجز اب تمیز و یک سری مواد غذایی خاص رو بخورید خونتون رادیواکتیوی می شه   :laughing:

اون اشغال ها رو هم که در قسمت دوم راهنمایی هام گفتم که باید چی کار کنید باهاش با دقت بخوانید

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))   

شما برای پاک کردن خون باید یا پیش دکتر بروید و با دادن کمی پول خون شما را تمیز کنه 

یا از یک سری کیسه های خون که به رنگ زرد نارنجی هست باید استفاده کنید اسمش رو دقیق یادم نیست فکر کنم RadAway هست ازش استفاده کن خونت تمیز می شه 

کلا هر چیزی بجز اب تمیز و یک سری مواد غذایی خاص رو بخورید خونتون رادیواکتیوی می شه   :laughing:

اون اشغال ها رو هم که در قسمت دوم راهنمایی هام گفتم که باید چی کار کنید باهاش با دقت بخوانید

من ۶۰۰ تا آشغال جمع کردم

انقدر سنگین شدم نمیتونم راه برم

کدوم از آشغال ها بدرد میخوره نگه دارم و کدومشو بذارم تو ورک شاپ

چطوری میشه همرو باهم ترنسفر کرد چون نمیشه تک تک خیلی زمان میبره

لینک به دیدگاه

من ۶۰۰ تا آشغال جمع کردم

انقدر سنگین شدم نمیتونم راه برم

کدوم از آشغال ها بدرد میخوره نگه دارم و کدومشو بذارم تو ورک شاپ

چطوری میشه همرو باهم ترنسفر کرد چون نمیشه تک تک خیلی زمان میبره

اول از همه کلا هرچی اشغال توی بازی می بینی مهم هست 

دوم این که توی اون تاپیک راهنمایی قسمت دوم کامل توضیح دادم به سمت workshop بروید ورکشاپ رو باز کنید بعد دکمه ی T رو بزنید تمام اشغال های شما اون جا ذخیره می شن ( کدوم ستلمنت رو ترجیح می دهید ؟؟ من sanctuary hills تمامی ساخت و ساز های مهم رو توی sanctuary hills انجام می دهم ) 

لینک به دیدگاه

اول از همه کلا هرچی اشغال توی بازی می بینی مهم هست 

دوم این که توی اون تاپیک راهنمایی قسمت دوم کامل توضیح دادم به سمت workshop بروید ورکشاپ رو باز کنید بعد دکمه ی T رو بزنید تمام اشغال های شما اون جا ذخیره می شن ( کدوم ستلمنت رو ترجیح می دهید ؟؟ من sanctuary hills تمامی ساخت و ساز های مهم رو توی sanctuary hills انجام می

T زدم اما فقط 100 تا کم میکنه و 500 تاش میمونه میگه بقیشو باید دستی ترنسفر کنم

بازم سنگین میمونم

لینک به دیدگاه

T زدم اما فقط 100 تا کم میکنه و 500 تاش میمونه میگه بقیشو باید دستی ترنسفر کنم

بازم سنگین میمونم

خوب پس دیگه اون ها جانک نیست 

اون ها یا سلاح هستن یا لباس هستن یا خوراکی یا دارو یا هرچی بجز جانک 

ببینید کدوم ها رو می خواهید بقیه رو به فروشید پیشنهاد می کنم برید diamond city و اون جا  بفروشید 

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))   

دمت گرم  منتظریم.کله  دسکتاپم  شده  عکسای  آموزش فال اوت :laughing:

من هنوز اون  اوایلم هنوز دکنتری ندیدم تو  بازی کیسه خون هم همینطور

اون اوایل  که  بازیو  خوب بلد  نبودم کلی آب  کـثیف  خوردم  الان بیشتر  خونم  آلودست بخاطر همین زود با  کمی زخمی شدن کشته  میشم :(

اشغالاهم گذاشتم تو ورک شاپ ولی  دوباره پر شده

هر کاری کردم  نتونستم چیزی رو  بفروشم در مورد  خریدو  فروش هم  اگه  تونستی تو تاپیکت یکم  توضیح  بده @};-

لینک به دیدگاه

دو عدد از بهترین  مادهای reahde فالوت 4 (ریشید یک اینجکتور ترکیبی است با کمک sweetfx و مستر افکت و reshade ساخته شده  و افکت های خود بازی رو بوست میکنه واز طرفی کلی افکت دیگه هم به بازی اضافه میکنه :

8jfixhkf7edaytezb31j.jpg

اولین ماد  رو True Wastland معرفی میکنم اگر بهترین نباشه یکی از بهترین سوئیت های ارتقا بصری فالوت 4 است- من این مادها رو کمی ویارایش کردم و از قبل اماده کردم برای دوستانی که قبلا کار نکردن چون مرحا اماده سازی داره باید یک سری فایل ها ترکیب بشن و...اینها اماده هستند شما دانلود کنید و اکسترکت کنید و محتوی پوشه اکسترکت شده رو به محل نصب بازی فالوت کنار EXE های بازی بریزید-.

لینک دانلود:

دانلود ماد ترویستلند مادیفای شده

مادترو ویستلند یک ماد برپایه ریشید است که کلی افکت خیره کننده به بازی اضافه میکنه و تقریبا همه نور پردازی بازی رو با کمک Bloom و دپ تو فیلید و  امبینت و موشن بلار عوض میکنه و کلا  تجربه بازی رو بسیار لذت بخش تر:

عکس های زیر در این ماد گرفته شده اند: بازی روی نهیات تنظمیات است و از TَAA استفاده شده و ضمنا در کنترل پانل انویدیا امبینت اکلوژن روی  Quality گذاشته شده است و گزینه تکسچر فیلترینگ هم روی  high quality دقت کنید این دو گزینه از کنترل پنل انویدیا به بوست گرافیکی بازی خیلی کمک میکنند.

ترو ویستلند به بازی تم سبز میده و یک هاله سبز رنگ روی کل بازی رو میگیره اکر نسخه های ریسمتر شده فیلم هایی مثل ترمیناتور یک بلوری و خوب بد زشت ریمستر 2014 رو دیده باشید متوجه یک تم سبز رنگر وی تصویر میشید که موقع ریمستر کردن با ابزار های خودشون به افزایش کیفیت بصری این فیلم ها کمک کردن

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

حالامد دوم که سینمتیک اکسلنس نام  داره و این هم بسیار قوی است ولی فاقد DOF البته من خودم خاموش کردم - در واقع من یک مد با DOF فعال و یکی بدون آن اینجا معرفی کردم:(DOF تاری تصویر در پس زمینه و یا مسافت های بالا رو میگین افکت بوکه bokeh یکی از زیباترین افکت های تصویری است و البته کمی اثر منفی داره روی فریم ریت ولی بازی بشدت زیبا میکنه- مدبالا با DOF فعال است کهمیشه خاموش کرد اگر کسی خواست اعلام کنه تانسخه خاموش شده برای بالا یا روشن شده برای پایین رو اپلود کنم:

لینک دانلود:

ماد سینماتیک

عکس زیر با این مد گرفته شده است  تم رنگ ابی در این مد غالب است و کلا حال و هوای سرد و اخر الزمانی به بازی میده و رنگ ها کمی تینت شده هستند.این مد خیلی زیبا است

8emdx9e2tci6lmkhvgtw.jpg

این اموزش مادینگ ساده فالوت 4 است  و برای فزایش کیفیت بافت ها و اضافه کردن لوازم و عناصر به بازی شما احتیاج به نکسوس ماد مننجر و یک اکانت رایگان برای دانلود مد ها در سایت نام برده هستید سوالی بود در خدمتم امیدوارم تجربه لذت بخشی در این بهترین بهترین های اخرالزمانی داشته باشید.

سلام

آقا رضا بهتره از یکی از مادهایی که فرمودین استفاده کنیم درسته؟

یه سوالم اینکه من ماد تروستلند رو استفاده میکنم ولی میخوام یکم روشنتر بشه یکم تاریکه همه جا وقتی از این ماد استفاده میکنم میشه روشنترش کرد؟ ولی انصافا خیلی کیفیت بازی خوب میشه ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ار

سلام

آقا رضا بهتره از یکی از مادهایی که فرمودین استفاده کنیم درسته؟

یه سوالم اینکه من ماد تروستلند رو استفاده میکنم ولی میخوام یکم روشنتر بشه یکم تاریکه همه جا وقتی از این ماد استفاده میکنم میشه روشنترش کرد؟ ولی انصافا خیلی کیفیت بازی خوب میشه ممنون از شما.

اره برید در بخش تنظمی گامای خود بازی و همچنین نور Tv یا مانیتور که بازی میکنید -کمی با پارامترها بر برید بهرته چون اگر از طریق مماد بگم روشن ترش کنی کلا تنظمی های ماد بهم میریزه ولی برای ماد هم برید داخل پوشه reshade کپی شده و بعد فایل های sweetfx  و MCfx رو میتونید ویارایش کنید -برای روشن شدن کلی این مد تروویستلند کلا دپ توفیلدش کمی بازی رو سیاه و تار میکنه و یک جاهایی ممکنه به تجربه کمی  آسیب بزنه میتونید برید توی پوشه ریشید و بعد فایل Mcfx.cfg رو با نوتپد پلاس باز کنید و بعد در گزینه زیر  عدد 1 رو به 0 تغییر بدید

#define USE_DEPTHOFFIELD 1 //[DOF] //-  اون یک رو که بزرگ کردم میتونید بزارید صفر بعد سیو کنید.

لینک به دیدگاه

اقا پشیمونم از اینکه ریل رود و برادر هود رو از بین بردم!!!!

:mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

اگه از سیو قبلی بیار میشه بازی رو جوری تموم کرد که اونا از بین نرن و ما هم به پسرمون برسیم ؟

همچین پایانی داره ؟

هرکی منو میبینه میگه چرا برادر هود و ریل هود رو از بین بردی

:-S  :-S  :-S  :-S  :-S  :-S

با کدوم گروه مگه رفتی که مجبور شدی هم برادرهود هم ریلرود رو نابود کنی 

نگو که با خود اینستتود رفتی  :eek:

من با برادرهود رفتم که ریلرود و اینستود رو نابودن کردن 

الان هم دارم با مینتمن می رم 

همه رو فارسی نوشتم  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان ببخشید اسپویل نکنید شرمنده

کی میره داستان اصلی رو اینقدر زود بازی میکنه باید خیلی بگردید کاریزما و هوش رو به نهایت بررسونید بعد پرک های یارهای اصلی رو هم با اعتماد نهایت بدست بیارید بعد همه به حرفتون گوش میدن حتما با کاریزمای دو رفتید انتظار دارید تغییری هم ایجاد بشه من همین الان به حیون ها هم دستور میدم هیچ npc نیست توی بازی که به حرفش گوش نده لاک و کاریزما معجزه میکنن

لینک به دیدگاه

عزیزان ببخشید اسپویل نکنید شرمنده

کی میره داستان اصلی رو اینقدر زود بازی میکنه باید خیلی بگردید کاریزما و هوش رو به نهایت بررسونید بعد پرک های یارهای اصلی رو هم با اعتماد نهایت بدست بیارید بعد همه به حرفتون گوش میدن حتما با کاریزمای دو رفتید انتظار دارید تغییری هم ایجاد بشه من همین الان به حیون ها هم دستور میدم هیچ npc نیست توی بازی که به حرفش گوش نده لاک و کاریزما معجزه میکنن

شرمنده بابت اسپویلر 

من بازی رو دقیقا بعد از 68 ساعت تمام کردم دقیقا با کاریزمای اخر ( برای من بر روی 13 بود بعضی از لباس هام کاریزما داشت ) لولم روی 43 بود

حالا شما بازی رو تمام کنید 

بیشتر مردم و سایت های معتبر دقیقا به این موضوع اشاره کردن که پایان بازی خیلی خطی هست و بسیار بد انجام می شه خیلی تصمیمات شما در نحوه ی تمام شدن بازی تاثیری ندارن یا اصلا بازی به شما این اجازه تصمیماتی مهم دراخر بگیرید 

کلا داستانی که پتانسیل خیلی بالایی داشت در اخر خیلی خوب از اب در نیامد ( یکی از بهترین مراحل بازی پیدا کردن شخص  kellogg همراه با نیک ولنتاین و سگ دوست داشتی  بود که بسیار زیبا اون مرحله پیش رفت یه حالت ماجراجویی داشت اخر مرحله هم کشتی برادرهود رو توی هوا می بینیم که بی نظیر بود ) 

من بازی رو با پیوستن به برادرهود تمام کردم و خیلی پشیمان شدم چون برادر هود اون چیزی نبود که بتسدا به نمایش کشیده بود ( کلا زدن هرکی بود رو کشتن  :( ) 

نمی دونم شما با شخص paladin danse اشنا شدید یا نه ( یکی از افراد بسیار درجه بالای برادر هود هست )  به نظر من یکی از بهترین شخصیت های بازی هست و از همه مهم تر قوی ترین هم هست توی power armor و یه لیزرایفر کلا همه چیز رو نابود می کنه یارو خیلی op هست 

اسپویلر شدید 

نزدیک به اخرای بازی با هویت اصلی paladin danse اشنا می شید که البته بر می گرده به اطلاعاتی که از بیس اصلی اینستتود می گیرید 

نمی گم یارو دقیق کی هست 

ولی از طرف شخص elder دستور می گیریم که این شخص رو بکشیم به دلایلی که نمی تونم بگم اما از اون جایی که کاریزمام تا اخر هم بیشتر بود تونستم جونش رو نجات بدم اما دیگه نمی شه ازش به عنوان همراه استفاده کرد چون اگر باهات باشه دشمن برادرهود می شی 

خیلی مرحله ی استرس زایی بود تقریبا 30 دقیقه داشتم با danse و  elder صحبت می کردم تا بالاخره تونستم جونش رو نجات بدم 

بعد گفتم شاید به شه بعد از این یه کاری کرد که مردم بی گناه توی اینستتود رو نجات بدم با حرف زدن با ایلدر مکسین ولی بازی حتی این گذینه رو هم به من نداد همون جا بود که خیلی زد توی حالم بازی 

حالا نمی دونم توی سایت های خارجی دیده اید یا نه مردم ( مود کننده ها ) یک سری فایل صوتی پیدا کردن که کارکتر بازی در حال حرف زدن با danse بود تا ایلدر مکسین رو بکشن و بعد ما تبدیل به رهبر اصلی برادر هود می شدیم

عالی نمی شد این جوری ولی فعلا کسی نتونسته این دایلوگ رو فعال کنه یا dlc هست یا یک پایانی که بتسزدا اون رو بی خیال شده .

لینک به دیدگاه

سلام . من دوتا کارت R9 270X دارم ، تو بعضی از بازیها مثل Crysis3 و Farcry4 دوتاشون 90 تا 95 درصد کار میکنن و خیلی خوب فریم میدن  ولی توی بازی Fallout4 کارت دوم نهایتا 6 درصد کار میکنه و اغلب اوقات روی صفر درصده. مشکل کجاست ؟ 

متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام . من دوتا کارت R9 270X دارم ، تو بعضی از بازیها مثل Crysis3 و Farcry4 دوتاشون 90 تا 95 درصد کار میکنن و خیلی خوب فریم میدن  ولی توی بازی Fallout4 کارت دوم نهایتا 6 درصد کار میکنه و اغلب اوقات روی صفر درصده. مشکل کجاست ؟ 

متشکرم

سی پیوتونو ذکر کنید شاید گلوگاه میکنه

متشکرم

چک کنید ببیند کار سی پیو رو 100 درصد هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

سی پیوتونو ذکر کنید شاید گلوگاه میکنه

چک کنید ببیند کار سی پیو رو 100 درصد هست یا خیر؟

CPU ایشون intel core i7 4790k هست  @};- 

لینک به دیدگاه

متشکرم

داداش منم همین مشکل رو دارم. دو تا 290 زدم فقط یکیش کار میکنه. مشکل از جاییه که fallout 4 هنوز از کراس فایر پشتیبانی نمیکنه. البته اگه از درایور های قبلی amd استفاده کنین کراس فایر حتی تاثیر منفی هم رو فریم دهی میذاره یعنی تکی بیشتر فریم میده :(

ولی این درایور آخری 15.12 یکم بهتره حداقل تاثیر منفی نمیذاره. 

لینک به دیدگاه

منم یه r9 290 دارم و همین مشکل لود نشد کامل کارت رو دارم.

بازی تو بعضی از مناطق 40 فریم میده در صورتی که فقط از 70 درصد کارت استفاده میکنه.

در مورد سی پی یو هم بهمین صورت هست.100 درصد لود نمیشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...