رفتن به مطلب

چه جوری این سیستم رو ارتقا بدم ddr2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

میدونم سیستم ها قدیمیه ولی فعلا بودجه برای خرید 10 تا سیستم ندارم (گیم نت دارم)

میشه راهنماییم کنید چه جوری میشه با یه خرج متوسط توان این سیستم ها رو بالا برد الان میتونم کال اف دیوتی 4 کانتر سورس رو راحت اجرا کنم اما بعضی بازیا مثل wow 90 لگ احساس میشه

8d77c18d67762803a7ef4c5c4400d77d.jpg

52a7d0929e804dfc2c7d9716a3d95163.jpg

606b0a1ea30942057882706d800c0150.jpg

2bfac4f02c885932134875d7acf8eb51.jpg

fcbc33cef923ef65380f5e499220477e.jpg

a5a96fa7113045aa0b141ad9b4c1b0a1.jpg

لینک به دیدگاه

اخه من چیزی از سخت افزار ور نمیارم که دنج بگم هرچی میتونید مناسب و کاربردی

لینک به دیدگاه

مهم ترین مورد گرافیک هست!!!

از این ضعیفتر تو بازار نیست...

بعدا هم رم!

شما بودحه رو اعلام کنید برای هر سیستم تا بشه نظر داد.

درضمن پاور ها چی هست؟ حداقل یه عکس قرار بدید...

لینک به دیدگاه

بستگی داره اگه نسب به کارایی که میده بازی هایی مثل dota 2 و lol و wow90 رو با گرافیک خوب نمیخادم عالیربشه روی حالت خوب و روان بازی کرد میتونم روی هر سیستم تا 700 این حدودا شما پیشنهادی خودتون و یکی هم با قیمت من بگین اینم عکس راستی کسی میدونه این چیز سبز رنگ توی تونل فنa5e2e989ecf831a1026887c449a02448.jpg چیه

50d2fd43f8b87a485824ae7e46a30edc.jpg

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم حداقل سی پی یو 8500 و یا 8600 بخرید و رم 4 گیگ استفاده کنید ، می تونید برای ارزان تمام شدن  قیمت رم ها از ماژول 2 گیگی kingstone 32 چیپ استفاده کنی ، دو تا ماژول دو گیگ کارتون راه میندازه و حداقل خرید کارت 640 یا 740 برند متفرقه و مانیتور هایی که استفاده میکنی سعی کن 1080 نباشن 

لینک به دیدگاه

1: رم های سیستم ها رو به 4 گیگ افزایش بدید!

روی سیستم ها 2 تا رم 1 گیگ باس 667 هست ظاهرا! و تا جایی که تو عکس ها دیدم هنوز اسلات خالی رم دارید!

یک رم Kingston 2 GB DDR2 800Mhz از لیون تهیه و تست کنید ک آیا با رم های قبلی شما بدون مشکل کار میکنن یا نه!

اگه بدون مشکل کار کردند، خوب برای هر سیستم یکی بگیرید!(قیمت هر رم 70 تومنه)

ولی اگه مشکل ایجاد شد، رم های 1 گیگ خودتون رو بفروشید و برای هر سیستم 2 تا Kingston 2 GB DDR2 800Mhz بگیرید که برای هر سیستم حدود 110 تومن هزینه خواهد داشت!( 140 قیمت رم های جدید هست و قیمت رم های خودتون که قراره بفروشید رو هم 30 تومن در نظر گرفتم و از هزینه کم کردم)

*برد های شما تا 8 گیگ باس 800 ساپورت میکنن و 100% با 4گیگ باس 800 مشکلی نخواهید داشت.

2:مورد دوم گرافیک هست که کمی منو میترسونه!

با بودجه شما میشه یه Palit GTX 750 StormX 2GB GDDR5 برای هر سیستم تهیه کرد که قیمتش فکر کنم حدود 425 تومنه!

ولی باید به 2 مورد توجه کنید:

اول اینکه پاور سیستم قدرتش رو داره یا نه!؟ (من تو عکس ها نتونستم مشخصات پاور رو ببینم)

دوم اینکه ظاهرا اندازه گرافیک هایی که داخل کیس هستند کوچیکتر از اندازه استاندارد هست، درسته؟( قبل خرید حتما اندازه براکت گرافیک رو بررسی کنید)

*منظور از براکت، جایی هست که خروجی های گرافیک داخلش قرار میگیره و با پیچ به بدنه کیس وصلش میکنن!(تو عکس زیر اون قطعه فلزی رو میگم)

post-4580-0-71038400-1447228706_thumb.jpg

و اینم بگم، بر خلاف بیشتر دوستان، من مخالف تعویض پردازده هستم!

چون پردازنده های این سوکت شدیدا کم یاب هستند و افزایش قابل توجه کارایی هم خواهند داشت!

برای مثال گرافیکی که پیشنهاد دادم حدود 15 برابر قویتر از گرافیک های خودتون هست! ولی پردازنده E8400 شاید 1.5 برابر هم قویتر از E6600 های خودتون نباشه...

لینک به دیدگاه

1: رم های سیستم ها رو به 4 گیگ افزایش بدید!

روی سیستم ها 2 تا رم 1 گیگ باس 667 هست ظاهرا! و تا جایی که تو عکس ها دیدم هنوز اسلات خالی رم دارید!

یک رم Kingston 2 GB DDR2 800Mhz از لیون تهیه و تست کنید ک آیا با رم های قبلی شما بدون مشکل کار میکنن یا نه!

اگه بدون مشکل کار کردند، خوب برای هر سیستم یکی بگیرید!(قیمت هر رم 70 تومنه)

ولی اگه مشکل ایجاد شد، رم های 1 گیگ خودتون رو بفروشید و برای هر سیستم 2 تا Kingston 2 GB DDR2 800Mhz بگیرید که برای هر سیستم حدود 110 تومن هزینه خواهد داشت!( 140 قیمت رم های جدید هست و قیمت رم های خودتون که قراره بفروشید رو هم 30 تومن در نظر گرفتم و از هزینه کم کردم)

*برد های شما تا 8 گیگ باس 800 ساپورت میکنن و 100% با 4گیگ باس 800 مشکلی نخواهید داشت.

2:مورد دوم گرافیک هست که کمی منو میترسونه!

با بودجه شما میشه یه Palit GTX 750 StormX 2GB GDDR5 برای هر سیستم تهیه کرد که قیمتش فکر کنم حدود 425 تومنه!

ولی باید به 2 مورد توجه کنید:

اول اینکه پاور سیستم قدرتش رو داره یا نه!؟ (من تو عکس ها نتونستم مشخصات پاور رو ببینم)

دوم اینکه ظاهرا اندازه گرافیک هایی که داخل کیس هستند کوچیکتر از اندازه استاندارد هست، درسته؟( قبل خرید حتما اندازه براکت گرافیک رو بررسی کنید)

*منظور از براکت، جایی هست که خروجی های گرافیک داخلش قرار میگیره و با پیچ به بدنه کیس وصلش میکنن!(تو عکس زیر اون قطعه فلزی رو میگم)

attachicon.gifNvidia_Geforce_6200_512MB_DDR2_64BIT_2_large.jpg

و اینم بگم، بر خلاف بیشتر دوستان، من مخالف تعویض پردازده هستم!

چون پردازنده های این سوکت شدیدا کم یاب هستند و افزایش قابل توجه کارایی هم خواهند داشت!

برای مثال گرافیکی که پیشنهاد دادم حدود 15 برابر قویتر از گرافیک های خودتون هست! ولی پردازنده E8400 شاید 1.5 برابر هم قویتر از E6600 های خودتون نباشه...

با تشکر از راهنمایی کامل شما. بله گرافیک همیشه مشکل داشتم از تین کوچیک تر ها باید بگیرم پاور رو بگین از کجا عکس بگییر یا کجاش رو میخاین بنویسم با این وجود باید ویندوز 64 نصب کنم ؟!
لینک به دیدگاه

با تشکر از راهنمایی کامل شما. بله گرافیک همیشه مشکل داشتم از تین کوچیک تر ها باید بگیرم پاور رو بگین از کجا عکس بگییر یا کجاش رو میخاین بنویسم با این وجود باید ویندوز 64 نصب کنم ؟!

شرمنده،عکس پاور تو عکس ها بود، من ندیده بودم!

ولی خبر بد اینکه پاور شما 240 وات هست!

این یعنی خیلی ضعیفه و نمیشه روی گرافیک چندان کاری کرد!

شما ابعاد و مدل پاور رو بررسی کنید که آیا امکان تعویضش هست یا نه...

لینک به دیدگاه

خب قیمت پاور چند در میاد پاور چند باید بخرم فقط رن رو عوض کنم کمکی میکنه تو بازیا ؟!

لینک به دیدگاه

با  وجود این نوع سیستم ها کاربری گیم نت را به کافی نت تغییر دهید . . . 

لینک به دیدگاه

ای کاش قبل از تصمیم خرید با شما راجب شغل مشاوره میکردم. امکانش نیست بگین چه جوری این سیستم رو ارتقا بدم ... الان مشکل یه پاوره ؟!

لینک به دیدگاه

به نظرم اول قوطی کیس رو باید عوض کنن تا محدودیت سایز نداشته باشن .

پاور هم 380 گرین ،

گرافیک 740 2 گیگ ( دسته دو کارت هایی مثل 650 2 گیگ هم خیلی مناسب هست ) سراغ کارت هایی مثل 730 یا 630 نرید ، کارت قدیمی 460 بخرید برای این سیستم بهتره تا اینکه 730 بخرید .

چهار عدد رم 2 گیگ باس 800 هر کدوم حدود 40 تومان دسته دو که زیاد فرقی با آکبند نمیکنه ، میتونم آدرس اینترنتی یه فروشنده معتبر رو بدم .

پردازنده ضعیف تر از q6600 اگه بخواین بخرین تغییری حس نمیکنید ، ارزون ترین پردازنده که میتونه تغییر ایجاد کنه q6600 یا q9400 هست که چون چهار هسته ای هست جدیدترین بازی ها رو هم اجرا میکنن مخصوصا q9400 جدیدتر هم هست و حتما هم اورش باید بکنید . حدود 100 تومان قیمت دارن

حداکثر فکر کنم حدود 750 خرجش بشه که اگه قطعات قبلی رو بفروشید ( e6600 + دو عدد رم یک گیگ + 5450 ) فکر کنم حدود 150 بشه فروختشون قیمت کارت گرافیک رو نمیدونم ولی رم ها هر کدوم حدود 23 تومان و پردازنده هم بدون فن حدود 30 تومان .

بودجه اگه کمتر بود بگید تا باز نظرم رو بگم .

لینک به دیدگاه

خب قیمت پاور چند در میاد پاور چند باید بخرم فقط رن رو عوض کنم کمکی میکنه تو بازیا ؟!

ببینید اولین کاری میکنید، اینه که بررسی کنید که آیا میشه کیس رو کلا عوض کنید یا نه؟(منظورم قاب بیرونی کیس هست)!

اگه این کار رو بتونید انجام بدید، یه پاور 450 وات corsair میخرید با قیمت 140 تومن

یه رم 2 گیگ اضافه میکنید با قیمت 70 تومن

یه کارت گرافیک GTX750 میگیرد با قیمت حدود 425 تومن.

یه کیس معمولی هم حدود 50 تومن میگیرد و سرجمع حدود 700 تومن برای هر سیستم هزینه خواهید کرد.

که نتیجه 100% بهتر خواهد بود!

لینک به دیدگاه

جناب بیگ هیرو شماره تماستون رو پی وی کنید من اصفهان هستم شما کجایین

لینک به دیدگاه

و با این تغیرات میشه بگین بارجه فریمی چه بازی هایی میشه انجام داد مانیتور هام 17 اینچن هستن از کمپانی DELL

لینک به دیدگاه

ترجیح میدم کیس همین باشه اینم از کیس

00703770e8970d7b7cf80a9d65cacd2c.jpg

28edb751378766434ad2e26e63328285.jpg

4cc30ed869a9d05c5894aefae54dd858.jpg

به جای کارت گرافیک دقت کنید یه خشاب مانند داره بالا پاین میره واسه همین جایی نداره پیچش کنم درست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم اول قوطی کیس رو باید عوض کنن تا محدودیت سایز نداشته باشن .

پاور هم 380 گرین ،

گرافیک 740 2 گیگ ( دسته دو کارت هایی مثل 650 2 گیگ هم خیلی مناسب هست ) سراغ کارت هایی مثل 730 یا 630 نرید ، کارت قدیمی 460 بخرید برای این سیستم بهتره تا اینکه 730 بخرید .

چهار عدد رم 2 گیگ باس 800 هر کدوم حدود 40 تومان دسته دو که زیاد فرقی با آکبند نمیکنه ، میتونم آدرس اینترنتی یه فروشنده معتبر رو بدم .

پردازنده ضعیف تر از q6600 اگه بخواین بخرین تغییری حس نمیکنید ، ارزون ترین پردازنده که میتونه تغییر ایجاد کنه q6600 یا q9400 هست که چون چهار هسته ای هست جدیدترین بازی ها رو هم اجرا میکنن مخصوصا q9400 جدیدتر هم هست و حتما هم اورش باید بکنید . حدود 100 تومان قیمت دارن

حداکثر فکر کنم حدود 750 خرجش بشه که اگه قطعات قبلی رو بفروشید ( e6600 + دو عدد رم یک گیگ + 5450 ) فکر کنم حدود 150 بشه فروختشون قیمت کارت گرافیک رو نمیدونم ولی رم ها هر کدوم حدود 23 تومان و پردازنده هم بدون فن حدود 30 تومان .

بودجه اگه کمتر بود بگید تا باز نظرم رو بگم .

دوست عزیز دوتا رم یک گیگ با یدونه 6600 و گرافیک رو میتونند 100 بفروشند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم حداقل سی پی یو 8500 و یا 8600 بخرید و رم 4 گیگ استفاده کنید ، می تونید برای ارزان تمام شدن  قیمت رم ها از ماژول 2 گیگی kingstone 32 چیپ استفاده کنی ، دو تا ماژول دو گیگ کارتون راه میندازه و حداقل خرید کارت 640 یا 740 برند متفرقه و مانیتور هایی که استفاده میکنی سعی کن 1080 نباشن 

دوست عزیز به هیچکس رم دو گیگ 32 چیپ رو پیشنهاد ندید آشغالترین رم تولید شده برای ddr2 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این کیس ارزش ارتقا رو نداره بهتره کلا بیخیال بشی با فروش این کیس میتونی  گزینه های خیلی بهتری داشته باشی

البته نه اینکه نتونی ولی به این نکته توجه کن پاور برای این کیس پیدا نمیکنی

پیدا کردن گرافیک برای این کیس خیلی کم و بسیار محدود هست و به چند گزینه بیشتر ختم نمیشه

فقط میتونی سی پی یو و رم رو ارتقا بدی

رم ها ی هر سیستم رو دربیار و دوتا یکی کن یعنی 5 تا سیستمت رو 4 تا رم یک گیگ بنداز

برای  الباقی هم میتونی رم 1 گیگ خوب و ارجینال دست دو پیدا کنی یا دوتا 2 گیگ دست دو ارجینال بهیچ وجه رم نو نخر چون تماما ریمارک و متفرقه هستند و انقدر اذیتت میکنند که پشیمون میشی

لینک به دیدگاه

سلام داداش

سی پی یو  کوادکور بذار

هر سیستم یه Q 8400 بذار.قیمتش حدود 120 هست

توی بازی خیلی تاثیر داره

لینک به دیدگاه

من گفته بودم تعوض کیس که ایشون باید مادربرد رو هم در اینصورت عوض کنن ، به نظرم همونطور که آقای شعبانی گفتن باید کل کیس و عوض کنن . 

لینک به دیدگاه

دوستان این کیس های کامک اچ پی هست و همینجور که اقای بیگ هیرو توی پی وی گفتند نمیشه مینش رو روی کیس های معمولی بزاریم. اگه راهی ندارین جلوی پام بزارین بگین چه جوری بفرومشون کسی خریدار هست 10 تا کیس با مانیتور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...