رفتن به مطلب

آپگرید ویندوز 10 به ورژن 10586.3

HolymighT
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود اساتید عزیز

چند روزیه که اکثر سایت ها اعلام کردند که ورژن 10586 ویندوز 10 اراِئه شده و فایل های ISO این ویندوز در اختیار عموم قرار گرفته شده ..

بنده به از طریق ویندوز آپدیت اقدام به آپگرید کردم که تجربه شخصیم رو در اختیار شما عزیزان قرار میدم ..

پیشنهاد بنده دانلود فایل ISO هست تا آپگرید آنلاین .. به  دلایل زیر !

شما میتونید با رایت فایل بروی فلش یا دی وی دی هروقت احتیاج داشتید Clean Install کنید یا جهت حفظ فایل های نصب شده و تنظیمات اعمال شده بر روی ویندوز اقدام به Upgrade کنید !

بنده حدس میزدم که از طریق آنلاین سریعتر و کم حجم تر باشه ! ولی در واقع نبود .. هم وقت بیشتر صرف شد هم حجم بیشتر از انتظار بنده مصرف شد !

همینطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید .. 2.6 گیگ صرف دانلود شد و در هنگام نصب ویندوز در %25 و %27 و %32 به ترتیب 210 - 179 - 109 مگابیت هم دانلود شد !

post-19588-0-73576300-1447421098_thumb.jpg

حالا بریم سراغ یک آموزش کوچیک و تجربی که شک ندارم اکثر اساتید فوت آب هستند .. ولی به امید دوستانی که نمیدونن مینویسم شاید گره از کار کسی باز بشه !

بعد از آپگرید از طریق فایل ISO یا آنلاین . پوشه ای به نام windows.old در درایور C شما ساخته میشه ( این پوشه صرفا جهت Downgrade کردن به ورژن قبلی ویندوز هست )
post-19588-0-60475600-1447422172_thumb.jpg

اگر نیازمند آزاد سازی حجم درایور C هستید یا اصلا قصد Downgrade به ورژن قبلی رو ندارید میتونید این پوشه رو پاک کنید .. ولی نه به صورت دستی  :mad: 

جهت پاک کردن این پوشه دستور Cleanmgr رو در RUN بنویسید ..پنجره گوچکی با عنوان Disk Cleanup : drive Selection باز میشه .. درایو C رو انتخاب کنید و Ok کنید ..
در صفحه ای که باز میشه .. سمت چپ پایین "Clean Up System Files" رو انتخاب کنید .. مثل دفعه قبل درایو C رو انتخاب و تایید کنید !

post-19588-0-96974800-1447422624_thumb.jpg

طبق عکس بالا Previous windows installations رو انتخاب کنید .. و ok ..
تمام شد @};-
 !

امیدوارم کمکی کرده باشم !

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بجای اپگرید وهدردادن زمان وترافیک حجمیتون،ازسایتهای معتبر فایل ایزوی اصلی رو دانلود وسپس ویندوز رو بصورت Clean install نصب کنید،برای اکتیو کردن ویندوز هم کدهای ویندوز قبلی روی این ویندوزهم جواب میده  :)

لینک به دیدگاه

اين فايل ايزو رو که دان کردم و از فشردگي خارج کردم بعدش محتوياتش رو که رايت کردم رو dvd , مثل بقيه ويندوز هاى تو بازار pc رو restart کنمو dvd رو بوت کنمو برم سراغ نصب ديگه؟ ( درايو C رو فرمت ميکنم )

لینک به دیدگاه

درود

بجای اپگرید وهدردادن زمان وترافیک حجمیتون،ازسایتهای معتبر فایل ایزوی اصلی رو دانلود وسپس ویندوز رو بصورت Clean install نصب کنید،برای اکتیو کردن ویندوز هم کدهای ویندوز قبلی روی این ویندوزهم جواب میده  :)

والا من از این سایت دانلود کردم

http://getintopc.com/softwares/operating-systems/windows-10-pro-build-10586-64-bit-iso-free-download/

یکی بگه معتبره که برم واسه آپگرید حالا یا Clean install

یه وقت مورد نداشته باشه بعد از نصب دستم تو حنا بمونه

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين فايل ايزو رو که دان کردم و از فشردگي خارج کردم بعدش محتوياتش رو که رايت کردم رو dvd , مثل بقيه ويندوز هاى تو بازار pc رو restart کنمو dvd رو بوت کنمو برم سراغ نصب ديگه؟ ( درايو C رو فرمت ميکنم )

دی وی دی نمیخاد بانرم افزار rufus فایل ایزو رو بریز توی فلش مموری بعد بایوست رو روی فلش دیسک تنظیم کن که بااون بوت بشه بعد مرحله اینستال ویندوز میاد و تااتمام کار فرایند نصب رو ادامه میدی تمام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من از این سایت دانلود کردم

http://getintopc.com/softwares/operating-systems/windows-10-pro-build-10586-64-bit-iso-free-download/

یکی بگه معتبره که برم واسه آپگرید حالا یا Clean install

یه وقت مورد نداشته باشه بعد از نصب دستم تو حنا بمونه

نسخه اصلی واورجینالش تو سایت Softgozar گذاشته شده با هش کد اصلی. باخیال راحت دانلود ونصب کن. :)

لینک به دیدگاه

2.6 گیگ!

ما که رفتیم ISO بگیریم :D

ئقیقا ! :D  .. از تجربه یه ضرر کرده استفاده کن و برو ISO ّبگیر  @};-

ممنون دوست عزیز @};-

خواهش میکنم .. وظیفه بود .

درود

درود

همونطور که گفتم حدس میزدم .. فقط فایلهای قابل آپدیت رو دانلو و نصب کنه ...

بعدش فهمیدم که اصلا به صرفه نیست و شد تجربه .. از طرفی هم میخواستم فایل های نصب شده و برنامه هام سرجاش بمونه .. که البته از طریق خود فایل ISO هم میشه آپگرید کرد ..

در هر صورت یک تجربه بود  :D  .. جاش دوستان دیگه اشتباه من رو تگرار نمیکنن

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال قبلا یه اموزشی بود برای رزرو ویندوز 10

بنظرتون ارزششو داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال قبلا یه اموزشی بود برای رزرو ویندوز 10

بنظرتون ارزششو داره؟

چه فرقی میکنه برای رزو کلی ترافیک هدرمیدید.بجاش اپدیت TH2 رو دانلود و سپس توسط فایل Setup نصبی اقدام به اپگرید کنید،فقط قبلش ویندوز رو با لودریااسکایپ اکتیو کنید و سپس درایورهاروهم نصب کنید بعدباخیال راحت اپگرید کنید. @};-

لینک به دیدگاه

چه فرقی میکنه برای رزو کلی ترافیک هدرمیدید.بجاش اپدیت TH2 رو دانلود و سپس توسط فایل Setup نصبی اقدام به اپگرید کنید،فقط قبلش ویندوز رو با لودریااسکایپ اکتیو کنید و سپس درایورهاروهم نصب کنید بعدباخیال راحت اپگرید کنید. @};-

درود

در بعضی موارد کرک میپره و نیازمند اکتیو دوباره هست  :(

لینک به دیدگاه

اصلا متوجه نشدم

یعنی اگه ویندوز 8 رو اپگرید کنم اورجینال میشه؟

یا منظورتون اینه اورجینال ارزش نداره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در بعضی موارد کرک میپره و نیازمند اکتیو دوباره هست  :(

درود

دقت کنید فقط درصورتی میتونید بعدازاپگرید ویندوز قانونی و اورجینال داشته باشید که قبل از ارتقا با کرک لودر ویا کد اسکایپ ویندوزتون Genune شده باشه.بعدازاتمام اپگرید اولین کاری که باید انجام بدید کانکت شدن به نت و اکتیو کردن ویندوزه.

البته این راهکارها مال وقتیه که شما ویندوز7&8.1 داشته باشید وبخواهید به اخرین نسخه ویندوز اپگرید بکنید. برای رزرو باید توسط ابزاری به اسم Media Creating tool ویندوز رو بااین ابزار دانلود بکنید که خب هم وقت گیره وهم ترافیکتون هدرمیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا متوجه نشدم

یعنی اگه ویندوز 8 رو اپگرید کنم اورجینال میشه؟

یا منظورتون اینه اورجینال ارزش نداره!

فقط درصورتی ویندوزتون اورجینال خواهد شد که ازقبل با اسکایپ فعال کرده باشید نه کرک.

لینک به دیدگاه

درود

برای پاک کردن فایلهای اضافی بعد از آپدیت میتونید از Disk Cleanup خود ویندوز (درایو C) استفاده کنید.

Start > Disk Cleanup > Drive C > Clean up system files > Previous Windows installation

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

درود

برای پاک کردن فایلهای اضافی بعد از آپدیت میتونید از Disk Cleanup خود ویندوز (درایو C) استفاده کنید.

Start > Disk Cleanup > Drive C > Clean up system files > Previous Windows installation

درود

بنده هم همین راهکار رو نوشته بودن دوست عزیز .. فقط به توسط میانبر به Disk Cleanup ویندوز رسیده بودم که کار سریعتر انجام بشه

لینک به دیدگاه

راستی دوستان این آپدیت برای من نشون داده نمیشه.آخرین آپدیت ها رو گرفتم نسخه انترپرایز دارم.دیشب به پشتیبان مایکروسافت گفتم رو فیسبوک اون جواب داد اگر ویندوز 10 ای که دارین کمتر از 30 روز از نصبش میگذره باید فعلا صبر کنم در صورتی که من الان 3 ماهه استفاده میکنم و هنوز آپدیت نمایش داده نمیشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...