رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

بنده با کارت GT 1030 روی تنظیمات Ultra و رزولوشن Full HD به راحتی 60 فریم بازی میکردم. همین کارت در حال حاظر دست یکی از دوستان بنده است که با همین تنظیمات هر روز Dota 2 بازی میکنند.

نهایت کارتی که نیاز هست تهیه کنید برای این بازی GTX 750 Ti هست. مابقی بودجه رو روی قطعات دیگه سرمایه گذاری کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوباره

این تایپیک مطالعه کنید حتما جواب یکسری از سوالات میفهمید

لینک به دیدگاه

سلام وقت همگی بخیر

من دوتا رو تازه نصب کردم و تو یوتیوب چندتا ویدئو ازش دیدم و کم و بیش میدونم چی به چیه بجز استراتژی بازی

تو بازی باید چیکار بکنم؟والا میرم جلو و بکش بکش بعد فوووش میدن😂لطفا یکی قشنگ بگه چیکار کنم

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

سلام وقت همگی بخیر

من دوتا رو تازه نصب کردم و تو یوتیوب چندتا ویدئو ازش دیدم و کم و بیش میدونم چی به چیه بجز استراتژی بازی

تو بازی باید چیکار بکنم؟والا میرم جلو و بکش بکش بعد فوووش میدن1f602.pngلطفا یکی قشنگ بگه چیکار کنم

یه سایتی وجود داره به اسم توییچ (twitch) که میتونی بری و بازی بازیکنای خوب دوتا2 رو ببینید و یکم یاد بگیرید که باید بری جلو کی نباید بری جلو 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

یه سایتی وجود داره به اسم توییچ (twitch) که میتونی بری و بازی بازیکنای خوب دوتا2 رو ببینید و یکم یاد بگیرید که باید بری جلو کی نباید بری جلو 

یاد گرفتم دیگه..اولین بار بردم😎

اسنایپر رو برمیدارم و با اون بارونش کلی گلد و xp میزنم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

والا میرم جلو و بکش بکش بعد فوووش میدن1f602.pngلطفا یکی قشنگ بگه چیکار کنم

سلام دوست من.

اگر بکش بکش بکنی ک فوش نمیخوری.

یحتمل با رویه بمیر بمیر جلو میری ک تیم بهتون تذکر میده.😆

توصیه میکنم یه 10 20 بازی با bot انجام بدید بعد بیاید انلاین.

تویچ هم ک دوستمون گفت تا حدود زیادی ب دردتون میخوره.

تو خود بازی هم تو قسمت watch میتونید بازی افراد حرفه ای رو ببینید و یاد بگیری ک ایتم ها ولول ها چیکار میکنن.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

سلام وقت همگی بخیر

تو بازی باید چیکار بکنم؟والا میرم جلو و بکش بکش بعد فوووش میدن1f602.pngلطفا یکی قشنگ بگه چیکار کنم

برادر من نزدیک سالیان سال نیاز ب تجربه داری تا بفهمی هیرو چیه اسکیلش چیه چیکار میکنه ایتم چیه باید جلو کی چی ایتمی ببندی استراتژی بازی چیه رولت چی میخای باشه و ...

بهترین راه اینکه بری تویچ یا یو تیوب بازی  های های ام ام ار رو ببینی هر چند بازم همه چی ب خودت برمیگرده ب راحتی نمیشه با نگاه کردن ب بازی دیگران بفهمی چی ب چیه
یا هم اینقدربازی کنی تا از نوبیت در بیای

در کل بخای در نظر بگیری هر تیمی یک هارد لاین داره میدل لاین و سیف لاین داره ک هر کدوم باز هیرویه های خاص خودشو داره

هیرو ها هم دسته بندی میشن ب انشیلایزر ساپورت و ...

هر هیرویی ک پیک میدی کانتر پیکشم هستو و ...

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

برادر من نزدیک سالیان سال نیاز ب تجربه داری تا بفهمی هیرو چیه اسکیلش چیه چیکار میکنه ایتم چیه باید جلو کی چی ایتمی ببندی استراتژی بازی چیه رولت چی میخای باشه و ...

بهترین راه اینکه بری تویچ یا یو تیوب بازی  های های ام ام ار رو ببینی هر چند بازم همه چی ب خودت برمیگرده ب راحتی نمیشه با نگاه کردن ب بازی دیگران بفهمی چی ب چیه
یا هم اینقدربازی کنی تا از نوبیت در بیای

در کل بخای در نظر بگیری هر تیمی یک هارد لاین داره میدل لاین و سیف لاین داره ک هر کدوم باز هیرویه های خاص خودشو داره

هیرو ها هم دسته بندی میشن ب انشیلایزر ساپورت و ...

هر هیرویی ک پیک میدی کانتر پیکشم هستو و ...

آره دادا تو یوتیوب دوره آموزششو دیدم..بعد الان چند بار پشت سرهم دارم میبرم😁😁

بازی خوبیه ولی دوتا گیم بخوای بری 2 ساعت وقتت میره😂

لینک به دیدگاه

از بکش بکش خوشت میاد کانتر نصب کن اون که بهتره؟با اعصابتم بازی نمیکنه مثل این بازیا استراتژیکی

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

عزیزان سلام

عزیزانی که بتل پس رو خریداری کردن

من یه فکری به سرم زد که تمام چلنج ها و توکن هارو کامل و راحت باز کنیم با کمک هم دیگ

کار سختیم نیست فقط باید دوتا تیم بشیم هربار یه تیم quest هاشو بره و عوض کنیم همینطور

کسایی که بتل پس خریدن بهم پیام بدن

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام وقت بخیر آقا یه آدم کم رنگی منو ریپورت (communication abuse reports)😚😆😆 کرده توو دوتا 2 بعد من نمیتونم کامنت هم تیمی هام ببینم میخواستم بدونم دیگه هیچ وقت نمیتونم ببینم یا نه تا یک تایمی نمیشه ببینم 

لینک به دیدگاه

سلام یک نفر نبوده و تعداد باید بیشتر از این باشه تا ریپورت شین تایم بن هم محدوده اگر دفعه اول باشه که خیلی کم هست مگر تعداد بن زیاد باشه که همیشگی باشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان گل لیونی ممنون میشم اونایی که میدونن جواب من رو بدن 

بنده مشخصات سیستمم اینه: 

cpu.i3 9100f

ram.8

vga.amd rx 580 nitro plus 4gb

دوستان من مشکل fps دارم در بازی dota 2 الان Fps من 80 هسش 

امروز یکی از رفیقامو دیدم گرافیک اون 1050ti هسش میگف من رو آخرین تنظیمات گذاشتم اف پی اسم 120 هسش من تعجب کردم آخه گرافیک من از اون قویتره طبق بنچمارک هایی که تو سایتا دیدم  اون میگف nvidia واسه گیم بهتره الان من باید چیکار بکنم بنظرتون گرافیکمو به nvidia تغییر بدم ؟ 

اضافه کنم که سیستم رفیقم 

cpu.i3 6100

ram.8 

vga.1050ti 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.
میشه بفرمایید مانیتورتون چی هست و چند هرتز؟
بنده با 1080ti با 75 فریم این بازی رو بازی میکنم.

این بازی نیاز ب fps بالا نداره. در حد رفرش ریت مانیتورتون باشه کاملا کافیه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

تنظیمات رو به این صورت بذارین .

برین تو بازی / سمت راست مانیتورتون فریم + پینگتون میزنه / نتیجه رو اعلام کنین

01.jpg

02.jpg

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام چند وقتی هست که کارت گرافیک رو از سیستم جدا کردم چون مشکل داشت و مدل gt 730 بود.  و این مدلی که الان روی سیستم هست که آنبرد intel hd 4400. موقعی که dota 2 رو اجرا میکنم و پس از 2 3 ساعت در بازی سیستم یک دفعه سرعتش میاد پایین به شدت و بعد آلت اف تب میکنم صفحه آبی میاد برنامه ها نشون میده که بسته شدن همشون بعد از چند ثانیه به حالت اول بر میگرده همه چیز. و نمیدونم دلیلش چیه گاهی وقتا هم از تو بازی میندازتم بیرون که دیگه تو بازی نمیره که مجبورم از task manager ببندم بازی رو. قبل اینکه کارت رو از سیستم جدا کنم این مشکل رو نداشتم. ممنون میشم راهنمایی کنین و بگین ایراد از چیه.

لینک به دیدگاه

عزیز من فکر کنم دیگه دار فانی را وداع کرده اون Intel HD بشدت ضعیفه و کم میاره

سیستم14 سال پیش من اینطوری بود میرفتم تو Stronghold Crusader دقیقا نیم ساعت بعد کم میاورد افت فریم میگرفتم هنگ میکرد

لینک به دیدگاه

شاید کار گرافیکی هم رو پردازنده میوفته دماش میره بالا 

لینک به دیدگاه

سیستم بنده i3 4130 و 4gb رم داره. گرافیک هم intel hd 4400.

کلا این گرافیک برای dota 2 ساخته نشده.

باید یک گرافیک بخرید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام من چه توی گروه ها و چه توی بازی نمیتونم چت کنم و حرف بزنم و یا حتی (share party ) کنم و بن شدم چطوری رفع کنم این موضوع رو ؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

کامیونیکیشن بن همیشگی نمیشه. شما تعداد بسیار زیادی ریپورت چت خوردید در نتیجه میرید تو بازی برای همه میوت هستید دیفالت.
راه حلش فقط و فقط اینه که بدونید این بازیه و توکسیک نباشید همین و بس.

خوب رفتار کنید و اخرش کامند کنید که کامند شید و زیر 30 بازی از این حالت خارج میشید.

اگر دوباره تکرار شه بن تایم دار میشید مثلا 10 روز مچ میکینگ هم براتون محدود میشه این سری.

نکته بدش اینه که بازی های بعدیتون رو باید با افرادی مثل خودتون بازی کنید. این بدترین قسمتشه.

شما رو بخدای بزرگ قسم میدم لطفا با اعصاب اروم بازی کنید و هر لحظه بدونید که این فقط یه بازیه.

بخدا خسته شدیم این چند وقت ان قد ریپورت کردیم افرادی که بد دهنی کردن و بازی رو خراب کردن.

همین دیروز یه لابی دو نفره ایرانی بازی ایزی وین ما رو بازوندن که البته دلیلش اکانت توکسیک دوستم بود.

8 تا ریپورت خوردن و امروز جفتشون بن شدن.

خاهشا هر لحظه که عصبی شدید یا خاستید چت کنید بدونید که این بازیه و هیچ تاثیر خاصی تو زندگی شما نداره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nafir گفته است :

سلام من چه توی گروه ها و چه توی بازی نمیتونم چت کنم و حرف بزنم و یا حتی (share party ) کنم و بن شدم چطوری رفع کنم این موضوع رو ؟

سلام

تبریک میگم شما یه Spamer بودین و ریپورت شدین و الان بنا به اون تایمی که خورده بن چت هستین !

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۵ در ۱۵:۲۵، namnam۲۵ گفته است :

سلام وقت بخیر آقا یه آدم کم رنگی منو ریپورت (communication abuse reports)😚😆😆 کرده توو دوتا 2 بعد من نمیتونم کامنت هم تیمی هام ببینم میخواستم بدونم دیگه هیچ وقت نمیتونم ببینم یا نه تا یک تایمی نمیشه ببینم 

این چیز خاصی نیست رفیقم بدون اجازه من وارد اکانت دوتا من شده چند دست با دوست های حرفه ای خودش بازی کرده و برده اکانت من تا سال ۲۰۳۱ بن شده . نمیدونم چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۵/۲۳ در ۰۹:۴۱، zen گفته است:

این چیز خاصی نیست رفیقم بدون اجازه من وارد اکانت دوتا من شده چند دست با دوست های حرفه ای خودش بازی کرده و برده اکانت من تا سال ۲۰۳۱ بن شده . نمیدونم چکار کنم؟

واسه منم اینجور شده چه باید کرد تونسیتی کاری کنی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...