رفتن به مطلب

Recommended Posts

بنام خدا

این تاپیک در محل اشتباهی ایجاد شد لطفا پاک شود

با سلام خدمت بچه های گل لیون

داشتم آنلاین یکی از محبوبترین بازی های آنلاین نقش آفرینی استراتژیکی رو بازی میکردم (ماد محبوب بازی وارکرافت 3 معروف به DOTA) که یهو این به ذهنم رسید ببینم چند نفر از دوستانی که داخل این فروم هستن بازی های آنلاین چند نفره (مخصوصا DOTA) بازی میکنن.. مثلا اگر کسی از بچه ها general بازی میکنه تیم مورد علاقه اش چیه؟ مثلا usa leazer یا gla toxin... یا مثلا کسانی که دوتا بازی میکنن هیروی مورد علاقه اونها چیه؟ یا کسایی که وارکرافت3 بازی میکنن چه مپ هایی رو بیشتر دوسدارن؟ یا مخصوصا کسایی که Wrold Of Warcraft بازی میکنن چه هیرویی دارن و لول هیروشون یا HP اونها چنده؟ یا مثلا بچه هایی که کانتر بازی میکنن یا کال آو آنلاین یا تو گیم نت هستن یا بچه هایی که سبک فایتینگ بازی میکنن مثل مورتال کامبت، بچه هایی که این بازی هارو انجام میدن چندتا عکس از بهترین صحنه هایی که تونستن ذخیره کنن بزارن یا مثلا بهترین حالت بردشون رو یا کلا شخصیتی که دوست دارن رو که بقیه هم بیشتر آشنا بشن... اگه بازی های کم حجمی هم هستن که بشه اونارو هم آنلاین بازی کرد یا بتونین معرفی کنین هم دوستان تجربه بازی کردنش بگن.. کم کم هم داره تابستون از راه میرسه و اکثرا میرن تو کار گیم( حالا فک نکین چون خود هی میگم گیم سنم کمه هااا من 24 سالمه اگه خدا بخواد  :D هرچند وقتی پدرم منو میبینه میگه من 15 سالم بود زندگی تشکیل دادم ولی تو 25 سالته یه شورت هم از خودت نداری :crying:  =)) {نا گفته نماند خدایش هم راست میگه ولی دوران اونها با بچه های دهه 60 فرق داشت} )

دوستان اگه دیدن که این تاپیک بازم چیزی کم داره خوشحال میشم که پیشنهاد بدین.

اول هم از خودم شرو میکنم مثلا من خودم دوتا که بازی میکنم هیروی مورد علاقه خودم اسمش: Slardar یا gard هست و انصافا خیلی قبولش دارم، واسش میمیرم یکی از خفن ترین هیرو های دوتا هستش.. سعی میکنم که تو بازی Ultra kill هایی که میگیرم عکس بزارم ولی اینم عکس هیروی که من دوستش دارم :x 

(البته باید بگم که به این زشتی هم اینجا نشون میده نیستش)

post-14065-0-32248300-1398686472_thumb.jpg

post-14065-0-97374000-1398686482_thumb.jpeg

post-14065-0-69354000-1398686488_thumb.jpg

post-14065-0-47464900-1398686503_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بنام خدا

با سلام خدمت بچه های گل لیون

داشتم آنلاین یکی از محبوبترین بازی های آنلاین نقش آفرینی استراتژیکی رو بازی میکردم (ماد محبوب بازی وارکرافت 3 معروف به DOTA) که یهو این به ذهنم رسید ببینم چند نفر از دوستانی که داخل این فروم هستن بازی های آنلاین چند نفره (مخصوصا DOTA) بازی میکنن.. مثلا اگر کسی از بچه ها general بازی میکنه تیم مورد علاقه اش چیه؟ مثلا usa leazer یا gla toxin... یا مثلا کسانی که دوتا بازی میکنن هیروی مورد علاقه اونها چیه؟ یا کسایی که وارکرافت3 بازی میکنن چه مپ هایی رو بیشتر دوسدارن؟ یا مخصوصا کسایی که Wrold Of Warcraft بازی میکنن چه هیرویی دارن و لول هیروشون یا HP اونها چنده؟ یا مثلا بچه هایی که کانتر بازی میکنن یا کال آو آنلاین یا تو گیم نت هستن یا بچه هایی که سبک فایتینگ بازی میکنن مثل مورتال کامبت، بچه هایی که این بازی هارو انجام میدن چندتا عکس از بهترین صحنه هایی که تونستن ذخیره کنن بزارن یا مثلا بهترین حالت بردشون رو یا کلا شخصیتی که دوست دارن رو که بقیه هم بیشتر آشنا بشن... اگه بازی های کم حجمی هم هستن که بشه اونارو هم آنلاین بازی کرد یا بتونین معرفی کنین هم دوستان تجربه بازی کردنش بگن.. کم کم هم داره تابستون از راه میرسه و اکثرا میرن تو کار گیم( حالا فک نکین چون خود هی میگم گیم سنم کمه هااا من 24 سالمه اگه خدا بخواد  :D  هرچند وقتی پدرم منو میبینه میگه من 15 سالم بود زندگی تشکیل دادم ولی تو 25 سالته یه شورت هم از خودت نداری :crying:  rolling%20on%20the%20floor.gif {نا گفته نماند خدایش هم راست میگه ولی دوران اونها با بچه های دهه 60 فرق داشت} )

دوستان اگه دیدن که این تاپیک بازم چیزی کم داره خوشحال میشم که پیشنهاد بدین. راستی تاریخ شروع بازی رو هم که انجام دادین بنویسید ببینیم کی سابقه اش بیشتره

اول هم از خودم شرو میکنم مثلا من خودم دوتا که بازی میکنم هیروی مورد علاقه خودم اسمش: Slardar یا gard هست و انصافا خیلی قبولش دارم، واسش میمیرم یکی از خفن ترین هیرو های دوتا هستش.. سعی میکنم که تو بازی Ultra kill هایی که میگیرم عکس بزارم ولی اینم عکس هیروی که من دوستش دارم :x 

(البته باید بگم که به این زشتی هم که اینجا نشون میده نیستش بنده خدا)

post-14065-0-77101300-1398703054_thumb.jpg

post-14065-0-40451400-1398703077_thumb.jpg

post-14065-0-14009200-1398703087_thumb.jpg

post-14065-0-71826000-1398703095_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

حمزه جان این بازی ها دیگه قدیمی شده برو یه سیستم خوب ردیف کن Ghosts رو مالتی پلیر پلی کن :p

ویرایش شده توسط mehran_nVIDIA
لینک به دیدگاه

سلام .. منم جدیدا دوتا بازی میکنم ... بیچاره شدم رفت البته چون 24 ساعت تو بازیم :))) خدایی فوق العادست دوتا و من خودم بیشتر ساپورت بازی میکنم و dazzle و lion و ogre mage بیشتر بر میدارم ... البته عاشق axe هم هستم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخ اخ اخ من میمیرم واسه این بازی البته DOTA که قدیمی شده منظورم DOTA 2 شرکت معظم Valve است

هیرو مورد علاقم sniper و invoker / از دوتا موجود توش حالم بهم میخوره

1- روس ها

2- Pudge

اگر هم همه Melee باشن به Slark علاقه مند میشم موقع پیک

ساپورت هم Skywrath Mage رو خیلی دوست دارم

اینم یه عکس از رمپیج اسلارک توسط خودم

00118433499726504728.jpg

لینک به دیدگاه

حمزه جان این بازی ها دیگه قدیمی شده برو یه سیستم خوب ردیف کن Ghosts رو مالتی پلیر پلی کن :p

داداش این بازی یچیز دیگه اس تا بازی نکنی متوجه نمیشی، اتفاقا من گاست بازی کردم ولی واسه مولتی پلیر بازی کردن فعلا تو استیم میشه

لینک به دیدگاه

سلام .. منم جدیدا دوتا بازی میکنم ... بیچاره شدم رفت البته چون 24 ساعت تو بازیم :))) خدایی فوق العادست دوتا و من خودم بیشتر ساپورت بازی میکنم و dazzle و lion و ogre mage بیشتر بر میدارم ... البته عاشق axe هم هستم .

آره بازیش واقعا معتاد کننده اس، من حدود 10 سالی هست از شروع وارکرافت بازی کردن و 7 سالی هست که دوتا بازی میکنم، من از dazzle وقتی که تازه اومده بود خوشم میمود الان دیگه باهاش حال نمیکنم، اون موقعه attaker میکردم یطوری damge میداد که نگو :D  ، ogre mage هم قبلا خوب بود که level 6 باگ بود الان فایده نداره از لیون هم که بدم میاد، ولی axe هم خوبه ولی خدایی مثل gard نمیشه، باو با gard من 3v1 هم زدم =))... اگه تونستی چندتا عکس از هیرو مورد علاقه ات بزار یا kill هایی که گرفتی که بنظرت خیلی خوبن

مرسی بابت پست و وقتی که گذاشتی

لینک به دیدگاه

اخ اخ اخ من میمیرم واسه این بازی البته DOTA که قدیمی شده منظورم DOTA 2 شرکت معظم Valve است

هیرو مورد علاقم sniper و invoker / از دوتا موجود توش حالم بهم میخوره

1- روس ها

2- Pudge

اگر هم همه Melee باشن به Slark علاقه مند میشم موقع پیک

ساپورت هم Skywrath Mage رو خیلی دوست دارم

اینم یه عکس از رمپیج اسلارک توسط خودم

00118433499726504728.jpg

حقیقت دوتا 1 بیشتر فاز میده اخه یجورایی انگار داری بازی اکشن اول شخص انجام میدی بث که گیم اسپید باز با درگیریاش سرعتشون بالاست، بیا دوتا 1 تک به تک شرطی من گارد تو اسلارک  :P

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حقیقت دوتا 1 بیشتر فاز میده اخه یجورایی انگار داری بازی اکشن اول شخص انجام میدی بث که گیم اسپید باز با درگیریاش سرعتشون بالاست، بیا دوتا 1 تک به تک شرطی من گارد تو اسلارک  :p

خسته نشی یه اگیل رو با اسلادر می خوای تک به تک کنی

حتی Axe هم تک به تک از اسلادر میخوره

لینک به دیدگاه

آره بازیش واقعا معتاد کننده اس، من حدود 10 سالی هست از شروع وارکرافت بازی کردن و 7 سالی هست که دوتا بازی میکنم، من از dazzle وقتی که تازه اومده بود خوشم میمود الان دیگه باهاش حال نمیکنم، اون موقعه attaker میکردم یطوری damge میداد که نگو :D  ، ogre mage هم قبلا خوب بود که level 6 باگ بود الان فایده نداره از لیون هم که بدم میاد، ولی axe هم خوبه ولی خدایی مثل gard نمیشه، باو با gard من 3v1 هم زدم =))... اگه تونستی چندتا عکس از هیرو مورد علاقه ات بزار یا kill هایی که گرفتی که بنظرت خیلی خوبن

مرسی بابت پست و وقتی که گذاشتی

حتما عزیز به زودی همراه با عکس براتون قرار میدم .. البته شما مثل اینکه خیلی وقته بازی میکنی و طبیعتا کسی که دوتا 1 رو بازی کرده 2 رو تقریبا کامل بلده همه چیزشو ..

از دوتا موجود توش حالم بهم میخوره

1- روس ها

2- Pudge

دقیقا حرف دل من و خیلی های دیگست :))) pudge که واقعا رو مخه :|

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

بابا dota چیه بیایید لول بزنید 

League of Legends

کسی خواست بگه راهنماییش کنم چی به چیه

لینک به دیدگاه

کسی خواست میتونه منو add کنه.

id steam : rezax2x

فقط dota 2 پلی میکنم.

تقریبا 1 سال.

هیرو مورد علاقه storm spirit .عاشقشم.البته موقعی پیک میکنم که همبازیم هیرو مید پیک نکرده باشه.خوراکم اینوکره ^_^

هیروی که رو مخمه pudge و slark. *dry#

خیلی میشه در مورد این بازی زیبا بحث کرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده دو ساله دوتا بازی میکنم 

واقعا سخته هنوز هم نوبم

دوتا دو هم دانلود کردم چند باری بازی کردم اما اصلا به دوتا نمیرسه و واقعا ادم رو جذب نمیکنه اونایی که دوتا دو رو دارن حتما دوتا 1 رو هم بازی کنن

RezaYa67

هیروی مورد علاقه 

Shodw Fiend

Pudge

post-12316-0-87933400-1398709085_thumb.jpg

post-12316-0-59527000-1398709102_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اخوی axe کیلویی چند، اسلاردار تقریبا80 هیرو های بازی رو تک به تک با بازی معمولی و 94 درصد هیرو هارو تک به تک فول آیتم زدن که  نه از وسط به دو نیم تقسیم میکنه.. با اسلاردار بیاد تو بازی همه کپ میکنن از هیروهای که میتونن فول آیتم جلوش وایستن مثل tiny و dragon night هستن، اصلا مغول خان جلوی اسلاردار فقط باید استان بشه و بچرخه  :دی

لینک به دیدگاه

اخوی axe کیلویی چند، اسلاردار تقریبا80 هیرو های بازی رو تک به تک با بازی معمولی و 94 درصد هیرو هارو تک به تک فول آیتم زدن که  نه از وسط به دو نیم تقسیم میکنه.. با اسلاردار بیاد تو بازی همه کپ میکنن از هیروهای که میتونن فول آیتم جلوش وایستن مثل tiny و dragon night هستن، اصلا مغول خان جلوی اسلاردار فقط باید استان بشه و بچرخه  :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخه مشکا اینجاس که Dota کشتی کج نیستش که تک به تک جلوی هم در بیان ، کل بازی کار تیمیه

لینک به دیدگاه

فقط و فقط و فقط وفقط وفقط و فقط وفقط wow 

کسایی که wow بازن میدونن که برترین بازیه دنیاست!

gohsts و نمیدونم battlefild و .... اصلا قابل مقایسه نیستن با World of Warcraft !
وقتی 18 تا از دکمه های صفحه کلیدو + ماوس همزمان داری میزنی و مغزت قفل نکرد اونوقت میفهمی که بازی یعنی چی و بازیکن کیه! 8-X
کلا به نظر من تفاوت کنسولها با pc با بازیهایی مثل wow  مشخص میشه!
کلاس مورد علاقم در واکرافت نسخه کاتا DK Unholy هست! :Not Worthy:
اقا هرکسی میخاد بفهمه گیمر هست یا نه بیاد وارکرافت!!!!!

پاورقی
(dota بازها و league of legend بازها  :-? شوخی نکنید !!!تخصص در گیم یعنی وارکرافت-----باورندارین؟Duel :Frustrated:  :D )
ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

Dota 2 هیروهای مورد علاقم :

Vengful

Lich

wow   :

Tauren Druid feral

لینک به دیدگاه

اخه مشکا اینجاس که Dota کشتی کج نیستش که تک به تک جلوی هم در بیان ، کل بازی کار تیمیه

چرا اتفاقا بعضی وقتا کشتی کج هم میشه، یا یهو جو گیر میشی دیگه باید یطوری عقده ات خالی کنی (البته بعضی وقتا اگه تو شاخ تیمت باشی با یه گاف دادن بازی برده رو میبازی که اینطوری واسم پیش اومده  :crying:  اونم تو بازی شرطی =)) )

لینک به دیدگاه

کسی هست bf4 بزنیم توی ایران بیشتر از 300 نفر این بازی رو دارن که اوریجنال هست 

یکی شون رو که اینجا می شناسم  AmirMahmood هست 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده دو ساله دوتا بازی میکنم 

واقعا سخته هنوز هم نوبم

دوتا دو هم دانلود کردم چند باری بازی کردم اما اصلا به دوتا نمیرسه و واقعا ادم رو جذب نمیکنه اونایی که دوتا دو رو دارن حتما دوتا 1 رو هم بازی کنن

RezaYa67

هیروی مورد علاقه 

Shodw Fiend

Pudge

حالا هیروی sf خفنه ولی از بوچر خیلی بدم، حالم ازش .... مخصوصا اگه کسی این هیرو رو بگیره جلوش چندتا نوب باشن بعداز مین 40 میبینی hp بوچر شده 5K حالا یکی بیاد بندازتش

لینک به دیدگاه

فقط و فقط و فقط وفقط وفقط و فقط وفقط wow 

کسایی که wow بازن میدونن که برترین بازیه دنیاست!

gohsts و نمیدونم battlefild و .... اصلا قابل مقایسه نیستن با World of Warcraft !
وقتی 18 تا از دکمه های صفحه کلیدو + ماوس همزمان داری میزنی و مغزت قفل نکرد اونوقت میفهمی که بازی یعنی چی و بازیکن کیه! 8-X
کلا به نظر من تفاوت کنسولها با pc با بازیهایی مثل wow  مشخص میشه!
کلاس مورد علاقم در واکرافت نسخه کاتا DK Unholy هست! :Not Worthy:
اقا هرکسی میخاد بفهمه گیمر هست یا نه بیاد وارکرافت!!!!!

پاورقی
(dota بازها و league of legend بازها  :-? شوخی نکنید !!!تخصص در گیم یعنی وارکرافت-----باورندارین؟Duel :Frustrated:  :D )

من وو هم بازی کردم ولی خیلی کم چون اصلا نشد که بتونم حرفه ای مثل دوتا یا کانتر یا کال آو برم سراغش ولی از race شادو پریست خیلی خوشم میاد، یه ابهت خاصی داره

post-14065-0-54116200-1398766860_thumb.jpg

post-14065-0-81040400-1398766866_thumb.jpg

post-14065-0-52809100-1398766886_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...