رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان میدونستین دوتا یک (War3 FT) با DirectX 8 اجرا میشه !

حقیقت فقط میدونم این بازی رو هر کاری کنی روی هر ویندوزی با هر نسخه دایرکت ایکسی میاد، اصلا بازی پورتابل یا قابل حمل به همین میگن  :laughing:

لینک به دیدگاه

اره بخدا رو ویندوز خام 7 هم میشه بازی کرد من رو دوتا سیستم بازی کردم اما قسمت جالب اینه که وقتی رو فلش بازی میکردم میشد اما رو سیستمشون کپی میکردم اجرا نمیشد  :D

لینک به دیدگاه

اره بخدا رو ویندوز خام 7 هم میشه بازی کرد من رو دوتا سیستم بازی کردم اما قسمت جالب اینه که وقتی رو فلش بازی میکردم میشد اما رو سیستمشون کپی میکردم اجرا نمیشد  :D

عجببب  به حق چیزای ندیده و نشنیده.. با تو این بازی رو هر کاری کنی اجرا میشه حتی اگه از توش یه سری فایل هم پاک کنی بازم بالا میاد... علکی به بازی من گیر نده ایراد از هاردت بود که وقتی روش کپی میکردی اجرا نمیشد :D    نه اینکه بازیش خاکی و قدیمیه با هارد های جدید ذائقه اش جور در نمیاد :cool:

لینک به دیدگاه

اینا به کنار فقط وو من 8 ساله دارم بازی میکنم از نسخه ویانلیا تا الان که پاندا بود و این جدیده خدای بازی هست زندگی هست به خدا تموم هم نمیشه

الان 5 تا اکانت دارم تو بلیزارد اونی که 7 ساله باهاش بازی کردم میگن حدود 200 میلیون ارزش داره تازه بدون لول و محتویات بازی

اگه کاراکتر رو هم پاک کنم 200 تومنه با کاراکتر بالای 800 تومن :دی دیگه زندگی ما این بوده

الان لول و دوتا بازی هست مثل کارت بازی و کالاف که تموم میشه ولی وو ادامه داره پرچمش بالاست World Of Warcraft

الان خونمون گیم کارد ریخته کسی گیم کارد خواست بگه زیر قیمت بهش میدم باهاش دیبالو رو هم میشه شارز کرد با لول فکر کنم

لینک به دیدگاه

معذرت میخوام 200 میلیون ارزش داره یعنی الان کی میخره ازتون؟

اگه واقعا اینجوریه ما هم بیایم 

لینک به دیدگاه

والا اگه بشینم حساب کنم بالای این حرفا می ارزه اون موقع چون من ایران نبودم فکر کنم اولین ایرانی بودم که بازی میکردم چون با اون وضع نت ایران نمیشد دانلودش کرد و باید سفارش میدادن و سرور پینگ نمیداد و ...

خلاصه فوله فوله تا حالا از ایران بهش وصل نشدم که یه وقت تحریمه بزنن به فناش بدن

ولی گریدش بالاست و تو 1000 تا یوزر برتر هست چون تیکت که میدم سریع جواب میدن 2 سال پیش هم که اخرای کاتا بود مارو گیم مستر کردن GM)(

گرید یا رتبه اکانتش بالاست و الان همچین اکانت هایی رو برای فروش گزاشتن قیمتش خیلی بالاتره تا 30 میلیارد تومن هست همین چند وقت پیش یه پت گزاشته بود فکر کنم 100 میلیون پولش بود O_o البته فکر کنم یا خبرش الکی بود نمیدونم

لینک به دیدگاه

اینا به کنار فقط وو من 8 ساله دارم بازی میکنم از نسخه ویانلیا تا الان که پاندا بود و این جدیده خدای بازی هست زندگی هست به خدا تموم هم نمیشه

الان 5 تا اکانت دارم تو بلیزارد اونی که 7 ساله باهاش بازی کردم میگن حدود 200 میلیون ارزش داره تازه بدون لول و محتویات بازی

اگه کاراکتر رو هم پاک کنم 200 تومنه با کاراکتر بالای 800 تومن :دی دیگه زندگی ما این بوده

الان لول و دوتا بازی هست مثل کارت بازی و کالاف که تموم میشه ولی وو ادامه داره پرچمش بالاست World Of Warcraft

الان خونمون گیم کارد ریخته کسی گیم کارد خواست بگه زیر قیمت بهش میدم باهاش دیبالو رو هم میشه شارز کرد با لول فکر کنم

چی میگه؟؟؟ 200 چی چی تومن!!! داداش فک کنم لین 200 رو ریال به توان 3 حساب کردی هاا البته جسارت نباشه

لینک به دیدگاه

والا اگه بشینم حساب کنم بالای این حرفا می ارزه اون موقع چون من ایران نبودم فکر کنم اولین ایرانی بودم که بازی میکردم چون با اون وضع نت ایران نمیشد دانلودش کرد و باید سفارش میدادن و سرور پینگ نمیداد و ...

خلاصه فوله فوله تا حالا از ایران بهش وصل نشدم که یه وقت تحریمه بزنن به فناش بدن

ولی گریدش بالاست و تو 1000 تا یوزر برتر هست چون تیکت که میدم سریع جواب میدن 2 سال پیش هم که اخرای کاتا بود مارو گیم مستر کردن GM)(

گرید یا رتبه اکانتش بالاست و الان همچین اکانت هایی رو برای فروش گزاشتن قیمتش خیلی بالاتره تا 30 میلیارد تومن هست همین چند وقت پیش یه پت گزاشته بود فکر کنم 100 میلیون پولش بود O_o البته فکر کنم یا خبرش الکی بود نمیدونم

30 میلیارد :eek:

دوستان اگه کسی میتونه بهم بگه چندتا صفر داره :wacko:

داداش درسته من زیاد وو بازی نکردم ولی رفقام الان چیزی حدود 8 9 سال دارن پلی میدن از همون پچ برنینگ کروسید فک کنم تا همین رث اف لیچ کینگ

لینک به دیدگاه

30 میلیارد :eek:

دوستان اگه کسی میتونه بهم بگه چندتا صفر داره :wacko:

داداش درسته من زیاد وو بازی نکردم ولی رفقام الان چیزی حدود 8 9 سال دارن پلی میدن از همون پچ برنینگ کروسید فک کنم تا همین رث اف لیچ کینگ

وو داریم تا وو این سرور های ایرانی شبیه سازی وو هست خود وو واقعی یه چیز دیگست

ماهیانه حداقل 300 تومن خرج داره با پول نت و خرید گلد و ...

لینک به دیدگاه

وو داریم تا وو این سرور های ایرانی شبیه سازی وو هست خود وو واقعی یه چیز دیگست

ماهیانه حداقل 300 تومن خرج داره با پول نت و خرید گلد و ...

اخوی رفقایی رو که میگم اون موقع که کسی نمیدونست گیم نت چیه داشتن تو سرور آفیشیال که بهترین سرور وو هست با اکانت ماهیانه 30 یا 40 دلار بازی میکردن

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

اخوی رفقایی رو که میگم اون موقع که کسی نمیدونست گیم نت چیه داشتن تو سرور آفیشیال که بهترین سرور وو هست با اکانت ماهیانه 30 یا 40 دلار بازی میکردن

داداش کلا سرور های وو اگه وو بازی کرده باشی میفهمی اینا یه برنامه ساختن شبیه ساز سرور تمام تراکنش های بازی رو براتون شبیه سازی میکنه و اسپل اینا همه 80% کار میکنن

و حتی نصف گرافیک و انیمیشن های بازی حذفه و نکته جالبم اینکه مثلا میری سمت یه ازدها تو بلیزارد کشتن این ازدها 10 روز زمان میبره و این منطقه براتون 10 روز رزو میشه و

واقعا هم باحاله ولی این سرورها اینارو ندارن و با چهارتا دکمه ازدها میمیره و ایتم میده

الان یکی بلیزارد بازی کرده باشه میفهمه اینا همه مثل عروسک بازیه

توی بلیزارد هم بخوای اپ بشی مثل سرور های ایران نیست 1 روزه لول اپ کنی هر کلا حدود 90 ya 60 روز طول میکشه 90 بشی تازه اگه از زندگیت بزنی بازی کنی

لینک به دیدگاه

چی بگم والا، نه اینو که میدونم کلا سرور های بلیزارد یه چیز دیگه اس

لینک به دیدگاه

wow : کلاس مورد علاقم پریسته تو pvp تک به تک هیچ کلاسه دیگه ای به گردش نمیرسه تو pve هم یه روتیشن خاص داره که همه تو wowzone فقط 3 تا پریست بودن که درست اجراش میکردن و منم خب یکی ازونا بودم :cool:

dota : فقط 2 تا هیرو naix و lancer

League of legends : فقط armordino

لینک به دیدگاه

با این مشکلات به وجود امده دیگه نمی شه بازی کرد تنها سرگرمی رو هم ازمون گرفتن  :crying:

لینک به دیدگاه

wow : کلاس مورد علاقم پریسته تو pvp تک به تک هیچ کلاسه دیگه ای به گردش نمیرسه تو pve هم یه روتیشن خاص داره که همه تو wowzone فقط 3 تا پریست بودن که درست اجراش میکردن و منم خب یکی ازونا بودم :cool:

dota : فقط 2 تا هیرو naix و lancer

League of legends : فقط armordino

دمت گرم، حرف دل منو زدی منم با پریست حال میکنم

واسه دوتا هم کاراکتر Niax خوبه ولی phantom lancer یچیز دیگه اس اگه آیتم بیاره... خدا میدونه چقد قوی میشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

هیروی من توی دوتا : Oracle یا Nerif
که می تونم بهتون قول بدم توی 85 % بازیهایی که کردم بین 10-25 کیل گرفنم

لینک به دیدگاه

کسی اینجا فکر نکنم APB بازی کرده باشه...

من وقتی با APB آشنا شدم، هیچوقت ترکش نکردم، ولی بقیه ی بازیها حداکثر 6 ماه دووم داشتن :|

لینک به دیدگاه

هیروی من توی دوتا : Oracle یا Nerif

که می تونم بهتون قول بدم توی 85 % بازیهایی که کردم بین 10-25 کیل گرفنم

ای اخوی دست گذاشتی رو دلم، من خودم بهرتین هیروی رنجی که دیدم اواکل هستش.. یطوری باش بازی میکنم که هیروهایی مثل voidیا gurd رو هم باش انداختم.. داخل هیچ بازی هم کمتر از 15 تا کیل نگرفتم حتی اگه اون بازی رو باخته باشم

لینک به دیدگاه

من وقتی با APB آشنا شدم، هیچوقت ترکش نکردم، ولی بقیه ی بازیها حداکثر 6 ماه دووم داشتن :|

چی چی هست!!؟؟

لینک به دیدگاه

چی چی هست!!؟؟

یه بازی MMO Actio تقریبا تو سبک GTA و Open World ولی خیلی باحاله... هیچوقت ماموریت به روی کامپیوتر یا همون PvE نداره، همیشه گروهی از بازیکن ها، بروی گروهی از بازیکن ها میفتن...

لینک به دیدگاه

یه بازی MMO Actio تقریبا تو سبک GTA و Open World ولی خیلی باحاله... هیچوقت ماموریت به روی کامپیوتر یا همون PvE نداره، همیشه گروهی از بازیکن ها، بروی گروهی از بازیکن ها میفتن...

اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه، فاز میده مثل مافیا و اینا میشه

لینک به دیدگاه

مشکل شرعی نداره ؟  :laughing:

یه لینک ازش میدین؟

لینک به دیدگاه

لینک معرفی چیزی شاید ما هم به جمعتون پیوستیم ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...