رفتن به مطلب

Recommended Posts

ای اخوی دست گذاشتی رو دلم، من خودم بهرتین هیروی رنجی که دیدم اواکل هستش.. یطوری باش بازی میکنم که هیروهایی مثل voidیا gurd رو هم باش انداختم.. داخل هیچ بازی هم کمتر از 15 تا کیل نگرفتم حتی اگه اون بازی رو باخته باشم

بعضی ها میگن که هاسکار اینو پاره می کنه

ولی اگه فقط و فقط یه سایلنسر بسته باشه 

Huskar رو آش و لاش می کنه

لینک به دیدگاه

بچه ها مورد داشتیم طرف هیل pudge رو به 10k رسونده

این که چیزی نیست مورد داشتیم اقا این یکی رو خودم توبازی بودم حاضرم قسم بخورم من خودم ursa بودم و رفتم چشمرو زدم بعد ما بازی رو ناباورانه  باختیم یه کاری کردیم باید تو تاریخ ثبت کننن =)) :mellow:

خلاصه اینم از خاطرات ما

لینک به دیدگاه

اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه، فاز میده مثل مافیا و اینا میشه

سازنده ی اولیه اش EA بوده و طراحش هم یکی از اصلی ترین طراحان GTA. ولی چون پولی بود، فروختنش به یه شرکت دیگه. الان F2P شده... مهارت خیلی مهمه، سلاح های پرمیوم مثل ضریب میمونن، یعنی اگر هیچی بلد نباشی، با سلاح پرمیوم هم هیچی نمیشی ولی اگر مهارت داشته باشی، با سلاح پرمیوم، دیگه خیلی ناجور میشه  ^_^

مشکل شرعی نداره ؟  :laughing:

یه لینک ازش میدین؟

اسم APB Reloaded رو سرچ کن و عکساشو ببین.

نه، سایتش اینه:

https://www.gamersfirst.com/apb/

تو استیم هم هست...

لینک معرفی چیزی شاید ما هم به جمعتون پیوستیم ....

https://www.gamersfirst.com/apb/

یه انجمن هم زدیم واسه بازیش. اگر از عکس ها یا ویدیوهای بازی خوشتون اومد و خواستید بازی کنید، معرفیش کنم.

اینم آی پی سرور اروپا هست، پینگ بگیرید ببینید چطوریه، برای من حدود 110 هست.

173.195.41.254
لینک به دیدگاه

این که چیزی نیست مورد داشتیم اقا این یکی رو خودم توبازی بودم حاضرم قسم بخورم من خودم ursa بودم و رفتم چشمرو زدم بعد ما بازی رو ناباورانه  باختیم یه کاری کردیم باید تو تاریخ ثبت کننن =)) :mellow:

خلاصه اینم از خاطرات ما

این چیزی که شما میگید بازی از حات نرمال و بالانس خارج شده بوده

چون فونتین کجا یورشا کجا و فکر می کنم توی بازی بین 40-60 کیل رد وبدل شده

لینک به دیدگاه

بعضی ها میگن که هاسکار اینو پاره می کنه

ولی اگه فقط و فقط یه سایلنسر بسته باشه 

Huskar رو آش و لاش می کنه

اره هوسکار اول بازی میترکونتش.. تا بخواد به سایلنس برسه هوسکار با فول اینونتوری شده

خلاصه اینم از خاطرات ما

مگه میشه؟؟ 100 کیل هم بگیره اچ پیش انقدر نمیشه اخه

لینک به دیدگاه

این چیزی که شما میگید بازی از حات نرمال و بالانس خارج شده بوده

چون فونتین کجا یورشا کجا و فکر می کنم توی بازی بین 40-60 کیل رد وبدل شده

فونتین چیه؟ :-?

یورشا چیه؟ :|

اره هوسکار اول بازی میترکونتش.. تا بخواد به سایلنس برسه هوسکار با فول اینونتوری شده

مگه میشه؟؟ 100 کیل هم بگیره اچ پیش انقدر نمیشه اخه

مورد اول رو من خودم با چشمه خودم ندیدم یکی از دوستام برام تعریف کرده ادمه خالی بندی نیست

شما در نظر بگیر به ازار هر کیل دوتا استرنج میگیره و صد تا کیل بگیره اونوقت میشه 200 تا استرنج

فکر میکنم دور از دسترس نیست

ویرایش شده توسط kargiravar
لینک به دیدگاه

اینجا کسی ghost recon phantoms میزنه؟ اگه آره آیدیشو بده ادد کنم باهم بازی کنیم

لینک به دیدگاه

اینجا کسی ghost recon phantoms میزنه؟ اگه آره آیدیشو بده ادد کنم باهم بازی کنیم

بگو چطور میشه پلی داد اگه بشه اکانت بسازم

لینک به دیدگاه

بگو چطور میشه پلی داد اگه بشه اکانت بسازم

اول توی سایت یوبی سافت اگه ثبت نام نکردی ثبت نام کن

بعد برو توی این لینک و روی DOWNLOAD NOW کلیک کن و لانچر بازی رو دانلود کن : http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/en-gb/sign-up/

بعد لانچر رو نصب کن و اجراش کن (بدون قند شکن)

بعدش از طریق لانچر، خود بازی رو که حجمش 3.7 گیگ هست دانلود کن

چند تا نکته: اینو بدون که وسط دانلود اگه کاری برات پیش اومد میتونی دانلود رو قطع کنی چون دفعه بعدی دانلود رو از ادامه شروع میکنه

اگه این بازی رو از طریق لانچر بگیری نیازی به برنامه uplay نیست چون خود لانچر بجای uplay کار میکنه ولی میتونی از طریق استیم هم بگیری اما در این صورت باید از uplay استفاده کنی

بازی رو بعد از این که دانلود کردی خودش اتوماتیک بازی رو نصب میکنه و نیازی به نصب دستی نداره و همیشه هم باید از طریق لانچر بازی رو اجرا کنی

این بازی کاملا مجانیه  :D

موفق باشی

ویرایش شده توسط omidkhalafbeigi
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

منم ی چن سالی هست دوتا بازی میکنم واقعا ادمو معتاد میکنه واقعا هم بازیش سیری ناپذیره(ینی خسته نمیشی ^_^ ) مخصوصا دوتا 2 باز ب لطف همون ک میشه اکویپ مند هارو عوض کنی

البته ناگفته نماند ک من دوتا داداش هم دارم ک دوتا بازن و سیستم هارو جم کردیم خونه مامانه 3 نفری میترکونیم :)

من با همه هیرو ها میتونم بازی کنم بجز رکسار(rexxar) و ترکسس(traxxex) =)) =))  اما با pudge و silencer و winter قشنگ بازی میکنم

جنرال هم زیاد بازی کردم و افغانی ها(GLA)خخخخخخخخخخ ب قوبه بروبچ تو گیم نتا  مورد علاقمه

اما در جوابه این دوسته عزیزمون پوریا باید عرض بکنم ک بازی لنگ اند لجند از رو دوتا ساخته شده

در اخرم پرچم دوتا بالاس @};- :clapping:

لینک به دیدگاه

اول توی سایت یوبی سافت اگه ثبت نام نکردی ثبت نام کن

بعد برو توی این لینک و روی DOWNLOAD NOW کلیک کن و لانچر بازی رو دانلود کن : http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/en-gb/sign-up/

بعد لانچر رو نصب کن و اجراش کن (بدون قند شکن)

بعدش از طریق لانچر، خود بازی رو که حجمش 3.7 گیگ هست دانلود کن

چند تا نکته: اینو بدون که وسط دانلود اگه کاری برات پیش اومد میتونی دانلود رو قطع کنی چون دفعه بعدی دانلود رو از ادامه شروع میکنه

اگه این بازی رو از طریق لانچر بگیری نیازی به برنامه uplay نیست چون خود لانچر بجای uplay کار میکنه ولی میتونی از طریق استیم هم بگیری اما در این صورت باید از uplay استفاده کنی

بازی رو بعد از این که دانلود کردی خودش اتوماتیک بازی رو نصب میکنه و نیازی به نصب دستی نداره و همیشه هم باید از طریق لانچر بازی رو اجرا کنی

این بازی کاملا مجانیه  :D

موفق باشی

مرسی اخوی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از دوستان کسی http://www.kingsera.ir بازی میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

فقط mw3

خیلی بازی کردم ، اما با استراتژیکی جور نیستم. انلاینم همه نو ع بازی از اسنایپر ۱ ، ۲ تا .... بازی کردم اما هیچی mw3 نمیشه! اوپس ۲ یه مدت بازی کردم اما باهاش حال نکردم.

واقعا mw3 از نظر گیم پلی یه چیز دیگست، اصلا انگار این رو ساختن برای مولتی!!!!

لینک به دیدگاه

من شانس کمی داشتم تا mw آنلاین بازی کنم، ولی بدون اغراق کلی بهم حال داده، خیلی خفنه اینم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Battlefield 3 on Origin

دوستان هر کی میزنه اد کنه تنها نباشیم.

یوزر بنده: SolidPunk1992

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان.

بنده کهنه کار generals zh هستم یه اکانت داشتم تو game ranger که سری تو سرا داشتیم اون موقع.

وواللا اون روزا که بازی میکردیم از game ranger چند تا رفیغ آلمانی مشتی بهمون key cod original دادن مهاجرت کردیم آنلاین.

اونجا بود که تونستیم با نفر اول generalsکه ون موقع یه پسر با حال بود که اسمشو ....rag میزاشت اسمش دقیق یادم نیس ولی این با اکثر بازیکنای رده اول zh تک به تک رفتیم.

یه چنتا اکانت میگم شاید اسماشونو شنیده باشین.

Traper

Hunter egy

Alive stile

Learn china

Joker

Rengo

خلاصه خیلیا بودن.

دقیق یادم نیس.

یه رفیق کله گنده دارم که بدون اغراق نفر اول هس تو ایران اسمش علی هس اکانتش هم black metal.

خود من قبلنا که بازی می کردم باهاش تک به تک میزدیم کم می آوردم الان که دیگه کللا بازی نمیکنم.

مهاجرت کردم به دوتا و دوتا 2.

اکانت من تو game ranger only.4848 بود الان حتی user pass هم یادم نمیاد.

دوتا2 که بازیم به نظر خودم تک هست.

اکثرا cmبازی میکنم البته که کاپیتان هم هستم.

تصمیم به تشکیل یه تیم دارم که ایشاللا 2 هفته دیگه شرو میکنم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده هر دو رو داشتم و بازی میکردم اما دوتا 1 چیزه دیگه ای هست

خیلی از هیروها تو دوتا 1 ابهت و عزمت و قیافه زیبا تری دارن دوتا دو واقعا خوبیش اینه که لیور نداره طرف میتونه دوباره جوین بده اگه دی سی شد

اما واسه مثال وقتی اسلارک دوتا 2 رو نگاه میکنم انگار عروسک بازی بچه هاست توی یک خیلی زیباتره

بنده نمیدونم چرا نمیتونم با gamerهایی که میگن دوتا1 یه چیز دیگس کنار بیام.

فک کنم اکثرا چون نمیتونن بازی کنن اینو میگن.

خدایی من خودم اول میگفتم دوتا 1

یه هفته که بازی کردم و متوجه شدم اینجا mh یا همون مپ هک نیس دوتا 1 رو حذف کردم از pc.

گاهی اوقات دوستان میکشونن گیم نت چند دست افتخاری میزنیم باهاشون.

امما دوتا2 100%بهتر هست از دوتا1 که اگه بخوام مزایا و معایب بگم یه مدت مدیدی تول میکشه چون باید برم آپدیت های هفتگی دوتا2 رو ترجمه کنمو...!

لینک به دیدگاه

خوب بنده هم چند هفته ای دوتا 2 بازی کردم دوست عزیز مزایا داره مثلا وقتی دیسکانکت میشی میتونی دوباره به همون بازی برگردی

اما دلیل اصلی که از دوتا 1 خوشم میاد اینه که اکشن تر هست و هیروها زیبا تر هستن مثلا اسلارک در دوتا 2  مسخره هست قیافش و خیلی های دیگه

لینک به دیدگاه

خوب بنده هم چند هفته ای دوتا 2 بازی کردم دوست عزیز مزایا داره مثلا وقتی دیسکانکت میشی میتونی دوباره به همون بازی برگردی

اما دلیل اصلی که از دوتا 1 خوشم میاد اینه که اکشن تر هست و هیروها زیبا تر هستن مثلا اسلارک در دوتا 2  مسخره هست قیافش و خیلی های دیگه

واللا تنها مزیتی که دوتا 1 داره برا بنده این هست که امشب یه شام افتاد پای رفقای دوتا1 باز گیم نت که گیر دادن ما رو می برن.که باختن و یه کباب نوش جان کردیم.

در اصل به خاطر ساده بودن بازی از لهاظ نصب تو گیم نت و لن بازی کردن و دور هم جم کردن.

که در مورد دوتا 2 تا ظهر فقط آپدیت کردن 10تا سیستم طول میکشه این تنها مزیتش هست فک کنم.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان  من هم گرفتار این بازی هستم   البته خیلی حرفه ای بازی نمیکنم

ولی تو hlr میچرخم  id  !|cff0000FFHero

تو درخواست دوستی بگید از لیون  هستید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام 

دوستان میخوام این گیم رو راه اندازی کنم ولی نمیدونم چطوری . یه راه از طریق استیم هست که لینک دانلود رو نمیاره واسم و یه راه میگن استفاده از بکاپ گیم هست که متاسفانه نمیدونم از کجا دان کنم . دوستان dota باز ممنون میشم یه راهنمایی بکنید چون شنیدم خیلی بازی توپی هستش . من کاملا با این گیم آشنایی ندارم  :D

لینک به دیدگاه

سلام

1- استیم رو دانلود کن

2- برو تو این سایت و بازی رو دانلود کن

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-dota-2-v580-%D8%AF%D9%88%D8%AA%D8%A7-2-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-580/

در آخر بازی رو تو استیم  وارد کن و براحتی بازی کن

البته نمیدونم انلاین بشه بازی کرد یا نه ولی با کامپیوتر میتونی بازی کنی

موفق باشی

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

نه آقا اصلا خوب نیست راه ننداز.به عنوان یه پیشکسوت 25 ساله که از 17 18 سالگی Warcraft بازی میکنه بهت اصلا توصیه نمیکنم(اون زمان ما مپ D-Day بازی میکردیم هنوز Dota نیومده بود) :D  شدیدا اعتیاد آوره منکه چند وقت پیش با یه کلنی مچ شدم انقد خوب بودیم همه بازیارو میبردیم که من دیگه باشگاه نمیرفتم میشستم پایه گیم :D یه سرچ تو نت بکن راهشو راحت پیدا میکنی.یکم هوش و انگلیسیت خوب باشه نمیخواد از کسی یاد بگیری یه مدت خونه بشینی پاش قشنگ حساب کار میاد دستت که برای کدوم هیرو چی باید ببندی.

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...