رفتن به مطلب

Recommended Posts

شما فکر میکنید هر بازی 40 ویقه ای چقدر حجم کم میکنه. و ایا گرافیک بالا یا پایین فرقی داره تو میزان ترافیک مصرفی

لینک به دیدگاه

من تازه بازیو شروع کردم لول 8 ام، زیاد با هیرو ها آشنا نیستم

اگه میشه یه لیست از هیرو هایی که زیاد پیک میشند با دشمن اصلیشون برام قرار بدید ممنون میشم  @};-

لینک به دیدگاه

شما فکر میکنید هر بازی 40 ویقه ای چقدر حجم کم میکنه. و ایا گرافیک بالا یا پایین فرقی داره تو میزان ترافیک مصرفی

بین 40 تا 60 مگ

خیر فرقی نداره  حتی 1kb  تست شده هست موضوع.

اگر میخواید مصرفتون کم بشه وارید صفحه تنظیمات بشید و به قسمت Option برید قیمت Netowork گزینه Network Quality رو روی Low بگذارید مصرف ترافیک نت رو به صورت چشم گیری کم میکنه.

اگه میشه یه لیست از هیرو هایی که زیاد پیک میشند با دشمن اصلیشون برام قرار بدید ممنون میشم  @};-

http://www.dotabuff.com/

قسمت Hero بالا تصویر بردید.

همچیز توش هست از هیرویی که بیشترین احتمال برد رو داره تا آیتم های محبوب یک هیروی خاص و محبوب ترین نوع Skill up یه هیرو و....

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

حدود 100 هیرو هست ! و 1 جمله قدیمی تو بازی هست که میگه تموم هیرو ها برابرند مهم سبک بازی و رفلکس شما و یاراتون هست ! اینکه شما با 4 تا از یاراتون باشین خیلی مهمه تا اینکه هر بار با افرادی نوب و یا پرو بازی کنید !!

اگر هیروهای اسون  دوست دارین که راحت بتونین باهاش کیل بگیرین این ها رو تست کنید و کیف کنید => AXE . Huskar.Viper.Spirit.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه آموزش Arc Warden رو بزارین ، یا حداقل توضیح بدین این هیرو چه کوفتیه ؟ ساپورت؟ کری؟ یا اینکه کلا نقش Ward رو ایفا میکنه؟

لینک به دیدگاه

میشه آموزش Arc Warden رو بزارین ، یا حداقل توضیح بدین این هیرو چه کوفتیه ؟ ساپورت؟ کری؟ یا اینکه کلا نقش Ward رو ایفا میکنه؟

هیروی نسبتا جدیدی هست !! رفلکس و کنترل هیرو میخاد برای بازی !!

خیلی عالی گلد میخوره !! من تو مین  2 بازی لجیون کامندر رو باهاش FAST KILL کردم !

اون لولی هست که میکاره روی زمین مثل وارد به نزدیک ترین دشمن دمیج میزنه ! شما میتونید  تعداد زیادی رو 1 جا بزارین توی فوگ (قسمت های تاریک مپ) وقتی دشمن میره اونجا منفجر میشه !!

ایتم های بسیار خوب براش میداست هست !! ایتمی که وقتی میزنید روی یونیت تبدیل به طلا میشه ! شما میتونید وقتی 6 میکنید با اون هم یونیت بخورید و طلای بیشتر بگیرین

1 سبک جالبی که بهتون پیشنهد میدم اینه

medalion baraye gold farm kardan bishtar

MASK OF MADNES

DIVINE 

Baterflay

Boots of teravel

وقتی شاخ شدین  و دیواین اوردین جلو نرین فقط 6 کنید ایلوژون رو بفرستین برای خفت کردن تمرین  کنید متوجه میشین چقدر خوبه تبدیل به 1 ماشین کشتار میشین که مرگ نداره

اگه تیم حریف پلیر شاخ نداشت به جای اواتار یه دیواین دیگه بیارین

لینک به دیدگاه

پینگ بالا

کاهش پینگ های گرون (اون هایی که کیفیت خوب دارن)

نداشتن گرافیک :|   گرافیک بازی رو کردم در حد پشمک حاج عبد الله تا بازی 60 فریم بده.

اصلا همه این ها حس و حال بازی رو از بین میبره.

لینک به دیدگاه

پینگ بالا

کاهش پینگ های گرون (اون هایی که کیفیت خوب دارن)

نداشتن گرافیک :|   گرافیک بازی رو کردم در حد پشمک حاج عبد الله تا بازی 60 فریم بده.

اصلا همه این ها حس و حال بازی رو از بین میبره.

نداشتن گرافیک این بدی ها رو هم داره .

منم با  انبورد 4790 K  چک کردم افتضاح بود .

ولی AMD  داشتم قبلا انبورد  سری 6550  داشت Am A8 3850  خیلی گرافیکش قوی بود دوتا رو راحت جواب میداد .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

من یه سرور مجازی کاهش پینگ میگیرم اونایی که میخوان بازی کنن هزینه ماهیانه رو تقسیم کنیم بینمون. حدود 15 تا 25 تومن فکر کنم بشه از ایران. کانفیگ هاشم خود اون طرف انجام میده.

هرکی موافق بود اعلام کنه. ترافیکم دیگه کم نیست. بعضی ها نامحدود میدن با اینکه نامحدود واقعی وجود نداره اما اونایی هم که حجمی میدن فکر کنم 100 گیگ رو ماهیانه بدن روی اون قیمتا.

لینک به دیدگاه

من یه سرور مجازی کاهش پینگ میگیرم اونایی که میخوان بازی کنن هزینه ماهیانه رو تقسیم کنیم بینمون. حدود 15 تا 25 تومن فکر کنم بشه از ایران. کانفیگ هاشم خود اون طرف انجام میده.

هرکی موافق بود اعلام کنه. ترافیکم دیگه کم نیست. بعضی ها نامحدود میدن با اینکه نامحدود واقعی وجود نداره اما اونایی هم که حجمی میدن فکر کنم 100 گیگ رو ماهیانه بدن روی اون قیمتا.

من هزینه ماهیانه 15 تا 20 هستم فکر کنم مصرف ماهیانم 20 گیگ 25 گیگ این حدودا باشه.

البته اول باید دید کیفیتش چطور هست.

منوخبر کن.

لینک به دیدگاه

اینم لینک درخواست سرور مجازی:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=157107

نتیجه را اعلام خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

در مورد بازی بیشتر توضیح میدن؟>

برای موبایله کامپوتره؟ چی هست موضوعش چیه؟

لینک به دیدگاه

در مورد بازی بیشتر توضیح میدن؟>

برای موبایله کامپوتره؟ چی هست موضوعش چیه؟

با سلام .

بازی برای کامپیوتر هست و سبک بازی استراتژیک تیمی  یا SOLO .

توضیحات بیشتر در لینک زیر .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49209

لینک به دیدگاه

به قول یکی از برترین بازی کن های جهان : ترکیبی از شطرنج و فوتبال امریکایی.

2 تیم هستین هر تیم 5 نفر و هر نرفر باید 1 هیرو یا قهرمان را کنترل کند هدف کشتن هیرو های حریف ارتقا ایتم ها و نابود سازی خانه اصلی دشمن. ساده گفتم برای درک بهتر بازی. شک نکنید از بهترین های دنیاس

لینک به دیدگاه

سلام

من رو هم در جریان بذارید

لینک به دیدگاه

اگه ترافیک بیشتری مصرف نمیشه من هم هستم البته تا الان توی دوتا 2 مشکلی نداشتم اما در اینده شاید بتلفیلد 4 بزنم

لینک به دیدگاه

دو تا مثال از بازی arc warden خودم

http://www.dotabuff.com/matches/2025581237

http://www.dotabuff.com/matches/2020972261

مهمترین قابلیت این هیرو ایتم هایی هست که براش می بندین (ایتمی که نیاز به کلیک برای فعال شدن داره)

بسته به سبک بازی تون

necro

manta

dagon

refresh

همچنین این هیرو میتونه ساپورت خوبی باشه

برای مثال کافیه شما بوت ماناتون رو یک بار بزنین و یک بار هم با اولتیمیتتون

همچنین mekanism

یا پیپ رو می تونین به مدت چندید دقیقه داشته باشین (وقتی زمانش تموم شد با اولتیمیتتون بزنین)

خود استیم بهش این قابلیت هارو میگه

nuker

escape (این کجاش ایسکیپه اخه؟)

carry (به شخصه کری هم باهاش بازی نمی کنم)

اما چند تا قابلیت

لول 1 که اونو نوکر می کنه و راحت می تونین برین کیل بگیرین

هم حریف رو اهسته می کنه هم بهش دمیج میده

لول 2 قشنگ میتونین باهاش حریف اتکر رو دیوانه کنین (مثلا کافیه 2 رو بندازین رو ursa تا 5 ثانیه فقط دستاشو تکون میده و دمیج 0)

اینو باید رو خودتون بندازین (یا دوستتون) نه رو حریف

باعث میشه هم شما اتک نخورید و هم اتک اسپید بگیرید

لول 3 که باز اونو نوکر می کنه - حتی می تونین راه هارو باهاش ببندین تا مطمئن باشین از اطراف نمی تونن بهتون حمله کنن (راستی اول از همه اینو بگیرین و اول بازی برین پاوراپ مال خودتونه کافیه رو یکی از پاور اپ ها ترجیها بالا 4 تا 3 بزنین تا طرف کلا بی خیالش بشه)

لول 4 یا اولتیمیت که یه کپی از خودتون در میاره و علاوه بر اون همه اسپل ها و ایتم های کپیش رفرش میشه و می تونین دوباره استفاده کنین (لازم به ذکر هست که رفرش رو این مورد استثنا هست و حتی اگه فعال باشه میره رو کول داون یعنی کپیتون هیچ وقت رفرش نداره)

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

دو تا مثال از بازی arc warden خودم

http://www.dotabuff.com/matches/2025581237

http://www.dotabuff.com/matches/2020972261

مهمترین قابلیت این هیرو ایتم هایی هست که براش می بندین (ایتمی که نیاز به کلیک برای فعال شدن داره)

بسته به سبک بازی تون

necro

manta

dagon

همچنین این هیرو میتونه ساپورت خوبی باشه

برای مثال کافیه شما بوت ماناتون رو یک بار بزنین و یک بار هم با اولتیمیتتون

همچنین mekanism

یا پیپ رو می تونین به مدت چندید دقیقه داشته باشین (وقتی زمانش تموم شد با اولتیمیتتون بزنین)

خود استیم بهش این قابلیت هارو میگه

nuker

escape (این کجاش ایسکیپه اخه؟)

carry (به شخصه کری هم باهاش بازی نمی کنم)

اما چند تا قابلیت

لول 1 که اونو نوکر می کنه و راحت می تونین برین کیل بگیرین

لول 2 قشنگ میتونین باهاش حریف اتکر رو دیوانه کنین (مثلا کافیه 2 رو بندازین رو ursa تا 5 ثانیه فقط دستاشو تکون میده و دمیج 0)

لول 3 که باز اونو نوکر می کنه - حتی می تونین راه هارو باهاش ببندین تا مطمئن باشین از اطراف نمی تونن بهتون حمله کنن (راستی اول از همه اینو بگیرین یکی از پاور اپ ها مال خودتونه کافیه رو یکی از پاور اپ ها ترجیها بالا 4 تا 3 بزنین تا طرف کلا بی خیالش بشه)

لول 4 یا اولتیمیت که یه کپی از خودتون در میاره و علاوه بر اون همه اسپل ها و ایتم های کپیش رفرش میشه و می تونین دوباره استفاده کنین

کلا arc  خیلی  HERO  روی اعصابی هست .

تنها هیروهایی که اونو خوب میزنند  یا باید سایلنتش کنن خفتش کنند .

یا مثل Phantom lancer  اینقدر ایمیج داشته باشه که تا بخواد ایمیج هاشو بزنه  لول هاش تموم بشه بعد به ایزد الهی بپیونده  دی ..

ولی در کل برای درگیری ها خیلی بکار میاد این هیرو . کافیه  1 دونه HEX  1 دونه Book و رفرش داشته باشه .

دیگه کلا بیس رو جمع میکنه درگیری ها رو هم میگره LD   ...  یه  Devine  هم بزنه که دیگه هیچی خخخخخخ

لینک به دیدگاه

بهترین ایتم همون نکرو هست (کتاب)

مخصوصا جلوی mele اتک ها کافیه شما 4 تا نکرو در بیارین و بندازین به جون حریف

بعد 1 بزنین و اون مجبوره یا بمیره و یا بمیره :D

برای مثال تو لینک اول من 4 تا نکرو میبردم وسط sand king 6 میزد و دگر می کرد وسط و میمرد (از دمیج نکرو ها)

کلا arc  خیلی  HERO  روی اعصابی هست .

تنها هروهایی که اونو خوب میزنند  یا باید سایلنتش کنن خفتش کنند .

یا مثل Phantom lancer  اینقدر ایمیج داشته باشه که تا بخواد ایمیج هاشو بزنه  لول هاش تموم بشه بعد به ایزد الهی بپیونده  دی ..

ولی در کل برای درگیری ها خیلی بکار میاد این HERo

برای همین نمیشه روش به عنوان کری حساب کرد چون اگه سایلنس بشه تقرییبا مرده به حساب میاد

باید پشت وایسه و ساپورت کنه این بهترین راه به نظر منه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هیچ کس براش مکانیزم نمیاره . چون مکانیزم دوم به هیچ وجه شما و دوستانون رو هیل نمیکنه. سختش نکنید یا باید تسپلش کنید یا اتکر. من اتکر هاش رو گفتم.

اسپلشم دوستان گفتن که مامترین رفرش بوک شبواز هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هیچ کس براش مکانیزم نمیاره . چون مکانیزم دوم به هیچ وجه شما و دوستانون رو هیل نمیکنه. سختش نکنید یا باید تسپلش کنید یا اتکر. من اتکر هاش رو گفتم.

اسپلشم دوستان گفتن که مامترین رفرش بوک شبواز هست

این نظر شماست و می تونه برای خودتون محترم باشه

وقتی تو یه بازی 4 تا هیرو کری باشه و شما هم ارک پیک کرده باشین مجبورید باهاش ساپورت بازی کنین و مکانیسم برید

وقتی مکانیسم رو میزنید به مدت 25 ثانیه مکانیسم روی شما تاثیری نمی زاره

ولی بعد از 25 ثانیه شما می تونین دوباره اونو با کپی تون یوز کنین و هیل کنین

و از اونجایی که کول داون مکانیسم 65 ثانیه هست این حرکت می تونه جالب باشه برای درگیری های بالای 20 ثانیه ای

در بازی های دیگه هم که شما هیلر یا ولدمیر ندارین می تونین با این قابلیت همیشه یاراتون رو فول HP و فول MANA کنین و بی نیاز از رفتن به بیس

منظورتونم از اسپلشر فکر کنم ساپورتر هست (یا شایدم نوکر)

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

شاید نداره رفیق من از سال 2005 تا الان که یادمه به هیچ وجه نمیشه 2 تا مکانیزم استفاده کرد حتی اگه یارت بیاره

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

شاید نداره رفیق من از سال 2005 تا الان که یادمه به هیچ وجه نمیشه 2 تا مکانیزم استفاده کرد حتی اگه یارت بیاره

ببین شما راست میگی شما نبند شما رفرشر برو مرسی ممنون

شما هم 10 ساله دوتا بازی می کنین فهمیدیم

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

نظر شما محترم اما 1 فردی که البته به گرد پای شما هم نمیرسه جزو معدود ایرانی هایی که ریپلی بازیش تو سایت getdota به صوبت 10 حرکت برتر نمایش داده شده بود رفرش بوک زد و همزمان با 2 تا هیرو کنترل و همه بوک ها بازی میکرد. البته که شما بهتر از ایشون میفهمید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...