رفتن به مطلب

Recommended Posts

گویا شما تاکید بر اشتباه خودتون دارید !!

کولدان مکانیزم خودش 65 ثانیه هست !! یعنی به اونجا نمیرسه که شما تو درگیری صبر کنید و بعد 60 ثانیه لول 6 خودتون رو سامون کنید تا با اون هم مکانیزم بزنید !! خنده دار نیست ؟

تازه بیا فکر کنم تایم کولدان مکانیزم 2 دیقه بود و شما 1 دیقه بعد مکانیزم دوم رو با لول 6 خود دوبازه میزدین !! مگه 1 گنگ چقدر زمان میبره که درگیری شروع بشه و شما هم 1 دیقه 6 نکنی فقط اسپل کست کنی و اتک بدی ؟ در کل شما که من رو ببلاک کردی نمیتونم پاسخ خصوصی بدم اما راجب اون مخ من همیشه با تپتالک گوشی میام و خیلی غلط مینویسم ! قرار بود بنویسم پخ که شد مخ !!

ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است !!

راجب رفرشر هم دمو ها TOP 10 getdota هست سرچ کنید 10 همی توی 1 کی از نسخه ها ایرانی ببینید چه رمپیجی میگیره با بوک و رفرشر ! سرچ کنید راحت پیدا میشه (دوتا 1)

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

نظر شما محترم اما 1 فردی که البته به گرد پای شما هم نمیرسه جزو معدود ایرانی هایی که ریپلی بازیش تو سایت getdota به صوبت 10 حرکت برتر نمایش داده شده بود رفرش بوک زد و همزمان با 2 تا هیرو کنترل و همه بوک ها بازی میکرد. البته که شما بهتر از ایشون میفهمید

اینکه یک فردی کلیپش رفته getdota

یا wodota یا ... دلیل نمیشه اون فرد کارش درست باشه

شما از dendy کلیپ دیدین تو get dota یا از mym یا ...؟

به نظرتون یه پلیر حرفه ای بیکاره بیاد دمو بگیره؟

بستن رفرش رو هم تست کردم

من برعکس شما ادم دگمی نیستم و بوی حرف های خودم الکی پا فشاری نمی کنم

اکه رفرش داشته باشید باید به این صورت عمل کنید که

necro

ult

refresh

necro

ult

necro (with ult1

necro (with ult2

این طوری 8 تا نکرو دارید و 2 تا کپی از خودتون

پ.ن:

یکی از دوستان تو پیام خصوصی در مورد اسپل دوم این هیرو پرسیده بودند

عرض کنم دوست عزیز اینو باید رو خودتون بندازین (یا دوستتون) نه رو حریف

باعث میشه هم شما اتک نخورید و هم اتک اسپید بگیرید

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

شما واقعا دوتا بازی ؟!بزرگان الستار مثل کلن mym که خودشون دمو هاشون رو میدن بیرون مثل بازی های مهمشون و بازیکن اس افشون که دموهای زسبایی داره و برتین بازی کن اس اف تو جهان هست و سازنده بازی دوتا 2 اسم وی رو روی هیروی اس اف قرار داد

پس متوجه شدین که مکانیزم نباید بیارین.

و متوجه شدین رفرشر براش خیلی خوبه و میتونه چی کار کنه

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

چه عجیب هنوز هم هستن کسایی که دوتا1 بازی میکنن!!! :-?

مکانیزم  دوبار عمل نمیکنه

برای ulti  هیروی arc هم رفرش عمل نمیکنه مثل Ward و..  حداقل توی dota 2 که این جوریه

لینک به دیدگاه

بله هستند . مگر نیستند حرفه ای هایی که کانتر 1.6 بازی میکنن و کانتر گلوبال رو مسخره میکنند. سلیقه ای هست. اگر دوتا 1 نبود که دوتا 2 وجود نداشت پلیر واقعی مال دوتا 1 هست سر این حرف میتونیم مسابقه هم داشته باشیم.امیدوارم دوستمون متوجه حرف های من شده باشند . مکانیزم به هیچ وجه. و رفرشر در صورتی که میخاین اسپلر باشین

لینک به دیدگاه

من نوب ولی فرق روز و شب رو متوجه میشم و انکار نمیکنم خخ خ خ اقا حرف من اشتباهه ایا ..میگم مکانیزم به هیچ وجه برای این هیرو خوب نیست. رفرشر برای اسپل بودنش عالیه چون چند بار میتونه بوک سامون کنه

لینک به دیدگاه

يه هيرويي كه disabler باشه و بتونه استان كنه چي پيشنهاد ميديد؟

ميخوام با bounty hunter مچ باشه

لینک به دیدگاه

استانر نمیشناسم اما دارک سیر. Datkseer خیلی جالبه.. برین لاین پایین دارک سیر اون اسپل رادیانس مانندش رو میندازه روی شما غیب میکنید میرین زیر یارو تا زمانی که نفهمیده اتکش ندین. بعد 1 بک استپ و اتک دارک سیرم میتونه اون رو بکه عقب اگر فرار کرد

لینک به دیدگاه

شما واقعا دوتا بازی ؟!بزرگان الستار مثل کلن mym که خودشون دمو هاشون رو میدن بیرون مثل بازی های مهمشون و بازیکن اس افشون که دموهای زسبایی داره و برتین بازی کن اس اف تو جهان هست و سازنده بازی دوتا 2 اسم وی رو روی هیروی اس اف قرار داد

پس متوجه شدین که مکانیزم نباید بیارین.

و متوجه شدین رفرشر براش خیلی خوبه و میتونه چی کار کنه

خیر مکانیسم برای این هیرو وقتی ساپورت بازی می کنه عالیه چون همیشه hp هم تیمی هاتون فول هست

درک این مورد یعنی اینقدر سخته؟

بله رفرشر خوبه

چه عجیب هنوز هم هستن کسایی که دوتا1 بازی میکنن!!! :-?

مکانیزم  دوبار عمل نمیکنه

برای ulti  هیروی arc هم رفرش عمل نمیکنه مثل Ward و..  حداقل توی dota 2 که این جوریه

کول دان مکانیسم 25 ثانیه عمل نمی کنه

ثانیه 26 می تونین بزنین

امیدوارم دوستمون متوجه حرف های من شده باشند . مکانیزم به هیچ وجه. و رفرشر در صورتی که میخاین اسپلر باشین

اسپلر چیه اخه

نگو اینو

اگه منظورت از اسپل چیزی مثل داگون هست میشه نوکر

اگه منظورتون چیزی مثل مکانیسم هست میشه ساپورتر

اسپلرم تازه اومده؟

بحث نکنید دوستان. همتون نوبید. :D :D :D

بر منکرش لعنت من 2 ماه نمیشه دوتا 2 شروع کردم

يه هيرويي كه disabler باشه و بتونه استان كنه چي پيشنهاد ميديد؟

ميخوام با bounty hunter مچ باشه

دو مورد از بهترین دیسیبلر که استان هم داره

لیون و شامان هستند

اینم امار بونتی:

http://www.dotabuff.com/heroes/bounty-hunter

امیدوارم کمک کنه

منم قبول دارم که بهترین مچ این هیرو دارکسیر هست

البته در صورتی که مقابلتون یه ساپورتر نرمال به بالا نباشه

لینک به دیدگاه

تا وقتی از سایت کپی میکنی و برای ارک مکانیزم میاری جای خرفی نمیمونه موفق باشی.

لینک به دیدگاه

البته امثال ایشون زیاد دیدم چون دوتا 2 شروع کردن و این دوره زمونه 4 تا سایت جینگول ایتم معرفی میکنه ایشون هنوز فرق پسی که 1 هیرو بازی میکنه رو با سبک ایتمی که میاره نمیتونه تشخیص بده.

حرف من : ایتم هاش اگه اتکر باشه اونایی که قبل تر گفتم اگه اسپل زن ایتم بیارین حتما رفرشر بیارین

حالا حرف ایشون : ها ها اسپلر جدیده ناکر رو میگی خخخخ

عزیز دوتا 2 خدا هم که باشی توش تا زمانی که تجربه دوتا 1 نداشته باشی اینجور حرف ها رو نمیفهمی . مثل کسی که به عمرش فوتبال ندیده الان بازی fifa16 رو بخاد بازی کنه.

شما حتما 1 ریپلی از بازی با مکانیزمت و هیل دادن به یارات اونم 2 بار بزار واسه ما

لینک به دیدگاه

چند حالت arc میشه پلی داد!

یا دیسیبلر کنی که با 6ش خیلی مچه!

یا ناکر کنی و یه داگون لول 5 و یه اترال کارشو راه میندازه

یا اتکر کنی و دمیج ببری بالا یه 2 بندازی رو خودت و با 6ت و خودت فقط بزنی!

یا پوشر کنی، یه نکرو و یه مانتا ببندی یهو دور همی 20 نفر میشین، کسی حواسش نباشه یه لاین رفته!!!

ساپورتش هم خوبه. اسلو داره، میس 100% هم داره، اتک اسپید هم میده. چی لازمه دیگه؟

فقط هر کار می کنین اول گیم میداس رو باید ببندین!

لینک به دیدگاه

چند حالت arc میشه پلی داد!

یا دیسیبلر کنی که با 6ش خیلی مچه!

یا ناکر کنی و یه داگون لول 5 و یه اترال کارشو راه میندازه

یا اتکر کنی و دمیج ببری بالا یه 2 بندازی رو خودت و با 6ت و خودت فقط بزنی!

یا پوشر کنی، یه نکرو و یه مانتا ببندی یهو دور همی 20 نفر میشین، کسی حواسش نباشه یه لاین رفته!!!

ساپورتش هم خوبه. اسلو داره، میس 100% هم داره، اتک اسپید هم میده. چی لازمه دیگه؟

فقط هر کار می کنین اول گیم میداس رو باید ببندین!

لایک

کلا هیرو آزادی هست و میشه هر سبکی بازی کرد باهاش

البته امثال ایشون زیاد دیدم چون دوتا 2 شروع کردن و این دوره زمونه 4 تا سایت جینگول ایتم معرفی میکنه ایشون هنوز فرق پسی که 1 هیرو بازی میکنه رو با سبک ایتمی که میاره نمیتونه تشخیص بده.

حرف من : ایتم هاش اگه اتکر باشه اونایی که قبل تر گفتم اگه اسپل زن ایتم بیارین حتما رفرشر بیارین

حالا حرف ایشون : ها ها اسپلر جدیده ناکر رو میگی خخخخ

عزیز دوتا 2 خدا هم که باشی توش تا زمانی که تجربه دوتا 1 نداشته باشی اینجور حرف ها رو نمیفهمی . مثل کسی که به عمرش فوتبال ندیده الان بازی fifa16 رو بخاد بازی کنه.

شما حتما 1 ریپلی از بازی با مکانیزمت و هیل دادن به یارات اونم 2 بار بزار واسه ما

بنده 8 ساله دوتا 1 بازی میکردم و با اومدن دوتا 2 گذاشتم کنار صرفا جعت اطلاع

فقط اون زمانم اسپلر نداشتیم

گنکر بود که الان میگن نوکر

هیلر بود که الان شده ساپورتر

واردر بود که الان شده رومر یا سمی ساپورت

تانک بود که شده durable

یه گنکر دیگه هم داریم که شده اسکیپ

و ...

شما که هنوز رول ها و لاین هارو باهاش اشنا نیستین نیاز نیست به بقیه اموزش بدین

این سایت هم معتبر ترین سایت دوتا تو دنیاست و یه مرجع هست برای اینکه بیشترین بازی با کدوم هیروست بیشترین ایتم برای کدوم هیرو و بهترین نوع کسب تجربه با هیرو

شما که اشنا نیستی باهاش معلوم میشه هیچی از دوتا 2 نمی دونی

هیچ سایتی برای ارک مکانیسم توصیه نکرده ولی من چون 8 ساله دارم ساپورت بازی می کنم می دونم چطوری با کدوم هیرو ساپ بازی کنم

شما اسنایپر بده من باهاش ساپورت بازی می کنم

کسی  هم که دوتا بلد باشه میره از دمو سایت هیرو برمیداره تست میکنه مکانیسم رو نیازی به ریپلای نیست

اگه بازیی کردم که نیاز بود با ارک هارد ساپورت بازی کنم حتما ریپلایش رو میزارم شاید شاید یاد گرفتین هارد ساپورت

ختم بحثم با شما

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

من قبلا dota 1 بازی می کردم( از زمانی sange yasha  orb   بود و می شد واسه ally آیتم خرید! خودتن یک چرتکه بندازید ببینید چند سال می شه) چند ماهیه dota 2 رو شروع کردم. امروز هم از لول 15 شدم 22 . رنک باز شد برام

friend id: 234248114

name: mil@d68

کسی پایه بود خوشحال می شم

لینک به دیدگاه

تو اینقدر بچه ای که 2 روز پیش بلاک کردی. و کاری جز زدن حرفتی بی منطق نداری من میگم حرفی از رول نزدم گفتم سبک ایتماش رو اسپل زن میشه بست. یعنی داگون بوک رفرش بنیش ایتم هایی که از مجیکال دمیج هستن . و یا میشود فیسبکال دمیجش کرد و اتکر . دیواین مدنس اوانار تراول مانکی. در حدی نیستی بحث کنم بات داشتم مانع میشدم بقیه گیج بشن و برن مکانیزم بیارن به هر حال تصمیم با کسانیی که خوندن.

لینک به دیدگاه

من قبلا dota 1 بازی می کردم( از زمانی sange yasha  orb   بود و می شد واسه ally آیتم خرید! خودتن یک چرتکه بندازید ببینید چند سال می شه) چند ماهیه dota 2 رو شروع کردم. امروز هم از لول 15 شدم 22 . رنک باز شد برام

friend id: 234248114

name: mil@d68

کسی پایه بود خوشحال می شم

منم همین طور مثل شمام

شما منو ادد کردین تو پارتی؟

تو بازی بودم شرمنده

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی در مورد ایتم های جدید اطلاعی داره بنویسه

چقدر ایتم اومده جدیدا

یه ایتم هست اسپل برمیگردونه

یه ایتم هست مثل 3 سنایپر رنج اتک میده

اینجور چیزا رو بنویسید من خودم به شخصه بیشترشو نمی دونم

یه ایتم هست برای ساپورتر که اینویز هست (البته اینو زیاد استفاده کردم)

و...

لینک به دیدگاه

i am  here

کسی نیست؟

--

نت مخابرات ترکیده  قبلا با کاهش پینگ    پینگم می امد روی 110  ولی الان از 190 کم تر نمیشه

یه بی وجدانی که گفته بود ایران ارزان ترین اینترنت جهان را دارد  ، توی اخبار ساعت 12 داشت میگفت  ما همگام با مردم در زمینه اینترنت داریم پیشرفت میکنم  :laughing:

لینک به دیدگاه

i am here

--

نت مخابرات ترکیده قبلا با کاهش پینگ پینگم می امد روی 110 ولی الان از 190 کم تر نمیشه

یه بی وجدانی که گفته بود ایران ارزان ترین اینترنت جهان را دارد ، توی اخبار ساعت 12 داشت میگفت ما همگام با مردم در زمینه اینترنت داریم پیشرفت میکنم :laughing:

دقیقا منم چند روزیه به شدت مشکل دارم تو اجرای بازی های انلاین. حتی گارنا نمیتونم بازی کنم فول لگم. نمیدونم چه کار کنم دپرس شدم چند وقته
لینک به دیدگاه

من با مخابرات فیکسم فقط دوسه روز پیش یه مشکل با سرور اروپا بود سراسری حل شد

حالا کسی لطف می کنه ایتم هارو بگه؟

لینک به دیدگاه

جالبه این نت ما تا قبل از بازی های فرانک مجور تو اروپا پینگ میداد زیر (بدون نیاز ب سرویس کاهش پینگ)150 بعد از اغاز این بازی ها الان سرعش شده 350 ک اصلا نمیشه پلی داد

ب نظرتون دوستان مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی در مورد ایتم های جدید اطلاعی داره بنویسه

چقدر ایتم اومده جدیدا

یه ایتم هست اسپل برمیگردونه

یه ایتم هست مثل 3 سنایپر رنج اتک میده

اینجور چیزا رو بنویسید من خودم به شخصه بیشترشو نمی دونم

یه ایتم هست برای ساپورتر که اینویز هست (البته اینو زیاد استفاده کردم)

و...

الان بازی دم دستم نیست ولی بعضیاش رو یادمه.

یه Dragon Lancer هست که 130 تا رنج می ده. برای همه رنج ها خوبه به خصوص آهو و اسنایپر. قیمتش هم 1900 ـه اگه اشتباه نکنم!

یه Iron Talon هست طرفای 500 تا گلد می خواد. مثل Quelling Blade کار می کنه به یونیت بیشتر دمیج می ده.درخت هم می بره. روی غیر هیرو هم بزنی یه درصد از جونشو کم می کنه.

یه ایتم به شکل برگ هم هست 2 تا دمیج می ده. می تونی بخوریش که بهت هیل بده!

یه آیتم هم هست  اسمشو نمی دونم رنج اسکیل ها و دمیجشون رو زیاد می کنه.

لینک به دیدگاه

الان بازی دم دستم نیست ولی بعضیاش رو یادمه.

یه Dragon Lancer هست که 130 تا رنج می ده. برای همه رنج ها خوبه به خصوص آهو و اسنایپر. قیمتش هم 1900 ـه اگه اشتباه نکنم!

یه Iron Talon هست طرفای 500 تا گلد می خواد. مثل Quelling Blade کار می کنه به یونیت بیشتر دمیج می ده.درخت هم می بره. روی غیر هیرو هم بزنی یه درصد از جونشو کم می کنه.

یه ایتم به شکل برگ هم هست 2 تا دمیج می ده. می تونی بخوریش که بهت هیل بده!

یه آیتم هم هست  اسمشو نمی دونم رنج اسکیل ها و دمیجشون رو زیاد می کنه.

اینطوری که میبینم خودم باید دست به کار بشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...