رفتن به مطلب

Recommended Posts

بچه ها برای wraith king به ترتیب چه ایتم هایی ببندم خوبه؟ (Carry)

به ترتیب اینا رو گرفتم

Boot of speed

tango

armlet

power treads

aghanim

desolator

heart

skull basher

abyssal

monkey king bar

خوبه؟ (ایتم هایی که پرنگ نوشتم اخر بازی داشتم ولی کمرنگ هارو تبدیل کردم یا فروختم)

یه بوت ساده ببند.

اگه لاین خوب بود لست کن مستقیم برو Desolator بعد بوت رو بکن Power بعد برو آرملت

اگه خوب نبود بوت رو بکن power بعد هم آرملت بیار بعد برو Desolator

از اینجا به بعدش بستگی به گیم داره!

لینک به دیدگاه

برای wraith king ایتمی که اول بازی باید خرید soul ringe اگر پلیر باشی دلیلش رو خودت میفهمی. بوت phaseboot پیشنهاد نمیشه اما تست کنید هنگامی که شما بوت رو use میکنید هیروی شما دیگه اتک کریتیکال نمیزنه یعنی با پشمک فرقی ندارید. توی وارکرافت که اینجوری بود دوتا 2 رو لطفا دوستان تست کنن من نتم چند روزیه خرابه

لینک به دیدگاه

Cloak 500 + ring of Health 850 + Energy Booster 900 = Aether Lens
aether-lens-7e8d3d55f6b4caf493cf29a45bf9

بیشترین هیرو هایی که براش استفاده می کنن:
Pudge (یکی از ایتم های تقریبا اصلی)

عالی بود برای پاچ

18/4/17

12/3/17

لینک به دیدگاه

یکی اومده ادد کرده فحش ناموسی میده کاملا معلومه کی بود :D

افرین بزرگ شدی یه توپ گنده تر میگیرم برات

لینک به دیدگاه

یکی اومده ادد کرده فحش ناموسی میده کاملا معلومه کی بود :D

افرین بزرگ شدی یه توپ گنده تر میگیرم برات

خدایا همه جا باید 1 ترول باشه ایا ؟! Realy

کسایی که اینجوری فوحش میدن نه ناموس دارن خودشون نه عقل درست حسابی.البته تو رنج سنی پایین شاهد زنگ زدن و فرار کردن هم بودیم.[emoji3] [emoji3]

لینک به دیدگاه

خدایا همه جا باید 1 ترول باشه ایا ؟! Realy

کسایی که اینجوری فوحش میدن نه ناموس دارن خودشون نه عقل درست حسابی.البته تو رنج سنی پایین شاهد زنگ زدن و فرار کردن هم بودیم.[emoji3] [emoji3]

پیداش کردم کیه

خودش سوتی داد

xoxtroy
لینک به دیدگاه

دوستان بنظر شما رو phantom assasin ايتم moon shard خوبه؟ پيشنهاديش نيست ولي رفيقم دوتا بازه ميگه خيلي خوب جواب ميده

بعد نظرتون در باره satanic چيه روي اين هيرو؟ رفيقم گفت من پيشنهاد نميدم بهت

من خودم با اين ايتم ها 36 كيل با اين هيرو گرفتم -> boot travel v2,monkey king bar,abyssal blade,moon shard,butterfly,battlefury,helm

خوب ايتم بستم؟

لینک به دیدگاه

سلام اقا من چند وقتی بود بدون دادان پسورد چون سیو بود وارد بازی میشدم اما امرور تا خاستم وارد بشم از استیم پیغام اومد که باید log in  بشم منم چون خیلی وقته سیو بود یادم نمیاد چی کار میتونم بکنم الان؟

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

سلام اقا من چند وقتی بود بدون دادان پسورد چون سیو بود وارد بازی میشدم اما امرور تا خاستم وارد بشم از استیم پیغام اومد که باید log in  بشم منم چون خیلی وقته سیو بود یادم نمیاد چی کار میتونم بکنم الان؟

منم یادم نیست ولی نمی پرسه!

چیکار کنیم!

لینک به دیدگاه

منم یادم نیست ولی نمی پرسه!

چیکار کنیم!

سلام

با استفاده از یوزرنیم و ایمیل فکر میکنم میتونید پسورد جدید بگیرید

به غیر از اون با استفاده از شماره موبایل هم بهتون کد اجازه ورود میده ولی باید قبلا شمارتون رو بهش داده باشید

لینک به دیدگاه

دوستان بنظر شما رو phantom assasin ايتم moon shard خوبه؟ پيشنهاديش نيست ولي رفيقم دوتا بازه ميگه خيلي خوب جواب ميده

بعد نظرتون در باره satanic چيه روي اين هيرو؟ رفيقم گفت من پيشنهاد نميدم بهت

من خودم با اين ايتم ها 36 كيل با اين هيرو گرفتم -> boot travel v2,monkey king bar,abyssal blade,moon shard,butterfly,battlefury,helm

خوب ايتم بستم؟

آیتم خوبیه

مخصوصا اگر بشر داشته باشید. چون اتک اسپید میره بالا شانس کریت و بش میره بالا!

حتی اگه اخر بازی ایتم دیگه ای خواستی بخری جا نداشتی می تونی بخوریش.

لینک به دیدگاه

بترفلای توصیه نمیشه واسه این هیرو. اما ایتم مون شارد.. فانتوم بالاترین کریتیکال بازی رو داره هیرویی نیست که تصمیم گیری راجبش سخت باشه اما اگه اتک اسپید کم داشتین چرا assult نیارین که هم به تیم کمک کنید هم خودتون. Satanic هم حتما بیار مگه قراره چه ایتم اورب دیگه ای بزنی جاش اول بازی میبندیش اخرشم تکمیلش میکنی و نامیرا میشی

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

آیتم خوبیه

مخصوصا اگر بشر داشته باشید. چون اتک اسپید میره بالا شانس کریت و بش میره بالا!

حتی اگه اخر بازی ایتم دیگه ای خواستی بخری جا نداشتی می تونی بخوریش.

مونشارد رو میشه رو کسه دیگه یوز کرد؟

لینک به دیدگاه

ادم 4000 هزار گلد رو میخوره اونم واسه 60 تا اتک اسپید ؟! دیشب برای اس اف بستم البته اسکیدی هم داشتم خیلی حال داد اما اخر بازی اگه اونقدر شاخ باشب بازی سریع جمع میشه وقت نمیکنی بخوریش و بری 1 ایتم جدید ببندی. در کل بستگی به شرایط بازی و گلد شما داره

لینک به دیدگاه

ادم 4000 هزار گلد رو میخوره اونم واسه 60 تا اتک اسپید ؟! دیشب برای اس اف بستم البته اسکیدی هم داشتم خیلی حال داد اما اخر بازی اگه اونقدر شاخ باشب بازی سریع جمع میشه وقت نمیکنی بخوریش و بری 1 ایتم جدید ببندی. در کل بستگی به شرایط بازی و گلد شما داره

وقتی دقیقه 90 بازی باشه تو تیم الچمیست یا سون باشه چرا نباید خورد؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

بله اون وقت باید خورد بازی اگه با کلنت باشه هرگز 90 دیقه زمان نمیبره نهایت 45 50 بازی که 90 دیقه زمان ببره کمی عجیبه

شاید من و شما اختلاف نظر بسیاری در ایتم ها داریم اما قبول کنید بازی 90 دیقه ای معنی نداره و کم پیش میاد همچین چیزی. هرچند خودم تجربه همچین بازی داشتم اونم مسابقات سر پول. 3 لاین مگا بودیم اچ پی اشیتت یا کریستال ما نصف بود اما بازی رو بردیم مایل بودین ریپلیش رو میزارم البته روی وارکرافت

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

بله اون وقت باید خورد بازی اگه با کلنت باشه هرگز 90 دیقه زمان نمیبره نهایت 45 50 بازی که 90 دیقه زمان ببره کمی عجیبه

شاید من و شما اختلاف نظر بسیاری در ایتم ها داریم اما قبول کنید بازی 90 دیقه ای معنی نداره و کم پیش میاد همچین چیزی. هرچند خودم تجربه همچین بازی داشتم اونم مسابقات سر پول. 3 لاین مگا بودیم اچ پی اشیتت یا کریستال ما نصف بود اما بازی رو بردیم مایل بودین ریپلیش رو میزارم البته روی وارکرافت

بله کم پیش میاد ولی پیش میاد

من تا الن 250 بازی تو دوتا 2 دارم که سه تاش به 90 قیقه رسیده

که البته دو تاش شدید دو تیم مساوی بود

ولی یکیش سر سوتی من با لژیون زیاد طول کشید نوب بازی در اوردم تازه به زور جمع کردم یازی رو چون مهمون داشتیم بیشترم میشد وگر نه

97 دقیقه و طولانی ترین بازیم شد

مثلا تو یکیش من تاینی (یا تینی) بودم و ایتمم فول بود یکبار خوردم اونو و یکی دیگه بستم

یک بار سون مون فول بود یک مونشار رو خودش یوز کرد یکی داد به من( گذاشت زمین) یکی هم دوباره بست

ولی خوب من اونو برداشتم و کار نکرد گفتم بزن روم گفت نمیشه برای همین این سوال کردم

با الچمیست هم هست مثلا این هیرو بعد از اگانیم میتونه اگانیمش رو اهدا کنه اگه اشتباه نکنم!

لینک به دیدگاه

مون شارد رو نمیشه بندازی رو کسی کقتی کلیک چپ میکنی روش جا اینکه رو خودت بزنی بزنی رو یارت . نمیشه ؟!

لینک به دیدگاه

من خود که تست نکردم

طرف با سون مون شارد رو دراپ کرد که من بردارم

برداشتم دیدم کار نمی کنه

باز انداختم زمین گفتم یوز کن روم

برداشت ولی گفت نمی شه

کسی یعنی تست نکرده!!!

لینک به دیدگاه

دوستان .. قسمت 10 به 10 هم اگه از بازی بیایم بیرون بن میشیم

من خود که تست نکردم

طرف با سون مون شارد رو دراپ کرد که من بردارم

برداشتم دیدم کار نمی کنه

باز انداختم زمین گفتم یوز کن روم

برداشت ولی گفت نمی شه

کسی یعنی تست نکرده!!!

منم یه بار مون شارد داشتم یکی از هم تیمی ها گفت مون شارد ( فقط همین ) چون آخر بازی بود من زدمش رو خودم ولی فکر کنم  منظورش این بود که بزنمش روی اون

لینک به دیدگاه

با هزار بد بختی موس توی امضا رو پیدا کردم  :cool:  :cool:

یدونست :clapping:

لینک به دیدگاه

با هزار بد بختی موس توی امضا رو پیدا کردم :cool: :cool:

یدونست :clapping:

اسمش چیه من امضا نمیتونم ببینم چون تپتالک میام
لینک به دیدگاه

SteelSeries RivalDOTA 2Edition

انتخاب اول منم این بود اما لیون نداشت و ریزر تایپا خریدم و خیلی عالیه کیفیت ساخت و حس خوبی بم میده مخصوصا تو بازی های شوتینگ
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان همونطور که قبلا گفتم من کری باز نیستم

میشه برای دراگونایت ایتم بگین؟

من یک بار بازی کردم

power trade

satanic

eye of skudi

deadalus

assault

رفتم!

اینا خوبه براش؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...