رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

والا آسیاتک الان 2 هفته گرفتم تو بازی دوتا  rgc  یه سره لگ و dly دارم میشه راهنمایی کنید منم پینکم بیاد پایین

لینک به دیدگاه

سلام

والا آسیاتک الان 2 هفته گرفتم تو بازی دوتا  rgc  یه سره لگ و dly دارم میشه راهنمایی کنید منم پینکم بیاد پایین

از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اگه یه لیستی درست کنیم از هیرو هایی که easy to play هستند برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنند شاید بد نباشه

sniper

huskar

drow ranger

viper

dragon knight

lion

crystal maiden

omniknight

spirit breaker

lich

centaur

warlock

keeper of the light

lycan

axe

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

سلام

از امروز میخوام انشااللاه اگه شد اموزش دوتا2 از پایه رو اموزش بدم

خوب بریم سر اصل مطلب اول از همه اموزش اجرا بازی

1-شما اول از همه باید کلاینت استیم رو دانلود کنین از اینجا

2-خوب بعد از اینکه دانلود کردین یک اکانت میسازین اگرم دارین لاگین میکنین توجه داشته باشین که استیم به خاطر اینکه امنیت شبکش بالابره زمانی که شما بخوایین از سیستم دیگه یا حتی یه مرورگر دیگه به اکانتتون لاگین کنید به ایمیل شما یه کد میفرسته که باید اونو وارد کنید تا وارد اکانت بشید و به مدت یک هفته هم ترید بن میشید بعدا میگم چیه

3- خوب حالا وارد محیط استیم شدید بالای صفحه 4 تا تب میبینید

store : که معلومه فروشگاهه استیمه و فیلتر نیست

library : که بازیای که تو اکانتتون هستو نشون میده

community : انجمن استیم که فیلتره

username : که پروفایل استیم شماس

4- حالا وارد بخش استور بشین

5- اون بالا تو قسمت سرچ dota2 روسرچ کنین

6-روی عکس بازی کلیک کنید و در اخر روی free to play کلیک کنید تا بازی شروع به دانلود شه که حدود 8 گیگه

فقط یه نکته دوستان اگه سوال داشتین پ خ کنید چون وقت ندارم همشو یه جا بذارم تو تاپیک احتلال نشه مرسی

بازی دوتا 2 یک نوع بازی استراتزیک تو سبک MOBA عه

بخش اصلی:

این بازی در واقع نبرد دو جبهه RADIANT و DIRE هستش

تصویر سمت راست RAIDANT و تصویر سمت DIRE

ancients.png

ویرایش شده توسط DANTER
لینک به دیدگاه

دادا من تو لابی 1تا 2 ساعت الاف میشم تا یکی استارت کنه انگار همشون آفلاین هستن چرا اینجوریه

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دادا من تو لابی 1تا 2 ساعت الاف میشم تا یکی استارت کنه انگار همشون آفلاین هستن چرا اینجوریه

خوب چرا لابی مچ نرمال که هست

لینک به دیدگاه

چه عجب بلاخره یکی شروع کرد به اموزش گذاشتن 

من یه مشکلی با این دارم چرا انقد براش اپدیت میاد ؟

لینک به دیدگاه

سر در نمیارم من تازه از دوتا آل استار کوچ کردم به دوتا 2

لینک به دیدگاه

من تازه شروع کردم به بازی کردن قشنگه ولی این اپدیتا بیچارم کرده 

من اکانتم به دلیل همون کد که گفتیت بن شده برا باز کردنش چکار کنم 

لینک به دیدگاه

نقش های هیرو ها

Carry==> به آن دسته از هیروها گفته میشود که فقط به Farm و جمع آوری گلد برای آیتم مورد نظر خود میپردازند و بعد از به دست آوردن آن وارد درگیری شده و روند بازی را به سود تیم خود تغییر میدهند.

Disabler==> به هیرو هایی گفته میشود که وضیفه آنها ناتوان کردن هیرو های حریف به وسیله Spell های خود مانند:Hex, Stun, Silence, Shackle است.

Lane Support==> آن دسته از هیرو ها که در Lane به هیروی اصلی بازی (در لین های 3 تایی) و یا هیروی کنار خود (در لین های 2 تایی) کمک میکنند تا هیرو های حریف را از بین ببرند و یا در صورت آسیب دیگران آنها را Heal میکنند. [نام دیگر این نقش Healer است.]

Initiator==> هیروهایی هستند که میتوانند از شروع کننده های درگیری تیمی باشند و دارای اسکیل های Aoe Effect یا همون اثر محیطی هستند مانند هیروهای:Admiral, CLockwerk, Enigma, Void و... که انجام Spell های آنها شرایط خاص خود را دارد.

Jungler==> آن دسته از هیرو ها هستند که برای دو هدف به جنگل رفته و در آنجا به فارم میپردازند اما هدف کلی آنها لول آپ و جمع آوری گلد است.

1- هیروهایی از قبیل Chen , Enigma, Enchantress که در اوایل بازی نمیتوانند به لین بیایند و با لول آپ قدرت آنها بیشتر میشود.

2- هیروهایی از قبیل Lycan, Lone Druid, Lifestealer, Blood Seeker که خیلی سریع به آلتیمیت خود نیاز دارند تا وارد درگیری شوند.

Support==> هیرو هایی از قبیل Earthshaker, Omni Knight, Lion, Shadow Demon هستند که متحدین خود را برای کشتن دیگران از هر لحاظ مانند: Stun, Heal, Hex, Swap پشتیبانی میکنند.

Durable==> آن دسته از هیرو ها که به راحتی کشته نمیشوند و کشتن آنها عرق شما را در می آورد. مانند: Ursa, Warith King, Lifestealer, Night Stalker [نام دیگر این نقش Tank است]

Pusher==> این هیرو ها 3 دسته هستند اما هدف کلی آنها جلو بردن یونیت ها در لین و از بین بردن Tower ها هست.

1- هیرو هایی از قبیل Prophet, Lycan, Lone Druid هستند که میتوانند با استفاده از توانایی های خود تعداد یونیت ها رو بیشتر کنند.

2- هیروهایی از قبیل Enchantress, Enigma, Chen, Brood Mother که میتوانند با استفاده از توانایی های خود یونیت های حریف را به نیرو های تحت فرمان خود درآورند.

3- هیروهایی از قبیل Brew Master, Dragon Knight, Shadow Shaman, Tinker هستند که با استفاده از توانایی های خود و وارد ساختن خسارت به نیرو های حریف باعث سرعت بخشیدن به کشتن آنها و پیشتازی در لین شوند.

Nuker==> هیرو های همانند Zeus, Lina, Tiny, Tinker هستند که با انجام کامل Spell های خود بر روی هیروی مخالف به طور کامل میتوانند آنها را از بین ببرند.

Escape==> این هیرو ها 3 دسته هستند اما هدف کلی آنها گریز از مهلکه و خطر کشته شدن است. [نقش مخالف Escape نقش Chase به معنی تعقیب است.]

1- هیرو هایی از قبیل Anti-Mage, Quin of Pain, Puck هستند که با انجام Blink یا Jump به گریز از هیرو های دشمن میپردازند.

2- هیروهایی از قبیل Weaver, Prophet هستند که با انجام Teleport از مکانی به مکان دیگر میروند. (در رابطه با هیروی Weaver این عمل محدود به مکان قبلی شما در 5 ثانیه پیش است.)

3- هیرو هایی از قبیل Clinks, Bounty Hunter, Brood Mother هستند که با ناپدید کردن خود از دست دشمنان میگریزند.

Roamer==> دسته ای از هیرو ها مانند Earthshaker, Crystal Maiden , Venomancer هستند که با پرسه زدن در مپ و ملحق شدن به دیگران در لین های مختلف از طریق Kill گرفتن به لول آپ و جمع آوری گلد میپردازند.

ویرایش شده توسط DANTER
لینک به دیدگاه

خوب ر باره اکانتم بگید چطور ردیفش کنم 

single draft is the only game mod allowed in the low priority punishment pool 

وقتی میخوام فایند مچ بزنم این ارور میاد 

لینک به دیدگاه

خوب شما لیو دادی نباید لیو بدی دوتا 1 نیست که

الان باید فک کنم 2 یا 3 تا بازی هون sd خدمون بازی کنی و ببری تا فیکس شه

لینک به دیدگاه

بازی از 3 لین تشکیل شده 350px-Minimap_Lanes.png?version=59a2dcac

top lane:لین بالا بازی که معمولن ALCHEMIST ABBADON AXE

bottom lane:لین پایین بازی که اصتلاحن بهش BOT میگن بشتر هیرو هایی مثل ANTIMAGE CLOCKWERK

middle lane: که از اسمش معلومه لین وسط بازیه و هیرو های خاصی میرن مثل INVOKER PUDGE SNIPER SPECTRE

ویرایش شده توسط DANTER
لینک به دیدگاه

این لین ها یک سری لغب هم دارن

1-SAFE LANE : به لین بالا تیم RADIANT و لین لین پایین تیم DIRE میگن چون که گنک کردن هیرو ها تو اون لینا سخته و دور از جنگلن

2-آHARDLANE: دقیقا برعکس SAFE LANE که به لین پایین تیم RADIANT و لین بالا تیم DIRE میگن و گنک هیرو ها تو اون لاینا راحته چون بغل دستشون جنگله البته تا حدی با وارد کاشتن میشه خطرشو کمتر کرد

لینک به دیدگاه

و اما ترید بن چیست

ببینید اصولا ادم هیشه به دنبال کسب درامدو پوله که بازی هم جزعش میشه

توی بازی شما میتونید ایتم یا ست هیرو هارو خرید و فروش کنید که بعضی هاشون واقعا گرون هستن (نمونش DRAGONCLAW HOOK هیرو PUDGE که فک کنم به پول 800 900 تومن میشه)

یک سری از افراد هستن که مبع درامدشون همین خرید و فروش این جور ایتماس از ایتمای 400 500 تک تمونی بگیر تا همین ایتم 900 هزار تومنی

حالا حتمی میگیم خوب ایتم چه جوی به هم میدم

اهان ترید همینه

استیم یه قابلیت داره به اسم TRADE که میشه به وسیله اون ایتم رو بین اکانتا جا بجا کرد

وتی که شما بخواین از یه ای پی دیگه یا یه مرورگر دیگه به اکانتتون لاگین کنید به یه ارور میخورید که یه رمز از شما میخواد بعد استیم بلافاصله یه ایمیل یا یه اس ام اس اگه شمارتون رو وارد کرده باشین میفرسته که یه کد 5 رقمی عه وقتی اونو وارد کنید ارور میره و لاگین میشید ولی مشکل اصلی اینجاست که بین یک هفته تا 10 روز نمیتونید ترید پس تا حد ممکن تو ای پی جدید لاگین نکنید یا اگه میکنید تو اوغات بیکاری این کارو انجام بدین

ویرایش شده توسط DANTER
لینک به دیدگاه

خیلی وقت پیش همچنین تاپیکی زدیم در انجمن دوست عزیز .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49209

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

id 151242866

Alocard

اد کنید من نمی تونم اد کنم

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

id 151242866

Alocard

اد کنید من نمی تونم اد کنم

دقیقا منم همین طور.

لینک به دیدگاه

اگه یه لیستی درست کنیم از هیرو هایی که easy to play هستند برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنند شاید بد نباشه

sniper

huskar

drow ranger

viper

dragon knight

lion

crystal maiden

omniknight

spirit breaker

lich

centaur

warlock

keeper of the light

lycan

axe

دوست عزیز این لیست کجاش ez to play هست؟

در مورد sniper  viper شاید ولی بقیه نیاز به محارت بالایی دارن.

مثلا:

sb!اگه بلد نشی از اسپلات درست استفاده کنی تبدیل میشی به feeder!

huskar !هم همینطور

لینک به دیدگاه

دوستان از هیروهای خوب این پچ می شه به outworld devourer که هیرو اینتلیجنس با پایه جون و دمیج خوبی هست اشاره کرد و necrophos و omni knight که این روزهای زیاد پیک می شوند .

(گفتم یه چیزی بگم تاپیک دوباره اپ شه و یه حرفی بزنیم خب اینا رو که همه بلدن )

ویرایش شده توسط MOHAMMAD TITANZ
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لیست کجاش ez to play هست؟

در مورد sniper  viper شاید ولی بقیه نیاز به محارت بالایی دارن.

مثلا:

sb!اگه بلد نشی از اسپلات درست استفاده کنی تبدیل میشی به feeder!

huskar !هم همینطور

من از منظر راحتی یادگیری و کست کردن اسکیل ها گفتم برای راهنمایی بهتر به این لینک مراجعه کنید:

Hero Difficulty

لینک به دیدگاه

من از منظر راحتی یادگیری و کست کردن اسکیل ها گفتم برای راهنمایی بهتر به این لینک مراجعه کنید:

Hero Difficulty

خخخخخخ

اونایی که ریتینگشون قرمزه بلد نیستم + am + alch

بقیه رو بلدم

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان با این سیستم دوتا رو میشه رو آخرین حالت 1080*1920 بازی کرد؟
i3 6100
GTx 950
4g ram ddr4 
mb asus b150 pro

لینک به دیدگاه

من با سیستم امضام رو 1600*900 اجرامی کنم

دوستمم با همین سیستم با گرافیک 7790 رو 1920*1080

اما پیشنهاد می کنم همیشه رو حالت high بزارید نه ultra

هیچ بازیکنی ندیدم حتی با i7 رو تنظیمات اخر بازی کنه چون یه لگ کوچیک برای بازی کنای مثل من که نوکر و ساپ بازی می کنیم یه برد رو تبدیل به باخت می کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...