رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، Game World گفته است :

کارت خوشگل و دوست داشتنی هستش ... انشالله بهتر از اینا داداش

اره ازش راضییم 

ممنون همچنین

لینک به دیدگاه

از نظر شما این کارت گرافیک میتونه با سیپیو

Q9650 و 6gb ddr2

بازیای روز رو مثل pubg و WWII رو روی 1024x768 یا حداکثر 1280x1024 با نرخ فریم حداقل سی  اجرا کنه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nikancraft گفته است :

از نظر شما این کارت گرافیک میتونه با سیپیو

Q9650 و 6gb ddr2

بازیای روز رو مثل pubg و WWII رو روی 1024x768 یا حداکثر 1280x1024 با نرخ فریم حداقل سی  اجرا کنه؟

درود 

تجربه کار با این CPU نداشتم اما باتوجه به مشخصات CPU میتونه اجرا کنه و مشکلی نداره فقط تنها شکم بخاطر قدیمی بودنش هست(سوکت 775) 

به نظرم از دوستان دیگه هم بپرسین بد نیست شاید بهتر راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به تست هایی خودم انجام دادم کارت 1030 کارایی مشابه( GTX 750 ( None TI داره و کمی ضعیف تر از کارت GTX 750 TI هست  برخلاف تصور رایج مصرف کنندگان کارت ارزنده ای هست.

پ.ن : ضمنا همین مدل رو ما به تعداد موجود داشتیم و تکی 359 میفروختیم که !

البته موجودی مون 5 روز قبل تموم شد ^_^

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nikancraft گفته است :

درود داداش. بله میتونه اجرا کنه و مشکلی نداره .

در در 1396/09/28, 22:14:48، ali_8114 گفته است :

در در 1396/09/28, 13:53:16، Game World گفته است :

درود .

ممکنه با فعال کردن ANTI ALIASING  افت فریم داشته باشید یا اگر غیر فعال باشه افت قریم باشه ممکنه یه لحظه سیستم هنگ کنه یا قطعات دیگه مشکل داشته باشه و یا ویروسی چیزی...

بعضی اوقاتم با غیر فعال کردن v sync میشه از حداکثر توان گرافیک استفاده کرد و اگر تا 90 فریم اینا بده خیلیم بیاد پایین 60 عه و چیزی احساس نمیشه موفق باشید.

البته بنده هم دنبال 980ti هستم که تعویض کنم چون سیپیوم یکم ضعیفه مجبورم تنظیمات گرافیکیو فول کنم که فشار بیشتر رو گراف باشه ولی پول تعویض سیپیو اینام  ندارم فقط یکم ته جیبمونه  980 مونو با  یه مدل بالاتر تعویض کنیم:3_grin:

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 01:38:41، Amirhossein Azimi گفته است :

درود

خدمت همه دوستان لیون

بزرگترین ترس یک گیمر چیه؟

1)آخرین مدل نبودن قطعات سیستمش؟!

2)واردشدن سرزده والدین به درون اتاق که در اخر منجربه ناپدیدشدن سیستم گیمرهای فلک زده میشه؟!!

3)یا شایدم قطع شدن ناگهانی برق یا اینترنت مودم در داخل بازی انلاین !!!!(این مورد شایع تره)

اما تمام گزینه های بالاهیچکدوم آنچنان ترسناک نیست دربرابر اونچیزی که من بهتون میگم:(ضعیف بودن قطعات سیستم مثل CPU یا GPU برای اجرای روان یا اجرای حداقل متوسط FPS در بازی بزرگترین کابوس یک گیمرهست)

این مشکلی تمام گیمرها ازجمله بنده هست!

حالا بریم سراصل مطلب:چندی پیش من فلک زده یک عدد کارت MSI GT 1060 6GB GAMING X داشتم اما مثل خیلی از گیمرهای دیگه به هوای خریدن کارت 1080TI یا 1070 طمع کردم و فروختمش که وقتی قیمت ها مساعد شد اقدام به تهییه 1080TI کنم اما اما اما افزایش ناگهانی قیمت کارت های گرافیک و ناموجود شدن بسیاری از مدل ها بندرو مجبور به داشتن صبر ایوب کرد.با خودم گفتم خب نمیخرم تا نسل بعدی! توی این مدتم یک APU AMD تهیه میکنم و میشینم پای بازی DOTA2 

تمام قطعات سیستممو فروختم (نسل سوکت 1155 چیپست z77 اینا بود)و یک سیستم AMD میدرنج بستم :CPU AMD 7600.MIN biostar.RAM 8GB.Power 480 cooler master

بدون خریدن گرافیک از سیستم استفاده میکردم و خداییشم APU 7600  که از نسل R7 هست برام خیلی توی این قیمت کاربردی بود

اخه توی بازی DOTA 2 توی حداقل تنظیمات گرافیک روی LED 50" 4k که دارم 60فریم میگرفت که تقریبا برق از کله بنده پروند!!!

تا اینکه مجبور به خرید کارت شدم اخه بازی با گرافیک انبرد CPU زیاد دلچسب نبود اما از طرفی خریدن یک کارت دو میلیونی برای همچین سیستمی مثل جوک میمونه پس دنبال کارت های میدرج و استوک مدل پایین بازار مثل 750TI یا RX 460 2GB وR7 260 و ..... گشتم تا برای بازی استفاده کنم

متاسفانه خیلی از فروشنده ها جدیدا قیمت های کارت های دسته دو خودشونو نزدیک به نو وارد مارکت میکنن حالا نمیدونم چرا؟!! (شاید قیمت کارت که بالا رفته و تنوع  کم شده  دلیلش باشه)

بعداز کلی پیام بازی با فروشنده های محترم و جمعاوری اطلاعات که چه کارتی مناسب منه اتفاقی چشمم به کارتای سری پاسکال رده GT1030 خورد!

خیلی خوشحال شدم اما از طرفی خیلی هم میترسیدم چرا؟؟! چونکه جدای از فرکانس بالا GPU کارت و 2GB بودنش که دوتا دلیل ترغیب کننده بود برام اما تعداد هسته های کوداش منو میترسوند!!!

اخه 384 هسته CUDA شد هسته!!!!؟؟؟؟

قیمتش خیلی عالی بود چیزی بین ارزون ترین مدل:373.000 وگرون ترین مدل:400.000 تومن خیلی به نظرم عالی میومد اما همین تعداد هسته بندرو میترسوند تا اینکه گفتم .... میخرمش

کارتو خریدم و بعد نصب روی سیستم و تست بازی توی تنظیمات اخر در رزولوشن 1080P  بالاخره ترس بنده تموم شد

چون کارت موفق شد توی رزولوشن 1080 و تنظیمات ULTRA  در بازی به راحتی بالای 60 فریم بگیره 

عکس های بازی و FPS این کارت در بازی با عکس تنظیمات در زیر

(بازم به بزرگی خودتو ببخشید اگر بیمزه و یا خیلی طولانی شد(باراولم بود))

5a38dc4665baa_dota22017-12-1912-00-34-136.thumb.jpg.117db6c914e2f07f8bd6128b604692e9.jpg

5a38dcc1d9081_Inkeddota22017-12-1912-02-40-157_LI.thumb.jpg.d32cc1b9744e7127ca62060cca471fb1.jpg

5a38dc8d6dc84_Inkeddota22017-12-1912-04-27-286_LI.thumb.jpg.25c43acd0be6def764e270ae9a81bc3e.jpg

منم همین کارو کردم تا وقتی ولتا بیاد یه 2060 بگیرم...کارتم 1060 msi gaming x بودش....الان rx460 دارم واقعاااااا شگفت زدم کرد...انشالله تابستون امسال یه 2060 جاشو میگیره...فقط خدا کنه قیمتاشون فضایی نباشه

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

با توجه به تست هایی خودم انجام دادم کارت 1030 کارایی مشابه( GTX 750 ( None TI داره و کمی ضعیف تر از کارت GTX 750 TI هست  برخلاف تصور رایج مصرف کنندگان کارت ارزنده ای هست.

پ.ن : ضمنا همین مدل رو ما به تعداد موجود داشتیم و تکی 359 میفروختیم که !

البته موجودی مون 5 روز قبل تموم شد ^_^

داداش تا الان کجا بودی 

حیف 

3 روز تایپیک زدم که ببینم کسی این کارتو داره یا 750TI

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در 47 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

up

1060واقعا کارت خوبیه نمیدونم چرا فروختیش بنچمارک هاش رو من دیدم بسیار مناسبه ولی به نظرت بد عادت نکردیم که بازی حتما باید ULTRAبا 60 فریم ثابت باشه؟حالا یه لحظه بشه 50 یا تو بعضی صحنه ها 500یا 45اجرا کنه فکر میکنید خیلی بده؟ملت دارن با کنسول 30 فریمی بازی میکنن باور کن ps4بعضی مواقع بزور 30 فریم میده

قویترین کارت گرافیک دنیا هم توی یه صحنه خاص افت فریم شدید داره مثلا موقع انفجار ماشین ها تو GTA V(البته یه صحنه خاصش که مربوط به cut secneبازی هست)

این کارت 1060همین الانشم عالیه

لینک به دیدگاه

احتمالا از فردا 1030 هم نایاب بشه یا قیمت شون سه برابر بخاطر این تعریفات تون ! داداش باید چندتا بازی مختلف باهاش تست میکردین و ازشون عکسی چیزی میذاشتین آخه Dota2 که نیاز به کارت گرافیک بالایی نداره .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1060واقعا کارت خوبیه نمیدونم چرا فروختیش بنچمارک هاش رو من دیدم بسیار مناسبه ولی به نظرت بد عادت نکردیم که بازی حتما باید ULTRAبا 60 فریم ثابت باشه؟حالا یه لحظه بشه 50 یا تو بعضی صحنه ها 500یا 45اجرا کنه فکر میکنید خیلی بده؟ملت دارن با کنسول 30 فریمی بازی میکنن باور کن ps4بعضی مواقع بزور 30 فریم میده

قویترین کارت گرافیک دنیا هم توی یه صحنه خاص افت فریم شدید داره مثلا موقع انفجار ماشین ها تو GTA V(البته یه صحنه خاصش که مربوط به cut secneبازی هست)

این کارت 1060همین الانشم عالیه

درود!

با تمام حرفات موافقم

دلیل فروش 1060 هم فقط طمع بود همین! که بعد فروشش سخت پشیمون شدم?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Majidi گفته است :

احتمالا از فردا 1030 هم نایاب بشه یا قیمت شون سه برابر بخاطر این تعریفات تون ! داداش باید چندتا بازی مختلف باهاش تست میکردین و ازشون عکسی چیزی میذاشتین آخه Dota2 که نیاز به کارت گرافیک بالایی نداره .

درود!

تعریفم فقط برای بقیه گیمراس که ازش غافل نمونن!

اره موافقم دوتا گرافیک انچنان قوی نمیطلبه 

برای بازی های دیگه اگر پلی دادم چشم

ولی میتونم بهت بگم توی بتل 1 در تنظیمات full hd  متوسط به راحتی 40-50 فریم میگیره

لینک به دیدگاه

پست بسیار خوبی بود همین اتفاقم برای من افتاد گیمر نیستم و 1060 رو فروختم تا سی پی یو مین رم رو عوض کنم و بعدا 1070 بخرم ولی دیگه باید خواب کارت گرافیک رو ببینم

به نظرم با این وضعیت هیچ کارت نویی نباید خرید، و همینطور کارتهایی که احتمال ماین شدنشون هم بوده رو نباید خرید، گیمرها باید کارتهایی مثل r7 260x رو پیدا کنند وقتی تقاضا زیاد باشه به نظرم این کارتها بصورت دست دوم هم وارد خواهد شد دقیقا مثل لپتاپ های دست دو که اونقدر تقاضا زیاد شد که این لپتاپ ها خیلی وارد شدند و دیگه کسی لپتاپ اکبند نمیخره چون رقیب دست دو اونها از نظر کیفیت و قیمت بسیار بهتر هستند.

من r7 260x خریدم و بازی های روز مثل need for speed payback رو میتونم در حالت گرافیک اولترا و فول اچدی با فریم 35 اجرا کنم:

Clipboarder_2018_04.02-004.thumb.png.98084f00fcaf30a8000907aa72ad9f0a.png

ویرایش شده توسط Miss Roshana
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Miss Roshana گفته است :

پست بسیار خوبی بود همین اتفاقم برای من افتاد گیمر نیستم و 1060 رو فروختم تا سی پی یو مین رم رو عوض کنم و بعدا 1070 بخرم ولی دیگه باید خواب کارت گرافیک رو ببینم

به نظرم با این وضعیت هیچ کارت نویی نباید خرید، و همینطور کارتهایی که احتمال ماین شدنشون هم بوده رو نباید خرید، گیمرها باید کارتهایی مثل r7 260x رو پیدا کنند وقتی تقاضا زیاد باشه به نظرم این کارتها بصورت دست دوم هم وارد خواهد شد دقیقا مثل لپتاپ های دست دو که اونقدر تقاضا زیاد شد که این لپتاپ ها خیلی وارد شدند و دیگه کسی لپتاپ اکبند نمیخره چون رقیب دست دو اونها از نظر کیفیت و قیمت بسیار بهتر هستند.

من r7 260x خریدم و بازی های روز مثل need for speed payback رو میتونم در حالت گرافیک اولترا و فول اچدی با فریم 35 اجرا کنم:

درود!

ممنون از توجهت.خیلیا به دلایل مختلف این اشتباهو کردن

موافقم،الان با این وضعیت اصلا اکبند خریدن بجا نیست

بازم من چون علاقه زیاد به دوتا دارم تونستم با این کارت به چیزی که میخوام برسم

از طرفی اضافه کنم که بازیهای روزو هم انجام میدادم (تا قبل فروش 1060)

اما چون بازی دوتا منحصرا دوسش دارم جای خالی بقیه بازیارو حس نمیکنم(دودش بره توی چشم وارد کننده و فروشنده بی انصاف ?✌)

لینک به دیدگاه

الان منم میخام 1050TI ROG بخرم از یکی آشناها ... 815 تموم کردیم. دی ماه خریده و  میدونم تاحلا اسم ماین هم بگوشش نرسیده ^_^ کلّا هم کارته صفره. چون یک ماه از این مدتو سفر بودن. بقیشم مدرسه داشته!

بعد آدم میمونه چیکار کنه :/ چون شک ندارم تا انتهای دولت کلید، دلار 7رو رد میکنه. الانشم تو مدت قبل عید که شده بود 4400، الان شده 5160(قیمت سه روز پیش) !!! مملکت صاحب نداره همینطوری شخمی میره بالا

طلا شده گرمی 160 !!!  نشستن به امید بهتر شدن بازار حتی(چ برسه برگشت ب حالت عادی!)، بسی اشتباه هست. یقین دارم تا تابستون بدتر هم میشه. 

چون واقعا اوضاع همه چیز بهم ریختس. شرکتا همه خوابیدن. کارخونه ها همینطور. ترامپم که تایید نکنه، تحریما برگرده کمافی‌السابق... میشه نورعلی‌نور

شک نکنید، دوران سال 90-92 دوباره تو 97-1400 تکرار میشه. کمااینکه داره میشه همین الانشم توش هستیم. دلار سال 94 به زیر 3تومن هم رسید!!! الان نفت که گرون شده! فروششون که بیشتر شده!! تحریمام که برداشتند به اصطلاح خودشون!! چه مرگِ این کشوره نمیدونم والا!! 

فقط دوستان گیمری که احتمالا این تاپیکو نگاه میکنید، برای بازی ETS2 و ATS ، فرمان خوبی که با کیفیت هم باشه چیزی سراغ دارید که موجود باشه ؟ من G27 مد نظرم هست که جایی موجود نداره الان. 800-900 هم بیشتر پولم نمیرسه که G29 یا G920 بخرم !! 

لینک به دیدگاه

یک سوال داشتم . در گیم مثل همین دوتا 2  وقتی شلوغ میشه باز هم فریم بالای 60 هست ؟ یا مثلا  فریم ریت میاد روی 20 تا 30 ؟ چون درون فایت ها فریم بیاد پایین خیلی ضد حال هست. حدس من اینه که میاد پایین. به خاطر ضعف موتور بازی و گلوگاه شدن Cpu .

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miss Roshana گفته است :

کارت 260x واقعا کارت خارقلاده ای هست! اورکلاکش هم خیلی نتایج جالبی میده راحت ۵-۶ فریم میشه فریمشو برد بالا!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

یک سوال داشتم . در گیم مثل همین دوتا 2  وقتی شلوغ میشه باز هم فریم بالای 60 هست ؟ یا مثلا  فریم ریت میاد روی 20 تا 30 ؟ چون درون فایت ها فریم بیاد پایین خیلی ضد حال هست. حدس من اینه که میاد پایین. به خاطر ضعف موتور بازی و گلوگاه شدن Cpu .

درود!

تاحالا غیر از دوتا و cs  و black squad بازی دیگه ای به صورت مستمر باهاش انجام ندادم

اما میتونم با  اطمینان بگم خیر افت فریم نداشته

اگرم داشته باشه بسیار کم و بندرت باشه بطوری که اصلا افت فریم در بازی حس نمیشه

حداقلش منکه تا همین الان مشاهده نکردم

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

چیز جالبی که درمورد این کارت هست فرکانس بالا gpu و 2 گیگ بودنشه

درمورد افت فریم اگرم باشه چون حتما مقدارش خیلی کم هست میشه با کمی دستکاری تنظیمات بازی مشکلو حل کرد!!!

خدمت شما بگم دوستی میشناسم که تونسته پردازنده این کارتو تا فرکانس 1800 اور کنه ،اونم به صورت ثابت!!!

چون کارت کوچیک و بروزی هم هست بسیار کارت خنک هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

کارت 260x واقعا کارت خارقلاده ای هست! اورکلاکش هم خیلی نتایج جالبی میده راحت ۵-۶ فریم میشه فریمشو برد بالا!

شما برای اور این کارت چه فرکانس و چه ولتاژی رو پیشنهاد میکنید؟

sssssssss.gif

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Miss Roshana گفته است :

شما برای اور این کارت چه فرکانس و چه ولتاژی رو پیشنهاد میکنید؟

sssssssss.gif

تا جایی که خاطر دارم داخل افتربرنر؛ فرکانس هسته و مموری رو تا آخر جایی که خودش اجازه میداد میشد برد و ۱۰۰% پایدار بود ولی اگر داخل افتربرنر گزینه extens official oc limit رو بزنین یه مقدار بیشتری هم میتونستید کور رو اور کلاک کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 13:53:16، Game World گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت شما حالتون رو درک می کنم ولی خداروشکر تونستی به چیزی که میخواستی برسی اتفاقا منم دیروز asus rog strix 1060 oc ام رو فروختم و تا چند روز دیگه 

Zotac 1070 extreme حمزه جان میرسه دستم 

اسمش 1060 هست توی 20 درصد بازی ها توی تنظیمات بالا توی بعضی صحنه ها زیر 60 میاد 

به خاطر همین حالم رو میگرفت 

مشکل از بد پورت شدن بازی هست البته مشخصات کارت های این نسل خیلی پسرفت کردن نسبت به سری 900

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/13, 10:22:34، Miss Roshana گفته است :

چه جالب دختر گیمر هم پیدا شد تو لیون

لینک به دیدگاه

داداش ما که همین 1030 هم نداریم

اگه بدونی سر این گرونی ها چه بلایی سره من اومد :(

اخر سر هم رفتم یه باندل دست دوم گرفتم 700 تومن

الانم دارم با جی تی 440 سر میکنم

بخدا قدر همین 1030 هم بدون

اوضاع یه جوری شد توی این 6 ماه برای من که همین 1030 هم نمیتونم بخرم :(

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/16, 16:10:12، memex گفته است :

چه جالب دختر گیمر هم پیدا شد تو لیون

گیمر نیستم اما گیمرهارو دوست دارم!

بخشی از پایان نامه ام مربوط به گیم و رسانه بود که چرا سیستم در حال بالا بردن کیفیت بصری و پایین اوردن نقش معمایی بخصوص در بازیهاست.

که امروز FALLOUT 4 رو نصب کردم و متوجه شدم در گمراهی بزرگی بودم، این بازی از گرافیک خیلی سطح بالایی برخوردار نیست اما بسیار معمایی است فکر میکنم این تایپیک خوب باشه برای معرفی کارتهای ارزان و همچنین بازیهای خوبی که با کارتهای ارزان مشکلی ندارند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...