رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نظرم الان خرید ryzen 5 2400g یکی از بهترین گزینه ها هست که خود لیون هم موجود داره . شما با خرید این سی پی یو با یک تیر دو نشون میزنید چون گرافیک داخلی این سی پی یوی جدید در حد همون 1030 هست و بازیهای سبک رو خیلی خوب ساپورت میکنه .  من خودم به فکر خریدش هستم البته بعد از فروش قطعات خودم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در 1397/01/13, 10:22:34، Miss Roshana گفته است :

پست بسیار خوبی بود همین اتفاقم برای من افتاد گیمر نیستم و 1060 رو فروختم تا سی پی یو مین رم رو عوض کنم و بعدا 1070 بخرم ولی دیگه باید خواب کارت گرافیک رو ببینم

به نظرم با این وضعیت هیچ کارت نویی نباید خرید، و همینطور کارتهایی که احتمال ماین شدنشون هم بوده رو نباید خرید، گیمرها باید کارتهایی مثل r7 260x رو پیدا کنند وقتی تقاضا زیاد باشه به نظرم این کارتها بصورت دست دوم هم وارد خواهد شد دقیقا مثل لپتاپ های دست دو که اونقدر تقاضا زیاد شد که این لپتاپ ها خیلی وارد شدند و دیگه کسی لپتاپ اکبند نمیخره چون رقیب دست دو اونها از نظر کیفیت و قیمت بسیار بهتر هستند.

من r7 260x خریدم و بازی های روز مثل need for speed payback رو میتونم در حالت گرافیک اولترا و فول اچدی با فریم 35 اجرا کنم:

Clipboarder_2018_04.02-004.thumb.png.98084f00fcaf30a8000907aa72ad9f0a.png

r7 260x رو چند و از کجا خریدی؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 13:08:41، Amirhossein Azimi گفته است :

درود

خدمت همه دوستان لیون

کارت 1030 از رزولوشن 4kو 60 فریم در محیط ویندوز پشتیبانی میکنه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Natural Capacity گفته است :

کارت 1030 از رزولوشن 4kو 60 فریم در محیط ویندوز پشتیبانی میکنه؟

درود

فکر کنم این تاپیک بهتون کمک میکنه؛

برای گرفتن تصویر 4k از تلویزیون ، سیستم بخرم یا کارت گرافیک ؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان من تازه واردم به قول شما ها نوبم [emoji23][emoji23][emoji23] رنک mmr چیه !؟

من چرا تو گروه های دوتا نمیتونم چت کنم می‌نویسه لیمیتد با اینکه شماره رو دادم و ایمیلمم وریفای شده

چرا بعضی ها کنار اسمشون یه سپره سبزه واسه من نیس بغلش عدد زده این یعنی چی !؟

از کجا رنکم رو بفهمم به چه درد میخوره !؟

یکی بیاد جواب بده بدجوری سواله برام مرسی

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سلام دوستان من تازه واردم به قول شما ها نوبم emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png رنک mmr چیه !؟

من چرا تو گروه های دوتا نمیتونم چت کنم می‌نویسه لیمیتد با اینکه شماره رو دادم و ایمیلمم وریفای شده

چرا بعضی ها کنار اسمشون یه سپره سبزه واسه من نیس بغلش عدد زده این یعنی چی !؟

از کجا رنکم رو بفهمم به چه درد میخوره !؟

یکی بیاد جواب بده بدجوری سواله برام مرسی

سلام دوست من.

اوه اوه اگر تازه واردی اول بازی بنویس برای همه که بدونن و ریپورت نشی بری اس دی.

دلیل اینکه نمیتونی چت کنی اینه که باید 5 دلار هزینه کنی تو استیم تا بتونی چت کنی وافراد رو اد کنی توفرندهات.

اون چیز سبز بتل پس 2018 battle pass هست باید هزینه کنی بخری حدود 10 دلار اینطورا بود فک کنم. میخری و میری وارد فاز گرفتن لول های بتل پس و ایمورتال هاش و ... میشی. خیلی بش فکر نکن، کم کم میفهمی چیه تازه واردی به دردت نمیخوره.

روی پروفایل خودت کلیک کن از تب بالا برو تو قسمت stats تو این قسمت میزان بازی با هر هیرو و کیل و اسیست  و برد و باخت و گلد و کلا کارهایی که کردی رو میزنه قسمت بالای جدول سمت راست زده solo و party که هر کدوم رنک سولو و پارتی شما رو نشون میده. TDB به معنی اینه که باید 10 بازی رنک سولو و 10 بازی رنک پارتی بزنی تا هرکدوم رو بهت بده و هنوز رنک نداری. و برای اینکه رنکت خیلی پایین نشه توصیه میکنم 1 2 ماه بدون رنک بازی کنی. الان مود توربو اومده خیلی خوبه بشین روزی 5 6 بازی توربو انجام بده بفهمی بازی چیه و لول ها چین و کی به کیه بعدش برو سراغ رنک.

یه چیزی هم هست به اسم all hero challange که دونه دونه طبق یه چارت باید همه هیرو ها رو بازی کنی تا رد بشه و اخرش هم یه مدال بت میده با مقداری ایکس پی. اون رو حتما انجام بده بی نهایت بهت کمک میکنه تا هیروها رو بفهمی و بازیت بهتر بشه.

موفق باشی دوست من.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.
اوه اوه اگر تازه واردی اول بازی بنویس برای همه که بدونن و ریپورت نشی بری اس دی.
دلیل اینکه نمیتونی چت کنی اینه که باید 5 دلار هزینه کنی تو استیم تا بتونی چت کنی وافراد رو اد کنی توفرندهات.
اون چیز سبز بتل پس 2018 battle pass هست باید هزینه کنی بخری حدود 10 دلار اینطورا بود فک کنم. میخری و میری وارد فاز گرفتن لول های بتل پس و ایمورتال هاش و ... میشی. خیلی بش فکر نکن، کم کم میفهمی چیه تازه واردی به دردت نمیخوره.
روی پروفایل خودت کلیک کن از تب بالا برو تو قسمت stats تو این قسمت میزان بازی با هر هیرو و کیل و اسیست  و برد و باخت و گلد و کلا کارهایی که کردی رو میزنه قسمت بالای جدول سمت راست زده solo و party که هر کدوم رنک سولو و پارتی شما رو نشون میده. TDB به معنی اینه که باید 10 بازی رنک سولو و 10 بازی رنک پارتی بزنی تا هرکدوم رو بهت بده و هنوز رنک نداری. و برای اینکه رنکت خیلی پایین نشه توصیه میکنم 1 2 ماه بدون رنک بازی کنی. الان مود توربو اومده خیلی خوبه بشین روزی 5 6 بازی توربو انجام بده بفهمی بازی چیه و لول ها چین و کی به کیه بعدش برو سراغ رنک.
یه چیزی هم هست به اسم all hero challange که دونه دونه طبق یه چارت باید همه هیرو ها رو بازی کنی تا رد بشه و اخرش هم یه مدال بت میده با مقداری ایکس پی. اون رو حتما انجام بده بی نهایت بهت کمک میکنه تا هیروها رو بفهمی و بازیت بهتر بشه.
موفق باشی دوست من.

دمت گرم ازین کامل تر نمیشد مخصوصا این قسمت رنکش رو عالی توضیح دادی کامل فهمیدم چند روزی هست بازی میکنم همه هیروهارو در دمو تست کردم یه هیرو هست چندتا گلوله بالا سرش می‌چرخه اسمش یادم نیس اما باور کردنی نیس هر دفعه میتونم باهاش یه چیز جدید بسازم با بقیه فرق می‌کنه به طور کل رفتم تو قسمت واچ اسمشو زدم واقعا چطوری ۴ تا دکمه رو میزنید تا یچیزی درست کنید !؟ تو گیم نت ما دوتا ۱ میزنن به من میگن بیا ازین یادبگیر برو دوتا ۲ انجام بده تنها بازی هست فکر کنم که باید امورش ببینی‌و بعد بازی کنی قبلا هر بازی رو میرفتم سمتش بعد ۱۰ روز قلبش میومد دستم اما این طوریه که تو گیم نت به من میگن نوب به اونیم که اومده ۵ سال بازی میکنه میگن نوب [emoji52][emoji52][emoji52] یا مسخرش میکنن یا شایدم واقعیه در کل ازت مچکرم که وقت گزاشتی ونوشتی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

دمت گرم ازین کامل تر نمیشد مخصوصا این قسمت رنکش رو عالی توضیح دادی کامل فهمیدم چند روزی هست بازی میکنم همه هیروهارو در دمو تست کردم یه هیرو هست چندتا گلوله بالا سرش می‌چرخه اسمش یادم نیس اما باور کردنی نیس هر دفعه میتونم باهاش یه چیز جدید بسازم با بقیه فرق می‌کنه به طور کل رفتم تو قسمت واچ اسمشو زدم واقعا چطوری ۴ تا دکمه رو میزنید تا یچیزی درست کنید !؟ تو گیم نت ما دوتا ۱ میزنن به من میگن بیا ازین یادبگیر برو دوتا ۲ انجام بده تنها بازی هست فکر کنم که باید امورش ببینی‌و بعد بازی کنی قبلا هر بازی رو میرفتم سمتش بعد ۱۰ روز قلبش میومد دستم اما این طوریه که تو گیم نت به من میگن نوب به اونیم که اومده ۵ سال بازی میکنه میگن نوب emoji52.pngemoji52.pngemoji52.png یا مسخرش میکنن یا شایدم واقعیه در کل ازت مچکرم که وقت گزاشتی ونوشتی

خاهش میکنم دوست من.

اون هیرو اسمش اینووکر هست invoker و جزو سخت ترین هیروهای این بازی هست. 3 قدرت داره که با ترکیب این 3 مورد میتونی اسپل بسازی و ازش استفاده کنی. نمیدونم سطح بازیتون در چ حدیه ولی این هیرو 2 نوع داره. یکی که میاد و تنهایی تک به 5 میکشه و بازی رو جم میکنه. یکی هست که کلا اصا نمیتونه مفید باشه و بازی رو ب ... میده. توصیه میکنم خیلی سراغ هیروهای اینتلیجنس نری. 3 ردیف هیرو هست.

بالایی ها هیروهای استرنج اغلب تانک هستن یعنی اچ پی زیادی دارن و به خودی خود دیر میمیرن تو درگیری و در عین حال میتونن اتک هم بدن و بکشن. گزینه خوبی هستن اغلب برای افرادی ک میخان تازه شرو کنن.

هیروهای سری دوم اگیلیتی هستن که اغلب اتک خیلی زیادی دارن و میتونن خیلی راحت بکشن ولی معمولا اچ پی زیادی ندارن. کار با این گروه تقریبا راحت تر از بقیس مثلا اسنایپر یا فانتوم اساسین.

هیروهای سری سوم هیروهای اینتلیجنسن که اکثرا لولرن و باید سریع باشی سطح بازیت بالا بیاد تا بتونی باهاشون بازی کنی. اکثرا اچ پی خیلی کمی دارن و خیلی راحت میمیرن ولی اگر نمیرن خیلی اذیت کننده میشن.

البته اینا حالت کلیه که من بهتون گفتم و هیچی مثل بازی کردن واقعی نمیشه.

دوتا 1 اکثر چیزهاش شبیه دوتا دو هست ولی توصیه نمیکنم بری دوتا 1 بازی کنی که دوتا 2 خوب شی. همینو شرو کن توربو بازی کردن.

لینک به دیدگاه

خاهش میکنم دوست من.
اون هیرو اسمش اینووکر هست invoker و جزو سخت ترین هیروهای این بازی هست. 3 قدرت داره که با ترکیب این 3 مورد میتونی اسپل بسازی و ازش استفاده کنی. نمیدونم سطح بازیتون در چ حدیه ولی این هیرو 2 نوع داره. یکی که میاد و تنهایی تک به 5 میکشه و بازی رو جم میکنه. یکی هست که کلا اصا نمیتونه مفید باشه و بازی رو ب ... میده. توصیه میکنم خیلی سراغ هیروهای اینتلیجنس نری. 3 ردیف هیرو هست.
بالایی ها هیروهای استرنج اغلب تانک هستن یعنی اچ پی زیادی دارن و به خودی خود دیر میمیرن تو درگیری و در عین حال میتونن اتک هم بدن و بکشن. گزینه خوبی هستن اغلب برای افرادی ک میخان تازه شرو کنن.
هیروهای سری دوم اگیلیتی هستن که اغلب اتک خیلی زیادی دارن و میتونن خیلی راحت بکشن ولی معمولا اچ پی زیادی ندارن. کار با این گروه تقریبا راحت تر از بقیس مثلا اسنایپر یا فانتوم اساسین.
هیروهای سری سوم هیروهای اینتلیجنسن که اکثرا لولرن و باید سریع باشی سطح بازیت بالا بیاد تا بتونی باهاشون بازی کنی. اکثرا اچ پی خیلی کمی دارن و خیلی راحت میمیرن ولی اگر نمیرن خیلی اذیت کننده میشن.
البته اینا حالت کلیه که من بهتون گفتم و هیچی مثل بازی کردن واقعی نمیشه.
دوتا 1 اکثر چیزهاش شبیه دوتا دو هست ولی توصیه نمیکنم بری دوتا 1 بازی کنی که دوتا 2 خوب شی. همینو شرو کن توربو بازی کردن.
سر جمع ۱ ماه بازی میکنم اما دارم از زندگی می افتم من بی جنبم یابقیه دوستان هم همینطورن روزی ۴ الی ۶ ساعت [emoji4][emoji4][emoji4][emoji3][emoji3] به نسبت بتل فیلد و بازی های اوریجین خیلی کم مصرفه یه تعدادی لباس برای هیرو ها هست چرا برای من ازاد نیست پایینش نوشته ۴:۹۹ usd نکنه پولیه [emoji52]

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سر جمع ۱ ماه بازی میکنم اما دارم از زندگی می افتم من بی جنبم یابقیه دوستان هم همینطورن روزی ۴ الی ۶ ساعت emoji4.pngemoji4.pngemoji4.pngemoji3.pngemoji3.png به نسبت بتل فیلد و بازی های اوریجین خیلی کم مصرفه یه تعدادی لباس برای هیرو ها هست چرا برای من ازاد نیست پایینش نوشته ۴:۹۹ usd نکنه پولیه emoji52.png

ما هم همینیم ?
بله اسکین ها همگی پولی هستن.

البته میتونید از سایت فست ایتم بخرید که خیلی ارزونترن. لباسی که 4 دلار پولشه و باید بشه 36 هزار تومن رو میتونید حدود 3 تا 5 هزارتومن بخرید.

لینک به دیدگاه

ما هم همینیم [emoji23]
البته میتونید از سایت فست ایتم بخرید که خیلی ارزونترن. لباسی که 4 دلار پولشه و باید بشه 36 هزار تومن رو میتونید حدود 3 تا 5 هزارتومن بخرید.
اقا دمت گرم خیلی مچکرم که وقت گزاشتی نوشتی سایت هم دیدم عالی بود

لینک به دیدگاه

ما هم همینیم [emoji23]
فقط یه مورد من اکانتم روسیه یعنی من چنتا بازی رو تو همین فروم‌ لیون آگهی کرده بودن خریدم اکانت روسی‌بود و البته تا‌الان مشکلی پیش نیومده و از طرفی قبلا شخصی که اکانت رو داشته بازی ها رو خریده (۴ بازی ) این مشمول اون قانون ۵ دلاری نمیشه یعنی حتما باید دلار باشه !؟ چون واحد پول آیتم ها‌ برای من py6 هست و همین الان ۰.۷۶ py6 شارژ استیم والت هست البته که ناچیزه ولی اکانت من limited خورده چطور میتونم قطعی و تضمینی از لیمیت خارج شم از طرفی یه اکانت جدید هم با اون ایمیلم ساختم با اینکه شماره هم بهش دادم وقتی می‌خوام برم و چت کنم می‌نویسه وریفای یور فون نامبر با اینکه وری فای شده هست سوال دیگه اینکه من رفتم دلو زدم به دریا و رنک بازی کردم اول بازی دیدم یه دایره اومد زیر یکی از هیرو ها داخلش نوشته بود ۱۰۰ شبیه این شرط بندی ها مثل بازی پوکر شده بود [emoji4][emoji4][emoji16] بعد وسطای بازی دیدم یه صدای جرینگ اومد بعد انگار یه هیرو به هیروی دیگه الماس سبز داد زیرش نوشته بود ۲۵ اینم توضیح میدید مچکرم [emoji4]

اینم یادم رفت بگم تو گیم نت ما دوتا ۱ هم بازی میکنن میگفتن قبلا به جای استیم گارنا بوده بعد فیلتر شده راسته !؟ یعنی استیم ممکنه فیلتر شه !؟ بهم میگفتن گارنا اتاق گفتگو و چت داشته و حتی ویس چرا استیم نداره ؟ میگفتن مثل تلگرام گروه داشتن میرفتن صوتی حرف میزدن بعضی جاها تماس تصویری هم داشته اگه واقعا اینه استیم خیلی نسبت به اون عقبه البته میدونم میشه پنج نفری باهم صحبت کرد اما اونا میگفتن تو یه اتاق گفتگو مثلاً صد نفر آدم بوده در این حد

حالا اینا به کنار همین هیرو بود که ۳ تا گلوله بالا سرش می‌چرخه ‌اینوکره لینوکره هرچی هست [emoji16][emoji23] طرف با یه برنامه یه کاری میکرد همین هیرو با یک کلید یدونه شهاب سنگ می‌ساخت یا مثلاً یه کلید دیگه میزد دیوار یخی می‌ساخت میگم دوتا ۲ ازینا نداره !؟

حالا بازم جالب تر می‌گفت قبلا تو گارنا مپ هک داشتن یعنی می‌زدی کل مپ که برای ما تو دوتا ۲ تاریکه همش روشن بود از اینا نیست تو دوتا ۲
نمیدونم یه چیتی یه کد تقلبی یه چیزی [emoji16][emoji23][emoji23]

البته می‌گفت همه اونا برداشته شدن الان و با یه برنامه دیگه میرن بازی میکنن به نام RGC

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

فقط یه مورد من اکانتم روسیه یعنی من چنتا بازی رو تو همین فروم‌ لیون آگهی کرده بودن خریدم اکانت روسی‌بود و البته تا‌الان مشکلی پیش نیومده و از طرفی قبلا شخصی که اکانت رو داشته بازی ها رو خریده (۴ بازی ) این مشمول اون قانون ۵ دلاری نمیشه یعنی حتما باید دلار باشه !؟ چون واحد پول آیتم ها‌ برای من py6 هست و همین الان ۰.۷۶ py6 شارژ استیم والت هست البته که ناچیزه ولی اکانت من limited خورده چطور میتونم قطعی و تضمینی از لیمیت خارج شم از طرفی یه اکانت جدید هم با اون ایمیلم ساختم با اینکه شماره هم بهش دادم وقتی می‌خوام برم و چت کنم می‌نویسه وریفای یور فون نامبر با اینکه وری فای شده هست سوال دیگه اینکه من رفتم دلو زدم به دریا و رنک بازی کردم اول بازی دیدم یه دایره اومد زیر یکی از هیرو ها داخلش نوشته بود ۱۰۰ شبیه این شرط بندی ها مثل بازی پوکر شده بود emoji4.pngemoji4.pngemoji16.png بعد وسطای بازی دیدم یه صدای جرینگ اومد بعد انگار یه هیرو به هیروی دیگه الماس سبز داد زیرش نوشته بود ۲۵ اینم توضیح میدید مچکرم emoji4.png

اینم یادم رفت بگم تو گیم نت ما دوتا ۱ هم بازی میکنن میگفتن قبلا به جای استیم گارنا بوده بعد فیلتر شده راسته !؟ یعنی استیم ممکنه فیلتر شه !؟ بهم میگفتن گارنا اتاق گفتگو و چت داشته و حتی ویس چرا استیم نداره ؟ میگفتن مثل تلگرام گروه داشتن میرفتن صوتی حرف میزدن بعضی جاها تماس تصویری هم داشته اگه واقعا اینه استیم خیلی نسبت به اون عقبه البته میدونم میشه پنج نفری باهم صحبت کرد اما اونا میگفتن تو یه اتاق گفتگو مثلاً صد نفر آدم بوده در این حد

حالا اینا به کنار همین هیرو بود که ۳ تا گلوله بالا سرش می‌چرخه ‌اینوکره لینوکره هرچی هست emoji16.pngemoji23.png طرف با یه برنامه یه کاری میکرد همین هیرو با یک کلید یدونه شهاب سنگ می‌ساخت یا مثلاً یه کلید دیگه میزد دیوار یخی می‌ساخت میگم دوتا ۲ ازینا نداره !؟

حالا بازم جالب تر می‌گفت قبلا تو گارنا مپ هک داشتن یعنی می‌زدی کل مپ که برای ما تو دوتا ۲ تاریکه همش روشن بود از اینا نیست تو دوتا ۲
نمیدونم یه چیتی یه کد تقلبی یه چیزی emoji16.pngemoji23.pngemoji23.png

البته می‌گفت همه اونا برداشته شدن الان و با یه برنامه دیگه میرن بازی میکنن به نام RGC

اگه خریده باشن و 5 دلار هزینه شده باشه میتونید چت کنید اینکه نمیشه ینی نشده ان قدر.

میتونید یه اکانت جدید بسازید و روی اون 5 دلار هزینه کنید و استفاده کنید مثل بقیه. تلفن هم حتما وریفای نشده. استیم گارد رو نصب کنید روی گوشیتون.

بله شرط بندیه برای همون بتل پس هست که گفتم. صدای گلد برای وقتی هست که تیم گلد بر میداره یا دو نفر که بتل پس دارن به هم تیپ میدن خیلی خودتون رو درگیر این مسائل جانبی نکنید دوست من بازی رو خوب یاد بگیرید.

بله گارنا و گارنا پلاس بود که از مد افتاد و در ادامه فیلتر شد. استیم هم داره و خیلی کاملتر از اونه به مرور میفهمید چی به چی هست. تو این مملکت هر چیزی ممکنه. همین لایون هم ممکنه فردا فیلتر بشه.

بله اون چیت هست که دوتا دو کلا چیت نداره. این باگ ها و چیت ها برای دوتا 1 هست که همین ها هم بازی رو خیلی مسخره کرده بود.

توصیه میکنم خیلی به چیت و هک و ... فکر نکنید. افرادی که دنبال این چیزها میرن  اونایی هستن که ضعیفن و سعی هم در یاد گرفتن بازی نمیکنن و به جای اینکه خودشون تلاش کنن و بازیشون رو بهتر کنن میخان باز بقیه رو خراب کنن. شما فک کن خودت بری تو مپ و یه چیتر بیاد جلوت چ حسی بت دست میده؟! چه قدر فحش و بدو بیراه نثار اقوام اون طرف میکنی؟! بعد خودت چرا باید همین راه رو بری.

در کل توصیه میکنم فقط بازی کنی و فعلا به مسائل جانبیش توجه نکنی. ما که 4 5 سال دوتا 1 زده بودیم تا 2 3 ماه تو دوتا 2 گیج میزدیم شما که دوتا 1 هم نزدی حداقل 5 6 ماه زمان لازم داری تا همه چی دستت بیاد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/24, 03:17:38، Ali Subi گفته است :

درود علی جان

آقا این سایت فست آیتم خیلی قیمت هاش مناسبه نسبت به جاهای دیگه.

جالبه من سابقه داشته ساعت 3 نصف شب ایتم خریدم صبح ساعت 8 برام ارسال شده. 

لینک به دیدگاه

اگه خریده باشن و 5 دلار هزینه شده باشه میتونید چت کنید اینکه نمیشه ینی نشده ان قدر.
میتونید یه اکانت جدید بسازید و روی اون 5 دلار هزینه کنید و استفاده کنید مثل بقیه. تلفن هم حتما وریفای نشده. استیم گارد رو نصب کنید روی گوشیتون.
بله شرط بندیه برای همون بتل پس هست که گفتم. صدای گلد برای وقتی هست که تیم گلد بر میداره یا دو نفر که بتل پس دارن به هم تیپ میدن خیلی خودتون رو درگیر این مسائل جانبی نکنید دوست من بازی رو خوب یاد بگیرید.
بله گارنا و گارنا پلاس بود که از مد افتاد و در ادامه فیلتر شد. استیم هم داره و خیلی کاملتر از اونه به مرور میفهمید چی به چی هست. تو این مملکت هر چیزی ممکنه. همین لایون هم ممکنه فردا فیلتر بشه.
بله اون چیت هست که دوتا دو کلا چیت نداره. این باگ ها و چیت ها برای دوتا 1 هست که همین ها هم بازی رو خیلی مسخره کرده بود.
توصیه میکنم خیلی به چیت و هک و ... فکر نکنید. افرادی که دنبال این چیزها میرن  اونایی هستن که ضعیفن و سعی هم در یاد گرفتن بازی نمیکنن و به جای اینکه خودشون تلاش کنن و بازیشون رو بهتر کنن میخان باز بقیه رو خراب کنن. شما فک کن خودت بری تو مپ و یه چیتر بیاد جلوت چ حسی بت دست میده؟! چه قدر فحش و بدو بیراه نثار اقوام اون طرف میکنی؟! بعد خودت چرا باید همین راه رو بری.
در کل توصیه میکنم فقط بازی کنی و فعلا به مسائل جانبیش توجه نکنی. ما که 4 5 سال دوتا 1 زده بودیم تا 2 3 ماه تو دوتا 2 گیج میزدیم شما که دوتا 1 هم نزدی حداقل 5 6 ماه زمان لازم داری تا همه چی دستت بیاد.
موفق باشید.
دمت گرم مشتی که وقت گزاشتی و نوشتی [emoji4]
من دارم برنامه نویسی کار میکنم کلش تو 3 ماه جمع شد
دوتا 2 رو 5 ماه باید بازی کنم تا همچی دستم بیاد ؟
شوخی میکنی ؟
واقعا اینقدر گستردس ؟!

میگم من بیام برنامه بنویسم واسه اینوکر دوتا ۲ که بشه مثل حالت چیت ازش استفاده کرد و به نحوی ۴ کلید بشه ۱ کلید چی ؟

کسی هست هنوز بخواد چیت استفاده کنه ؟!

وگرنه تولیدش کار آسونی به نظر میاد [emoji4]

لینک به دیدگاه

درود علی جان
آقا این سایت فست آیتم خیلی قیمت هاش مناسبه نسبت به جاهای دیگه.
جالبه من سابقه داشته ساعت 3 نصف شب ایتم خریدم صبح ساعت 8 برام ارسال شده. 
دوست عزیز اخرین مطلب ارسال شده من رو بخون به تجربه شما نیاز دارم [emoji4]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، Mehdi.N1 گفته است :

شوخی میکنی ؟
واقعا اینقدر گستردس ؟!

میگم من بیام برنامه بنویسم واسه اینوکر دوتا ۲ که بشه مثل حالت چیت ازش استفاده کرد و به نحوی ۴ کلید بشه ۱ کلید چی ؟

وگرنه تولیدش کار آسونی به نظر میاد emoji4.png

درود

دوست عزیز من از زمانی که دبیرستانی بودم Dota بازی می کردم و وقتی هم که Dota 2 اومد دارم بازی می کنم اما هنوز هم تمام هیرو ها رو مسلط نیستم.

اینکه می فرمایید 5 ماه بازی کنید کلا میاد دستتون ، اینطوری که فکر کنید نیست. اصولا بازی Dota 2 شبیه بازی های دیگه نیست که بعد از مدت کوتاهی کاملا حرفه ای شده باشید.

وقتی Ranked بازی کنید اونجا تفاوت خودتون رو با بقیه خواهید دید. 

علی عزیز فرمودن که کلا دنبال چیت نباشید توی این بازی ، اگر هدفتون یادگرفتن و لذت بردن از بازیه ، کلا دور چیت و این داستان هارو خط بکشید و شروع کنید به بازی. در حین بازی به هیروهای حریف و بازیکنان مقابل هم دقت کنید که چجوری بازی می کنند. توی یوتیوب کلیپ های بازیکنان مطرح رو نگاه کنید و سعی کنید Replay بازی های بزرگ رو پیدا کنید و نگاه کنید.

تنها راه یادگرفتن و لذت بردن از Dota2 ، بازی کردن و تجربه پیدا کردنه ، نه چیت و این مسائل.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

جهت بازی با روح دوستان?(عکس قدیمیه)

Screenshot_20171116-193939.png

ویرایش شده توسط Amiiin
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

دمت گرم مشتی که وقت گزاشتی و نوشتی emoji4.png
من دارم برنامه نویسی کار میکنم کلش تو 3 ماه جمع شد
شوخی میکنی ؟
واقعا اینقدر گستردس ؟!

وگرنه تولیدش کار آسونی به نظر میاد emoji4.png

دوست من نمیدونم چرا ان قدر ب هک و چیت علاقه دارید ولی از نظر من ادم ضعیفی ک ان قد مغزش کار نمیکنه بازیو یاد بگیره میره چیت میزنه فقط میشه براش تاسف خورد.

ی همچین چیزی ممکن نیس.

شما حتی نمیدونی اینووکر چیه و چیکار میکنه بعد میخاید براش چیت بسازید!!؟؟

با ترکیب ۳ اسپل ی لول ساخته میشه ترتیب و تعداد اسپل ها نوع لول رو مشخص میکنه. شما باید مثل چیتای دوتایک کاری کنی ک با زدن ی کلید سه اسپل ترکیب بشن و لول اماده زدن باشه، و مطمعن باش اگر شدنی بود قبلتر از شما این روسی های چیتر و فلان فلان شده کرده بودن این کارو.

صحبت های سر مهدی خیلی خوبن سعی کن گوش بدی.

بعنوان اخرین صحبت توصیه میکنم بازی کنی و یاد بگیری ک حرفه ای بازی کنی.

حرفه ای بودن هم به رمپیج گرفتن تو درگیری نیستش حرفه ای کسیه ک شرایط اون رمپیج رو اماده میکنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود
دوست عزیز من از زمانی که دبیرستانی بودم Dota بازی می کردم و وقتی هم که Dota 2 اومد دارم بازی می کنم اما هنوز هم تمام هیرو ها رو مسلط نیستم.
اینکه می فرمایید 5 ماه بازی کنید کلا میاد دستتون ، اینطوری که فکر کنید نیست. اصولا بازی Dota 2 شبیه بازی های دیگه نیست که بعد از مدت کوتاهی کاملا حرفه ای شده باشید.
وقتی Ranked بازی کنید اونجا تفاوت خودتون رو با بقیه خواهید دید. 
علی عزیز فرمودن که کلا دنبال چیت نباشید توی این بازی ، اگر هدفتون یادگرفتن و لذت بردن از بازیه ، کلا دور چیت و این داستان هارو خط بکشید و شروع کنید به بازی. در حین بازی به هیروهای حریف و بازیکنان مقابل هم دقت کنید که چجوری بازی می کنند. توی یوتیوب کلیپ های بازیکنان مطرح رو نگاه کنید و سعی کنید Replay بازی های بزرگ رو پیدا کنید و نگاه کنید.
تنها راه یادگرفتن و لذت بردن از Dota2 ، بازی کردن و تجربه پیدا کردنه ، نه چیت و این مسائل.
موفق باشید.
عجب واقعا اینقدر زمان بر و پیچیدس !؟ میگم نمیشه شماها که می‌رید بازی میکنید من بیام نگاه کنم ؟! استیم این قابلیت رو داره فکر میکنم در قسمت واچ چیزی متوجه نمیشم خیلی حرکات سریع‌و تیمیه

لینک به دیدگاه

دوست من نمیدونم چرا ان قدر ب هک و چیت علاقه دارید ولی از نظر من ادم ضعیفی ک ان قد مغزش کار نمیکنه بازیو یاد بگیره میره چیت میزنه فقط میشه براش تاسف خورد.
ی همچین چیزی ممکن نیس.
شما حتی نمیدونی اینووکر چیه و چیکار میکنه بعد میخاید براش چیت بسازید!!؟؟
با ترکیب ۳ اسپل ی لول ساخته میشه ترتیب و تعداد اسپل ها نوع لول رو مشخص میکنه. شما باید مثل چیتای دوتایک کاری کنی ک با زدن ی کلید سه اسپل ترکیب بشن و لول اماده زدن باشه، و مطمعن باش اگر شدنی بود قبلتر از شما این روسی های چیتر و فلان فلان شده کرده بودن این کارو.
صحبت های سر مهدی خیلی خوبن سعی کن گوش بدی.
بعنوان اخرین صحبت توصیه میکنم بازی کنی و یاد بگیری ک حرفه ای بازی کنی.
حرفه ای بودن هم به رمپیج گرفتن تو درگیری نیستش حرفه ای کسیه ک شرایط اون رمپیج رو اماده میکنه.
موفق باشید.
عجب که این طور به چیت علاقه ندارم بیشتر به روزنه های امنیتی فکر میکنم تا اینکه بخوام وارد عمل شم و چیت بزنم و از این داستانا میخواستم فقط بدونم دوتا ۲ هم میشه چیت زد یا نه همین [emoji4]

تو این مدت کم فکر میکردم اینوکر طبق روابط ریاضی باید

3*3*3 = 27 تا اول داشته باشه

و ترتیبشون مهمه ولی خب دیدم یدونه آتیش رو چه اول بزنی چه اخر یکی حسابه

کنار invoke همون کتابه دیدم راهنمای ساختنشونو نوشته راستش رو بخواهید تا حالا 12 تا گیم زدم و همرو باختم ولی بقیه هیرو ها اصلا به چشمم نمیان این یه چیز دیگس همه یه روال خاص دارن و نمیتونن چیزی بسازن اما این بسته به نیاز میشه هرچیزی که میسازیو قدرتمند تر کنی خیلی جالبه

تو یه سایتی بهم گفتن برو اسپریت بازی کن اول از هیروهای یوزر استفاده کن گفتم یوزر چیه گفتن یوزر یعنی هرچی بشینه با هیرو بازی کنه از همون اولش هم بلده [emoji23][emoji23][emoji23]

وقتی اولین بار با اینوکر آشنا شدم قسمت دمو دیدم اخرین لولی که آزاد میشه برای همه 6 هست اما برای من باز بود همون اول همون کتابه رو میگم خیلی جالب بود [emoji4]

تو سایت های دوتا 2 هم ازش به عنوان سخت ترین هیرو یاد کردن واقعا هم سخته [emoji4]

کاش یه انجمنی چیزی بود امورش تصویری هیرو هارو میداد چون اصلا من اون اول اصلا نمی‌دونستم لول ها چیکار میکنن ! مطالب نوشتاری هم زمان بر هست و تاثیری که ویدئو داره نوشته نداره

هیچ چیزی نیست نشه انجام نداد در دنیای pc و من قول میدم بهت یه روزی چیت اینوکر میاد بیرون مثل زمانی که میگفتن پلی استیشن هک نمیشه یا ایکس باکس [emoji41]

لینک به دیدگاه

جهت بازی با روح دوستان[emoji16](عکس قدیمیه)
Screenshot_20171116-193939.thumb.png.8829cd61028d621af1b02752e79b6538.png
چی هست این قبلش بگم من 1 ماهه با دوتا 2 اشنا شدم [emoji23]

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

چی هست این قبلش بگم من 1 ماهه با دوتا 2 اشنا شدم emoji23.png

این rampage. یعنی زمانی که همزمان تو تایم کمتر از یک دقیقه هر5تا هیرو حریف رو تو بکشی

در واقع بالاترین افتخار تو بازیه.اگه دقت کنی تو پروفایلتم اولین چیز تو قسمت امار همین rampage هستش

لینک به دیدگاه

این rampage. یعنی زمانی که همزمان تو تایم کمتر از یک دقیقه هر5تا هیرو حریف رو تو بکشی
در واقع بالاترین افتخار تو بازیه.اگه دقت کنی تو پروفایلتم اولین چیز تو قسمت امار همین rampage هستش
واقعا ؟! چطوری تنهایی همرو زدی پس یارهات چیکار میکردن یعنی واقعا هیرو اینقدر قدرتمند میشه که بتونه همرو بزنه [emoji50][emoji50][emoji50]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...