رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان. 

من دوتا 2 رو هنوز شروع نکردم اما خیلی تعریفشو شنیدم. 

میگن معرکه است..... 

من چند سالی میشه دوتا 1 یا همون الستار رو دارم بازی میکنم. واقعا بازی قشنگیه قشنگ کیف میده تو گیم نت 5 به 5 سروقت بازی کنی. و فول فول هستم اما این دوتا 2 میگن خیلی مشکله و بسیار پیچیده است و با توصیفات دوستان دیگه مطمئن شدم. 

آیا شبیه همون دوتا 1 و همون شکل هستش؟ مثلا ترکیب میبندی و لول میزنی و فلان.... 

و یا فرق میکنه؟؟؟ 

چون دوستان میگن خیلی خیلی سخت و پیچیده هستش. بنظرتون یاد گرفتنش راحته؟ 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

بنظرتون یاد گرفتنش راحته؟ 

فقط کافیه به اینترفیس بازی عادت کنی ، شاپ رو با کلیک روی اون شاپ کیپرا باز نمیکنی و این حرفا

واسه کسایی که تازه اومدن دوتا 2 میتونن اسپل هات کی ها رو مثل دوتا 1 بکنن یا ...(کلا وار کی نیاز نیست و خودش همه کار رو میکنه)

آخرین مپی که واسه دوتا 1 اومده خیلی قدیمی شده پس کلی چیزا توی بازی عوض شده 

سخت نگیرید سه ماه پلی کنی واست عادی میشه ( سعی کن آکانت اولت رو تا یاد گیری کامل استفاده کنی بعدش یه آکانت دیگه بساز و روی اون پلی کن )

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

بنظرتون یاد گرفتنش راحته؟

به طور کلی دوتا بازی هست که خیلی خیلی به شرایط ذهنی نیاز داره

هرچی هوش+ حافظه  بالاتر و قوی تری داشته باشه بازی رو زود تر یاد میگیری

مثلا شما بروملیت کسایی که به مسابقات TI راه یافتن رو ببین ، بعد برو میانگین هوشی کشور ها روببین 

دقیقا هر کشور میانگین هوشی بالا تری داره بازی کن های بیشتری از اون کشور راه یافتن

بعد از اون طرف تو 1 نفر آفریقایی پیدا نمیکنی توی این 8 سال رقابت توی TI بازی کرده باشه

یه بازی کن بود توی 1 سال یاد گرفته بود که هیچی به رنک 10 تای اول هم رسیده بود ، اصلا بیشتر به معجزه شبیه بود تا واقعیت ، بعد من داشتم میخوندم که ضریب هوشی خیلی خیلی بالایی داره

ولی به طور کلی برای یاد گرفتن بازی به جایی برسی که لذت ببری

اگر روزی 5 ساعت بازی کنی تثقریبا 1 - 1.5 سال طول میکشه 

باز بیشتر به هوشت بستگی داره

ولی از من میشنوی ( به عنوان کسی که 10000 ساعت توی دوتا2 و خیلی قبل تر از اون هم توی دوتا در وارکرفت بازی کرده )

اصلا سمت بازی های آنلاینی نرو که شرکت Valve میسازه

در کل این شرکت پول پرست 1% به وضعیت کسایی که بازی میکنن اهمیت نمیده ، فقط و فقط آبدیت و به روز  رسانی میده برای بازی های سطح حرفه ای و مسابقات 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

واقعا ؟! چطوری تنهایی همرو زدی پس یارهات چیکار میکردن یعنی واقعا هیرو اینقدر قدرتمند میشه که بتونه همرو بزنه emoji50.pngemoji50.pngemoji50.png

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

باید سعی کنی تا مین10 بازی سوتی هیچی ندی هیروت پا میگیره خود به خود بعد ایتما مشتی ببندی دیگه.

در مورد این rampage ها بگم که من نوبی بیش نیستم:4_joy:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان  عزیز 

من تازه بازی دوتا رو شروع کردم  زیاد  چیزی ازش سر در نمیارم اولین بازی هم که کردم . شکست خورد تیمم شاید به خاطر من بود فکر کنم 

کسی هست وقت داشته باشه این بازی رو کمی بهم یاد بده مثلا ایتم هایی که از فروشگاه میخرم هر کدوم چه استفاده ای داره 

انواع حالت  حمله ودفاع کردن ...

ممنون میشم یکی راهنمایم کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز اگر تجربه اولتون هست بهتون پیشنهاد میکنم مدت زیادی با Bot بازی کنید. از difficulty پایین شروع کنید و رفته رفته برید بالا. سعی کنید همه هیرو هارو بازی کنید و هنگام بازی به هیروهای حریف هم دقت کنید که چه زمانی  و چجوری از Spell هاشون استفاده میکنند . سعی کنید ویدئوهای آموزشی آنلاین رو در یوتیوب نگاه کنید و اگر سطح زبان انگلیسیتون خوبه توی فروم های خارجی به دنبال آموزش بازی مخصوص افرادی که تازه وارد هستند بگردید.

تعداد آیتم ها آنقدر زیاد است که نمیشه به این راحتی همه رو توضیح داد. در این حد بگم که تمام آیتم هایی که در این بازی هست استفاده خاصی داره و اصولا هیچ آیتم به درد نخوری توی بازی نیست. اما هر آیتم برای شرایط و هیرو های خاصی طراحی شده که کم کم شناخت پیدا خواهید کرد. 

اصولا چند کلاس هیرو در این بازی هست که بر اساس این کلاس ها هیرو ها تقسیم بندی میشند. هیروهای Carry-Support-Core که باز هرکدام یه سری توضیحات و زیرشاخه داره که توضیحاتش واقعا زیاد خواهد بود و الان برای شما که تازه شروع کنید گیج کننده میشه.

انواع حمله و دفاع تماما به تیم برمیگرده و تایم و شرایط بازی . به هیروهای تیم خودی و هیروهای حریف و خیلی مسائل دیگه . به این راحتی نیست که بشه انواع حمله و دفاع رو تعریف کرد چون توی شرایط مختلف فرق میکنه.

به نظرم در حال حاظر حتما سعی کنید مدت زیادی با Bot بازی کنید تا موارد ابتدایی بیاد دستتون و حتما حتما از ویدیو های آموزشی توی یوتیوب استفاده کنید.

در آخر هم توقع نداشته باشید توی 1.2 ماه بازی رو یاد بگیرید و بتونید آنلاین با پلیرهای دیگه بازی کنید و حسابی اذیت کنید همه رو.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

دوست عزیز اگر تجربه اولتون هست بهتون پیشنهاد میکنم مدت زیادی با Bot بازی کنید. از difficulty پایین شروع کنید و رفته رفته برید بالا. سعی کنید همه هیرو هارو بازی کنید و هنگام بازی به هیروهای حریف هم دقت کنید که چه زمانی  و چجوری از Spell هاشون استفاده میکنند . سعی کنید ویدئوهای آموزشی آنلاین رو در یوتیوب نگاه کنید و اگر سطح زبان انگلیسیتون خوبه توی فروم های خارجی به دنبال آموزش بازی مخصوص افرادی که تازه وارد هستند بگردید.

تعداد آیتم ها آنقدر زیاد است که نمیشه به این راحتی همه رو توضیح داد. در این حد بگم که تمام آیتم هایی که در این بازی هست استفاده خاصی داره و اصولا هیچ آیتم به درد نخوری توی بازی نیست. اما هر آیتم برای شرایط و هیرو های خاصی طراحی شده که کم کم شناخت پیدا خواهید کرد. 

اصولا چند کلاس هیرو در این بازی هست که بر اساس این کلاس ها هیرو ها تقسیم بندی میشند. هیروهای Carry-Support-Core که باز هرکدام یه سری توضیحات و زیرشاخه داره که توضیحاتش واقعا زیاد خواهد بود و الان برای شما که تازه شروع کنید گیج کننده میشه.

انواع حمله و دفاع تماما به تیم برمیگرده و تایم و شرایط بازی . به هیروهای تیم خودی و هیروهای حریف و خیلی مسائل دیگه . به این راحتی نیست که بشه انواع حمله و دفاع رو تعریف کرد چون توی شرایط مختلف فرق میکنه.

به نظرم در حال حاظر حتما سعی کنید مدت زیادی با Bot بازی کنید تا موارد ابتدایی بیاد دستتون و حتما حتما از ویدیو های آموزشی توی یوتیوب استفاده کنید.

در آخر هم توقع نداشته باشید توی 1.2 ماه بازی رو یاد بگیرید و بتونید آنلاین با پلیرهای دیگه بازی کنید و حسابی اذیت کنید همه رو.

خیلی ممنون 

حالت مبارزه با Bot کدوم گزینه هست ؟

چه بد شد زمان زیادی طول میکشه تا یاد گرفت چطور بازی کرد

چون سرکار میرم وقت ازاد زیادی ندارم  گفتم  بازی رو دانلود کنم هر از چندگاهی بازیش کنم  .با این وضع فکر کنم حذفش کنم به جاش  warframe بگیرم بهتر باشه 

مشکل اینجاست درایوی که استیم توش نصب کردم محدودید حافظه داره نمیتونم هر دو رو نصب کنم 

راهی  میدونی بشه درایور دیگه رو هم برای نصب بازی به استیم شناسای کرد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

خیلی ممنون 

حالت مبارزه با Bot کدوم گزینه هست ؟

چه بد شد زمان زیادی طول میکشه تا یاد گرفت چطور بازی کرد

چون سرکار میرم وقت ازاد زیادی ندارم  گفتم  بازی رو دانلود کنم هر از چندگاهی بازیش کنم  .با این وضع فکر کنم حذفش کنم به جاش  warframe بگیرم بهتر باشه 

مشکل اینجاست درایوی که استیم توش نصب کردم محدودید حافظه داره نمیتونم هر دو رو نصب کنم 

راهی  میدونی بشه درایور دیگه رو هم برای نصب بازی به استیم شناسای کرد ؟

برای بازی با Bot

روی گزینه Practice with Bots برید سپس Solo رو انتخاب کنید و Difficulty رو بگذارید روی Easy و بعد Start Bot Match رو بزنید. یه مدت که بازی کردید Difficulty رو بیشتر کنید

900px-Play-Dota-2-bot-match.thumb.png.412cd167a548623186c011446686b829.png

برای تغییر فولدر بازی های استیم هم میتویند طبق عکس زیر عمل کنید و یه فولدر دیگه توی یه درایو دیگه رو اختصاص بدید به بازی ها

steam.thumb.jpg.150b8c8540c92925b89eb4aadd3fde11.jpg

لینک به دیدگاه

تو بازی dota 2 میشه همیشه با یکی یا دو تا از هیروها بازی کرد چون اونجور  که گفتی  ایتم هایی که برای هر هیرو استفاده میشه وگیم پلیشون باهم فرق میکنه  -من فعلا بازی با یکی  از هیرو ها کار کنم

---------------------------------

بازم خیلی خیلی ممنون برای این مشکل حافظه مجبور بودم خیلی از بازیهایی که خریدم هم حذف کنم  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

تو بازی dota 2 میشه همیشه با یکی یا دو تا از هیروها بازی کرد چون اونجور  که گفتی  ایتم هایی که برای هر هیرو استفاده میشه وگیم پلیشون باهم فرق میکنه  -من فعلا بازی با یکی  از هیرو ها کار کنم

شدن که میشه اما کار نادرستی است . چون بیش از 115 هیرو توی بازی هست که هرکدام از این هیرو ها Spell ها و Ability های خاص خودشون رو دارند. وقتی شما هیرویی که جلوت بازی میکنه رو نشناسی و ندونی چه Ability هایی داره عملا نمیتونی جلوش کاری بکنی و به اصطلاح Counter کنی اون رو.سعی کنید با تمام هیرو های بازی کنید و شناخت داشته باشید روی Ability هاشون. قطعا بعد از یه مدت بازی کردن یه سری هیرو مورد علاقه خواهید داشت که بیشتر با اون ها بازی کنید اما اینکه تمام هیرو ها و توانایی هاشون رو بشناسید لازمه این بازی هست. 

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

سلام

همونطور ک دوستمون ب درستی در حال راهنمایی شما هستن و نظر من هم ب ایشون بسیار نزدیک. پیشنهاد میکنم اگه در این بازی پیش زمینه ای مانند warcraft ندارید حدالاقل یک یا دو مقاله یا بررسی در مورد بیس و پایه بازی بخونید( کتاب های وارکرفت ب کنار)  چون جذابیتش خیلی بیشتر میشه و همینطور در مورد نقش ها و روش ها. بعد اگر ب یوتوب دسترسی نداشتید میتونین در قسمت watch بازی های لایو رو ببینید ک الان هم تنورش خوب گرمه.

لینک به دیدگاه

بهتره با هیرو های Agility شروع به اموز بکنید

مثل اسنایپر که خیلی هیرو ساده و راحتیه !

فعلا گیم هاتونو با یک هیرو انجام بدین تا توی مچ با با کار تمام هیرو ها اشنا بشید و بهترین کار فقط و فقط تمرین کردنه اینکه یه چیزی بخونید درسته  اما تا تمرین نکنید به هیچ عنوان پیشرفتی نخواهید داشت

بنده 3 سال پیش خودم دوتا دانلود کردم برای اولین بار میخواستم از سری وارکرفت یه بازی انجام بدم که اونم دوتا 2 بود  بعد از 3 سال که خوب کلا 1000 ساعت هم بازی کردم  چون وقت نیست  الان رنکم ارکون 4 هست که میشه همون 3 کا ام ام ار

لینک به دیدگاه

بهترین بیشنهادی که میشه داد اینه که اصلا سمت این بازی نیاید

مزخرف ترین سیستم mm رو داره 

و شرکت سازندش ذره ای اهمیت به کیفیت بازی ها نمیده 

کلی وقت میزاری بعد میبینی روس *********** دقیقه 1 بازی میره FB میده بعد درجا abandon میکنه چون با یه روس *********** دیگه معلوم نیست سر چی بحثش شده تو بازی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

همونطور ک دوستمون ب درستی در حال راهنمایی شما هستن و نظر من هم ب ایشون بسیار نزدیک. پیشنهاد میکنم اگه در این بازی پیش زمینه ای مانند warcraft ندارید حدالاقل یک یا دو مقاله یا بررسی در مورد بیس و پایه بازی بخونید( کتاب های وارکرفت ب کنار)  چون جذابیتش خیلی بیشتر میشه و همینطور در مورد نقش ها و روش ها. بعد اگر ب یوتوب دسترسی نداشتید میتونین در قسمت watch بازی های لایو رو ببینید ک الان هم تنورش خوب گرمه.

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت  حتما سعی میکنم از ویدیو های اموزشی یوتیوب استفاده کنم 

در 32 دقیقه قبل، hosin گفته است :

بهتره با هیرو های Agility شروع به اموز بکنید

مثل اسنایپر که خیلی هیرو ساده و راحتیه !

فعلا گیم هاتونو با یک هیرو انجام بدین تا توی مچ با با کار تمام هیرو ها اشنا بشید و بهترین کار فقط و فقط تمرین کردنه اینکه یه چیزی بخونید درسته  اما تا تمرین نکنید به هیچ عنوان پیشرفتی نخواهید داشت

بنده 3 سال پیش خودم دوتا دانلود کردم برای اولین بار میخواستم از سری وارکرفت یه بازی انجام بدم که اونم دوتا 2 بود  بعد از 3 سال که خوب کلا 1000 ساعت هم بازی کردم  چون وقت نیست  الان رنکم ارکون 4 هست که میشه همون 3 کا ام ام ار

ممنون دوست عزیز 

پس بهتره با هیرهای اسنایپر شروع کنم 

یه سوال -برای زدن  Tower  حتما باید صبر کنم کم کم  نیروها بزنن نباید برای زدنش عجله کرد؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

بهترین بیشنهادی که میشه داد اینه که اصلا سمت این بازی نیاید

مزخرف ترین سیستم mm رو داره 

و شرکت سازندش ذره ای اهمیت به کیفیت بازی ها نمیده 

کلی وقت میزاری بعد میبینی روس *********** دقیقه 1 بازی میره FB میده بعد درجا abandon میکنه چون با یه روس *********** دیگه معلوم نیست سر چی بحثش شده تو بازی

عجیبه منم تو اولین بازیم یه نفر فقط همون جای اولش ایستاده بود اصلا بازی نمیکرد 

اگه واقعا  اینجوره حیف حجمی که دانلود کردم

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام . چند وقتی هست با وجود اسرار دوستان که به سمت این بازی نرم متاسفانه رفتم و خوب سعی میکنم معتاد این بازی جذاب نشم . دارم سعیم رو میکنم ?

اول از همه این مشخصات سیستم هست که دارم باهاش بازی رو اجرا میکنم 

main b350 

cpu  ryzen 1300x 

ram 8gig bass 2400

vga asus rx 560 4gb 

power green 580 

بقیه قطعات هم که دیگه مهم نیست چی باشه . مشکل بنده لگ دار بودن این بازی هست البته بنده فریم بازی رو روی 100 قفل کردم چون فریم بالاتر به نظرم نیازی نیست و اینجوری کمترم به گرافیک فشار میاد . یه وقتهایی اول بازی خیلی خوبه بعد یه دفعه شروع میکنه به لگ زدن و گیر کردن که تو این بازی میشه گفت بدترین اتفاق ممکن هست و باعث میشه به ضرر همتیمی هام تموم بشه 

نتمم 1 مگ هست و پینک زیر 20 که نباید مشکلی داشته باشه 

سرچ تو نت زدم و یه سری ها گفتن باگ خود بازی هست یه سری هام گفتن باید درایو رو دیفرگ کرد خلاصه همه کارم انجام دادم ولی بازم این مشکل دست از سر کچل ما برنمیداره . خلاصه اومدیم اینجا دست به دامن دوستان بشیم راه حلی پیدا کنیم شاید کسی مشکل من رو داشته باشه یه کمکی هم به اون میشه 

پیشاپیش از نظرات و راهنمایی های دوستان گل لیونی ممنون 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام . چند وقتی هست با وجود اسرار دوستان که به سمت این بازی نرم متاسفانه رفتم و خوب سعی میکنم معتاد این بازی جذاب نشم . دارم سعیم رو میکنم 1f601.png

main b350 

cpu  ryzen 1300x 

ram 8gig bass 2400

vga asus rx 560 4gb 

power green 580 

بقیه قطعات هم که دیگه مهم نیست چی باشه . مشکل بنده لگ دار بودن این بازی هست البته بنده فریم بازی رو روی 100 قفل کردم چون فریم بالاتر به نظرم نیازی نیست و اینجوری کمترم به گرافیک فشار میاد . یه وقتهایی اول بازی خیلی خوبه بعد یه دفعه شروع میکنه به لگ زدن و گیر کردن که تو این بازی میشه گفت بدترین اتفاق ممکن هست و باعث میشه به ضرر همتیمی هام تموم بشه 

سرچ تو نت زدم و یه سری ها گفتن باگ خود بازی هست یه سری هام گفتن باید درایو رو دیفرگ کرد خلاصه همه کارم انجام دادم ولی بازم این مشکل دست از سر کچل ما برنمیداره . خلاصه اومدیم اینجا دست به دامن دوستان بشیم راه حلی پیدا کنیم شاید کسی مشکل من رو داشته باشه یه کمکی هم به اون میشه 

سلام.

وقتی که حس میکنید لگ دارید فریم کم میشه یا راه میرید بر میگرده عقب؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMAN - H گفته است :

سلام.

وقتی که حس میکنید لگ دارید فریم کم میشه یا راه میرید بر میگرده عقب؟

بیشتر گیر کردن هست و بعضی اوقات هم برگشت به عقب . ولی بیشتر اوقات گیر میکنه تیک میزنه و اعصاب خورد کن واقعا 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام . چند وقتی هست با وجود اسرار دوستان که به سمت این بازی نرم متاسفانه رفتم و خوب سعی میکنم معتاد این بازی جذاب نشم . دارم سعیم رو میکنم 1f601.png

main b350 

cpu  ryzen 1300x 

ram 8gig bass 2400

vga asus rx 560 4gb 

power green 580 

درود. برای روحتون آرزوی آرامش رو دارم!! ?

من مشکل داشتم و دارم با قفل کردن فریم روی 144 . کلا روی هر عددی غیر 240 ( ماکسیمم) یا بازی لود نمیشه یا دیر لود میشه . میتونید اینو در نظر داشته باشید.

پینگ رو اتشباه نزدین؟ زیر 20 ؟ منظورتون زیر 200 هست! شما روی پینگ 110 تا 140 میتونید به صورت بدون تاخیر قابل لمس بازی کنید. ولی اگر لگ دارید یعتی loss این مشکل میتونه از اینرنتتون باشه قطعا.

حتما با کابل وصل بشید و وقتی بازی مکیندی هیچ چیز دیگه یی به نت وصل نباشه من جمله گوشی ها یا آپدیت پس زمینه.

سرعت آپلود بسیار مهم هست سعی کنید روی 1 مگ یا باذلای 512 کلا بگید ببندن براتون.

باگ نیست من با هم خانواده ی این کارت 460 و مدل های دیگه 1080 و 1060 و 280x بازیش کردم روی ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی.

سعی کنید بازی رو روی لانچ آپشن -dx11 بالا بیارید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

درود. برای روحتون آرزوی آرامش رو دارم!! 1f601.png

من مشکل داشتم و دارم با قفل کردن فریم روی 144 . کلا روی هر عددی غیر 240 ( ماکسیمم) یا بازی لود نمیشه یا دیر لود میشه . میتونید اینو در نظر داشته باشید.

پینگ رو اتشباه نزدین؟ زیر 20 ؟ منظورتون زیر 200 هست! شما روی پینگ 110 تا 140 میتونید به صورت بدون تاخیر قابل لمس بازی کنید. ولی اگر لگ دارید یعتی loss این مشکل میتونه از اینرنتتون باشه قطعا.

حتما با کابل وصل بشید و وقتی بازی مکیندی هیچ چیز دیگه یی به نت وصل نباشه من جمله گوشی ها یا آپدیت پس زمینه.

سرعت آپلود بسیار مهم هست سعی کنید روی 1 مگ یا باذلای 512 کلا بگید ببندن براتون.

باگ نیست من با هم خانواده ی این کارت 460 و مدل های دیگه 1080 و 1060 و 280x بازیش کردم روی ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی.

سعی کنید بازی رو روی لانچ آپشن -dx11 بالا بیارید.

ممنون داداش اگه با این لگ ها روحی هم واسم مونده باشه ?

پس فریم رو قفل نمیکنم و چک میکنم ببینم چی میشه . پینکم هم بیشتر اوقات 17 هست نهایت 20 میشه با سایت speedtest.net همیشه چک میکنم . باسیم به نت وصل نیستم و با وای فای وصلم یعنی میتونه از این باشه ؟

راستی دایرکس هم یه چک میکنم امیدوارم مشکل حل بشه از بس هم تیمی ها ازم راضی هستم همیشه با کلی حرفهای مناسب از زحماتم تشکر میکنن ?ولی خوب اوناهم تقصیر ندارن و نمیدونن که من همچین مشکلی دارم 

لینک به دیدگاه

SPEEDTEST فقط پینگ سرور داخلی شما  نشون میده برای دیدن پینگ داخلی داخل cmd اینو وارد کنید ping 8.8.8.8 -t

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

ممنون داداش اگه با این لگ ها روحی هم واسم مونده باشه 1f604.png

پس فریم رو قفل نمیکنم و چک میکنم ببینم چی میشه . پینکم هم بیشتر اوقات 17 هست نهایت 20 میشه با سایت speedtest.net همیشه چک میکنم . باسیم به نت وصل نیستم و با وای فای وصلم یعنی میتونه از این باشه ؟

راستی دایرکس هم یه چک میکنم امیدوارم مشکل حل بشه از بس هم تیمی ها ازم راضی هستم همیشه با کلی حرفهای مناسب از زحماتم تشکر میکنن 1f605.pngولی خوب اوناهم تقصیر ندارن و نمیدونن که من همچین مشکلی دارم 

خ خ خ منظورم کلا بازی بود شدیدا اعتیاد آور هست این جوک رو بعدا متوجه میشید (100% lifesteal) .

اون پینگی که اونجا بهتون نشون میده با پینگی که برای دوتا نیاز دارید فرق میکنه اون اسپید تست معمولا سرور های درون استانی شما رو انتخاب میکنه دوتا نزدیک ترین سرورش به ایران بسته به استان محل زندگی میتونه دوبی باشه یا روسیه و معمولا پلیر ها سرور های اروپا رو انتخاب میکنند. پس قطعا پینگ رو یک بار دیگه برسی کنید. 4.2.2.4 معمولا اگر زیر 90 باشه کاملا ایده آل هست برای ایران. برای تست دقیقتر این سرور های دوتا :

syd.valve.net - Australia (Sydney)
    200.73.67.1 - Chile (Santiago)
    dxb.valve.net - Dubai (UAE)
    vie.valve.net - Europe East 1 (Vienna, Austria)
    185.25.182.1 - Europe East 2 (Vienna, Austria)
    lux.valve.net - Europe West 1 (Luxembourg)
    146.66.158.1 - Europe West 2 (Luxembourg)
    116.202.224.146 - India (Kolkata)
    191.98.144.1 - Peru (Lima)
    sto.valve.net - Russia 1 (Stockholm, Sweden)
    185.25.180.1 - Russia 2 (Stockholm, Sweden)
    sgp-1.valve.net - SE Asia 1 (Singapore)
    sgp-2.valve.net - SE Asia 2 (Singapore)
    cpt-1.valve.net - South Africa 1 (Cape Town)
    197.80.200.1 - South Africa 2 (Cape Town)
    197.84.209.1 - South Africa 3 (Cape Town)
    196.38.180.1 - South Africa 4 (Johannesburg)
    gru.valve.net - South America 1 (Sao Paulo)
    209.197.25.1 - South America 2 (Sao Paulo)
    209.197.29.1 - South America 3 (Sao Paulo)
    iad.valve.net - US East (Sterling, VA)
    eat.valve.net - US West (Seattle, WA

اینی که مشخص کردمو پینگ بگیرید ببینید چطوریاست.درون بازی هم ابزار داره برای مشاهده ی پینگ. بخص انتخاب سرور اونجا نمایش میده. بخش بعدی میتونید نتورک اینفورمیشن رو تیک بزنید و بعد در بازی ببیینید بالا سمت راست ظاهر میشه. پست قبلی در عکس مشخص کردم.

قطعا میتونه از wifi باشه. مگر روی AC  5GHZ نزدیک روتر و با تنظیمات دقیق chanel درون روتر بتونید بدون لگ بازی کنید. غیر این تقریبا wifi دادن به خاطر تداخل امواج و خیلی از مساعل دیگه اصلا توصیه نمیشه مگر همین شرایطی که گفتم.

الان میخندین بزارید یک سال بگذره عصبی میشید شدید من 4 ساله بازی میکنم موهام داره سفید میشه اعصاب ضعیف . در ترک به سر میبرم.?

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، babak_11 گفته است :

main b350 

cpu  ryzen 1300x 

ram 8gig bass 2400

vga asus rx 560 4gb 

power green 580 

سلام دوست عزیز

به نظر من اگه میخاید بازی نکنید همین لگ یکی از بهترین دلایلتون میتونه باشه و مطمن باشید خودشه

خودم تا حالا  اینجور چیزا برام زیاد پیش اومده و هر وقت بخ بدبختی درستش کردم بعدا پشیمون شدم و دیگه نتونستم ترک کنم و گرفتار شدم به نظرم تا تو چاله هستی بیا بیرون چون برید توی گودال خیلی سختر میشه 

در هر صورت موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

خ خ خ منظورم کلا بازی بود شدیدا اعتیاد آور هست این جوک رو بعدا متوجه میشید (100% lifesteal) .

اون پینگی که اونجا بهتون نشون میده با پینگی که برای دوتا نیاز دارید فرق میکنه اون اسپید تست معمولا سرور های درون استانی شما رو انتخاب میکنه دوتا نزدیک ترین سرورش به ایران بسته به استان محل زندگی میتونه دوبی باشه یا روسیه و معمولا پلیر ها سرور های اروپا رو انتخاب میکنند. پس قطعا پینگ رو یک بار دیگه برسی کنید. 4.2.2.4 معمولا اگر زیر 90 باشه کاملا ایده آل هست برای ایران. برای تست دقیقتر این سرور های دوتا :

الان میخندین بزارید یک سال بگذره عصبی میشید شدید من 4 ساله بازی میکنم موهام داره سفید میشه اعصاب ضعیف . در ترک به سر میبرم.1f605.png

داداش پینک بررسی شد میانگین 117 میلی ثانیه هست . سرور هم من روسیه رو میزنم تو سرچ . یه بار هم سرور اروپا رو میرم ببینم چطوره . درباره سفید شدن مو هم من مشکلی ندارم چون قبلا سفید شده اینم روش ? دیگه تو مو بالاتر از سفیدی که رنگی نیست ? . تمام تلاشمو از الان کردم که دیگه ادامه ندم ولی نمیشه چون تو 10 سال گذشته تنها گیمی که تونست جذبم کنه ویچر 3 بود و این دومیشه یه جورایی . ولی قول میدم زیاد براش وقت نذارم . مثل پریشب که اول شب گفتم قبل از خواب یه دست بزنم بعد بخوابم که یهو چشمم به روشنایی نور خورد متوجه شدم صبح شده و باید برم سرکار ? . همونقدر که شبش خوش گذشت روزش با بی خوابی و کار گریم در اومد 

ممنون از راهنمایی های خوبتون دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...