رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

1- استیم رو دانلود کن

2- برو تو این سایت و بازی رو دانلود کن

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-dota-2-v580-%D8%AF%D9%88%D8%AA%D8%A7-2-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-580/

در آخر بازی رو تو استیم  وارد کن و براحتی بازی کن

البته نمیدونم انلاین بشه بازی کرد یا نه ولی با کامپیوتر میتونی بازی کنی

موفق باشی

ممنون دوست گلم ولی دقیقا میخوام آنلاین بازی کنم چون میگن خیلی باحاله  :D

این ورژن برای آنلاین مناسب نیست ؟ 

لینک به دیدگاه

نه آقا اصلا خوب نیست راه ننداز.به عنوان یه پیشکسوت 25 ساله که از 17 18 سالگی Warcraft بازی میکنه بهت اصلا توصیه نمیکنم(اون زمان ما مپ D-Day بازی میکردیم هنوز Dota نیومده بود) :D  شدیدا اعتیاد آوره منکه چند وقت پیش با یه کلنی مچ شدم انقد خوب بودیم همه بازیارو میبردیم که من دیگه باشگاه نمیرفتم میشستم پایه گیم :D یه سرچ تو نت بکن راهشو راحت پیدا میکنی.یکم هوش و انگلیسیت خوب باشه نمیخواد از کسی یاد بگیری یه مدت خونه بشینی پاش قشنگ حساب کار میاد دستت که برای کدوم هیرو چی باید ببندی.

بابک جان اگه به خاطر اعتیادش میگی که خوب من به خاطر نوع شغلم یه 10 روزی رو فعلا بی کارم و خونه ام بدنیست مشغول باشم . راستش عاشق بازی دراگون ایج هستم که متاسفانه فعلا کرک نشده و معلوم هم نیست کی بشه پس فعلا باید یه جوری خودمون رو مشغول کنیم دیگه  :D

لینک به دیدگاه

بابک جان اگه به خاطر اعتیادش میگی که خوب من به خاطر نوع شغلم یه 10 روزی رو فعلا بی کارم و خونه ام بدنیست مشغول باشم . راستش عاشق بازی دراگون ایج هستم که متاسفانه فعلا کرک نشده و معلوم هم نیست کی بشه پس فعلا باید یه جوری خودمون رو مشغول کنیم دیگه  :D

hahaha آقا پس یه کاری کن تا بازیو میزاری دان بشه یه استعفا نامه هم بنویس که کارت جلو افتاده باشه =)) ولی از شوخی گذشته خیلی این بازی حال میده.دیگه خودت حساب کن من الان 7.8 سالی هست بازی میکنم سیر نشدم :) فقط حتما ویتامینها و مواد مغذی تو برنامه غذاییت بزار.باور کن جدی دارم میگم شدیدا از مغزت کار میکشه CPU Load خودت میره بالای 90% :D

لینک به دیدگاه

hahaha آقا پس یه کاری کن تا بازیو میزاری دان بشه یه استعفا نامه هم بنویس که کارت جلو افتاده باشه =)) ولی از شوخی گذشته خیلی این بازی حال میده.دیگه خودت حساب کن من الان 7.8 سالی هست بازی میکنم سیر نشدم :) فقط حتما ویتامینها و مواد مغذی تو برنامه غذاییت بزار.باور کن جدی دارم میگم شدیدا از مغزت کار میکشه CPU Load خودت میره بالای 90% :D

یواش یواش داری میقرخونیم ( میترسونیم )  :-? یعنی کار رو بی خیال شم ؟؟؟؟؟

آره بابا .... لق کار  =))

خوب حالا از کجا دان کنم میخوام آنلاین بزنم . لینکی که دوستمون زحمت کشیدن گذاشتن خوبه یا باید از جای دیگه بگیرم ؟ ( خودم دارم اقدام میکنم برای خود کشی )  :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر تاحالا اصلا dota بازی نکردین کمی سخته که بخواین dota 2 رو شروع کنین ولی چون واقعا بازی پیچیده ای است البته خب همه باید از یجا شروع کنن دیگه :D

نصب بازی بسیار آسون و هیچ کاری نداره فقط به همین صورت که میگم انجام بدین

1- استیم رو دانلود کنین و اکانت بسازین 

2- به این لینک رفته و بازی رو اضافه کنین (رایگان هست و نیازی به گیفت نیست)  http://store.steampowered.com/app/570 گزینه سبز رنگ که نوشته play game بزنید و وارد اکانتتون بشین 

3- حالا تو برنامه ی استیم لگین بشین بازی تو library اضافه شده که به زدن install شروع به دانلود میکنه ( فکر میکنم حدود 10gb باید باشه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین راه و مطمئن ترین راه همون دانلود از استیم  که دوستمون در بالا توضیح دادن

بعد برای اموزش میتونین به این سایت مراجعه کنید http://dotabaz.com/ ( انجمن هم داره )

تا لول 50 یا 60 معتادش میشین چون کسانی که بهتون میخورن همه نوبن :) ولی بعدش که بازی به سمت حرفه ای تری پیش میره روزی نیست که فوش رو از بالا تا پایین وValve نکشین . به دلایل مختلف

lag

گاو انتخاتن با شما تو یه تیم

DC

BAN شدن

کم کردن MMR تا -50 و........

-------------

سعی کنید بعد از نصب دوهفته تمام با BOT بازی کنین بعد وارد انلاین شوید تا انوع فوش ها و ریپورت ها براتون سرا زیر نشه

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان گذاشتم واسه دانلود . 12 گیگ هست . امیدوارم گیم جالبی باشه 

لینک به دیدگاه

بهترین راه و مطمئن ترین راه همون دانلود از استیم  که دوستمون در بالا توضیح دادن

بعد برای اموزش میتونین به این سایت مراجعه کنید http://dotabaz.com/ ( انجمن هم داره )

تا لول 50 یا 60 معتادش میشین چون کسانی که بهتون میخورن همه نوبن :) ولی بعدش که بازی به سمت حرفه ای تری پیش میره روزی نیست که فوش رو از بالا تا پایین وValve نکشین . به دلایل مختلف

lag

گاو انتخاتن با شما تو یه تیم

DC

BAN شدن

کم کردن MMR تا -50 و........

-------------

سعی کنید بعد از نصب دوهفته تمام با BOT بازی کنین بعد وارد انلاین شوید تا انوع فوش ها و ریپورت ها براتون سرا زیر نشه

بله منم شدیدا همین رو توصیه میکنم 

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان گذاشتم واسه دانلود . 12 گیگ هست . امیدوارم گیم جالبی باشه 

100% جالبه 

الان دیگه تو دنیا مسابقاتش به عنوان یشترین جایزه در تاریخ شناخته میشه که حتی جایزش از رشته های ورزشی هم بیشتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100% جالبه 

الان دیگه تو دنیا مسابقاتش به عنوان یشترین جایزه در تاریخ شناخته میشه که حتی جایزش از رشته های ورزشی هم بیشتره

بله در ti4 امسال جایزه تیم اول بیشتر از 5 میلیون دلار بوده

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

dota-2-cheats.jpg

دوستان من مدت زیادی دنبال این بودم که چه چوری دوتا ۲ رو با دوستام شبکه ای بازی کنیم و روش های مختلفی رو امحتان کردیم آخرش فهمیدیم که بهترین راه استفاده از برنامه ایه که اینترنت یک کامپیوتر رو share میکنه مثلا برنامه ی connectify hotspot pro . که میتونید به راحتی دانلودش کنید .

خب حالا شما هر کدوم باید یه steam ID داشته باشید و یه اینترنت که نیاز نیست سرعتش خیلی بالا باشه ، و اما مراحل کار :

۱- برنامه ی connectify hotspot pro رو ، روی کامپیوتری که به اینترنت بهترین دسترسی رو داره نصب کنید و برنامه رو اجرا کنید و از طریق این برنامه یه کانکشن بسازید ( باید به اینترنت متصل باشید )

۲- همه ی دوستاتون باید به این کانکشنی که شما ساختید وصل بشن. ( لازمه بگم که همه ی دانلود هاتون رو متوقف کنید ! )

۳- آنتی ویروس ها و فایر وال ها همه باید غیرفعال بشن ( حتی یه دونه هم نباید فعال بمونه )

۴- حالا چک کنید دوستاتون به اینترنت دسترسی دارن یا نه ؟ ( مثلا سایت dota2wiki رو بالا میارن یا نه ؟)

۵- حالا همه باید استیم رو اجرا کنن و وارد بازی بشن .

۶- یک نفر ( فرقی نمی کنه کی باشه ) باید توی قسمت Create a Lobby گزینه ی Create a Local Lobby رو انتخاب کنه ( یعنی یه Local Lobby بسازه )

۷- حالا بقیه باید توی قسمت Find a Lobby ، بخش Local Lobby ، بتونن اونو پیدا کنن و join بشن.

۸- وقتی همه join شدن هم که start میدید و دفعه ی اول منتظر میمونید تا لحظه ی آخر ( چون ممکنه دفعه ی اول حدودا ۲ تا ۳ دقیقه طول بکشه )

فقط توجه کنید :

* کسی که Local Lobby رو میسازه ( host میشه ) ترجیحا باید network quality خودش رو روی high قرار بده ( Settings – game – network quality )

*وقتی Local Lobby رو ساختی میتونید واسش پسورد بذارید یا تنظیمات دیگه ای رو به دلخواه انجام بدید اما برای این که از هوش مصنوعی ( BOT یا AI ) استفاده کنید در قسمت lobby setting باید تیک کنار گزینه ی Fill empty slots with bots رو علامت بزنید و در ردیف پایین ترش درجه ی سختی رو انتخاب میکنید ( از passive تا unfair که خودش به صورت پیش فرض روی hard قرار داره )

*برای استفاده از برنامه ی connectify hotspot pro نیاز دارید به برنامه ی Microsoft .NETFramework v4 .

این روش بهترین روشیه که من تا حالا پیدا کردم چون هم مقدار کمی اینترنت مصرف میکنه ، هم lag و یا delay نداره

لینک دانلود connectify hotspot pro :

pgdl.png

منبع

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

واللا تنها مزیتی که دوتا 1 داره برا بنده این هست که امشب یه شام افتاد پای رفقای دوتا1 باز گیم نت که گیر دادن ما رو می برن.که باختن و یه کباب نوش جان کردیم.

در اصل به خاطر ساده بودن بازی از لهاظ نصب تو گیم نت و لن بازی کردن و دور هم جم کردن.

که در مورد دوتا 2 تا ظهر فقط آپدیت کردن 10تا سیستم طول میکشه این تنها مزیتش هست فک کنم.

عاقا رفتی شام هم از طرف ما بزن تو رگ :)

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان

از دید شما کدام یک از این بازی ها جذابتر و زیبا تر است ؟

لطفا یک توضیحی هم بدید درمورد بازی ها برای یک فرد تازه کار

لینک به دیدگاه

من از بچگی Warcraft III بازی میکردم  داییم از گیمنت برام اورده بود (حدودا سال 2005) بعد از چند سال برای DotA رو آورد (حدودا2008) از اون وقت وارد Dota شدم البته هیچ وقت شرایط حرفه ای دنبال کردن رو نداشتم.

Hon و LoL هم بازی کردم ولی هیچ کدوم DOTA 2 نمیشه از هر نظر !

گیم پلی جذاب تر ، گرافیک بهتر  ، صدا گذاری عالی ! و از همه تر به تغیرات اصلی خوب هیرو ها و آیتم ها به دست خود icefrog (خالق سبک MOBA) انجام میشه.

باز اگر سوالی بود بنده در خدمتم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از بچگی Warcraft III بازی میکردم  داییم از گیمنت برام اورده بود (حدودا سال 2005) بعد از چند سال برای DotA رو آورد (حدودا2008) از اون وقت وارد Dota شدم البته هیچ وقت شرایط حرفه ای دنبال کردن رو نداشتم.

Hon و LoL هم بازی کردم ولی هیچ کدوم DOTA 2 نمیشه از هر نظر !

گیم پلی جذاب تر ، گرافیک بهتر  ، صدا گذاری عالی ! و از همه تر به تغیرات اصلی خوب هیرو ها و آیتم ها به دست خود icefrog (خالق سبک MOBA) انجام میشه.

باز اگر سوالی بود بنده در خدمتم.

ممنون من دوتا 2 رو حدودا 2 سال پیش کمی بازی کردم گرافیک نداشت اصلا شخصیت ها لاقر و باریک طراحی شدن ولی تو hots شخصیت ها کمی پفکی تر هست خخخ

دوتا فرق داره یکمی با اینا یک توضیح میدید بازی به چه صورتیه ؟ 

لینک به دیدگاه

ممنون من دوتا 2 رو حدودا 2 سال پیش کمی بازی کردم گرافیک نداشت اصلا شخصیت ها لاقر و باریک طراحی شدن ولی تو hots شخصیت ها کمی پفکی تر هست خخخ

دوتا فرق داره یکمی با اینا یک توضیح میدید بازی به چه صورتیه ؟ 

دوتا 1   یه مپ کاستوم شده در بازی Warcaft III بود که به دست Icefrog ساخته شده بود ، خیلی طرفدار پیدا کرد و هر چند وقت یک بار این مپ از طرف سازندش بروز رسانی میشد و قابلیت های جدید  هیروی ها جدید و آیتم های جدید بهش اضافه می شد.

کمی بعد یه شرکت امد از روی سبک icefrog کپی کرد Hon رو ساخت ، بعد هم Valve اعلام کرد که میخواد با همکاری icefrog دوتا رو یک باز کامل کنه (نه یه مپ کاستوم شده در به بازی) الان دوتا 1 و دوتا2  فرقشون در گرافیک هست و اصل بازی تغیر نکرده مثلا اگر جادو فلان در دوتا 1   X مقدار توانیی داره توی Dota 2 هم همون X مقدار هست. چیز هایی که تغیر کرده شمایل بازی هست ، قابلیت های جدید مثل تنظیم کیلید ها و 100  ها چیز دیگه که در dota 1 نبود و جلوی پیشرفت بازی کن ها رو میگرفت.

اون گرافیکی که از dota 2 دیدی بخاطر مورتور بازی هست کلا گرافیک تو همون سبک هست البته تا 2 ماه دیگه بازی یه بروز رسانی خیلی بزرگی خواهد داشت که منو ، گرافیک ، متور بازی ، و... چیز های دیگه رو عوض میکنه از DX9 به DX11 و خیلی چیز های دیگه.

کسی خوب تفاوت بازی های lol ، hon و Dota 2 رو درک میکنه که Dota 1 رو قبلا بازی کرده باشه.

البته کسانی که MOBA بازی میکنن کم نیستن ، میان نظرات رو به اشتراک میگذارن.

لینک به دیدگاه

به نظر من دوتا از همه بهتره تازگی ها هم یه ریبورنی دادن که  بازی روی سورس 2 اجرا میشه از نظر گرافیکی هم یه پیشرفتایی داشته ....

در کل مشکل دوتا 2 اینه که خیلی competition lvl  هست و واقعا اعصاب می خواد بازی کردنش ... یه لول پایینتر میشه lol یه لول پایینتر هم hots که از همه casual تر هست زیاد اعصاب خردی نداره ....

در کل سمت دوتا 2 رفتن رو توصیه نمی کنم مگر اینکه 4 نفر دیگه هم باهات باشن که راحت بتونید با هم تیمی کار کنید....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

من قبلا که dota2 بتا بودش خیلی بازی میکردم ولی دوستام همه LoL باز هستن سر همین 2-3 دست LoL باهاشون بازی کردم  تا راه افتادم و الان احساس میکنم دوتا دو یکم بی نظمی داره و بازیش بالانس نیست!

الانم اگه روزی 2-دست بازی نکنم سر درد میگیرم :D

لینک به دیدگاه

من حدود 10 سال هست دوتا بازی میکنم .

در Dota 2 پیشرفت های زیادی صورت گرفته و با امدن اپدیت Dota2 Reborn  هم کاستوم مپ ها اضافه شدن .

در کل Dota 2 بازی 3 بعدی در دنیای 2 بعدی هست از نظر من .

توضیحات خاص دیگه ای نمیشه داد چون این بازی از نظر من بهترین بازی انلاین  دنیا هست .

فقط معتادی زیاد داره .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

تقریبا پدر همه ی بازی های این سبکی که تازگیا دارن میسازن همین Dota هستش که اول رو Warcraft 3 : Frozen Throne به عنوان یه مپ اومد و بعد یواش یواش توسعه پیدا کرد و شد یه بازی مستقل یعنی خیلی بیشتر از بازی های دیگه قدمت داره و روش کار شده.
LoL بنظر بنده یه تقلید ضعیف از روی دوتاست که پیچیدگی خیلی کمتری نسبت به Dota داره و بعد یه مدت خسته کننده میشه، اگر دوران Dota 1 بود بهتون توصیه میکردم این سبک رو از LoL شروع کنید چون به علت قدیمی بودن کلاینت Warcraft III و کمبود امکانات یادگیری این بازی خیلی سخت بود ولی الان میتونید راحت Dota 2 رو دانلود کنید و اول در مقابل بات ها مبارزه کنید بعد که راه افتادین وارد قسمت آنلاین بشین، برای تمام آیتم های هیروهای مختلف هم راهنمایی داخل خود بازی وجود داره و مشکلی نیست؛وقتی بازی رو یاد بگیرین دیگه این بازی رو به تمام بازی ها ترجیح میدین، من خودم الا حدود هشتصد ساعت دوتا دو بازی کردم و هر بازیی رو سیستمم نصب میکنم نیمه کاره میذارم و سراغش نمیرم اصلا، تنهای ایرادی که این بازی داره روسای احمقی هستن که شما مجبورین باهاشون بازی کنید :))
اما HOS بنظر من تفاوت خیلی زیادی با Dota 2 و LoL داره و اگه اینترنتتون جواب بده میتونید این بازی رم تجربه کنید (اینترنت بنده که جواب نداد) و مطمئنا لذت ببرین چون واقعا تجربه ثابت کرده امکان نداره بیلیزارد بزرگ یه بازی بسازه و آدم معتادش نشه، البته تو تست یک ساعته ای که با لگ انجام دادم این بازی خیلی بنظر حالت آماتور داشت.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

به به - همچین تاپیکی درست شده باشه من بی خبر باشم ؟ :)

این دوستمون حرف قشنگی زد که پدر همه ی بازی های استراتژیکه این سبکی که تازگیا دارن میسازن همین Warcraft هستش البته با این تفاوت که Warcraft 3 : Frozen Throne نه

بلکه Warcraft 3 : Reigen Of Chaos درواقع پدربزرگ تمام بازیهای استراتژیک سبک جنگهای اساتیر هست .

اینم بگم که من الان هم روزی 2 - 3 دست Dota 1 مپهای  Lod - Legends Of Dota  رو بازی میکنم از حق نگذریم بهترین مپیه که تا بحال اومده هر چند وقت یک بار هم در حال آپدیت شدن هست.

به عنوان کسی که هم دوتا 1 بازی کرده هم دوتا 2 میگم که هرچقدر هم گرافیک دوتا 2 رو بالا ببرن به جذابیت دوتا 1 نمیرسه (نظر شخصیه منه) کاشکی گزینه ی Dota 1 رو هم اضافه میکردی توی نظر سنجی

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

همین lod تو دوتا 2 هم خیلی کقته هستش

دوتا 1 هاست تا فید میداد میبست میرفت یا مین 10 تیم حریف ول مبکرد میرفت

دوتا 2 هر 25 تا باری فکر کنم 1 بار میتونی لیو بدی بعدش بن میشی برای 5 بازی

لینک به دیدگاه

همین lod تو دوتا 2 هم خیلی کقته هستش

دوتا 1 هاست تا فید میداد میبست میرفت یا مین 10 تیم حریف ول مبکرد میرفت

دوتا 2 هر 25 تا باری فکر کنم 1 بار میتونی لیو بدی بعدش بن میشی برای 5 بازی

کلا بن نمیشی 5بازی باید بری قاطی نووبا بازی کنی.

من  از Steam متنفرم . صاحباش آدمای درستی نیستن. یکی ازدلایلی که dota 1 رو ترجیح میدم همینه چون از طریق Battle Net یا Garena بازی میکنم.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

کی میگه بن نمیشی شما اگر حتی تو بازی فید بدی ریپورتت کنن بیشتر از 3 نفر بن میشی

لینک به دیدگاه

کی میگه بن نمیشی شما اگر حتی تو بازی فید بدی ریپورتت کنن بیشتر از 3 نفر بن میشی

بن یعنی دسترسیت قطع میشه  این بن نیست فقط چند تا بازی میری قاطی ضعیف ها (از 5 بازی تا 16 بازی)  

فحاشی هم کنی  ریپورت بشی از یک روز تا یک هفته نمیتونی تو بازی چیزی بنویسی با بگی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...