رفتن به مطلب

Recommended Posts

بن یعنی دسترسیت قطع میشه  این بن نیست فقط چند تا بازی میری قاطی ضعیف ها (از 5 بازی تا 16 بازی)  

فحاشی هم کنی  ریپورت بشی از یک روز تا یک هفته نمیتونی تو بازی چیزی بنویسی با بگی.

مود بازی هم میشه ال رندوم که داستانیه برا خودش

3 تا حالت تو بازی بری ریپورت هست یکی از اونها همین فحاشی یکی فیدینگ یکی ابیلیتی ابیوس بسته به نوع ریپورت جریمه اش فرق میکنه

تنها ایرادی که دوتا 2 داره سیستم رنک بندی مضخرفش هست

هر نوبی میره یک اکانت mmr بالا میخره میاد تو رنک مچ ها بازی رو خراب میکنه ( خودم چند تا اکانت فروختم یکیشون اینقدر نوب بود mmr 4500 رو 2 هفته کرد 3200 )

Lol تو این زمینه خیلی جلو تر هستش

لینک به دیدگاه

بازی تا 2000 ساعت اول برام خیلی جذاب بود بعد اون دیگه هیجان اولش رو نداشت

ولی هر کاری میکنی نمیتونی از این بازی جدا شی برام جذابیت اولش رو نداره بدون این جذابیت حدود 5500 ساعت بازی کردم

در کل این سبک بازی بسیار اعتباد اور هستش و خسته هم نمیشی ازش مگه اوایلش که ایتم بستن رو بلد نیستی

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

همه ی اینهایی که میگی توی دوتا 1  Room Ladder هم هست (البته قبلا تمام رومهای اصلی Admin داشتن که الان ندارن) یعنی بن برای فحاشی -leave - feader - abuse -ddos- Mh و کلی چیز دیگه که مدت زمانه بن فقط فرق داره

ادمین های garena روم های ایران رو همشونو میشناسم :) از فردین ادیب صابر تا اون شاهین ultimate که با اینکه سنش بالا بود اما  سر لج و لج بازی و کارهای بچه گونه میزد ای دی طرف رو Life time بن میکرد. اینقدر از این کارا کرد و کارهاشو ادامه داد که دسته جمعی ریپورتش دادن به ادمین های آسیا اونا هم ادمینیشو گرفتن ازش  :laughing:

نه تنها خودشو بلکه تمامه ادمین های ایران رو demote کردن . گفتن با این کارهایی که میکنن ایران دیگه ادمین نمیخاد. الان فقط روم Ladder قابلیت بن داره که اون هم فقط توی Host Bot میشه بن کرد نه از Room

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر 3 تارو بازی کردم ولی به نظر من دوتا 2 یه چیز دیگس ، صدا گذاری ،گرافیک روونی گیم پلی ، هر بار LOL رو اجرا کردم سر لود گیمش خوابم برد . توی Hots هم فقط قصد بازی تیکه پاره کردن همه، استراتژی خاصی نمیشه روش پیاده کرد.

فقط این دوتا باگ زیاد داره ، هم فنی هم بصری که موقع بازی حال ادم رو میگیره

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

دوست عزیز WOW رو هم به لیست اضافه کن چون بازی پرطرفداریه!

سال 2010 حدود 12ملیون پلیر داشت امسال هم 7.1 ملیون پلیر داره و جزء بازی های پرطرفدار به حساب میاد!

تو همین کشور خودمون هم خیلی ها دارن WOW بازی میکنن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز WOW رو هم به لیست اضافه کن چون بازی پرطرفداریه!

سال 2010 حدود 12ملیون پلیر داشت امسال هم 7.1 ملیون پلیر داره و جزء بازی های پرطرفدار به حساب میاد!

تو همین کشور خودمون هم خیلی ها دارن WOW بازی میکنن.

از اسمت معلومه wow باز هستیا :D رکسارر

خدمت دوستان عرض کنم که من از وقتی وارکرافت اومد و فروزن ترون  کلا درگیر بازیهای بلیزارد بودم و هستم .

اکثرشونم تجربه کردم . این که الان دوتا 2 محبوب تر از hos هست فقط به خاطر کوته کاری بلیزارده که به حرف طرفداراش گوش نکرد . . . یادمه چقد تو فروما درخواست میدادن و بلیزارد میگفت فعلا برنامه ای برای اپدیت وارکرافت نداره ... بعد از محبوبیت دوتا 2 ساخته والو بلیزارد شکایت رسمی کرد ولی به جایی نرسید چون کلا مپ اصلی ساخته icefrog بود و اونم جز تیم والو شده بود. واقعا باید به سیاست والو برای این برنامه ریزی تبریک گفت  . تنها اجازه ای که بلیزارد تونست بگیره ساختن یه بازی مثل همون هست و اینکه والو رو مجبور کرد اسم بعضی از هیرو ها که توی وارکراف اورده شده بود رو عوض کنه ... به همین علت هست که اسما عوض شدن .

windrunner شد windrenger .   یا   skeleton king شد  wrath king  و . . . .

hos رو نصب دارم بعضی وقتا بازی میکنم ولی یک اینکه نت خوب میخواد به قول دوستمون . دوما کلا فرم اسپل ها و گیم پلی عوض شده . درسته سیستم دفاع از بیس اصلی هست . ولی کلاس ها و هیرو ها عجیب غریبن با اسپل های که بعضا بالانس نیستن انگار . . .

الان توی بازیهای به این سبک هیچکدوم به پای دوتا با اون عظمتش نمیرسن . همین چند روز پیش ti5 تموم شد اگه ویدوو هاشو نگاه میکردین میدونستین چه عظمتی داره این بازی . بالای 17 میلیون دلار جایزه به برنده ها دادن .

چیزایی که توی دوتا1 نبود به خاطر عدم مدیریت . 

گرچه خودم مپ های کاستوم دوتا 1 رو خیلی قبول داشتم . مثل allstars . ولی با آپدیت آخری دوتا و اضاف شدن کاستوم مپ تقریبا مشکل برطرف شد گرچه برای هاست شدن هنوز مشکل هست .

در مورد wow هم کلا توی این شاخه نیس . اون MMORPG  میشه . و بیشترین پلیر آنلاین رو داره هنوز توی سبک خودش و یکه تاز هست ! الان هم با خبر اومدن پچ آخر که بازگشت demon hunter هست همین الان 3 میلیون پلیر اضاف شد و شده 10 میلیون . . .

لینک به دیدگاه

... حذف تکراری

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان.

امروز 85 مگ آپدیت آمد.

دو مشکل  با خودش داشت.

اولی این که تب play روی دوتا 2 ری بورن استارت میخوره و بلافاصله شروع به دانلود میکنه و 13.2 گیگ در یک چشم به هم زدن از هارد پر میکنه.

دومی و اصلی اینه که شما این مسیر رو دنبال کنید بازی کرش میکنه :

PLAY>normal match>setting>PLAY

یعنی اگر این چرخه رو دنبال کنید بازی کرش میکنه.

امتحان کنید .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

85 مگ نبود و 6 گیگ بود .

در ضمن نسخه reborn  هنوز بتا هست .

حالا باگ داشته یا نداشته باشیه مهم نیست .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط قسمت کرش باگ هست.

اون قسمتی که میره برای دانلود ریبورن خود سازنده اوجوری کرده چون حدود 10 تا 20 روز دیگه ریبورن اجباری میشه و زمانی که میخواید کنس کنید میگه : ریبورن رو الان دانلود کن تا بعدا لازم نشه خیلی صبر کنی.

او 13 گیگ هم برای این غیر قابل دسترس میکنه چون زمان دانلود نیای هارد رو پرکنی استیم دیگه نتونه دانلود کنه.

برای آزاد کردن او 13 گیگ  اول دانلود ریبورن رو از ایستم کنسل کنید و بعد  در مای کامپیوتر مسیر زیر رو دنبال کنید

Steam\SteamApps\downloading  

هرفایل یا  فولدری دیدی که توش شماره داره 570  رو  حذف کن.

فضای هارد آزاد میشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

85 مگ نبود و 6 گیگ بود .

خوب بزارید روشنتون کنم.

6.4 گیگ هست آپدیت هم نیست دوتا 2 ری بورن هست به صورت DLC شما نیازی به دانلودش ندارید این یک مورد.

85 مگ آپدیت اصلی هست که مکان گزینه ی دوتا 2 ری بورن رو عوض میکنه. و برای همین فکر میکنید آپدیت دارید دریافت میکنید.

کاملا بی ربط بود به موضوع تایپک

کاملا بی ربط بود به موضوع تایپک

لینک به دیدگاه

الان پیدا کردن باگ توی ریبورن خیلی  هنر بود !!!

دوما اپدیت ها حجع میشن همیشه اگر دانلود نکنید حجم هاش متفاوت میشه .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

اون قسمتی که میره برای دانلود ریبورن خود سازنده اوجوری کرده چون حدود 10 تا 20 روز دیگه ریبورن اجباری میشه و زمانی که میخواید کنس کنید میگه : ریبورن رو الان دانلود کن تا بعدا لازم نشه خیلی صبر کنی.

او 13 گیگ هم برای این غیر قابل دسترس میکنه چون زمان دانلود نیای هارد رو پرکنی استیم دیگه نتونه دانلود کنه.

برای آزاد کردن او 13 گیگ  اول دانلود ریبورن رو از ایستم کنسل کنید و بعد  در مای کامپیوتر مسیر زیر رو دنبال کنید

Steam\SteamApps\downloading  

هرفایل یا  فولدری دیدی که توش شماره داره 570  رو  حذف کن.

فضای هارد آزاد میشه.

بله در جریان هستم.

همین طوری که 13.2 رو در نیاوردم از خودم. پاک میکنم خودم ولی باز هم بری داخل دوتا باز هم پر میکنه.

یعنی کرش باگ هست نه باگ. باشه.

لینک به دیدگاه

الان پیدا کردن باگ توی ریبورن خیلی  هنر بود !!!

واقعا مطلب رو نمیخونی عزیز. من کجا گفتم در ری بورن.؟؟!؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟ حالت خوبه یک آب قند بزن.

لینک به دیدگاه

مطلب  رو اول هضم کنید بعد پست بدید. من گفتم برید امتحان کنید.

نظراتتون تو حلقم. =)) =))

لینک به دیدگاه

نیازی به ویرایش پست های خودتون بعد از سوتی دادن نیست.

فقط مطلب رو بخونید و هضم کنید.

مشکلی اساسی ایرانی ها.

لینک به دیدگاه

طبق اعلام ولو از امروز هر ست جدیدی یا ایتمی بیاد فقط برای ریبورن منتشر میشه تو 1-2 هفته اینده هم ریبورن نسخه نهاییش اماده میشه

لینک به دیدگاه

درود

بله کرش میکنه.

بنده داخل بازی بودم ، دو سه بار هم داخل بازی کرش کرد.

لینک به دیدگاه

طبق اعلام ولو از امروز هر ست جدیدی یا ایتمی بیاد فقط برای ریبورن منتشر میشه تو 1-2 هفته اینده هم ریبورن نسخه نهاییش اماده میشه

جالبه.

یک مطلب دیگه الان خاطرم آمد .

من دیشب گزاشتم دانلود شه ری برن.

بعدی که مانیتور رو روشن کردم صبح زده بود 6840 مگ دانلود شده .

در یک چشم به هم زدن دوباره از 0 شروع به دانلود کرد.

دوشواری از این بزرگتر ندیده بودم.

اینو سرچ کردم فوروم های خارجی یک سری این مشکل رو دارن .

مسخره هست.

لینک به دیدگاه

درود

بله کرش میکنه.

بنده داخل بازی بودم ، دو سه بار هم داخل بازی کرش کرد.

درود

عملا دارن میگن شروع کنید ری بورن دانلود کردن ...

لینک به دیدگاه

بله در جریان هستم.

همین طوری که 13.2 رو در نیاوردم از خودم. پاک میکنم خودم ولی باز هم بری داخل دوتا باز هم پر میکنه.

یعنی کرش باگ هست نه باگ. باشه.

میگم هر دفعه میگه باید آبدیت کنی (چی بگم مریض هست ولو دیگه)

منظور من این هست اون قسمتی که شروع میکنه برای دانلود ریبورن باگ نیست خود توسعه دهنده این کار رو کرده.

ابن هم بگم ریبورن زمان اجباری شدن دیگه DLC نیست و خود بازی خواهد بود (یعنی این باید با یان منوی بازی تا آخر هفته خدا حافظی کنید)

بعد از اجباری شدن تا 4 - 5 ماه آبدیت های حجیم میاد !!! چون باگ زیاد هست + کاستوم مپ و...

بد بخت من که سرعت نتم 65kb هست  :(

لینک به دیدگاه

خودشون اینکارو میکنن که مجبور بشی سراغ Reborn...من GTX 970 هم بازی کردم بازی مدام افت فریم داشت حالا بماند که بعضی مواقع کلا از بازی میپره بیرون...تازگیا تو صفحه لودینگ هی میپره بیرون!!!یه سوال بوک ti5 تاریخش تموم شد؟؟؟بوکه من رفته:( من هنوز کامل نخونده بودمش :D

لینک به دیدگاه

خودشون اینکارو میکنن که مجبور بشی سراغ Reborn...من GTX 970 هم بازی کردم بازی مدام افت فریم داشت حالا بماند که بعضی مواقع کلا از بازی میپره بیرون...تازگیا تو صفحه لودینگ هی میپره بیرون!!!یه سوال بوک ti5 تاریخش تموم شد؟؟؟بوکه من رفته :( من هنوز کامل نخونده بودمش :D

آره فکر کنم تموم شد تاریخش . برای من هم lvl1 بود ولی دیگه ... شد.

آره دیگه بریم سمت ری بورن. من آمادش کردم امشب دانلود کنم دوباره.

لینک به دیدگاه

منظور من این هست اون قسمتی که شروع میکنه برای دانلود ریبورن باگ نیست خود توسعه دهنده این کار رو کرده.

ابن هم بگم ریبورن زمان اجباری شدن دیگه DLC نیست و خود بازی خواهد بود (یعنی این باید با یان منوی بازی تا آخر هفته خدا حافظی کنید)

بعد از اجباری شدن تا 4 - 5 ماه آبدیت های حجیم میاد !!! چون باگ زیاد هست + کاستوم مپ و...

آره من هم گفتم باگ یا ...

بله درسته اجباری هست ولی باز هم به مطلبی که من گفتم بی ربط بود! الان  فعلا بازی به اسم ری بورن وجود نداره و همچنان DLC هست.

شنیدم تعداد هرو ها قرار هست در هر مپ لیمیت 10 تا بر داشته بشه.

دیگه کسی نمیره جنگل . . . هه هه هه.

لینک به دیدگاه

آره من هم گفتم باگ یا ...

بله درسته اجباری هست ولی باز هم به مطلبی که من گفتم بی ربط بود! الان  فعلا بازی به اسم ری بورن وجود نداره و همچنان DLC هست.

شنیدم تعداد هرو ها قرار هست در هر مپ لیمیت 10 تا بر داشته بشه.

دیگه کسی نمیره جنگل . . . هه هه هه.

بهتر هست دانلود نکنی من دان کردم بار اول کامل دان شد بعد دوباره شروع کرد دان کردن بار دوم 2 سه روز بازی کردم بعد پرید.

مچ های معمولی همون 5 به 5 هست فقط کاستوم مپ ها تا 12 به 12 جا داره.

االبته مچ 10 به 10 هم هست ولی جداگانه مثل همین 1 به  الان که جدا هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...