رفتن به مطلب

Recommended Posts

یک را پیدا کردم بی دردسر دانلود نشه.

برید در ستینگ استیم.

بعد برید بخش دانلود

ساعت دانلود تعیین کنید و تیک دانلود حتی وقتی داری بازی میکنی رو بردارید. دیگه دانلود نمیشه.

لینک به دیدگاه

خودشون اینکارو میکنن که مجبور بشی سراغ Reborn...من GTX 970 هم بازی کردم بازی مدام افت فریم داشت حالا بماند که بعضی مواقع کلا از بازی میپره بیرون...تازگیا تو صفحه لودینگ هی میپره بیرون!!!یه سوال بوک ti5 تاریخش تموم شد؟؟؟بوکه من رفته :( من هنوز کامل نخونده بودمش :D

تا حدود 1 ماه دیگه بوک هست و اثراتش مثل پارسال .

ما که 2 تا ایدی لول کتاب رو 250 کردیم  ولی احساس میکنم کلاه گشادی سرم رفته :-?

در مورد دانلود هم که برای دانلود به مشکل  میخورید در هنگام دانلود به هر دلیلی استوپ بشه اگر اپدیت دیگه ای امده باشه  با اپدیت بعدی جمع میشه به همین دلیل قاطی میکنه تمامش رو باید از اول دانلود کنید.

پس Paused  اصلا نکنید وسطش .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

جالبه.

یک مطلب دیگه الان خاطرم آمد .

من دیشب گزاشتم دانلود شه ری برن.

بعدی که مانیتور رو روشن کردم صبح زده بود 6840 مگ دانلود شده .

در یک چشم به هم زدن دوباره از 0 شروع به دانلود کرد.

دوشواری از این بزرگتر ندیده بودم.

اینو سرچ کردم فوروم های خارجی یک سری این مشکل رو دارن .

مسخره هست.

من دیروز هفت گیگ دانلود کردم ریبورن رو امروز تقریبا 6 گیگ اپدیت اومده

شانس رو داری؟

لینک به دیدگاه

مشکل کرش کردنی که شما مطرح کردین و کرش کردن وقتی رو قسمت Region کلیک میکردی با یه آپدیت یازده مگابایتی حل شد.

لینک به دیدگاه

مشکل کرش کردنی که شما مطرح کردین و کرش کردن وقتی رو قسمت Region کلیک میکردی با یه آپدیت یازده مگابایتی حل شد.

آپدیتی ندیدم والا. فعلا درگیر ری بورن هستم که ولش کنی گیگ رو میخوره. :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان . Dota 2 Reborn بصورت پیش فرض بصورت 32 بیت و DX9 اجرا میشه اما با روشی که در زیر توضیح میدم شما میتونید این بازی رو بصورت 64 بیت و DX11 اجرا کنید . برای این منظور با آموزش زیر همراه شوید :

1 - ابتدا باید نسخه 64 بیت بازی رو به استیم اضافه کنید . برای این منظور مطابق تصویر زیر روی گزینه ADD A GAME سپس Add a none steam game رو کلیک کنید .

حالا روی گزینه Brows کلیک کنید و فایل اجرایی dota2.exe  رو که در آدرس "C:\Steam\steamapps\common\dota 2 beta\game\bin\win64\dota2.exe" هست رو انتخاب و بعد روی گزینه ADD SELECTED PROGRAMS کلیک کنید .

ahuxa66mdcigs52rg3v7.jpg

2 - حالا اگر مراحل بالا رو درست انجام داده باشید یک Shortcut جدید از دوتا 2 به صفحه بازی های استیم اضافه میشه .

3 - در این مرحله روی آیکون اضافه شده دوتا 2 در استیم کلیک راست کرده و گزینه Properties رو انتخاب کنید

4 - سپس گزینه SET LAUNCH OPTIONS رو انتخاب کنید و عبارت -dx11 رو در باکس تایپ کنید سپس OK و Close رو انتخاب کنید . حالا بازی رو از طریق همین آیکونی که اضافه کردیم اجرا کنید تا بازی بصورت 64 بیت و DX11 اجرا شود .

نکته : چون انجمن بصورت راستچین هست علامت منها یا همون Dash سمت راست عبارت dx11 میفوته ولی شما باید مطابق تصویر زیر عبارت رو تایپ کنید .

m10xg7d1gwfct5gd7fl2.jpg

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

با تشکر از شما

فقط یه سوال این کار چه تغییری ایجاد میکنه؟

Sent from my D5503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما

فقط یه سوال این کار چه تغییری ایجاد میکنه؟

Sent from my D5503 using Tapatalk

خواهش میکنم .

اجرای 64 بیتی باعث افزایش پرفورمنس میشه و DX11 دارای گرافیک بهتری هست .

لینک به دیدگاه

سلام ای کاش چند تا عکس از بازی برای نشان دادن تفاوت کیفیک گرافیکی میگذاشتید تشکر بابت مطلب  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام ای کاش چند تا عکس از بازی برای نشان دادن تفاوت کیفیک گرافیکی میگذاشتید تشکر بابت مطلب  @};-  @};-  @};-

سلام خواهش میکنم . دوست خوبم برای کسی که این بازی رو نصب داشته باشه 2 دقیقه زمان میبره تا این کار رو انجام بده . کار سختی نیست که یوزر بخواد ارزش انجام دادنش رو بسنجه .

در هر صورت اگر سیستم 64 بیت همراه با کارت گرافیک DX11 دارید بهتره این تنظیمات رو انجام بدید تا از توانایی سیستمتون استفاده کرده باشید .

دوتا ریبورن تاز شروع به کار کرده و پتانسیل پیشرفت گرافیکی بالایی داره و قطعا Valve در آینده این مانور رو روی DX11 انجام میده .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان اگه شما هم مثل من از dota 2  خوشتون میاد بیاید ایدی steam  بدید هم رو اد کنیم با هم بازی کنیم.

کسایی هم که ندارن بازی رو میتونن بصورت رایگان از steam  دانلود کنن.

ایدی خودم اسمش  dark knight  هست

256744879 friend id

ایدی بدید مرسی

لینک به دیدگاه

با این پینگ مگه میشه بازی کرد؟؟؟؟

چرا نشه ؟

مگه پینگ شما چند هست ؟

لینک به دیدگاه

ping  که مشکل همه هست تو ایران ولی سر میکنیم باهاش.

برا من کمترین ping 280  هست برای اروپا شرقی! مشکلی نداره به اون صورت میشه بازی کزد فقط هر چند دیقه یه بار لگ میزنه که مشکل حادی نیست.

البته برای بعضی کشوررا رو 500 هست که خودش تنظیم میکنه رو کمترین ping.

لینک به دیدگاه

سلام

از دوستانی که دوتا 2 بازی می کنن در خواست دارم friend ID هاشون رو بدن تا دور همی بازی کنیم

و بیشتر در کنار هم باشیم

با تشکر

w5r133jdpwzssfqf569u.jpg

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

یعنی همه انقدر سکرت بازی میکنن نمیخوان کسی با هاشون بازی کنه؟

لینک به دیدگاه

93 تا بازدید داشته یه نفر هم ایدی نداده :-?  *dry#

لینک به دیدگاه

93 تا بازدید داشته یه نفر هم ایدی نداده :-?  *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...