رفتن به مطلب

کم شدن سرعت ssd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان ssd زیر رو همونطور که تو عکس مشخصه یک ماه 8 روز پیش خریدم!! 

Corsair Force LS 120GB SATA3 SSD

post-21291-0-38251700-1447437264_thumb.jpg

اول که نصب کردم با برنامه CrystalDiskMark تست سرعت گرفتم که رید و رایت حدود 500 و 400 بودش! ولی الان چند روز حس کردم سرعتش کمتر شده و دوباره با برنامه تست گرفتم عکس زیر! ولی سرعت خیلی پایین اومده متاسفانه!! مشکل چی میتونه باشه؟ یعنی به این زودی خراب شده؟

post-21291-0-36748800-1447437258_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست گرامی1- نرم افزارهای SSD را ازسایت اش دانلود ونصب کنید

2 از نرم افزاراهای زیر می توانی استفاده کنی امیدوارم کمک کرده باشم

post-17197-0-39877800-1447440679_thumb.jpg

post-17197-0-84701100-1447440691_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوست عزیز این مشکلات پیش میاد شاید نرم افزار نتونسته خوب تست بگیره از هارد یک باره دیگه برنامه رو نصب کن و تست بگیر شاید درست نشون بده.

ویرایش شده توسط mjmjmj61
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوست عزیز این مشکلات پیش میاد شاید نرم افزار نتونسته خوب تست بگیره از هارد یک باره دیگه برنامه رو نصب کن و تست بگیر شاید درست نشون بده.

سلام

نع مشکل از نرم افزار نیست! وقتی خودم یه فایل از هارد به اس اس دی کپی میکنم 3-4 ثانیه اول سرعت بالای 400 ولی بعد اون میاد رو همین 70 اینا میمونه!!

لینک به دیدگاه

سلام

نع مشکل از نرم افزار نیست! وقتی خودم یه فایل از هارد به اس اس دی کپی میکنم 3-4 ثانیه اول سرعت بالای 400 ولی بعد اون میاد رو همین 70 اینا میمونه!!

خب داداش دلیلش اینه که هارد سرعت رید و رایتش پایینه. وقتی از هارد به اس اس دی کپی می کنی؛ در واقع سرعت رید هارد محدودت می کنه

لینک به دیدگاه

فقط یک پارتیشن هستش ؟؟ اول کار که ازش تست گرفتین چقد از ssd پر بوده ؟ حالا چقدش پر هست ؟؟

لینک به دیدگاه

خب داداش دلیلش اینه که هارد سرعت رید و رایتش پایینه. وقتی از هارد به اس اس دی کپی می کنی؛ در واقع سرعت رید هارد محدودت می کنه

اینو میدونم داداش! ولی سرعت هاردم بالای 180 ! دیگه نباید بره زیر 70 ! این به کنار! داخل خود اس اس دی هم یه فایل کپی میکنی به همین صورته! ولی قبلا بالای 300 بود!

فقط یک پارتیشن هستش ؟؟ اول کار که ازش تست گرفتین چقد از ssd پر بوده ؟ حالا چقدش پر هست ؟؟

اره، یک پارتیشنه! معمولا 50% خالیه ولی اونموقع که دیدم فرمت کردم حتی پارتیشن رو دیلیت کردم و از نو ساختم و ویندوز ریختم ولی افاقه نکرد! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

چند نکته بگم

ممکنه زمان تست برنامه ای در حال اجرا بوده باشه و مقداری از ssd رو درگیر کرده بوده

سرعت ssd با مقدار پر بودن حافظه رابطه عکس داره یعنی هر چی بیشتر پر بشه سرعت میاد پایین

Ssd جماعت کلا بعد مدتی سرعتش کم میشه کاریش نمیشه کرد یعنی هر چی که تعداد دفعاتی که اطلاعات روش نوشته بشه و پاک بشه عمرش کمتر میشه

واسه همین میگن که فقط اطلاعاتی رو که میخواین همیشه داشته باشین و با سرعت زیاد بهش دست رسی پیدا کنین رو روش بریزین ( گرچه همین خوندن خالی سرعت رو کمی پایین میاره )! کلا همینه دیگه زیاد تو فکرش نرو

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...