رفتن به مطلب

تاپیک تست فروم و رفع اشکالات احتمالی

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسی این مشکل رو پیگیری نمیکنه ؟ قابلیت خوبی بود که میشد آخرین ارسالهای انجمن رو دید .

درود

دوست گرامی اخرین ارسالهای انجمن مشکلی نداره عزیزم و کاملا همه مطالب دیده میشن

اگر با تصویر توضیح بدید ممنون میشم

اين مشكل مربوط به سايته گفتم اينجا بيان كنم

تو قمست كيس ها وقتي با استفاده از فيلتر كردن نتايج برند رو كورسير انتخاب مي كنيد  دو مدل كيس spec 02/03  تو نتايج نميان ولي اگر سرچ كنيد موجود هستن

درود

ممنونم دوست عزیزم

همین دادم بررسی کنن @};-

سلام

بنده هنگام پیوست کردن عکس باید عکس رو چندین بار کوچک کنم تا عکس پیوست بشه و با دوربین 5 معمولی عکس میندازم

لطفا راهنمایی کنید @};-

درود

حجم عکستون چقدره عزیزم ؟

با سلام

کاربر حراجی چی هست؟ جدیده ؟

یا ... :-? :-? :-? :-?

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=10656

درود

این مسئله در گذشته بوده که یه برنامه ای داشتیم که بعدا تعطیلش کردیم ;)

لینک به دیدگاه

سلام.به نظرم یه دکمه لایک یا تشکر هم تو فوروم وجود داشته باشه بد نیست

به نظرم همین امتیازی که الان هست برای بعضی از پست ها و تاپیک ها مناسب نیست.مثلا تاپیک های طنز و عادی

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی اخرین ارسالهای انجمن مشکلی نداره عزیزم و کاملا همه مطالب دیده میشن

اگر با تصویر توضیح بدید ممنون میشم

با سلام .

عکس رو پیوست کردم .

21gt_untitled_thumb.jpg

وقتیکه روی "آخرین ارسال های انجمن" کلیک میکنم پیغام "متاسفانه مطلب جدیدی یافت نشد" ظاهر میشه . در صورتیکه چندین مطالب جدید همان موقع ارسال شده .

لینک به دیدگاه

با سلام .

عکس رو پیوست کردم .

21gt_untitled_thumb.jpg

وقتیکه روی "آخرین ارسال های انجمن" کلیک میکنم پیغام "متاسفانه مطلب جدیدی یافت نشد" ظاهر میشه . در صورتیکه چندین مطالب جدید همان موقع ارسال شده .

سمت راست صفحه قسمتی که نوشته"24ساعت گذشته"

اونو تغییر بدید به "جدیدتر از آخرین بازدید"

یعنی روش کلیک کنید

لینک به دیدگاه

سمت راست صفحه قسمتی که نوشته"24ساعت گذشته"

اونو تغییر بدید به "جدیدتر از آخرین بازدید"

یعنی روش کلیک کنید

ممنون .

مشکل رو پیدا کردم ؛ در واقع گزینه "موضوع های شروع شده توسط من" تیک خورده بود . از این حالت خارجش کردم درست شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بدون قند شکن نه سایت باز میشه نه انجمن

اینترنت مخابرات

رسیدگی کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

بدون قند شکن نه سایت باز میشه نه انجمن

اینترنت مخابرات

رسیدگی کنید

شما با سرویس دهنده اینترنت خودتون تماس بگیرید . مشکلی دیده نمیشه تو این مورد . ما بدون مشکل سایت و فروم رو باز میکنیم .

لینک به دیدگاه

با سلام. چطوری جدول درست کنم توی پست هام؟ از excel و word نشد.کد html زدم نشد. یعنی توی قسمت اضافه کردن کد می پرسید از کجا اولین عدد شروع می شه که من نفهمیدم چی میگه.چکار کنم؟ ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بدون اسمشو نبر فروم باز نمیشه.

آسیا تک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا منم الان درست شد

تا ده دقیقه قبل نه با پارس انلاین نه با مخابرات بدون ...شکن باز نمیشد

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

محدودیت پست برای تشکر کردن از پست چه تعدادی هست ؟

اگر امکان داره برای بنده فعال کنید ، دکمه هاش موجوده ولی وفتی میزنم میگه مجوز این کار رو ندارید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محدودیت پست برای تشکر کردن از پست چه تعدادی هست ؟

اگر امکان داره برای بنده فعال کنید ، دکمه هاش موجوده ولی وفتی میزنم میگه مجوز این کار رو ندارید .

تعداد پست باید از 50 تا بیشتر بشه

شما 29 تا پست دادی

لینک به دیدگاه

درود

یه مشکلی که همیشه تو پستها هست هیچ موقع ساعت رو درست نمینویسه. مثلا همین الان ساعت 9.37 هست ولی ساعت پست زمان خیلی متفاوتی نشون میده. احتمالا مشکل خیلیا هست . به امید بهترین سایت شدن لیون دردنیا :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

درود

یه مشکلی که همیشه تو پستها هست هیچ موقع ساعت رو درست نمینویسه. مثلا همین الان ساعت 9.37 هست ولی ساعت پست زمان خیلی متفاوتی نشون میده. احتمالا مشکل خیلیا هست . به امید بهترین سایت شدن لیون دردنیا :x :x :x

درسته

مثل اینکه روی GMT هست

باید +3:30 باشه

Sent from my K019 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

یه مشکلی که همیشه تو پستها هست هیچ موقع ساعت رو درست نمینویسه. مثلا همین الان ساعت 9.37 هست ولی ساعت پست زمان خیلی متفاوتی نشون میده. احتمالا مشکل خیلیا هست . به امید بهترین سایت شدن لیون دردنیا :x  :x  :x

دوست عزیز در پروفایل کاربریتون از بخش ویرایش مشخصات منطقه زمانی رو تهران قرار بدین درست میشه. :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در پروفایل کاربریتون از بخش ویرایش مشخصات منطقه زمانی رو تهران قرار بدین درست میشه. :)

درسته.ممنون از شما @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

نمیدونم دارم جای مناسب مشکلم را عنوان میکنم یا نه و لطفا اگر جاش مناسب نیست زحمت انتقالش را تقبل نمائید. @};-

از دیروز که isp اینترنتم عوض شده سایت لیون بسختی و با تاخیر باز میشه در صورتیکه با سایتهای دیگه این مشکل را ندارم .

قبل از این از اینترنت مخابرات استفاده میکردم و این مشکل را نداشتم ولی در محل جدید اینترنتم شاتل هست .  :(

و جالب اینکه وقتی از چیز p ان استفاده میکنم این مشکل بر طرف میشه و ....  :wacko:

دلیل خاصی داره یا ناسازگاری با این ISP هست ؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود .

من یک تاپیک زده بودم در بخش خرید و فروش مادربورد . اما حذف شده . البته دو تا تکراری بود که یکبش را خودم نوشتم حذف شود اما اون یکی هم حذف شده . مشکل از کجاست ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود .

من یک تاپیک زده بودم در بخش خرید و فروش مادربورد . اما حذف شده . البته دو تا تکراری بود که یکبش را خودم نوشتم حذف شود اما اون یکی هم حذف شده . مشکل از کجاست ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

درود

تاپیک شما حذف شد به دلیل اینکه پشت سر هم و همچنین دو تا تاپیک زده بودید.

لطفا برای خرید و یا فروش چند قطعه خریدو فروش چند قطعه کامپیوتر با هم, در قسمت مربوطه تاپیک بزنید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

سایت لیون و فروم توی صفحه لود میمونه و خیلی دیر لود میشه،حتی بعد از لود هم صفحه ناقصه و یا نوشته ها چپ و راست میشن.در صورتیکه با سایتهای دیگه این مشکل وجود نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...