رفتن به مطلب

به راستی، برای اجرای بازی Call of Duty: Black Ops III با کیفیت بالا به چه سیستمی نیاز است؟

Recommended Posts

38dp0xa3xw4h48cyjm.jpg

درست است که بازی Call of Duty: Black Ops III توانست در 72 ساعت عرضه ی اولیه ی خود، 550 میلیون دلار بفروشد، ولی حود 91% از گیمرهای بریتانیایی نسخه ی کنسولی این بازی را، بجای نسخه ی کامیپوتر خریدند. در این اوصاف، کارایی کامیپوترهای گیمینگ در این بازی چگونه است؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده از وب سایت تحلیلی DSOGaming و آنالیز آنها در بازی Call of Duty: Black Ops III، بازی به خوبی در پردازنده های قدیمی، و حتی پردازنده های دو هسته ای و چهار هسته ای اجرا می شود. این سایت گفته: "بازی Call of Duty: Black Ops III در پردازنده های با چهار هسته ی پردازشی و بیشتر، بسیار خوب اجرا می شود، چیزی که بر ما تأثیر گذاشت. اما، این بازی حتی در رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60 با یک پردازنده ی دو هسته ای نیز اجرا گشت. ناگفته نماند، افرادی که به دنبال نرخ فریم 120 هستند، باید بر یک پردازنده ی رده بالا و تنظیمات SLI (بیش از یک کارت گرافیک) تکیه کنند. ولی ما مطمئنیم که بیشتر گیمرها با نرخ فریم 60 نیز خوشنود خواهند بود."

وب سایت DSOGaming بازی مذکور را یک "خورنده کارت گرافیک" نامید و همچنین اضافه کرد که گیمر برای اجرای بازی در تنظیمات گرافیکی بسیار بالا، رزولوشن 1080p و توازن 100 درصدی رزولوشن، نیازمند کارت گرافیک بالارده شرکت nVIDIA ، یعنی GTX 980 Ti خواهد بود. همچنین باید فکر اجرای این بازی در رزولوشن 1080p و تنظیمات گرافیکی بسیار بالا و نرخ فریم 60 با کارت گرافیک GTX 690 را از سر بیرون کرد، چرا که این کارت گرافیک کم می آورد و باید به اجبار، برخی تنظیمات گرافیکی را از "بسیار بالا" به "بالا" کاهش داد.

علاوه بر موارد ذکر شده، بازی Call of Duty: Black Ops III محتاج به بیش از 2 گیگابایت حافظه کارت گرافیک (برای تنظیمات بسیار بالا) می باشد. این میزان مصرف حافظه، قابل تحمل است، چرا که دیگر امروزه، بیشتر کارت گرافیک های موجود بازار و سیستم های امروزی و حتی نسبتاََ قدیمی، به 2 گیگابایت یا بیش از 2 گیگابایت حافظه مجهزاند. در آخر، وب سایت DSOGaming ، کارت گرافیک GTX 980 Ti و پردازنده سری Intel Core i3 را برای اجرای بی وقفه بازی در تنظیمات گرافیکی بالا و رزولوشن 1080p ، معرفی کرد.

منبع: tweaktown

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

وب سایت DSOGaming بازی مذکور را یک "خورنده کارت گرافیک" نامید و همچنین اضافه کرد که گیمر برای اجرای بازی در تنظیمات گرافیکی بسیار بالا، رزولوشن 1080p و توازن 100 درصدی رزولوشن، نیازمند کارت گرافیک بالارده شرکت nVIDIA ، یعنی GTX 980 Ti خواهد بود. همچنین باید فکر اجرای این بازی در رزولوشن 1080p و تنظیمات گرافیکی بسیار بالا و نرخ فریم 60 را از سر بیرون کرد، چرا که این کارت گرافیک کم می آورد و باید به اجبار، برخی تنظیمات گرافیکی را از "بسیار بالا" به "بالا" کاهش داد.

عاقا مطمئنید؟؟؟ :blink:  من الان دارم این بازی رو با بالاترین تنظیمات ممکن و توان صد در صدی رزولوشن و با محدود کردن فریم ریت به 60 و روشن کردن VSync ، در رزولوشن 1080p بازی میکنم یک فریم هم از 60 پائین تر نمیاد!!!

کارتمم 390 هست. شاید با کارتهای انویدیا مشکل داره خب!!! :-?

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

فک نمیکنم زیاد درست باشه

چون که برخی از دوستانم با gt 630 هم اجرا کردن

البت با وضوح نسبتا بالا و تنظیمات گرافیکی پایین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آخرش یکی بیاد (یکی با amd بزاره یکی هم با انویدیا ) تست بزاره ببینیم چند چندیم اخرش؟؟؟  :-?

لینک به دیدگاه

درود

آخرش یکی بیاد (یکی با amd بزاره یکی هم با انویدیا ) تست بزاره ببینیم چند چندیم اخرش؟؟؟  :-?

0 به 0 به نفع داور .خخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

980 Ti G1  راحت 60 فریم رو میده با اخرین تنظیمات .

با 16 گیگ رم .

تست شده توسط خودم .

کامل کننده تاپیک .

لینک به دیدگاه

این بازی روی PC مشکل داره شما ابر رایانه هم داشته باشی بازم لگ داری 

لینک به دیدگاه

وب سایت DSOGaming بازی مذکور را یک "خورنده کارت گرافیک" نامید و همچنین اضافه کرد که گیمر برای اجرای بازی در تنظیمات گرافیکی بسیار بالا، رزولوشن 1080p و توازن 100 درصدی رزولوشن، نیازمند کارت گرافیک بالارده شرکت nVIDIA ، یعنی GTX 980 Ti خواهد بود. همچنین باید فکر اجرای این بازی در رزولوشن 1080p و تنظیمات گرافیکی بسیار بالا و نرخ فریم 60 را از سر بیرون کرد، چرا که این کارت گرافیک کم می آورد و باید به اجبار، برخی تنظیمات گرافیکی را از "بسیار بالا" به "بالا" کاهش داد.

این قسمت برای کارت GTX 690 نوشته شده که در متن ترجمه اشاره ای به اون نشده!

این بازی روی PC مشکل داره شما ابر رایانه هم داشته باشی بازم لگ داری 

یه Hotfix و یه آپدیت برای بازی اومده که با نصبشون اوضاع بهتر میشه. کسانی هم که 16GB رم یا بیشتر داشته باشن میتونن بدون هرگونه لگی به خوبی با بالاترین تنظیمات بازی کنند.

لینک به دیدگاه

به جرئت میشه گفت بدترین نسخه از سری COD همین نسخست. طراحی مراحل مزخرف-داستان افتضاح-گیم پلی از همه بدتر- ارزش بازی کردن صفر

بازی روی 970 خیلی خوب فریم میده ، تو بعضی جاها تا 90-100 فریم هم میرسه ولی به شدت افت فریم داره. GTA V با اون عظمت با اون دنیای بزرگش اون هم کد نویسی و غیره تا حالا نشد یبار تو بازی افت فریم آزاردهنده ببینم. حالا این بازی 4 تا مراحل مزخرف براش طراحی کردن ثانیه به ثانیه بازی افت فریم میده !!!!

مشخصات سیستمم رو از پروفایل میتونید مشاهده کنید.

کلا به هیچ وجه رو بازی کار نشده !!!!

لینک به دیدگاه

افت ف

به جرئت میشه گفت بدترین نسخه از سری COD همین نسخست. طراحی مراحل مزخرف-داستان افتضاح-گیم پلی از همه بدتر- ارزش بازی کردن صفر

بازی روی 970 خیلی خوب فریم میده ، تو بعضی جاها تا 90-100 فریم هم میرسه ولی به شدت افت فریم داره. GTA V با اون عظمت با اون دنیای بزرگش اون هم کد نویسی و غیره تا حالا نشد یبار تو بازی افت فریم آزاردهنده ببینم. حالا این بازی 4 تا مراحل مزخرف براش طراحی کردن ثانیه به ثانیه بازی افت فریم میده !!!!

مشخصات سیستمم رو از پروفایل میتونید مشاهده کنید.

کلا به هیچ وجه رو بازی کار نشده !!!!

در تایید حرف دوستمون، کاملا موافقم در مورد بخش سینگل پلیر بازی، افت فریم باعث میشه بخوای سریع بازی رو پاک کنی! اما بخش مولتی بازی می تونه تا یک مدت سرگرم کننده باشه.

لینک به دیدگاه

هم این بازی هم بازی Batman Arkham Knight من کوچکتریم مشکلی تو بازی احساس نکردم نمی دونم چرا خیلی ها مشکل دارن!

cpu core i5 گرافیک amd 280 و 12gb رم

cod bo3 در بالاترین تنظیمات بین 35تا45 فریم میداد

روی تنظیمات مدیوم هم روی 60فریم قفل بود بالاترم هم میرفت

لینک به دیدگاه

هم این بازی هم بازی Batman Arkham Knight من کوچکتریم مشکلی تو بازی احساس نکردم نمی دونم چرا خیلی ها مشکل دارن!

حتما بخاطر 12 گیگ رم سیستمتون هست.

لینک به دیدگاه

cod بعد سریmw مرد

الان با تایتان فال و کرایسیس و ... رقابت میکنهlol و بتله ک میتازه.....

cod awخیلی چسبید این بلک اپس3 به زودی میگیرم با 950m و 290 تست میکنم ....اصل بازی انلاینشه ولی همین افلاین رایگانم حتما ارزش تجربه داره...افت فریم میگن تا 30 هم میاد اصلا ادم حساس باشه سرگیجه میگیره! بهتره تنظیمات high یا نهایتا med شصت فریم بازی کنیم.... دیگه فکر نمیکنن جوری باشه ارزش یه دور تا اخر رفتن بخش سینگلو نداشته باشه

لینک به دیدگاه

من هم دقیقا مشکلی با این 2بازی نداشتم نمیدونم دوستان چطور مشکل دارن!

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا هنوز ملت برای این کارت گرافیک پول خرج میکنن؟ مگه میشه؟

لینک به دیدگاه

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

attachicon.gif3.jpg

attachicon.gif4.jpg

خیلی جابله که 8 گیگ رم و 5 گیگ از Vram اشغال کرده لامصب

لینک به دیدگاه

دقت کردین مرحله اول آرم هایی که بر روی دیوار هستش شبیه آرم سایپا هستش =))

لینک به دیدگاه

خیلی جابله که 8 گیگ رم و 5 گیگ از Vram اشغال کرده لامصب

من که اعتراضی ندارم. اخرش 8 گیگ رم گرافیکم یه جا بدرد خورد :D :D :D

دقت کردین مرحله اول آرم هایی که بر روی دیوار هستش شبیه آرم سایپا هستش =))

:laughing: :laughing: :laughing: حتما برای خطرناک و کشنده نشان دادن بازیه  :devilish:  :devilish:  :devilish: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بعد نظراتی که خوندم بازی ارزش دانلود نداره درسته؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

من با سیستم امضام بازیش کردم خیلی افت فریم داشت بعضی جاها بدجوری رو اعصابم میرفت و پاکش کردم :mellow:  :mellow:  :mellow:  :whew:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...