رفتن به مطلب

راهنمایی تنظیمات گرافیکی بازی GTA V

Rai30
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

بعد از اینکه یک رم 4 گیگ روی سیستمم اضافه کردم احساس میکنم با کاهش فرم در بازی GTA V مواجه شدم

قبل ازاضافه کردن رم با رم 8 گیگ اگه تنظیمات بازی روی پیشفرض قرار داده میشد msaa هم روی x2 بود بازی قشنگ 60 فرم میداد. ولی الان 49-50 میده(البته احساس هیچ لگ یا کندی نمیشه از 60 هیچ تفاوتی نمیبینم)

ولی بعد از اینکه بعضی آپشنهارو تغییر بدم توی شهر خوبه ولی برم توی جنگل و طبیعت فرم میاد رو 40 و بازی دچار لگ شدیدی میشه..در صورتی که 40 فرم نباید اینجوری لگ داشته باشه

عکس از بازی و تنظیمات:

y6dirvfduw9j320jpqvc.jpg

y0t0rh7lxcid43zswd25.jpg

sn821y9br003vw03g612.jpg

te5z6b7oafsugvwouoan.jpg

دوستان لطفا یه راهنمایی در مورد این تنظیمات بکنید چیا روشن باشه چیا خاموش. میخوام نسبت به سیستمی که دارم بتونم با بهترین فرم و کیفیت بازی کنم

مشخصات سیستم:

cpu;core i5 4460
vga: gtx 970 msi
Ram: 12gb
power: 700hp green

لینک به دیدگاه

اگه فریم بالا و گرافیک مطلوب میخوای post fx  و msaa و tessellation رو تا میتونی رو تنظیمات پایین بذار .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

شما با gtx 970 باید همه چی رو هم max کنی باید 60 بگیری فقط msaa رو اف کن اینطوری دو برابر رزولوشنت پردازش میکنه اون افت فریم هم فک کنم عادیه grass quality(تعداد علف ها تو بازی) خیلی فریم میخوره تنها چیزی که شما باید تغییر بدی اول msaa هست بعد که بعید میدونم نیاز بشه grass quality.ولی در مورد رم هات نمیدونم امکان داره سازکار نباشن و برعکس باعث میشه بقیه رم ها هم به افت کارایی دچار بشن شاید اون رمی که اضاف کردی از بقیه ضعیف تره میگن یه سیستم به قوی ضعیف ترین قطعش هست. 

ویرایش شده توسط saha19
لینک به دیدگاه

post fx مال درخشندگي درو ديوار و ماشيناست که بيشتر از هاى نزار

سايه ها رو روى هاى بزار

فيلترا رو بردار فقط mass 2x کن

تو advanced option سه تا گذينه هست که اونارو off کن, يکي توشون هست مال طولاني شدن سايه ها که اگه سايه ها تا اخر زياد باشن و اينو on کني فرم تا يک چهارم کم ميشه و هيچ تغيري هم تو بازى ديده نميشه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

البته 4460 هم در خيلي مواقع تو اين بازى کم مياره مثل 2400 خودم و ممکنه تا 100 درصد هم بره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...