رفتن به مطلب

لاجیتک z5500 یا z906

king_of_pop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، mrezaee گفته است :

درود دوست عزیز

لطفا کمی تحقیق کنید و بعد پست بزارید.ادیفایر THX داره عزیزم.

دوست گرامی شما اول بدون ما در مورد کدوم اسپیکرها میگیم بعد بگو تحقیق کنم.رفتی عکس یه اسپیکر THX دار رو  گذاشتی که چی بشه؟!!!!!من گفتم کلا اسپیکرهای ادیفایر این گواهینامه رو ندارن؟اوونوقت میخوای این اسپیکر رو که عکسش رو گذاشتی با 5500 مقایسه کنی؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اسپیکر 5500 حرف نداره و عالیه مگر تو بعضی موارد که قبلا هم گفتم ودوست عزیزمون آقای مهاجر هم اشاره کردن.

نبود تیوتر و پلاستیکی بودن بانداش که این من باز میگم خوبه چون قدرت ساب بالاست و به همین خاطر پلاستیکی بودن باعث پرتاب و صدای بالا میشه و تعادل بین ساب رو برقرار میکنه و اینکه ساب پورت کجا که حجم صدای فوق العادرو میده بیرون تا نسبت به سابهای سیلد ادیفایر...

و برا همین میگم S550 ENCORE  رو کی شنیده.چون با 5500 میشه مقایسه اش  کرد.اگه کسی هست که شنیده  وداشته و تخصصی تر بدون هیچ تعصبی بگه کلا صدای کدوم بهتره.

اول تو قدرت ساب

بعد تو ستلایتا

بعد تو قدرت کلی و کم نیاوردن

لینک به دیدگاه

فکر کنم ایران تنها کشوری باشه که مردمش اسپیکر رو فقط بر اساس بیس بیشتر و بلندی صدا دسته بندی می کنن !!!

یعنی اسپیکری که ایرانی بگه خوبه فقط می شه فهمید که بیس زیاد و حداکثر صدای بلندی داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

فکر کنم ایران تنها کشوری باشه که مردمش اسپیکر رو فقط بر اساس بیس بیشتر و بلندی صدا دسته بندی می کنن !!!

یعنی اسپیکری که ایرانی بگه خوبه فقط می شه فهمید که بیس زیاد و حداکثر صدای بلندی داره !

سلام 

متاسفانه اکثرا  همینطوره والبته گنده بودن و سنگین بودنشم هست !!!!

درکل  تاچقدر میتونه شیشه ها رو بلرزونه  یک معیار خوب  و راحت   برای  یه انتخاب  حرفه ای!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

به هیچ عنوان همچین چیزی صحت نداره....

شما یه سر به یوتوب  بزن ببین چند مدل اسپیکر رو سری کردن و ازش صدا میگیرن ! خودم کلی مورد دارم خواستید بگید براتو آپ کنم تا ببینید در بلاد کفر هم اسپیکرهای کامپیوتر رو سری میکنن و از قدرتش لذت میبرن ... مثلا 5 تا 2300 رو سری کرده طرف ! یا 4تا 5500 رو ......

در انتخاب اسپیکر سلیقه ها متفاوت هست و بعضیا عاشق قدرت صدا هستند و بعضی کیفیت و تفکیک صدا براشون اهمیت داره....

خیلی خوبه که به سلیقه ها احترام بزاریم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

اتفاقا خارجیا بیشتر بیس رو میپسندن و این همه کلیپ هست و الا ایرانیا نه به اسپیکر اهمیت میدن نه به صدا چه برسه بخواد یه اسپیکر غول داشته باشه.چند نفر رو میشناسید از بین 10 تا آشنا دوست که اسپیکر خفن داره و به قدرت ساب و بیس اهمیت میده؟اصلا اسپیکر داره؟اگرم داشته باشه یه میکرولب تا 200تومنی...فقط به دارندگان اسپیکر میکرولب برنخوره

تو ایران خیلیا فکر میکنن اسپیکر خوب و گنده داشته باشن اشتباه محضه و میگن بابا مگه میخوای چیکار کنی.همین صدای این اسپیکرو یا بعضا میگن صدای همین موبایلت کافیه و کارت رو راه میندازه دیگه...

این جمله رو زیاد شنیدید.ولی نظر بنده اینه که اگه چیزی رو دوست و علاقه داری  رو فراهم کن و لذتش رو ببر نه تو اسپیکر تو همه چی و هر چیزی سلیقست و به هم احترام بذاریم و حالا هرکی هر مارکی هر قدرتی هر صدایی رو میخواد استفاده کنه

لینک به دیدگاه

تعداد افرادی که تو ایران به جزئیات، شفافیت، تفکیک پذیری و کلا کیفیت صدا اهمیت می دن شاید در کل کشور هزار نفر هم نباشه

این قضیه وقتی ناجور می شه که افراد وقتی می خوان هدفون حتی رده بالا بگیرن هم فقط می گن کدوم بیس بیشتری داره !!!

سایت هایی مثل ایران هدفون رو ببین، سرچ بزنی ده میلیون بار کلمه بیس رو از تو کامنت ها پیدا می کنه

در واقع تعداد افرادی که کیفیت صدا رو در اولویت اول قرار می دن تو ایران خیلی کمه

اما کم نیستن افراد عشق بیس که هزینه هم می کنن، ماشین های گوبدیس گوبدیس ندیدی تا حالا؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

آقا سلام

من میخوام یه اسپیکر s550 بخرم. البته دست دوم تمیز. به نظرتون تو این شرایط این اسپیکر چقدر می ارزه؟

آیا تو این رنج قیمت اسپیکری در حد این میشه پیدا کرد؟

ممنون میشم کمکم کنید چون این اسپیکر ممکنه بپره از دستم.

یا علی

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، mortezaz گفته است :

آقا سلام

من میخوام یه اسپیکر s550 بخرم. البته دست دوم تمیز. به نظرتون تو این شرایط این اسپیکر چقدر می ارزه؟

آیا تو این رنج قیمت اسپیکری در حد این میشه پیدا کرد؟

ممنون میشم کمکم کنید چون این اسپیکر ممکنه بپره از دستم.

یا علی

سلام 

حدود 1500 یا هم بیشتر نهایت تا 1700

و این که هییییچ اسپیکری با ادیفایر سری s قابل قیاس نیست

چیزی رو که تست و مقایسه نکردین الکی نظر ندین

شخصا درمورد کریتیو های رده بالا نظری ندارم چون تست نکردم

ولی احتمال زیاد ادیفایر سری s بازم سر باشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/03, 23:54:28، bbs گفته است :

اسپیکر 5500 حرف نداره و عالیه مگر تو بعضی موارد که قبلا هم گفتم ودوست عزیزمون آقای مهاجر هم اشاره کردن.

نبود تیوتر و پلاستیکی بودن بانداش که این من باز میگم خوبه چون قدرت ساب بالاست و به همین خاطر پلاستیکی بودن باعث پرتاب و صدای بالا میشه و تعادل بین ساب رو برقرار میکنه و اینکه ساب پورت کجا که حجم صدای فوق العادرو میده بیرون تا نسبت به سابهای سیلد ادیفایر...

و برا همین میگم S550 ENCORE  رو کی شنیده.چون با 5500 میشه مقایسه اش  کرد.اگه کسی هست که شنیده  وداشته و تخصصی تر بدون هیچ تعصبی بگه کلا صدای کدوم بهتره.

اول تو قدرت ساب

بعد تو ستلایتا

بعد تو قدرت کلی و کم نیاوردن

لاجیتک دربرابر ادیفایر سری s اسباب بازیه

ادیفایر از نظر تفکیک و دقت صدا و این که صدای مصنوعی به گوش نرسونه چون تیوترهاشون ابریشمی هستن و از نظر مهندسی خیلی دقیق تر ساخته میشن

قدرت ساب و این چیزا یه دیدگاه خیلی ضعیف و ظاهریه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورم s550 280 watt هستش

این طرف میگه 1900

به نظرتون ارزش خرید داره؟

اگه نداره چی میشه تا دو تومن خرید البته 5 کاناله

لینک به دیدگاه

بازار ایران خیلی داغونه. خدایی من نمیفهمم چرا قیمت ها اینجوری عجیب و غریبن

من واقعا موندم چه اسپیکری انتخاب کنم. بیشتر برام تفکیک صدا مهمه.البته بازی های حرفه ای هم انجام میدم و فیلم. در کل یه اسپیکر که از همه نظر عالی باشه.

یه بابایی میگفت مهمترین چیز خود آهنگ و کارت صداست. اونوقت با یه اسپیکر معمولی هم صدا خواهی گرفت. من بلندی صدا برام بی ارزشه.

ویرایش شده توسط mortezaz
لینک به دیدگاه

متاسفانه الان این مدل اسپیکر تو بازار نیست و قیمتی هم براش مشخص نیست ولی خب یه چیز بین المللی هستش و اکثرا تاییدش کردن حتی منتقدین

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mortezaz گفته است :

دوست عزیز منظورم s550 280 watt هستش

این طرف میگه 1900

به نظرتون ارزش خرید داره؟

اگه نداره چی میشه تا دو تومن خرید البته 5 کاناله

این اسپیکر همون 1ونیم میارزه

اول اسپیکر خوب مهمه که صدای خوبی به گوش برسونه بعد کارت صدا

و موزیک هم حداقل 320kb

سعی کنین راضیش کنین کمتر بده یا بیشتر بگردین

لینک به دیدگاه

ممنونم که جواب میدین

تو این رنج چیز نو پیدا میشه؟

اینجا تو این سایتم چیزی برا فروش میزارن

لینک به دیدگاه

میدونید من یه سیستم جمع کردم که یسری از قطعاتشم از لیون خریدم و البته یسزیاشم از بندر آزاد خریدم.

خیلی سیستم عالی هستش و برام خیلی آب خورده. الان رسیدم به مرحله آخر که اسپیکره. مادربوردمم z370 گیگا هست که کارت صداش عالیه.

لینک به دیدگاه

اصلا به نظرتون من که خیلی بلندی صدا برام مهم نیست این هزینه درسته بکنم یا میشه یه اسپیکر با قدرت پایین تر ولی با کیفیت خرید ارزونتر؟

مدل ادیفایر 5100 چطوره

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mortezaz گفته است :

ممنونم که جواب میدین

تو این رنج چیز نو پیدا میشه؟

اینجا تو این سایتم چیزی برا فروش میزارن

نو چیز خوب پیدا نمیشه دیگ

شما به اقای رضایی پیام بدین کاربر mrezee شاید مورد دیگه هم داشته باشن

همون s550 بهترین گزینه س تو شرایط فعلی

من دوتا از دوستام s550 دارن

لینک به دیدگاه

عذر میخوام چجوری پیام بدم. شماره ای ازشون تو سایت هست یا قسمتی از سایت میشه براشون پیام ارسال نمود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

لاجیتک دربرابر ادیفایر سری s اسباب بازیه

ادیفایر از نظر تفکیک و دقت صدا و این که صدای مصنوعی به گوش نرسونه چون تیوترهاشون ابریشمی هستن و از نظر مهندسی خیلی دقیق تر ساخته میشن

قدرت ساب و این چیزا یه دیدگاه خیلی ضعیف و ظاهریه

درود دوست عزیز 

ببخشید شما اسپیکر های ادیفایر رو تست کردید؟ سری s منظورمه 

اخه Z5500 هم داشتید 

اگر سری s مثل s550 رو تست کردید بنظرتون کدوم مدل ارزش خرید بالاتری داره و از نظر کیفیت صدا و پخش موسیقی کدوم بهتر عمل میکنه؟

خودتون از کدوم راضی بودید؟ 

ممنون میشم جواب بدید.

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود دوست عزیز 

ببخشید شما اسپیکر های ادیفایر رو تست کردید؟ سری s منظورمه 

اخه Z5500 هم داشتید 

اگر سری s مثل s550 رو تست کردید بنظرتون کدوم مدل ارزش خرید بالاتری داره و از نظر کیفیت صدا و پخش موسیقی کدوم بهتر عمل میکنه؟

خودتون از کدوم راضی بودید؟ 

ممنون میشم جواب بدید.

سلام بله s550 برا یکی از دوستان خریدم و چندین بار تست کردم

و خودمم 5500 داشتم برا تنوع ک ردش کردم

و هیچی با ادیفایر سری s قابل قیاس نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

سلام بله s550 برا یکی از دوستان خریدم و چندین بار تست کردم

و خودمم 5500 داشتم برا تنوع ک ردش کردم

و هیچی با ادیفایر سری s قابل قیاس نیست

ممنون❤️

لینک به دیدگاه

البته منم شنیدم که اسپیکر Z5500 لاجیتک هم خیلی عالیه.

البته تا حدودیسلیقه هستش ولی فک کنم هر دو اینها چه 550 و چه 5500 عالی باشن و کسی ناراضی نباشه.

فک کنم داشتن هر کدومشون برا ما ایرانی ها مزه جون میده

لینک به دیدگاه

من یه سوال داشتم

دوستان برای وصل کردن اسپیکرهای 5.1 کاناله مثل s550 به کامپیوتر همون کابل 3.5 کافیه یا باید جدا از اون کابل های دیگری هم وصل نمود؟

آیا کابلی به مادربورد هم میخوره؟ مادربورد من گیگا Z370 هستش. نکته بعدی اینکه آیا میشه همزمان تلویزیون و کامپیوتر رو به این اسپیکر وصل کرد؟

برای تنظیمات کارت صدای کامپیوتر چی باید نرم افزار حرفه ای خاصی نصب کرد یا مثلا به بایوس مادربورد رفت یا کلیه تنظیمات تو قسمت صدای کامپیوتر انجام میشه؟

ممنون میشم اگه میدونید تفصیلی توضیح بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...