رفتن به مطلب

لطفا نظرتون رو راجب این سیستم گیمینگ بگین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بعد از کلی زحمت که به اقای اتر و بی ام دادم و یقیه دوستان تصمیم از مین حرفاشون این شد گلچین کردم.بودجه استارت تامتیکم 4 بود که این از توش در اومد با تغیرات من در زیر این لیست

MSI Z170A Gaming Pro قیمت 603

Intel® Core™ i5-6600K قیمت 850

WD Blue 1TB قیمت 169

Corsair Vengeance LPX 16GB 8GBx2 2400MHz CL14 قیمت 467

DeepCool KENDOMEN Ti قیمت 179

Cooler Master V650S قیمت 342

Pioneer DVD-RW 24X قیمت 52

Deepcool IceBlade قیمت 143

GALAX GTX 970 EXOC BLACK EDITION TECLAB EDITION قی

تغیرات من

Gigabyte H170 gaming قیمت و یا ایسوز

Intel® Core™ i5-6600 760

WD Blue 1TB قیمت 169

Corsair Vengeance LPX 16GB 8GBx2 2400MHz CL14 قیمت 467

DeepCool KENDOMEN Ti قیمت 179

Cooler Master V650S قیمت 342

Pioneer DVD-RW 24X قیمت 52

Deepcool IceBlade قیمت 143

GALAX GTX 970 EXOC BLACK EDITION TECLAB EDITION قیمت 1279

سوالات مهم اینه... اگه 500 تومن دیگه داشته باشم عاقلانه ترین کار چیه مثلا میه گرافیک رو 980 بست مارک خوبش .

قبل از این فکر میکردم مادربرد msiz170a gaming بخرم با سی پی یو کا که بهم گفتن فرق بسیار ناچیزی تو بازی داره و به قیمتش نمیصرفه در حد 3 فریم شاید .. درسته این حرف ؟!

سوال دیگه کولر باید باشه و اگر باید باشه حتما باید تین قیمت باشه نمیشه ارزون تر باشه بوفالو 60 تومنی به سیستم فشاری میاره ایا خوبه یا بده ؟!

این مدل کیس بهتره یا ایکس 3 وایپر که بعضی ها میگن وایپر فن هاش جالب نیست و کمی صدا داره بدنه

اگر با اون 500 تومن نمیشد گرافیک رو بهبود بخشید پس یه اس اس دی و موس گیمینگ بیشتر شوتینگ معرفی کنید.قول میدم زیاد سوال نکنم نزنیدم [emoji13]

اگه اساتید جواب بدن منم میتونم فردا سفارشم رو بدم لیون مردم دیگه از سردرگمی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ایشالا بسلامتی سیستم بگیرید و لذتش رو ببرید :D

تعقیرات ایجاد شده خوبه بجز دو تا قطعه!

1.‏ پاور رو به Green GP650A-UK ‎80‎ Plus Gold‏ تعقیر بدید، چون هم از استاندارد و پشتیبانی بهتری داره ( 37 ماه گارانتی معتبر گریین ) و ارزونتر هم هست، فکر کنم 260 باشه.( باور کن اگر جای شما بودم این پاور رو انتخاب میکردم!)

خب تا حالا 80~60 تومن صرفه جویی کردید!

2.‏ کولر پردازنده رو هم میتونید مدل Deepcool Gammaxx s40 تهیه کنید که کاملا جوابگوی خنک کنندگی اون پردازنده هست خیالت راحت.

اینم حدود 40 تومن صرفه جویی.

ضمنا خرید 980 دو میلیونی در حال حاضر از نظر من اشتباه هست!

حالا خودتون جمع بزنید ببینید چقدر اضافه آوردید و چه چیزهایی نیاز مبرم دارید تا بعد....

اشانتیون موس Steelseries Rival Dota ‎2‎ ‎6500Dpi‏ پیشنهاد میدم که خوراک گیم هست قیمت روزش رو نمیدونم چون شبه :D‏ ولی حدودا 260 تومنی براتون آب میخوره! ( البته برای دست های نسبتا بزرگ مناسب هست ).

مادربرد هم فرق آنچنانی با هم ندارند هر کدوم دوست داشتید انتخاب کنید، پیشنهاد من ایسوس هست.

درباره کیس راستش هیچ کدومو از نزدیک ندیدم ولی اینو میدونم که کیس دیپ کول خیلی فضای زیادی نداره! و ممکن هست باعث گرم شدن قطعات بشه!

اگر من بودم کیس X3+‎ Viper‏ میگرفتم. ( البته تصمیم نهایی با شماست ساسان جان )

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

اگه  آینده نگر باشی 980 رو میگیری و خیالت چند سالی راحت و دیگه فکر ارتقاء دادن آرومت میذاره .

لینک به دیدگاه

اگه آینده نگر باشی 980 رو میگیری و خیالت چند سالی راحت و دیگه فکر ارتقاء دادن آرومت میذاره .

درود دوست عزیز

البته تفاوت 970 با 980 اصلا به 700 تومن بیشتر پرداخت کردن نمی ارزه!

حیف که ایشون اصلا قصد خرید کارت از AMD‏ ندارند وگر نه R9‎ ‎390x or R9‎ ‎390 گذینه های بهتری هستند.

لینک به دیدگاه

گرافیک رو به نظرم GTX 970 بردارید 980 با بودجه شما زیاد منطقی نیست و صرف نمیکنه بخواید 800  تومن بیشتر هزینه کنید.برای کارت گرافیک هم به نظرم از ایسوس یا گیگابایت بردارید که پیشنهاد خود من :GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB هست. مادربرد هم به نظرم کاملا مناسبه. برای پاور هم نظر من روی Corsair یا CoolerMaster هست.

لینک به دیدگاه

یعنی پیشنهاد شما با 4.500 دقیقا همین سیستمه با توجه به اینکه اورکلاک نمیکنم و فقط فکل اچ دی بازی میکنم پس تا ایینجا گرافیک 970 و مادربرد از سری اچ.. راستی گیگا بهتره یا ایسوز...

Cpu هم که 6600

میمونه بحث مدل رم گیمینگ که خیلی پیشنهاد های عجیبی گرفتم یکی 1600 یکیر2300 اخر کودوم بهتره

با توجه به اینکه اس اس دی میگیرم نیازه هارد بلک باشه یا همین بلو سرعتش خوبه.

و اینکه اس اس دی 256 گیگ سرعتش چقدر بالاتر اس اس دی 120 گیگ

و خواهشن راجب پوسته کیس کمکم کنید وایپر یا همون که خودم گفتم با کیفیت تر هست

لینک به دیدگاه

یعنی پیشنهاد شما با 4.500 دقیقا همین سیستمه با توجه به اینکه اورکلاک نمیکنم و فقط فکل اچ دی بازی میکنم پس تا ایینجا گرافیک 970 و مادربرد از سری اچ.. راستی گیگا بهتره یا ایسوز...

Cpu هم که 6600

میمونه بحث مدل رم گیمینگ که خیلی پیشنهاد های عجیبی گرفتم یکی 1600 یکیر2300 اخر کودوم بهتره

با توجه به اینکه اس اس دی میگیرم نیازه هارد بلک باشه یا همین بلو سرعتش خوبه.

و اینکه اس اس دی 256 گیگ سرعتش چقدر بالاتر اس اس دی 120 گیگ

و خواهشن راجب پوسته کیس کمکم کنید وایپر یا همون که خودم گفتم با کیفیت تر هست

ساسان جان شما اصلا پست منو خوندی یا نه!؟

مین: ایسوس

رم: کورسیر 2400

کیس: پیشنهاد من وایپر گریین

هارد وسترن بلک بیشتر طول عمر بیشتری داره تا سرعت فوق العاده! همون وسترن بلو کافیه!

حجم اس اس دی بستگی به استفاده شما داره و سرعت 256 بهتره.

ساسان ایندفعه سؤال کنی میزنمت ها :D

دکتر ظریف برای توافق هسته ای اینقدر تحقیق نمی کرد :D

شوخی کردم :D هر سؤالی داشتی بپرس ولی کمی به پست های ارسالی توجه بیشتری کن.

لینک به دیدگاه

داداش همین الان بگو کجاش گفتی ایسوز.

چرا وایپر برتریش چیه با توجه بخ تینکه میگن صدا میده بدنش و فن هاش بی کیفیته

لینک به دیدگاه

شما هم تغیرات رو کپی پیست کن و ادیت کنید و دلیلش رو جلوش بنویسید مثلا ماور به این دلیل که مثلا 600 کافیه یا کیس به دلیل خنک بودن

لینک به دیدگاه

داداش همین الان بگو کجاش گفتی ایسوز.

چرا وایپر برتریش چیه با توجه بخ تینکه میگن صدا میده بدنش و فن هاش بی کیفیته

شما پست اول منو توی این تاپیک بخون!

گفتم فرق آنچنانی نمیکنه ولی پیشنهاد ایسوس دادم!

کیس وایپر گریین رو واسه این پیشنهاد دادم که نسبت به هم رنج قیمتی هاش جادارتره و اینکه نه واسه کولر و نه واسه کارت گرافیک هیچ محدودیت نداره!

ضمنا یک چیزی بگم بصورت کلی، اکثر کیس های بازار فن درست حسابی ندارند به چند دلیل،

1.‏ بی صدا باشه.

2.‏ ارزونتر واسشون تموم بشه، و اگر نه بخوایم فن درست و حسابی واسه یک کیس مثل وایپر ببندند باید هم قیمت کیس فن روش باشه که اصلا بصرفه نیست نه واسه تولید و نه واسه خریدار!

قیمت فن درست و حسابی از 35-40 تومن شروع میشه تا 100 تومن، حالا خودت حساب کن!!!!

بازم تصمیم با شماست که کدوم کیس رو تهیه کنید.

سلام دوست عزیز

ایشالا بسلامتی سیستم بگیرید و لذتش رو ببرید :D

تعقیرات ایجاد شده خوبه بجز دو تا قطعه!

1.‏ پاور رو به Green GP650A-UK ‎80‎ Plus Gold‏ تعقیر بدید، چون هم از استاندارد و پشتیبانی بهتری داره ( 37 ماه گارانتی معتبر گریین ) و ارزونتر هم هست، فکر کنم 260 باشه.( باور کن اگر جای شما بودم این پاور رو انتخاب میکردم!)

خب تا حالا 80~60 تومن صرفه جویی کردید!

2.‏ کولر پردازنده رو هم میتونید مدل Deepcool Gammaxx s40 تهیه کنید که کاملا جوابگوی خنک کنندگی اون پردازنده هست خیالت راحت.

اینم حدود 40 تومن صرفه جویی.

ضمنا خرید 980 دو میلیونی در حال حاضر از نظر من اشتباه هست!

حالا خودتون جمع بزنید ببینید چقدر اضافه آوردید و چه چیزهایی نیاز مبرم دارید تا بعد....

اشانتیون موس Steelseries Rival Dota ‎2‎ ‎6500Dpi‏ پیشنهاد میدم که خوراک گیم هست قیمت روزش رو نمیدونم چون شبه :D‏ ولی حدودا 260 تومنی براتون آب میخوره! ( البته برای دست های نسبتا بزرگ مناسب هست ).

مادربرد هم فرق آنچنانی با هم ندارند هر کدوم دوست داشتید انتخاب کنید، پیشنهاد من ایسوس هست.

درباره کیس راستش هیچ کدومو از نزدیک ندیدم ولی اینو میدونم که کیس دیپ کول خیلی فضای زیادی نداره! و ممکن هست باعث گرم شدن قطعات بشه!

اگر من بودم کیس X3+‎ Viper‏ میگرفتم. ( البته تصمیم نهایی با شماست ساسان جان )

موفق باشید.

این قطعاتی که اینجا واست جا به جا کردم رو با آخرین تعقیراتی که اعمال کردی (در اولین پست همین تاپیک) تعویض کن، حله ساسان جان.

لینک به دیدگاه

سلام. تو هنوز درگيرى؟ :D

مادربورد h170 رم تا 2133 ساپورت ميکنه. سيستم دوم رو يه تغيراتي روش انجام بده. اگه رم 2400 ميخواى بزارى پس z170 بايد بزارى و اگه 2133 بايد h170

اون 500 بيشتر هم اگه amd ميخواى 390X 8G خوبه البته نميدونم اکش چقدره ببين ميخوره به بودجت يا نه. 980 هم با اين قيمت نميصرفه.

پاور هم اگه پول بيشتر ميدى ميصرفه که يه پاور با برند بين المللي بخرى

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

اتفاقا همین الان الااان بارلیون حرف میزدم همین نکات شما رو گفت اره رم رو باید 2133 بگیرم پاور هم گفتن گرین خوبه خنک کننده هم گفتن بوفالو کافیشه تو هم همینو گفتی مدلش چی بود ؟! کیس هم دیپکول شد.گرافیکم 970 گالاکس اس اس دی هم 120 گیگ سامسونگ با یه موس 250 تومنی که دارم میگردم استیل سریس دوتا 2 بدک نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در دید  اول بهتون پیشنهاد می کنم رم با فرکانس بالای 3000 بردارید...! http://lioncomputer.ir/product/6657/F4-3200C16D-16GTZB+-+%D8%B1%D9%85+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%84+%D8%AA%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AA+%D8%B2%D8%AF+3200+%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AA%D8%B2+16+%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

در رابطه با اینکه چرا ؟؟؟؟ به این تاپیک مراجعه کن...!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51465&hl=

...................

کارت گرافیک رو هم 8 گیگ بردارید ... !

...................

اقا بنظرم اشنا میای قبلا فکر کنم بهت گفته بودم تو تاپیک و پیام خصوصی که داده بودی ! :D  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

این مدل کیس بهتره یا ایکس 3 وایپر که بعضی ها میگن وایپر فن هاش جالب نیست و کمی صدا داره بدنه

اگر با اون 500 تومن نمیشد گرافیک رو بهبود بخشید پس یه اس اس دی و موس گیمینگ بیشتر شوتینگ معرفی کنید.قول میدم زیاد سوال نکنم نزنیدم [emoji13]

اگه اساتید جواب بدن منم میتونم فردا سفارشم رو بدم لیون مردم دیگه از سردرگمی

DeepCool Kendomen Ti کیفیتش بالاتره.

با 500 تومن بیشتر می تونی این گرافیک رو بگیری MSI R9 390X OC Gaming TF V 8GB با قیمت 1,770,000.

یا 

سی پی یو رو از سری k برداری + مادربورد asus z170 pro gaming + اس اس دی 250g

لینک به دیدگاه

اتفاقا همین الان الااان بارلیون حرف میزدم همین نکات شما رو گفت اره رم رو باید 2133 بگیرم پاور هم گفتن گرین خوبه خنک کننده هم گفتن بوفالو کافیشه تو هم همینو گفتی مدلش چی بود ؟! کیس هم دیپکول شد.گرافیکم 970 گالاکس اس اس دی هم 120 گیگ سامسونگ با یه موس 250 تومنی که دارم میگردم استیل سریس دوتا 2 بدک نیست

داداش به عنوان یه استفاده کننده انویدیا بهت توصیه میکنم 390x بگیر که قد یه 980ti قویه و چند سالی راحتی بقیه قطعات دوستان توضیح لازم رو دادن

موفق باشی

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

بچه ها بعد صحبت تلفنی با پشتیبانی لیون این چیزی شد که بستیم نظرتون چیه امشب خریدش میکنم که انشالله شنبه یکشنبه برسه دستم امه هنوزم وقت دارم تغیر بدم چون فردا جمعس

86aee4369f1ce1760966e117bf2f1d4e.jpg

پاور فکر کنم زیادیه اما نبود گیرین 650 چه کنم مالربردم برای این زد گرفتم که رم رو بتونم 2800 بگیرم فکر میکنین کار خوبی کردم.

لینک به دیدگاه

تا وقتی که از گرافیک مجتمع cpu استفاده نمی کنی فرکانس رم تقریبا هیچ تاثیری نداره ارزون ترین رم ممکن رو بخر حالا ارزون ترین هم نخواستی بگیری الکی پول حروم رم با فرکانس بالاتر نکن که به هیچ کارت نمیاد...+ به خاطر فرکانس رم بالاتر مجبور میشی مین گرون تر بخری نمی گم سری z بده ولی بعید میدونم امکاناتی که یدونه h170 بهت میده کمبودی داشته باشه که بخوای بری روی z170 ..... به جای رم گرون تر و مادربورد z کارت گرافیک بهتر بخر که تاثیر مستقیم تو کارایی داره...

گرافیک هم 390 بدون x وردار قیمتش فکر کنم 1500 اینا بود از 970 قوی تره و به 980 نزدیکه حافظه هم بیشتر داره که حافظه ی بیشتر کارت گرافیک رو من به شدت توصیه می کنم همین الان بازی هایی هستن تا 4 گیگ vram مصرف می کنن چند سال دیگه بدتر.....(اگر بودجه رسید 390x بگیر...)

کولر هم بوفالو شاید کافی باشه ولی فن های استوک اینتل هم کافیه ولی آدم نمیخواد که توی لود سیستم صدای لودر بده یکم بیشتر روی کولر cpu هزینه کن حداقل یه true spirit بگیر...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

بستگی به رزولوشن داره ، اما تو سری ۹۷۰ - evga 970 ftw بهترین این سری هستش ، و اینکه از نقش ssd تو بازی ها غافل نشید بنظر من که خیلی تو سرعت سیستم تاثیر داره من که رو لپ تاپ خودم تست کردم واقعا تفاوت کارایی رو حس میکنم ! موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب من هم اس اس دی گزاشتم عزیز دل راجب گرافیک میشه بگین چقدر واقعا تو اف پی اس فرق دارن

لینک به دیدگاه

اقایون خرید کردم رفت... الان دوستان میان میگن ااااا چرا اون و نخریدی خخخخ

7ba890128882fa631207885cbdba1dcc.jpg

لینک به دیدگاه

اقایون خرید کردم رفت... الان دوستان میان میگن ااااا چرا اون و نخریدی خخخخ 7ba890128882fa631207885cbdba1dcc.jpg

مبارکت باشه به سلامتی ، دوستان هم نظرشون رو گفتن .
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوتا نقد :

اول اینکه اون رمی که بهت گفتم بر میداشتی بهتر بوداینی که برداشتی همون بهتر 2400 رو بر میداشتی انچنان فرقی برات نمی کرد بغیر از اینکه مجبور شدی به خرید برد سری Z170 و  cpu k...  :D

دوم اینکه موست فکر کنم با توجه به اسمش بیشتر مخصوص دوتا باز ها هست و فکر کنم بدرد بازی های دیگه نمی خوره یا اینکه من اینجوری بنظرم رسیده از دو نفر بپرس و بیشتر تحقیق کن...!  :-?

.......................................

در کل مبارکت باشه...  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

من هم دوتا بازم اما کانتر و کال افم با موس جینیوس کا بی 110 هم خوبه چی برسه به این البته حق با شماست باید بپرسم اخه ریزر خوش قیمت نداشت

لینک به دیدگاه

من هم دوتا بازم اما کانتر و کال افم با موس جینیوس کا بی 110 هم خوبه چی برسه به این البته حق با شماست باید بپرسم اخه ریزر خوش قیمت نداشت

درود

به نظر من و با توجه به تحقیقاتی که کردم اکثر موس های معروف ریزر کیفیت ندارند و زود خراب میشن!!!

ضمنا موس دوتا 2 که معرفی کردم فقط طرح با بازی دوتا رو داره، و اگر نه موس همه کارست!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...