رفتن به مطلب

لطفا نظرتون رو راجب این سیستم گیمینگ بگین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسی پهلوان اون جریان شکل پشتش چیه عوض میشه. هدست گیمیمگ قیمت منوسط 250 و اسپیکر معمولی که وقتی حال هدست نداری با اسپیکر بازی کنی و 1 کیبورد گیمسنک ارزون قیمت

لینک به دیدگاه

دوتا نقد :

اول اینکه اون رمی که بهت گفتم بر میداشتی بهتر بوداینی که برداشتی همون بهتر 2400 رو بر میداشتی انچنان فرقی برات نمی کرد بغیر از اینکه مجبور شدی به خرید برد سری Z170 و cpu k... :D

دوم اینکه موست فکر کنم با توجه به اسمش بیشتر مخصوص دوتا باز ها هست و فکر کنم بدرد بازی های دیگه نمی خوره یا اینکه من اینجوری بنظرم رسیده از دو نفر بپرس و بیشتر تحقیق کن...! :-?

.......................................

در کل مبارکت باشه... ^_^

درود

نیما جان از شما بعیده!

اون موس فقط یک طرح و آرم از بازی دوتا 2 داره!

و در کل یک موس خوراک گیم حرفه ای هست.

موفق باشید.

مرسی پهلوان اون جریان شکل پشتش چیه عوض میشه. هدست گیمیمگ قیمت منوسط 250 و اسپیکر معمولی که وقتی حال هدست نداری با اسپیکر بازی کنی و 1 کیبورد گیمسنک ارزون قیمت

کیبرد و اسپیکر ارزون قیمت رو اگر حضوری در فروشگاه های شهرتون بخرید بهتره چون سلیقه ای هست!

حداکثر بودجت واسه هدست 250 هست؟

ضمنا" سیستم جدید مبارک باشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نیما جان از شما بعیده!

اون موس فقط یک طرح و آرم از بازی دوتا 2 داره!

و در کل یک موس خوراک گیم حرفه ای هست.

موفق باشید.

درود خدمت شما

والا من از رو اسمش گفتم و عرض کردم خدمتشون که بررسی کنند چون بعضی از موس ها مخصوص بازی دوتا و کلا این سبکی ساخته شدند... !  ^_^

لینک به دیدگاه

مرسی عزیزان زحمت به همه دادم ممکنه سیستم پیشنهادی کسی رک نخریدم اما گلچین کردم. دم همتون گرم. اره هدست 250 الی 350

لینک به دیدگاه

مرسی عزیزان زحمت به همه دادم ممکنه سیستم پیشنهادی کسی رک نخریدم اما گلچین کردم. دم همتون گرم. اره هدست 250 الی 350

1. توی رنج 255 تومان هدست Steelseries Siberia RAW Prism Gaming‏ هست که اگه دوست نداشتی زیاد هزینه کنی گذینه خوبیه.

2.‏ توی رنج 360 تقریبا هدست Corsair H1500‎ ‎7.1 هست که 7.1 کانال مجازی داره و صدای خیلی شفافی داره که واسه اینکه صداهای جزئی بازی رو متوجه بشی عالیه.

خلاصه با توجه به بودجت خودت انتخاب کن.

موفق باشی ساسان جان :D

لینک به دیدگاه

ریزر کراکن این رنگیا خوبن 350

خیر کراکن صدای خیلی بمی داره و اصلا بدرد گیم نمیخوره!!!

اگر 350 میخوای هزینه کنی قطعا" هدست Corsair H1500‎ ‎7.1‎ ‎‏ بهترین گذینه هست.

اینایی که از هدست گفتم رو از حرفه ای های اینکاره پرسیدم و مطمعن باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

ساسان جان در اسرع وقت وقتی سیستم به دستت رسید یه عکس از داخلش بگیر بزار اینجا چون من کیس رو مثل تو خریدم بقیه قطعات هم شبیه مال تو هس ولی فرق دارن تا حدی فقط میخوام ببینم این محتویات درون کیس چه جور جا گرفته

لینک به دیدگاه

روی چشم به شرطی که اول نقدش کنی به نظرت الان چیش درست نیست من نزدیک 700 800 دیگه بودجه دارم

لینک به دیدگاه

روی چشم به شرطی که اول نقدش کنی به نظرت الان چیش درست نیست من نزدیک 700 800 دیگه بودجه دارم

چشم الان نقدش میکنم
لینک به دیدگاه

ببین من خیلی در مورد خیلی سیستم که میخوام بخرم تحقیق کردم قبلا هم تو کار کامپیوتر بودم ولی چون فاصله گرفتم دیگه اون علمی که نسبت به pc داشتم از کم کم از یاد رفت ولی الان سه ماهی میشه دارم مرور رو قابلیت ها میکنم.

خوب اول نقد میکنم بعد پیشنهاد بعد تایید

1- مقدار رم خیلی زیاده به نظرم رو 12 گیگ باشه یا 8 گیگ کافیه چون الان اکثر گیم ها برای بازی رو الترا نهایتا 8 گیگ میخوان الان بازی های روز به 6 گیگ بیشتر نیاز ندارن چون دارن بهینه میشن. رم پیشنهادی این هست.

الف ) Gskill Ripjaws 4 8GB 4GBx2 2800Mhz CL16 DDR4 Ram

2 - در مورد پاور هم سه گزینه بهت پیشنهاد میکنم چون من این ها رو دیدم و کیفیت بسیار مناسبی دارن و هر کس خریده پشیمون نشده . اولی و سومی استاندارد بالایی دارن در بهینه کردن انرژی همچنین قابلیت مدیریت کابل ها رو داری ولی

اگر مدیریت کابل واست مهم نیس همین گزینه دوم مناسبه. ( نظر بنده بخوای با تحقیقاتی که کردم این سه تا خوبن . اگر اورکلاک میخوای اولی بگیر اگرم نه که همین دو تای اخر رو بگیر.

الف ) GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

ب ) Corsair VS650 Power Supply قیمت نزده ولی قیمت به روزش 243 تومنه

3 - در مورد مادربرد هست این مادربردی رو که انتخاب کردی خیلی خوبه ولی نواقصی هم داره من یک مادربرد رو واست پیشنهاد میکنم خودمم میخوم بخرمش و مشورت در موردش کردم.

الف ) MSI Z170A Gaming Pro LGA1151 Z170 Mainboard خیلی قابلیت داره همچنین بهینه شده برای رم های DDR4 هست که قدرتشون رو میبره بالا تو توضیحات مادربرد هر چی داره گفته خیلی هم مناسبه.

4 - در مورد هارد SSD هست که اگر بنا بر این باشه میخوای یک بازی روش بندازی همراه نصب ویندوز و برنامه های جانبی گزینه مناسبی هست ولی اگر میخوای فقط ویندوز و برنامه هایی اعم از فتوشاپ و ... بندازی روش

این هارد رو بهت پیشنهاد میکنم : الف ) Corsair Force LS 120GB SATA3 SSD قیمت هم 222 تومنه

5 - در مورد خنک کننده CPU بگم که این مدل کیفیتش خوبه ولی بهتره که یک مدل با کیفیتی بهترتر بخری چون پردازندت اسکای لیک سری k هست دو مورد میزارم جلوت که هر کدوم مزایای خاص خودشون دارن

الف ) Thermalright HR-02 Rev.A(BW) Macho CPU Cooler این خنک کننده بسیار عالی هست که همه تعریفشو میکنن خودمم قصد خریدشو تا دو سه روز اینده دارم و عیبی که داره یک 

خورده بزرگه همین.

ب ) DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid CPU Cooler این با اب خنک کنندگی میکنه و فضای خیلی کمی اشغال میکنه و همچنین کیفیت خیلی زیادی داره و خیلی شیکه

6 - در مورد موس بگم که لازم نیس خیلی هزینه بکنی واسه موس گیمینگ یه چیز بهت بگم به خدا همه موس ها یک کار رو انجام میدن فقط فقط در حد پیکسل اختلاف دارن من چنتا 

پیشنهاد میکنم و اینم بگم یکی از اینا رو انتخاب کنی به نفعته و پولی زیادی میتونی بزاری تو جیبت :

الف ) TSCO TM-2012GA Mouse بهترین موس هس و همه تعریفشو کردن موس پد هم همراشه ( نظر من روی اینه هم هزینه کمتره و هم مقرون به صرفس )

ب ) Tt eSPORTS BLACK COMBAT WHITE A03 Gaming Mouse دیگه توضیح نمیدم چون ظاهرشو میبینی پی به باطنش میبری  :)  خیلی خوبه

ج ) Tt eSPORTS BLACK element Gaming Mouse این نوع هم خوبه برای راحتی دست هاس

این از نقدام بود امیدوارم مورد پسندت واقع شده باشه

در مورد کیس بگم که خیلی خوبه چون من چند وقته پیش خریدمش الان گذاشتم داخل کارتنش تا بقیه قطعات رو بخرم و اسمبل بکنم در مورد خنک کنندگی این کیس بگم که خیلی خوبه دو تا فن رو سقف نصفه و یک عدد 

هم به پشت کیس و دو تا فن هم که شفافن جلوی کیس نصبن که کولینگ خیلی خوبی میده هر چی بگم کم گفتم. و در مورد جا برای کارت گرافیک هم بگم جا خیلی داره حتی یک جا هارد اضافه گذاشتن که میخوای

چنتا هارد اضافی نصب بکنی گذاشتن و قابلیت برداشتتنش هم گذشتن تا وقتی که میخوای کارت بزرگتری نصب بکنی میتونی برش داری . کارت مورد نظر تو هم خیلی راحت توش جا میشه.

نقدام تموم شد تاییدشون هم میکنم.

ببین چقدر بهینه شده تو هزینه بعد بیا هزینه هایی که اومده پایین به هشتصد تومنت جمع کن ببین چقدره اگر درحد خرید یک کارت gtx 970 مثل مال تو شد بهتره که یکی دیگه بخری و sli بکنی

لذتش رو تا اخر میبری ولی اینم در نظر داشته باش که مانیتور چی میخوای بخری به نظرم بهترین مانیتور اینه 

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

ببین من خیلی در مورد خیلی سیستم که میخوام بخرم تحقیق کردم قبلا هم تو کار کامپیوتر بودم ولی چون فاصله گرفتم دیگه اون علمی که نسبت به pc داشتم از کم کم از یاد رفت ولی الان سه ماهی میشه دارم مرور رو قابلیت ها میکنم.

خوب اول نقد میکنم بعد پیشنهاد بعد تایید

1- مقدار رم خیلی زیاده به نظرم رو 12 گیگ باشه یا 8 گیگ کافیه چون الان اکثر گیم ها برای بازی رو الترا نهایتا 8 گیگ میخوان الان بازی های روز به 6 گیگ بیشتر نیاز ندارن چون دارن بهینه میشن. رم پیشنهادی این هست.

الف ) Gskill Ripjaws 4 8GB 4GBx2 2800Mhz CL16 DDR4 Ram

2 - در مورد پاور هم سه گزینه بهت پیشنهاد میکنم چون من این ها رو دیدم و کیفیت بسیار مناسبی دارن و هر کس خریده پشیمون نشده . اولی و سومی استاندارد بالایی دارن در بهینه کردن انرژی همچنین قابلیت مدیریت کابل ها رو داری ولی

اگر مدیریت کابل واست مهم نیس همین گزینه دوم مناسبه. ( نظر بنده بخوای با تحقیقاتی که کردم این سه تا خوبن . اگر اورکلاک میخوای اولی بگیر اگرم نه که همین دو تای اخر رو بگیر.

الف ) GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

ب ) Corsair VS650 Power Supply قیمت نزده ولی قیمت به روزش 243 تومنه

ج ) Green 600A-HP Power Supply Unit

3 - در مورد مادربرد هست این مادربردی رو که انتخاب کردی خیلی خوبه ولی نواقصی هم داره من یک مادربرد رو واست پیشنهاد میکنم خودمم میخوم بخرمش و مشورت در موردش کردم.

الف ) MSI Z170A Gaming Pro LGA1151 Z170 Mainboard خیلی قابلیت داره همچنین بهینه شده برای رم های DDR4 هست که قدرتشون رو میبره بالا تو توضیحات مادربرد هر چی داره گفته خیلی هم مناسبه.

4 - در مورد هارد SSD هست که اگر بنا بر این باشه میخوای یک بازی روش بندازی همراه نصب ویندوز و برنامه های جانبی گزینه مناسبی هست ولی اگر میخوای فقط ویندوز و برنامه هایی اعم از فتوشاپ و ... بندازی روش

این هارد رو بهت پیشنهاد میکنم : الف )

Corsair Force LS 120GB SATA3 SSD قیمت هم 222 تومنه

5 - در مورد خنک کننده CPU بگم که این مدل کیفیتش خوبه ولی بهتره که یک مدل با کیفیتی بهترتر بخری چون پردازندت اسکای لیک سری k هست دو مورد میزارم جلوت که هر کدوم مزایای خاص خودشون دارن

الف ) Thermalright HR-02 Rev.A(BW) Macho CPU Cooler این خنک کننده بسیار عالی هست که همه تعریفشو میکنن خودمم قصد خریدشو تا دو سه روز اینده دارم و عیبی که داره یک

خورده بزرگه همین.

ب ) DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid CPU Cooler این با اب خنک کنندگی میکنه و فضای خیلی کمی اشغال میکنه و همچنین کیفیت خیلی زیادی داره و خیلی شیکه

6 - در مورد موس بگم که لازم نیس خیلی هزینه بکنی واسه موس گیمینگ یه چیز بهت بگم به خدا همه موس ها یک کار رو انجام میدن فقط فقط در حد پیکسل اختلاف دارن من چنتا

پیشنهاد میکنم و اینم بگم یکی از اینا رو انتخاب کنی به نفعته و پولی زیادی میتونی بزاری تو جیبت :

الف ) TSCO TM-2012GA Mouse بهترین موس هس و همه تعریفشو کردن موس پد هم همراشه ( نظر من روی اینه هم هزینه کمتره و هم مقرون به صرفس )

ب ) Tt eSPORTS BLACK COMBAT WHITE A03 Gaming Mouse دیگه توضیح نمیدم چون ظاهرشو میبینی پی به باطنش میبری :) خیلی خوبه

ج ) Tt eSPORTS BLACK element Gaming Mouse این نوع هم خوبه برای راحتی دست هاس

این از نقدام بود امیدوارم مورد پسندت واقع شده باشه

در مورد کیس بگم که خیلی خوبه چون من چند وقته پیش خریدمش الان گذاشتم داخل کارتنش تا بقیه قطعات رو بخرم و اسمبل بکنم در مورد خنک کنندگی این کیس بگم که خیلی خوبه دو تا فن رو سقف نصفه و یک عدد

هم به پشت کیس و دو تا فن هم که شفافن جلوی کیس نصبن که کولینگ خیلی خوبی میده هر چی بگم کم گفتم. و در مورد جا برای کارت گرافیک هم بگم جا خیلی داره حتی یک جا هارد اضافه گذاشتن که میخوای

چنتا هارد اضافی نصب بکنی گذاشتن و قابلیت برداشتتنش هم گذشتن تا وقتی که میخوای کارت بزرگتری نصب بکنی میتونی برش داری . کارت مورد نظر تو هم خیلی راحت توش جا میشه.

نقدام تموم شد تاییدشون هم میکنم.

ببین چقدر بهینه شده تو هزینه بعد بیا هزینه هایی که اومده پایین به هشتصد تومنت جمع کن ببین چقدره اگر درحد خرید یک کارت gtx 970 مثل مال تو شد بهتره که یکی دیگه بخری و sli بکنی

لذتش رو تا اخر میبری ولی اینم در نظر داشته باش که مانیتور چی میخوای بخری به نظرم بهترین مانیتور اینه

BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor

سلام دوست عزیز

1. در مورد رم الان بازی هایی هستند که بالای 8 گیگ برای روان اجرا شدندشون نیاز هست مثل بازی Gta V‏ که به 10 رم برای اجرای روان بازی احتیاج داره، بازی Cod: Black ops ‎3 که به 12 گیگ رم برای اجرای روانش احتیاج داره و.. حالا که اینطوریه وای بحال سال های بعد!!! 16 گیگ رم الزام هست!

2. در مورد پاور هم گذینه 3 اصلا بدرد نمیخوره و بهترین انتخاب پاور گذینه 1 هست و ربطی هم به اورکلاک کردن یا نکردن ایشون نداره!

3.‏ اصلا SSD‏ هارد نیست! اسمش روشه SSD‏ معروف به دیسک جامد!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

1. در مورد رم الان بازی هایی هستند که بالای 8 گیگ برای روان اجرا شدندشون نیاز هست مثل بازی Gta V‏ که به 10 رم برای اجرای روان بازی احتیاج داره، بازی Cod: Black ops ‎3 که به 12 گیگ رم برای اجرای روانش احتیاج داره و.. حالا که اینطوریه وای بحال سال های بعد!!! 16 گیگ رم الزام هست!

2. در مورد پاور هم گذینه 3 اصلا بدرد نمیخوره و بهترین انتخاب پاور گذینه 1 هست و ربطی هم به اورکلاک کردن یا نکردن ایشون نداره!

صحیح  همه ی این چیزی هایی که میفرمایین درسته . ولی :

1 - الان پسر خالم رمش 8 گیگه کارتش 950 رو فول اچ دی 53 الی 58 فریم بر ثانیه بازی میکنه call of duty black ops 3 یعنی نزدیک به 60 که خیلی روونه. اقا که نمیخواد رو 4k بازی بکنه اگر بخواد بازی کنه باید مانیتور 4k بخره که گرونه.

2 - در مورد پاور هم هر سه تاش خوبن من تحقیق کردم خیلی حتی تو سایت techpowerup که معروفه با اقا مهدی هم حرف زدم هم ایشون تایید کردن . در مورد اورکلاک اولی بگم که بازده بیشتری میده تا اورکلاک به صورت مناسب

صورت بگیره.

3 - SSD يا Solid state Drive که ترجمه فارسي آن درايو حالت جامد هست و اگر میبنین میگن هارد اس اس دی چون تو زبون مردم افتاده و اصطلاحی شده اینطوریه ولی در اصل همونی که شما میفرمودین درایو حالت جامد. Solid State Disk يا ديسک SSD که باز هم به دليل نبودن هيچ نوع ديسکي اشتباه است.

موفق باشید

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

صحیح همه ی این چیزی هایی که میفرمایین درسته . ولی :

1 - الان پسر خالم رمش 8 گیگه کارتش 950 رو فول اچ دی 53 الی 58 فریم بر ثانیه بازی میکنه call of duty black ops 3 یعنی نزدیک به 60 که خیلی روونه. اقا که نمیخواد رو 4k بازی بکنه اگر بخواد بازی کنه باید مانیتور 4k بخره که گرونه.

2 - در مورد پاور هم هر سه تاش خوبن من تحقیق کردم خیلی حتی تو سایت techpowerup که معروفه با اقا مهدی هم حرف زدم هم ایشون تایید کردن . در مورد اورکلاک اولی بگم که بازده بیشتری میده تا اورکلاک به صورت مناسب

صورت بگیره.

3 - SSD يا Solid state Drive که ترجمه فارسي آن درايو حالت جامد هست و اگر میبنین میگن هارد اس اس دی چون تو زبون مردم افتاده و اصطلاحی شده اینطوریه ولی در اصل همونی که شما میفرمودین درایو حالت جامد. Solid State Disk يا ديسک SSD که باز هم به دليل نبودن هيچ نوع ديسکي اشتباه است.

موفق باشید

1.‏ بستگی به جزئیات بازی داره! شاید ایشون با جزئیات مدیوم یا های بازی میکنند! در لیون دوستانی هستند که با 8 گیگ رم و کارت 970 به مشکل افت فریم یهویی دارند :D

2.‏ پاور 600Hp ‎‎& ‎700Hp‏ گریین متاسفانه کیفت مناسبی نداره و ضمنا همین پاور 600 واقعی نیست و 540 وات در شاخه 12v‏ داره و مدل 700 وات این سری 630 وات هست که زیاد جالب نیست!

3.‏ در مورد SSD‏ هم بله اسم فارسی دقیقش درایو حالت جامد هست.

شما هم موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اقایون خرید کردم رفت... الان دوستان میان میگن ااااا چرا اون و نخریدی خخخخ

مبارکه

راضی هستی فعلا؟

لینک به دیدگاه

3 - SSD يا Solid state Drive که ترجمه فارسي آن درايو حالت جامد هست و اگر میبنین میگن هارد اس اس دی چون تو زبون مردم افتاده و اصطلاحی شده اینطوریه ولی در اصل همونی که شما میفرمودین درایو حالت جامد. Solid State Disk يا ديسک SSD که باز هم به دليل نبودن هيچ نوع ديسکي اشتباه است.

3.‏ در مورد SSD‏ هم بله اسم فارسی دقیقش درایو حالت جامد هست.

شرمنده ولی هر 2 شما کلا اشتباه میکنید!

اگه اینطوری نگاه کنید به موضوع، جامد بودنش هم زیر سواله! مگه HDD ها مایع یا گاز هستند!؟ :)

معمولا Solid state Drive میگن! ولی Solid state Disk هم گفته میشه.

و حالا معنی:

Solid و state به معنی جامد و حالت هست ولی Solid state به معنی حالت جامد نیست!

Solid state یک اصطلاح هست که هم رده semiconductor استفاده میشه و به معنی نیمه رسانا هست!

*اگه what means Solid state در گوگل جستجو کنید، گوگل توضیح زیر رو نمایش میده:

Solid-state refers to electronic components, devices, and systems based entirely on the semiconductor

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...