رفتن به مطلب

***انتشار عنوان جدید سری Assassin's Creed برای PC***

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نسخه ی جدید سری بازی های Assassin's Creed با نام Syndicate چندی پیش برای کنسول های نسل هشتمی انتشار شده بود. بالا خره پس از 28 روز انتظار کاربران،نسخه PC این بازی امروز منتشر شد. این عنوان در قرن 19 میلادی و عصر ویکتوریایی در لندن اتفاق می افتد و داستان زندگی دو خواهر برادر به نام های Jacob Frye و Evie Frye را روایت میکند.در این سری قابلیت های چشم گیری به بازی اضافه شده که می توان از قابلیت سوار شدن کالسکه نام برد. سلاح های جذابی نیز به بازی اضافه شده است که می توان از دارت های توهم زا و یا یک هفت تیر نام برد.طبق گفته یوبی سافت،80 درصد Progression بازی در دست Jacob و مابقی در دست Evie دنبال میشود.مانند بازی GTA V، قابلیت تغییر کاراکتر نیز در این عنوان وجود دارد.

امید واریم که این عنوان مانند Unity نشود.

و اما نوبت به Launch Trailer بازی رسید.

(لینک دانلود از سایت گیمفا) 

کیفیت 1080     کیفیت 720     کیفیت 480

و اما سیستم مورد نیاز بازی چیست؟؟؟

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

نسخه Codex حجمی معادل 35 گیگابایت دارد و نسخه فشرده Corepack حجمی معادل 21 گیگابایت.

لطفا دوستانی که بازی را تست کرده اند، نظرتشان را با ما هم به اشتراک بگذارند. @};-
ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

هیچ کسی دانلود نکرده؟؟؟ :-?  :-?  :-?

من نصبش کردم. باید بگم که یوبی سافت به همون سیر نزولیش همچنان داره ادامه میده. [-(

من یکی از طرفدارای پر و پا قرص این بازی بودم. اگر بگم تمام دیالوگهای مموری بلاک 7 نسخه اولشو از حفظم باورت میشه؟ ولی الان حتی خودمم نمیدونم برای چی دارم بازیش میکنم! :|

البته این خارجکیا کلا فکر کنم در همه جاها همین جورین. تا ببینن یه بازیی یا سریالی طرفدار زیاد داره تا خوب کشش ندن جیبشونو پر پول نکنن بیخیال نمیشم حتی اگر به بهای خراب کردن و نارضایتیه مشتری تموم بشه :-t

لینک به دیدگاه

بنظر من اساسین دیگه تکراری شده تا نسخه ۴ ک میشد رولیشن خوب بود بقیه دیگه اون لذت رو ندارن .

ممنون بابت زحمات شما .

لینک به دیدگاه

بازی بهینه هست?یا از اون لحاظ هم گند زده یوبی?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا بین عنوان هاش چقدر فاصله بود

حالا انگار هز 6 ماه یک عنوان میده بیرون

لینک به دیدگاه

من هنوز نگرفتم بازی رو ولی یونیتی رو ک بازی میکنم خسته کننده است .

اون اوایل وقتی میگفتن اساسین جدید اومده با هیجان خاصی میرفتیم برا بازی کردن ولی الان دیگه هر سال میبینی سه مدل اساسین اومد .خخخ

لینک به دیدگاه

گند پرنس اف پرشیا رو هم اینجوری در اورد دیگه باز حالا اون ۵ تا بودنسخه اساسین یک باید میشد پرنس پرشیا ۶!!

لینک به دیدگاه

بازی بهینه هست?یا از اون لحاظ هم گند زده یوبی?

جواب کوتاه: بله :D

---------------------------------------------------

توضیح بیشتر: در بالاترین تنظیمات، رزولیشن Full HD اما آنتی آلیاسینگ FXAA، در روز و در مناطقی که تعداد NPCها زیاد هست 35~30 - شب با NPC زیاد 40~50 و در مناطقی که تعداد NPCها کم هست روز یا شب 60 فریم ثابت

پ.ن: موقعی که من یونیتی رو نصب کردم پچ 1.4 اومده بود و مشکلات بازی تا حدود زیادی رفع شده بود همینطور هم در سیندیکت تا الان باگ غیرمعمولی ندیدم که در بقیه بازیها کم و بیش نبوده باشه اما از لحاظی که فریم پایین هست، به نظر من

این دو نسخه آخر بازی "الکی سنگین" نیستن و گرافیکشون فوق العاده بالاست و برای این فریم پایین دلیل موجهی دارن!

لینک به دیدگاه

جواب کوتاه: بله :D

توضیح بیشتر: در بالاترین تنظیمات، رزولیشن Full HD اما آنتی آلیاسینگ FXAA، در روز و در مناطقی که تعداد NPCها زیاد هست 35~30 - شب با NPC زیاد 40~50 و در مناطقی که تعداد NPCها کم هست روز یا شب 60 فریم ثابت

پ.ن: موقعی که من یونیتی رو نصب کردم پچ 1.4 اومده بود و مشکلات بازی تا حدود زیادی رفع شده بود همینطور هم در سیندیکت تا الان باگ غیرمعمولی ندیدم که در بقیه بازیها کم و بیش نبوده باشه اما از لحاظی که فریم پایین هست، به نظر من

این دو نسخه آخر بازی "الکی سنگین" نیستن و گرافیکشون فوق العاده بالاست و برای این فریم پایین دلیل موجهی دارن!

شبیه تریلر هستند آیا؟؟؟ :x

باسیستم من چه فریمی در چه کیفیتی میشه گرفت؟

GTX 650 2G

i3 4170

4G Ram

1024*768

لینک به دیدگاه

شبیه تریلر هستند آیا؟؟؟ :x

باسیستم من چه فریمی در چه کیفیتی میشه گرفت؟

GTX 650 2G

i3 4170

4G Ram

1024*768

حقیقتش این تریلری که شما گذاشتی رو من ندیدم ولی هر چی تریلر خودم دیدم مال نسخه کنسولیش بوده و باید بگم تفاوتش با نسخه کنسولیش خیلی خیلی زیاده!

فکر کنم با این رزولیشن اگر کلا انتی آلیاسینگ رو Off کنید با تنظیمات بالا همون 30 فریم کم و بیش باید اجرا بشه!

البته بازم دقیق نمیدونم خودتون تست کنید بهتره ولی میتونم بگم که کلا از یونیتی بهتر اجرا میشه چون تعداد NPCها رو خیلی آوردن پایین و بازی کلا سبکتر شده!

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که نسخه corepack رو گرفتند،یه سوال

آیا میشه روی بلک باکس اپدیت ها و دی ال سی رو نصب کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که نسخه corepack رو گرفتند،یه سوال

آیا میشه روی بلک باکس اپدیت ها و دی ال سی رو نصب کرد؟

سلام

نسخه ی Corepack با BlackBox فرق داره !

خودم نسخه ی Corepack رو دانلود و نصب کردم

کلا 4 تا DLC برای بازی اومده . 11-12-13-14 

DLC 12 و 14 همراه نسخه ی کورپک هست و همراه نصب بازی این دو تا نصب میشه

شما باید 11 و 13 رو دانلود کنید

همه ی DLC ها و آپدیت ها روی این نسخه بدون مشکل نصب میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه ی Corepack با BlackBox فرق داره !

خودم نسخه ی Corepack رو دانلود و نصب کردم

کلا 4 تا DLC برای بازی اومده . 11-12-13-14 

DLC 12 و 14 همراه نسخه ی کورپک هست و همراه نصب بازی این دو تا نصب میشه

شما باید 11 و 13 رو دانلود کنید

همه ی DLC ها و آپدیت ها روی این نسخه بدون مشکل نصب میشه 

بله حواسم نبود!خیلی ممنون از راهنمایی 

لینک دانلود دارید؟مطمئن باشه که اگه پاکم شد که قطعا میشه بشه با سیو کردن لینک ها دانلود کرد

لینک به دیدگاه

دوستان کسی تا سکانس 7 بازی کرده ایا ؟

یه مرحلش هست که میگه خانم دیزرايیلی رو اسکورت کنید ، وقتی سوار کالسکه میشیم یکم جلو میریم تو لودینگ میمونه ودیگه وارد نمیشه

اپدیت 1 رو هم نصب کردم 

لینک به دیدگاه

بله حواسم نبود!خیلی ممنون از راهنمایی 

لینک دانلود دارید؟مطمئن باشه که اگه پاکم شد که قطعا میشه بشه با سیو کردن لینک ها دانلود کرد

خواهش میکنم

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

لینک 1

لینک 2

لینک 3

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

یه مرحلش هست که میگه خانم دیزرايیلی رو اسکورت کنید ، وقتی سوار کالسکه میشیم یکم جلو میریم تو لودینگ میمونه ودیگه وارد نمیشه

اپدیت 1 رو هم نصب کردم

کسی نیس راهنمایی کنه ؟
لینک به دیدگاه

اپدیت 1 رو هم نصب کردم 

درود.

باید قبل از اینکه مکالمه جیکوب با خانم دیزرايیلی تموم بشه به محل برسید.

لینک به دیدگاه

درود.

باید قبل از اینکه مکالمه جیکوب با خانم دیزرايیلی تموم بشه به محل برسید.

دقیقا فهمیدین کجا رو میگم که دوست عزیز ؟

اخه امکانش نیس همین که سوار کالسکه میشیم سریع به راه میفتم و یه مسیری رو نشون میده وسطش یهو صفحه سفید میشه و لودینگ میاد

لینک به دیدگاه

دقیقا فهمیدین کجا رو میگم که دوست عزیز ؟

اخه امکانش نیس همین که سوار کالسکه میشیم سریع به راه میفتم و یه مسیری رو نشون میده وسطش یهو صفحه سفید میشه و لودینگ میاد

آره فهمیدم. خودمم همین مشکل رو داشتم.

شما میتونی یه دفعه همینطوری بری و و قتی مکالمه شروع شد محل رفتن رو روی نقشه حفظ کنی بعد یه دفعه دیگه بری تو بازی و وقتی خواستن سوار کالسکه بشن سریع محل رو به صورت دستی مارک کنی و بذاری Blighterها دنبالت کنن. تا وقتی دنبالت کنن مکالمه شروع نمیشه. بعدشم که راحته دیگه...

لینک به دیدگاه

الان یه بار دیگه رفتم ، خیلی مشخصه تو یه جای خاصی از دیالوگ قطع میشه و لودینگ میشه ، مثل اینکه میخواد چیزی نشون بده و نشون نمیده و تو لودینگ میمونه

آره فهمیدم. خودمم همین مشکل رو داشتم.

شما میتونی یه دفعه همینطوری بری و و قتی مکالمه شروع شد محل رفتن رو روی نقشه حفظ کنی بعد یه دفعه دیگه بری تو بازی و وقتی خواستن سوار کالسکه بشن سریع محل رو به صورت دستی مارک کنی و بذاری Blighterها دنبالت کنن. تا وقتی دنبالت کنن مکالمه شروع نمیشه. بعدشم که راحته دیگه...

اها ، میتونم کاری کنم سربازا همینطوری دنبال من بیان فکر کنم اینطوری رد بشه

بزار امتحان کنم 

ایول داری عزیز مشکلم حل شد  @};-

لینک به دیدگاه

Help me!

کسی میتونه نحوه صحیح نصب اپدیت ها رو برام بگه?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...