رفتن به مطلب

وزن Silver Arrow IB-E

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام.

دوستان گل و عزیز اول که مرسی بابت اینکه هربار که مشکلی داشتم برام حلش کردین و وقت گذاشتین.

یه مشکل جدید دارم که فکرمو مشغول خودش کرده.

کولر خودم Silver Arrow IB-E هستش که خیلی ازش راضیم چون تقریبا بیصداست علاوه بر اون هم خنک کنندگی مطلوب و قابل قبولی داره.

متاسفانه یک موضوعی در موردش پیش اومده که دارم به عوض کردنش فکر میکنم.

این کولر وزن بالائی داره و من هم میخوام از مین و پردازندم تا حداقل 6 سال بعد اکثرا به صورت 24/7 استفاده کنم البته نه برای کارهای سنگین.

وزن بالای کولر و مطالعاتی که قبلا از روی مطالب شما داشتم منو به فکر انداخت که ممکنه مادربوردم خم بشه و مشکلاتی از این قبیل به خاطر سنگینی این کولر پیش بیاد.

یه سری به من میگن که با یه کولر تاور مثل macho black عوضش کنم یه سری هم میگن با توجه به کیسی که دارم (Green X8) امکان خم شدن مادربوردت وجو نداره.

حالا من این وسط موندم که باید چ کار کنم.

از طرفی دیگه هم اختلاف وزن این دو کولر حدود 150 گرمه که به نظر عدد بزرگی به نظر نمیاد.

نظر شما من باید چکار کنم.

ممنون میشم اساتید محترم با دلیل این موضوع رو برام توضیح بدن.

پیشاپیش از راهنمائی و وقت شما عزیزان کمال قدردانی رو دارم.

پی نوشت : مشخصات سیستمم توی امضام هست

لینک به دیدگاه

سلام

والا يکي از همکارام

silver arow SB-E Extreme داشت با مين z87 deluxe و کيس x5 و خم شدگي بعد 1 سال کار ديده نشد. بازم بزار دوستان بيان ببينيم چي ميگن.

لینک به دیدگاه

باسلام.

دوستان گل و عزیز اول که مرسی بابت اینکه هربار که مشکلی داشتم برام حلش کردین و وقت گذاشتین.

یه مشکل جدید دارم که فکرمو مشغول خودش کرده.

کولر خودم Silver Arrow IB-E هستش که خیلی ازش راضیم چون تقریبا بیصداست علاوه بر اون هم خنک کنندگی مطلوب و قابل قبولی داره.

متاسفانه یک موضوعی در موردش پیش اومده که دارم به عوض کردنش فکر میکنم.

این کولر وزن بالائی داره و من هم میخوام از مین و پردازندم تا حداقل 6 سال بعد اکثرا به صورت 24/7 استفاده کنم البته نه برای کارهای سنگین.

وزن بالای کولر و مطالعاتی که قبلا از روی مطالب شما داشتم منو به فکر انداخت که ممکنه مادربوردم خم بشه و مشکلاتی از این قبیل به خاطر سنگینی این کولر پیش بیاد.

یه سری به من میگن که با یه کولر تاور مثل macho black عوضش کنم یه سری هم میگن با توجه به کیسی که دارم (Green X8) امکان خم شدن مادربوردت وجو نداره.

حالا من این وسط موندم که باید چ کار کنم.

از طرفی دیگه هم اختلاف وزن این دو کولر حدود 150 گرمه که به نظر عدد بزرگی به نظر نمیاد.

نظر شما من باید چکار کنم.

ممنون میشم اساتید محترم با دلیل این موضوع رو برام توضیح بدن.

پیشاپیش از راهنمائی و وقت شما عزیزان کمال قدردانی رو دارم.

پی نوشت : مشخصات سیستمم توی امضام هست

دوست عزیز

به هیچ وجه نگران نباشید. مکانیزم نصب این کولر پایه بسیار مستحکمی داره که به صورت یکسان وزنش رو در پشت مادربرد توزین میکنه.

از طرف دیگه، شما مادربرد های ROG ایسوس رو دسته کم نگیر، تخته مدار بسیار محکم و مستحکمی داره و اصلا" به این راحتی خم نمیشه.

کلا" سیستمت هیچ مشکلی نداره، اصلا" هم فکرت رو بهش مشغول نکن.

همه چی حله.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

مرسی دوستان گل از نظراتتون.

فقط یک سوال برام باقی مونده اونم اینه که در چه شرایطی پس این خم شدگی اتفاق می افته؟

لینک به دیدگاه

در مورد کیس شما، چنین چیزی هرگز رخ نخواهد داد مگر اینکه خودت هم بری بالای کولر وایسی. :D

نگران نباش، همه چیز سیستمت روبه راهه. @};-

لینک به دیدگاه

در مورد کیس شما، چنین چیزی هرگز رخ نخواهد داد مگر اینکه خودت هم بری بالای کولر وایسی. :D

نگران نباش، همه چیز سیستمت روبه راهه. @};-

لایک !

لینک به دیدگاه

با خیال راحت استفاده کنید الان کولر من frio هست با وزن یک کیلو و مین هم z68 گیگا هست سری mid و کیس هم cooler master مشابه x1 گریین الان تغریبا سه سال هست دارم استفاده میکنم و مشکلی تا حالا نداشته ،مین و کیس شما خیلی حرفه ای تر از مین و کیس بنده هست.

لینک به دیدگاه

با خیال راحت استفاده کنید الان کولر من frio هست با وزن یک کیلو و مین هم z68 گیگا هست سری mid و کیس هم cooler master مشابه x1 گریین الان تغریبا سه سال هست دارم استفاده میکنم و مشکلی تا حالا نداشته ،مین و کیس شما خیلی حرفه ای تر از مین و کیس بنده هست.

مرسی عزیز.

خیلی جالب بود برام الان من وزن هارو مقایسه کردم و دیدم که کولر من و شما فقط 50 گرم اختلاف دارن و با توجه به حرف های دوستان من کوچکترین جایی برای نگرانی ندارم.

:)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...