رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید تلویزیون از بانه

Recommended Posts

سلام  خدمت دوستان و اساتید بزرگوار

بنده قصد دارم طی یکی دو روز آینده تلویزیون خریداری کنم

حالا سوالی که برام پیش اومده

آیا با توجه به قیمت مناسب تر فروشگاه های بانه شما پیشنهاد میدید از اونجا تهیه کنم یا از تهران و با گارانتی اصلی

اصلا گارانتی کارایی داره؟

چون الان بانه هم با پرداخت یه مبلغی گارانتی 18 ماهه میکنن محصول رو

در ضمن کسی تجربه خرید داره از اونجا؟

یه عده میگن جنسا همه ریفر هست و خط و خش و پیکسل سوخته

اما این فروشگاهی که میگم چند ساله داره کار میکنه و میگه میارن خودشون نصب میکنن و بعد از تست پول پرداخت میشه

لطفا راهنمایی کنید 

فروشگاه هم بانه مارکت هست    www.banehmarket.com

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.

تمام جنس های بانه ریفر و مشکل دار نیستند اما خرید ازش ریسک داره و ممکنه پنل تلویزیون بعد از مدتی مشکل پیدا کند. یا مشکلات عجیب و غریب که بعدش به وجود میاد. شخصا" حاضرم پول بیشتر بابت گارانتی معتبر بدم اما گرفتار چنین مشکلاتی نشوم.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام

من به تازگی یک led تهیه کردم ، از سایت های بانه نه ولی چند نفری هستن که تو مشهد از زاهدان خرید میکنن و تو مشهد توزیع میکنن گارانتیش هم نوین سرویس هست که یک شرکت خصوصی و تازه تاسیس هست.این اطلاعاتی که دارم مربوط به الجی هست و در مورد برندهای دیگه اطلاعی ندارم.

Led های گارانتی دار داخل بازار همه مونتاژ داخل و قطعاتشون چینی هست ولی led بانه کره ای هست و داخل کره مونتاژ شده و با تحقیقی که من کردم کیفیتشون کاملا با هم متفاوت هست ، ولی اینم در نظر بگیرید تو برگه گارانتی درج شده که پنل شامل گارانتی نمیشه‌ در صورتی که گارانتیهای ماد و گلد ایران در صورت مشکل دار شدن یا سوختن پنل شامل گارانتی میشه (تازگی یکی از نزدیکان پنل سوخته بود براش تعویض کردن) مدلهای بانه ای هیچکدام داخل بازار نیست ولی فقط از نظر اسم با هم متفاوت هستن از نظر ظاهر و مشخصات یکی هستن اختلاف قیمت بانه ای ها با مشابه مونتاژ داخلی حدود 350 تا 400 تومن هست (مدل 43 الجی بانه ای 1350تا1400 هست و مونتاژ داخل 1700 تا 1750)

لینک به دیدگاه

سلام

من به تازگی یک led تهیه کردم ، از سایت های بانه نه ولی چند نفری هستن که تو مشهد از زاهدان خرید میکنن و تو مشهد توزیع میکنن گارانتیش هم نوین سرویس هست که یک شرکت خصوصی و تازه تاسیس هست.این اطلاعاتی که دارم مربوط به الجی هست و در مورد برندهای دیگه اطلاعی ندارم.

Led های گارانتی دار داخل بازار همه مونتاژ داخل و قطعاتشون چینی هست ولی led بانه کره ای هست و داخل کره مونتاژ شده و با تحقیقی که من کردم کیفیتشون کاملا با هم متفاوت هست ، ولی اینم در نظر بگیرید تو برگه گارانتی درج شده که پنل شامل گارانتی نمیشه‌ در صورتی که گارانتیهای ماد و گلد ایران در صورت مشکل دار شدن یا سوختن پنل شامل گارانتی میشه (تازگی یکی از نزدیکان پنل سوخته بود براش تعویض کردن) مدلهای بانه ای هیچکدام داخل بازار نیست ولی فقط از نظر اسم با هم متفاوت هستن از نظر ظاهر و مشخصات یکی هستن اختلاف قیمت بانه ای ها با مشابه مونتاژ داخلی حدود 350 تا 400 تومن هست (مدل 43 الجی بانه ای 1350تا1400 هست و مونتاژ داخل 1700 تا 1750)

مونتاژ داخل قطعاتشون اصل هستن و تحت نظر ال جی و سامسونگ مونتاژ میشن . 

بعضی از سایت های بانه خودشون میارن خونتون نصب میکنن و اگه راضی بودین همونجا پولشو میدین

لینک به دیدگاه

سلام

الان مدلی که من میخوام بخرم با احتساب کرایه حمل تا تهران و هزینه گارانتی 700 هزار تومن تفاوت قیمت داره با گارانتی

ضمنا مطمنید که در گارانتی داخلی پنل شامل گارانتی میشه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز .....

من پارسال خودم رفتم از بانه یه ال ای دی سامسونگ 46 اینچ و یه مانیتور ال جی 23 اینچ و یه مقدار خورده ریز دیگه برای خونه خریدم .

انصافا جنساشون خوب دراومد . شایدم من خوش شانس بودم .( البته هر چی که خریدم همونجا تست کردم )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه به تور بعضی فروشگاه ها نخورین ، 100% جنساشون اصلی و بدون مشکل هست. به نظر من گارانتی تا 200 تون می ارزه و نه 700 بیشتر.

شانس خرابی تی وی شما کمتر از 5 درصده اما 700 تومن خیلی زیاده.....

من باشم بدون یک میلی درصد شک از بانه میگیرم که البته هم تا حالا چندبار گرتفیم، دوست آشنا و این ور اون ور هم همه از بانه میگیرن.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز .....

من پارسال خودم رفتم از بانه یه ال ای دی سامسونگ 46 اینچ و یه مانیتور ال جی 23 اینچ و یه مقدار خورده ریز دیگه برای خونه خریدم .

انصافا جنساشون خوب دراومد . شایدم من خوش شانس بودم .( البته هر چی که خریدم همونجا تست کردم )

دقیقا .. یا باید برید اونجا تست کنید بعد خرید یا اینکه سفارش بدین خودشون میارن نصب میکنن و اگه راضی بودین پول رو پرداخت میکنین

لینک به دیدگاه

دقیقا .. یا باید برید اونجا تست کنید بعد خرید یا اینکه سفارش بدین خودشون میارن نصب میکنن و اگه راضی بودین پول رو پرداخت میکنین

این فروشگاه هم اول میاره نصب میکنه بعد از تست مبلغ رو میگیره

اگه به تور بعضی فروشگاه ها نخورین ، 100% جنساشون اصلی و بدون مشکل هست. به نظر من گارانتی تا 200 تون می ارزه و نه 700 بیشتر.

شانس خرابی تی وی شما کمتر از 5 درصده اما 700 تومن خیلی زیاده.....

من باشم بدون یک میلی درصد شک از بانه میگیرم که البته هم تا حالا چندبار گرتفیم، دوست آشنا و این ور اون ور هم همه از بانه میگیرن.

این فروشگاهی که گفتم رو کسی میشناسه خودم چند سالی هست که میبینم داره فعالیت میکنه

درست میگید تفاوت قیمتش زیاده 

ضمنا من فکر نمیکنم از گارانتی های اینجا هم آبی گرم بشه 

اینجا هم 70 تومن میگیرن گارانتی میکنن 18 ماه

پس شک نکنیم تو خرید ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

الان مدلی که من میخوام بخرم با احتساب کرایه حمل تا تهران و هزینه گارانتی 700 هزار تومن تفاوت قیمت داره با گارانتی

ضمنا مطمنید که در گارانتی داخلی پنل شامل گارانتی میشه؟؟؟؟؟؟

راستش یکی از نزدیکان یک led سامسونگ با گارانتی سام سرویس داره که پنلش سوخت و براش تعویض کردن گارانتی های دیگرو نمیدونم بهتره با گارانتی مربوطه تماس بگیرید و بپرسید. علت خرید من جدا از اختلاف قیمت فاحش ، led های lg بانه ای نه ساخت چین هست نه مونتاژ داخل مستقیما از کره میاد.
لینک به دیدگاه

درود

صد البته گارانتی بسیار بسیار مهم هست

من شخصا ترجیح میدم محصول با گارانتی رو خریداری کنم (اما گارانتی ای که مطمئن هستم پاسخگو هست، نه این گارانتی‌هایی که تازگی روی کار اومدن و به اسم گارانتی کار میکنن!)

شخصا یه تلویزیون با 18 ماه گارانتی خریدم، که پنلش 2 ماه مونده بود به انتهای گارانتی، از کار افتاد، با گارانتی تماس گرفتم و برام تعویض کردند، که اگر گارانتی نبود، باید کل پول

تلویزیون رو پرداخت میکردم برای پنل که قاعدتا ارزش نداشت

در خرید کالای با گارانتی معتبر شک نکنید!

لینک به دیدگاه

من خودم پارسال زمانی که سونی W828 تهران 3.400 بود از بانه خریدم با گارانتی و کرایه و اینا 2.700

خودشون آوردن نصب کردن بعدش پول رو دادم

تا الان هیچ مشکلی نداشته خدارو شکر

لینک به دیدگاه

90 درصد گارانتی های داخلی مساویت با باج دادن به طرف گارانتی کننده .

به نظر من همون جنس بانه که 700 تومتن اختلاف داره رو بگیرید خیلی بهتره تا اینکه پول یامفت بدین به اون ...... مطمن باش اگه الان که میخرید مشکلی نداشته باشه تا چند سال دیگه هم مشکلی پیش نمیاد اگرم مشکلی خدایی نکرده پیش بیباد  از 700 تومن هزینش که بیشتر نمیشه .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

والا سفارش دادم از بانه بیارن

توکل بخدا ببینیم چی پیش میاد

لینک به دیدگاه

من همه تلوزیون هامو از بانه خریدم عالیه چون مونتاژ ایران نیستند

اولین تلوزیون که خریم v20 پاناسونیک بود آخرین تلوزیونی هم که خریدم uf850 که 4 ماه پیش خریدم عالیه

اخرین مدل ها در بانه هستند و کیفیت بهتری از مونتاژ های ایرانی دارد

نه رفش هست نه پیکسل سوخته دوست گرامی تمامیه تلوزیون میارن تحویل می دهند و شما می توانید 30 دقیقه قشنگ تست همه چی بگیرید بعد پولشو بدهید

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

بانه رو نمیدونم برادر ولی همین بوشهر ما و تو گناوه اختلاف با تهران میلیونیه برا وسایل برقی . یه عمرم هس ما بدون گارانتی میخریم . الان اخرین قیمت ال ای دی 42 ال جی رو من گرفتم دو هفته پیش 1150 بود که تو سایتا فک نکنم زیر 2 یا 1800 باشه .  یه ال ای دی با گارانتی گرفتیم پیکسل سوخته داشت وسط صفحه گارانتی گردن نگرفت . ولی همین ال ای دی از گناوه گرفتم جلو خودشون روشن کردن دیدیم مشکل داره سریع یکی دیگه اورد .

گارانتی ایران الکیه . فقط شرط اینه که از اینجور کالا ها حضوری خرید کنی به نظر من . یا اینکه با واسط امین .

لینک به دیدگاه

تمام تست ها رو خودت انجام بده با فلش خودت فیلم اجرا کن و اگر اسمارت هست تست های سه بعدی و اینترنت  رو هم انجام بده

لینک به دیدگاه

من  تلوزیون 4k از بانه  خریدم کاملا هم بی مشکل هست.حداقل 1 تومن جلو  افتادم.

جالب اینجاست که اگه  بخواین  مثلا برین  تو سایت رسمی ال جی (منظورم سایت جهانی هست  نه گلد ایران) تلوزیون های بانه ای رو  میشه اونجا دید  ولی اونجا  خبری از مدلای داخل کشور  نیست.

پس اگه  بخوایم بگیم کدوم  جنس اصلی تر هست  همون  تلوزیون های بانه ای هستن نه تلوزیونای داخل ایران

خلاصه  کلوم  این که خود من اگه بخوام  تی وی بخرم  حتما بازم از بانه میخرم(به صورت اینترنتی)

برای اینکه ریسک پیکسل سوختگی هم پایین بیاد  میشه یه  فایل با پینت ویندوز ساخت با  رزولوشن تلوزیونی  که  می خواین  بخرین با  زمینه ی تمام مشکی.

یک فایلم با زمینه  ی تماما سفید درست  کنین وبریزینش  تو فلش.

وقتی نصاب  اومد فلش روبه  تی وی وصل کنین و فایلا رو اجرا کنین.

هرگونه پیکسل سوخته ای اگه وجود داشته باشه سریعا تو زمینه ی سفید و یا سیاه خودشو نشون میشه. @};-

البته احتمال وجود پیکسل  سوخته  خیلی  خیلی پایینه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...