رفتن به مطلب

* اعجوبه ای بنام DIRT RALLY * تاپیک اختصاصی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان نصب نسخه fitgirl چقدر زمان میبره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان نصب نسخه fitgirl چقدر زمان میبره؟

برای من حدود 2.5 ساعت

مشکلي با اجراي اين ورژن که نداشتي ؟

والا هنوز زیاد بازی نکردم

ولی بنظر نمیاد مشکلی داشته باشه

لینک به دیدگاه

از من میشنوین نسخه ی کاملش رو بگیرین خلاص  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی منم نسخه fitgirl گرفتم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس زمان نصب fitgirl هم مثل corepack بالاست. البته خیلی هم مهم نیست

لینک به دیدگاه

سلام... نسخه کورپک 2 ساعت طول کشید نصبش

واقعا عالیه این بازی... منی که اصلا علاقه ای به اینجور بازیا ندارم ولی وقتی تو عکسا محیط و گرافیک بازی رو دیدم دانلود و نصب کردم الانم دارم لذت میبرم ازش

لینک به دیدگاه

واقعا عالیه این بازی... منی که اصلا علاقه ای به اینجور بازیا ندارم ولی وقتی تو عکسا محیط و گرافیک بازی رو دیدم دانلود و نصب کردم الانم دارم لذت میبرم ازش

با همون دسته جدید که قرار بود بگیری باری کن :)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان سعی کنن نسخه اصلی رو نصب کنند منظور همون نسخه  21 گیگی!!

نسخه corpack و یا بلک باکس یا فیتگرل پدر هارد رو درمیاره

فرض کنید 2ساعت به صورت مداوم هارد درگیر باشه!!!

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا بازیش قشنگه

من که عاشق دیدن Replay بازی خودمم :))

مناظر رو فوق العاده طراحی کردن  :clapping:  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان سعی کنن نسخه اصلی رو نصب کنند منظور همون نسخه  21 گیگی!!

نسخه corpack و یا بلک باکس یا فیتگرل پدر هارد رو درمیاره

فرض کنید 2ساعت به صورت مداوم هارد درگیر باشه!!!

نه افاقا نصبش خیلی هارد رو درگیر نمیکنه. دلیل طولانی شدنش اینه که به صورت Single Thread از CPU استفاده میکنه. اگر Multi Thread بود خیلی سریعتر نصب میشد.

من روی SSD نصب کردم و باز هم خیلی طولانی بود. و عملیات خواندن و نوشتن (که در Task Manager میشه دقیقا زیر نظر داشتش) اصلا زیاد نبود. ولی از اون طرف فقط یک هسته CPU زیر لود  بود و از همه  قدرت CPU استفاده نمیکرد.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

من نسخه بلک باکس رو گرفتم 2-3 باری منو از بازی انداخت بیرون . صدای بازی میومد حتی شوک دسته هم کار میکرد ولی صفحه سیاه بود

گذشته از این حرفا خودمو کشتم تو کاپ اول سوم شدم

ناجوانمردانه سخته

از همون اول هم میره سر اصل مطلب سوسول بازی هم تو کارش نیست  :D

واقعا بازی تا حالا ندیدم که پستی بلندی زمین اینقدر روی گیم پلی تاثیر بذاره !

خدا نکنه پات به حاشیه جاده برسه مخصوصا وقتی برفی ه 

راستی کاپ دومش که میره تو منطقه برفی دیگه دارم کم میارم کاپ اول سخت بود ولی میشد بری این یکی دیگه نوبره  :D

لینک به دیدگاه

درود

دوستان فرمون گیر آوردم

با اون هم خیلی سخته :|

ولی با فرمون خیلی حال میده

پشینهاد میکنم حتما تست کنید

و اینکه بنظرم بعید بدونم تابحال روی هیچ بازی تا این فیزیکی کار شده باشه(منظور اینکه مثلا تفاوت رو میشه در سراشیبی ها جاده های مختلف احساس کرد)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده اورجینال خریدم میخوام آنلاین بازی کنم ولی دانلود روی استیم با این وضعیت اینترنت وجحم بازی فکر کنم محال باشه،  نسخه بلاک باکس وریلودد رو دارم میشه با اونا روی استیم نصبش کرد.این استیم هم واقعا مسخرس،اوریجین کافی فالیهارو بریزی کارتمومه.حالا خواهشا" اگه راهی هست کمک کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان بنده اورجینال خریدم میخوام آنلاین بازی کنم ولی دانلود روی استیم با این وضعیت اینترنت وجحم بازی فکر کنم محال باشه،  نسخه بلاک باکس وریلودد رو دارم میشه با اونا روی استیم نصبش کرد.این استیم هم واقعا مسخرس،اوریجین کافی فالیهارو بریزی کارتمومه.حالا خواهشا" اگه راهی هست کمک کنید

سلام

تیم ویور بده برات درستش کنم

لینک به دیدگاه

فدات بشم همین الان

سلام

تیم ویور بده برات درستش کنم

مهدی جان پ.خ شد

لینک به دیدگاه

با نمرات عنوان DIRT RALLY همراه باشید + نرخ فریم بازی بر روی PS4

21469145020892036066_DiRT%20Rally%20Wall

هفته گذشته، عنوان DiRT Rally برای رایانه های شخصی عرضه گردید و هم اکنون با اولین نمرات آن، که کاملا مثبت و عالی هستند، در خدمت شما هستیم.

به تازگی، آقای دارِن هیوود (Darren Hayward) در پاسخ به پرسش یکی از کاربران توییتر، در رابطه با نرخ فریم نسخه PS4 عنوان DiRT Rally ، تایید کرد که طرفداران می‌توانند از نرخ فریمِ ثابتِ 60 لذت ببرند.

شایان ذکر است که این بازی، در پنجم اوریل (شانزدهم فروردین ماه سال آینده) برای دو کنسول Xbox One و PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

IGN Italia: 93

GRYOnline.pl: 90

Game Star: 90

Eurogamer Italy: 90

3DJuegos: 90

Vandal Online: 88

Softpedia: 85

Metro GameCentral: 80

میانگین نمرات بازی در متاکریتیک: 87

3165714502046144242_DiRT%20Rally.jpg

با تشکر از سایت پردیس گیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی عالی است ولی در بعضی از پیست ها مخصوصا در مونت کارلو و یا ولز زمین های بازی مشکل تکسچر و ترنسپرنسی دارند که در استیم هم اعلام شده و به ظاهر یک مکشلی بوده مربوط به همانگ کردن درایور AMD با بازی - هنوز اپدیتی عرضه نشده ولی اگر جلوتر برید بعضی از پیست ها زمین بازی لود نمیکنن و  در هوا رانندگی میکنید- بازی روی 2560x1440 با 8x aa روی 980 ti با 60 فریم قفل الترا اجرا میشه گرافیکش رد بعضی از پیست ها خیره کننده است-پیست های آلمان با هوای بارونی خیلی جالب درامدند- ضمنا بازی اصلا و ابدا مثل نسخه 3 نیست که ارکید بشه و فان بلکه یک شبیه ساز سرسخت رالی است - باید بیست درو یک پیست رو برید بدون تصادف مه زمانتون برای تعمیر ازدست نره- منتظر پچ یک هستم بعد بازی کنم در کل بسیار سخت و چالش برانگیز و دلیل حضور این بازی هم پشتیبانی کامینوتی  استیم و گروههای PC باز است که در چند مرحله توعه بازی و تست نسخه بتا همکاری گسترده ای با کد مسترز داشتند.

لینک به دیدگاه

به نظرتون گرافیک بازی ضعیف نیست؟

با اینکه تنظیمات روی ultra گذاشتم ولی خیلی جاها بازی کارتونیه .مخصوصا درخت ها و چمن ها

یا تکسچر داخلی ماشین

یا شاید من توقعم بالاست

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی عالی است ولی در بعضی از پیست ها مخصوصا در مونت کارلو و یا ولز زمین های بازی مشکل تکسچر و ترنسپرنسی دارند که در استیم هم اعلام شده و به ظاهر یک مکشلی بوده مربوط به همانگ کردن درایور AMD با بازی - هنوز اپدیتی عرضه نشده ولی اگر جلوتر برید بعضی از پیست ها زمین بازی لود نمیکنن و  در هوا رانندگی میکنید- بازی روی 2560x1440 با 8x aa روی 980 ti با 60 فریم قفل الترا اجرا میشه گرافیکش رد بعضی از پیست ها خیره کننده است-پیست های آلمان با هوای بارونی خیلی جالب درامدند- ضمنا بازی اصلا و ابدا مثل نسخه 3 نیست که ارکید بشه و فان بلکه یک شبیه ساز سرسخت رالی است - باید بیست درو یک پیست رو برید بدون تصادف مه زمانتون برای تعمیر ازدست نره- منتظر پچ یک هستم بعد بازی کنم در کل بسیار سخت و چالش برانگیز و دلیل حضور این بازی هم پشتیبانی کامینوتی  استیم و گروههای PC باز است که در چند مرحله توعه بازی و تست نسخه بتا همکاری گسترده ای با کد مسترز داشتند.

رضا جان تو تنظیمات گرافیک گزینه Advanced Blending رو روشن کن ببین چقدر تو فریم تاثیر میگذاره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان تو تنظیمات گرافیک گزینه Advanced Blending رو روشن کن ببین چقدر تو فریم تاثیر میگذاره؟

بهمن جان الترا با همون بلندینگ گفتم- اون تکینک اینتل بود برایigpu هاش ولی الان عمومی شده - نه کلا با تنظیم الترا در خیلی از یپست ها  با 2x یا 4x در 2k فریم 60 قفل هستم -

الترا با 4x  و بلندینگ  ,2k

جالب تر از همه اسکین میتسوبیشی است -رادئون  همان بازی کردن است!!!!

mpwxbxmkcns8qssnp97.jpg

kvu93601o52asxm139hv.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام

آپدیت Update.v1.02-BAT منتشر شد

لینک

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بعد از کلی کلنجار رفتن با تنظیمات مختلف ، نهایتا واقعی ترین و بی نقص ترین تنظیمی که برای بازی با فرمان Logitech G25 بهش رسیدم اینطور بود. که بد ندیدم با شما هم به اشتراک بگذارم شاید براتون مفید باشه :

yfro3zdff8vf3yek7jh9_thumb.jpg

e33cf3m18ge9s5mvvg9z_thumb.jpg

7g7xfm5zq5evwjhenho4_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تغییراتی که با آپدیت جدید روی بازی اعمال میشه

We’ve fixed a number of co driver call issues in German, French, Italian and Spanish.
We’ve found some parts lying around in the back of the service areas so you can now upgrade your Hyundai Rally Car.
Need more snow in your life? Custom championships now include Sweden.
Fixed a missing Italian text string in the part failure message.
Fixed a number of graphical issues including; Opaque windows on Rallycross AI cars, a corrupt texture after partly detaching the rear bumper in the rain, some weird flickering in bonnet cam when switching the Virtual Rear View Mirror on and some glowing thing on Holjes.

لینک به دیدگاه

دوستان بازی دونفر هم روی کنسول ps4 میشه؟

هنوز چیزی مشخص نیست 

این باز سال 2016 برای کنسول ها منتشر میشه

بنا به گفته ی سازنده ها روی PS4 با کیفیت FHD و نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد

بعید میدونم این بازی اسپلیت اسکرین بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...