رفتن به مطلب

* اعجوبه ای بنام DIRT RALLY * تاپیک اختصاصی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

نمی ارزه اینطور

من همون کرکی ریلودد را دارم نسخه جدید ش رو دارم میگیرم- کدمسترز هم داره فیلم درمیاره! چه خبره   ویچر 3 هم بود تا حالا اپدیت هاش تموم شده بود!

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اتفاقاً هیچ عنوانی ندیدم که چنین سیر تکاملی داشته باشه (بیشتر از 7 8 عنوان Early access داشتم و بر این اساس میگم) 

درت رالی خیلی بی سر و صدا و با برنامه وارد بتا شد و از همون روز اول در بلاگ مربوطه پله پله برنامه اجرا شد و در تاریخ مشخص شده هم با موفقیت رلیز شد. حتی باگ کریتیکال روز اولی هم وجود نداشت و کاملاً لانچ بی نقصی بود.

ولی خب واسه ما که نت درست حسابی نداریم مصیبتیه، Middle earth رو هووز نتونستم دانلود کنم، اونم از کوانتم بریک ...

بعد اینور pcars 200 مگ آپدیت میده 3 تا ماشین اضافه میشه با 3 صفحه باگ فیکس .... :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا برای من خیلی از پیستها باگ گرافیکی داشت سیاه بود و ترانسپرانت- حالا میخوام نسخه جدید 25 گیگی روv1.1ر و بگیرم-

لینک به دیدگاه

والا برای من خیلی از پیستها باگ گرافیکی داشت سیاه بود و ترانسپرانت- حالا میخوام نسخه جدید 25 گیگی روv1.1ر و بگیرم-

حقیقت من مشکلی ندیدم هرچند خیلی هم بازی نکردم. اگر دانلود نکردید من کرج هستم فایلای اصلی رو دارم فکر کنم کرک جدا روش کار کنه، استیم هم خواستید میتونم شیر کنم ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خیلی بازی کردم درایور انویدیا هم نبود چون در استین زیاد اشاره کرده بودن بعضی از پیست هت مخصوصا نرو‌ژ هاش سیاه بود جاده ها مثل باگ های قدیمی بازی های زمان سام ماجراجو! والا درست نشد باگ اپدیت های جدید امد زدم اونزمان باز درست نشد پاک کردم رفت. حالا این نسخه جدیدد رو میگیرم بعد ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی ورژن 1.1 رو نصب کرده ؟

جان  :daydreaming:

لینک به دیدگاه

جان  :daydreaming:

جانت بی بلا

تغییرات تو این ورژن به چه صورت بوده ؟

ماشینی چیزی اضافه شده ؟

ارزش داره دانلودش کنم ؟

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

جانت بی بلا

تغییرات تو این ورژن به چه صورت بوده ؟

ماشینی چیزی اضافه شده ؟

ارزش داره دانلودش کنم ؟

به صورت خلاصه بله ارزش داره.

ماشین های اضافه شده :

– Peugeot 208 T16 Pikes Peak

– Renault 5 Turbo

– Renault Alpine A110

– Opel Corsa Super 1600

– Peugeot 207 S1600

– Renault Clio S1600

– Mini Classic Rallycross

و یه ترک هم به اسم :– Historic Pikes Peak

و تعداد خیلی زیادی فیکس و پچ. ولی مهمترینش اضافه شدن Telemetry tools هست که کارایی زیادی تو پردازش و مقایسه عملکرد خودتون داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://fileniko.com/entry/51994

بايد 28 گيگ رو دوباره دانلود کنيم :(

لینک به دیدگاه

http://fileniko.com/entry/51994

بايد 28 گيگ رو دوباره دانلود کنيم :(

نسخه فشردش اومده با حجم 8.8 گیگ که البته ویدئوهاش حذف شده

اگه ویدئو ها رو هم نیاز داری بصورت جدا گذاشتن با حجم 4 گیگ میتونی ویدئو رو هم دانلود کنی بریزی رو بازی.

کلا حدود 13 گیگ حجمشه

لینک 

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

یه نکته خیلی مهم، کسایی که کلاً اهل ریس و این چیزا نیستن بیخیال این آپدیت ها شن !

درسته که تغییرات زیادی انجام میشه و بعضاً محتوایی هم اضافه میشه ولی این موارد فقط برای کسایی که هر روز مشغول این عناوین هستن ارزش داره نه اینکه هر از گاهی سراغ این عنوان برید ...

مخصوصاً درت رالی چون عنوان سختی محسوب میشه همون نسخه ابتدایی برای مدت زیادی میتونه سرگرمتون کنه. چون هر ماشین با هر پیست و هر سبک زمین تا آسمون فرق میکنه و زمان خیلی زیادی رو می طلبه که بخواید تو یه سبک "خوب" بشید و برید دنبال سبک یا ماشین دیگه. (نزدیک 30 ساعت فقط رو 205gti وقت گذاشتم تا دستم بیاد چی به چیه، که بعدش واقعاً لذت بخش شد ...)

پس کسایی که نت خوب ندارن، فرمون ندارن، و روزی هم 3 4 ساعت این عنوان رو بازی نمیکنن، بیخیال آپدیت شن (ضمن اینکه به لطف دولوپر ها، پچ برای دانلود وجود نداره و برای هر نسخه باید کل بازی رو دانلود کنید (البته فعلاً که پچ ندیدم شاید به مرور یه فکری بکنن براش))

اگرم gprs دارید که 2 تومن یه بسته بزنید یه شبه دانلود میشه ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...