رفتن به مطلب

#بازی هایی که تموم کردین و به خودتون بخاطرش افتخار کردین#

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تو کنسولها قارچ خور یا به عبارتی ماریو ...وقتی برای اولین بار ماریو سیبیلو رو به عیالش رسوندیم چه احساسی داشتیم :cool: ...یعنی یچیزی در حد تیم ملی که به جام جهانی سعود کرده :D فکر کنم دیگه چشم بسته هم بعضیامون تا اخرش میتونستیم بریم :D .اوردن پایین پرچم که خیز بر میداشتیم و امتیاز 1000 بود یا  10000یا... رو میگرفتیم و انگار افتخاری بود که امتیاز کامل پرچم رو میگرفتیم :laughing: .

post-15793-0-01029200-1448386056_thumb.png

post-15793-0-17928300-1448386081_thumb.jpg

post-15793-0-35525700-1448386093_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Princes Of Persia 1 

که اصلا دیوانوووووو  شده بود م

این بازی یکی از اولین بازیهایی بود که روی کامپیوتر بازی کردم، واقعا قشنگ بود، اون موقع معروف به شهرزاد بود که اسم واقعیش همین پرنس اف پرشیا بود... آسوونم نبود.. :D

شما احتمالا بالای 30 سنتون باشه، درسته؟

از یک سالی به بعد دیگه بازی سازی بسمتی رفت که کاربرا بتونن تمومش کنن، مثلا قدیما اگه وسط بازی می سوختی از اول میومد، اینجوری نبود که بسوری دوباره از ادامش بیاد، به همین خاطر هر کی اون موقع این بازیا رو تموم می کرد گیمر واقعی بود... :D

لینک به دیدگاه

این بازی یکی از اولین بازیهایی بود که روی کامپیوتر بازی کردم، واقعا قشنگ بود، اون موقع معروف به شهرزاد بود که اسم واقعیش همین پرنس اف پرشیا بود... آسوونم نبود.. :D

شما احتمالا بالای 30 سنتون باشه، درسته؟

از یک سالی به بعد دیگه بازی سازی بسمتی رفت که کاربرا بتونن تمومش کنن، مثلا قدیما اگه وسط بازی می سوختی از اول میومد، اینجوری نبود که بسوری دوباره از ادامش بیاد، به همین خاطر هر کی اون موقع این بازیا رو تموم می کرد گیمر واقعی بود... :D

فکر کنم حجمش یه فلاپی رو پر نمیکرد...

لینک به دیدگاه

اقا یچیزی بگم بخندید

اولین بار که کامپیوتر گرفتم ب هزار بدبختی یه بازی نصب کردن شبیه igi بود خیلی بازیه باحالی بود

من فقط بلد بودم نشونه بگیرم و تیر بزنم :D

مرحله اولش تویه یه خیابان بود میرفت پیشه یکی یه دوربین اسنتیپر(درواقع اولین تفنگ بود) میگرفت اینقد خوشحاااال شدم بعدش همونجا طرفو کشتم :laughing:  و رفتم همه مامورارو کشتم

بگزریم

حالا جالبیش کجابود ؟؟ ازیه جایی که تیر میزدند خونم تموم میشد دیگه میرفتم تو کار سیو خونم اخراش بود نمیدونستم دکمه healingش کدومه هر کیرو میکشتم سیو میکردم :laughing: :laughing:

بازیشم یجوری بود که مرحله رو رد میکردی خونش پر نمیشد ناکس :wacko:

هیچی دیگه مجبور بودم ازهمون مرحله اول هرکیو میکشتم بازیو سیو میکردم =)) =))

یه بازی دیگم بود اسنایپر بود خدایی بازیه قشنگی بود فقط نمیدونم چرا تیر نمیزد تا اینکه بعده کلی اینورو اونور تو تنظیمات کیبورد دیدم اسکولا(سازنده بازی) اصلا شلیک کردنشو واسش کلیدی تعریف نکردن :wacko: :wacko:

بعدش خودم نشستم قشنگ همه کلیدارو برایه بازی تعریف کردم

بعد بازی های هیتمن و ign1 و مکس پین

یادش بخیر اونموقع بازیا اینقد دیر تموم میشد مثلا همین بازیایی که گفتم هرکدوم 450 تا مرحله داشتن :laughing:

یه بازی دیگم بود خیلی بهم حال داد suffering بود خیلی بازیه باحالی بود هم یکش و هم دوش

لینک به دیدگاه

Thief: Deadly Shadows

post-18254-0-00471300-1448489281_thumb.jpg

واقعا بازی خیلی زیبا و باحالی بود.کاش تموم نمیشد.چند وقت پیش هم نسخه ی جدیدش یعنی Thief4  رو تموم کردم :x

post-18254-0-23176700-1448489486_thumb.png

post-18254-0-69019600-1448489514_thumb.jpg

مثبت هام هنوز باز نشده .

منفی بدم فعلا کارت راه بیوفته ؟

:D

چرا همیشه به من میرسی مثبتت تموم شده؟! :-?

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

اولین بازی که باهاش حال کردم و خاطره دارم

Super mario میکرو

و tank میکرو

بعدش وارد ps1 شدم و اولین بازی که منو گرفت teken بود بعد سری بازیهای rezident evil که اون موقع هر کسی نمیتونست تمومش کنه و من در محل و منطقه خودمون تنها کسی بودم که از حفظ اویل تموم میکردم و و با دوستانمون کل کل اینو داشتیم که کی زودتر بازیو تموم میکنه

و driver که عشق من بود

بعد ش که pc شد اولین بازی که بهم خیلی حال داد max payne و nfs بود

همینا بسه بقیش طولانی میشه

الان چند سالی هست که بازیهای pc بهم انچنان لذتی نمیده بیشتر بخاطر گرافیکشون بازی میکنم تا خود بازی و گیم پلی داستان و چون پول گرافیک دادم میگم ازش استفاده کنم سوخت نشه :)

لینک به دیدگاه

خیلی زیاد بودن :D

وقتی تازه سگا اومده بود آرزوم تموم کردن ultimate mortal kombat 3 توی حالت سختش بود . که با noob saibot  و  subzero تونستم . با بقیشون نمیشد یا نمیتونستم :d .

بعدم با همون سگا سری street of rage . رو تموم کردم که خیلی خاطره دارم باش.  همیشه با دوستم میرفتیم rage 2 توی مرحله 5 فک کنم دوتا باس با هم میومدن همیشه میباختیم اونجا . دیگه یه سری با تلاش فراوان تونستیم رد کنیم خیلی فاز داد بهمون تمومش کردیم . ( البته بعدش قلقشو فهمیدیم روزی یه بار تموم میکردیم :))) )

بعد اوضای pc شد و دوتا بازی بود که خیلی وقت گذاشتم پاشون یکی DOOM بود که سه مدل داش . اورتونیا و پلوتونیا و یکی دیگه . اورتونش رو با هزار مکافات تموم کردم پلوتون نشد خیلی سخت میشد ( بچه بودیم البته )

بعدیش هم کارماگدون بود ( carmageddon )  که یه 4 5 ماهی گیرش بودم . یکی از دلایل خشن رانندگی کردن الانم هم همین بازیه :laughing:  . ( البته بگم هیچ ربطی به سری جدیده که اومده نداره ... اصلا اون فاز قدیم رو نمیده این سری جدیدش )

لینک به دیدگاه

یه بازی تو سگا بود اگه بازی کرده باشین و یادتون باشه به اسم کمیکس زون که حالت داستانهای کمیک داشت...

همین دو سه سال پیش تو کامپیوتر :D  بازیش کردم و زیاد هم طول نکشید تا تموم شد و کلی یاد گذشته ها و سالن بازیهای ویدیوی که یه ربع ساعتی حساب میکردن که سگا و پلی1 داشتن افتادم...

اون دوران بگمونم یسری ها بارشون رو با همین سالنها و چندتا سگا و پلی 1 و تلویزیون بستن :laughing: ...یادش بخیر.

post-15793-0-36214500-1448551070_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

هیچ بازی اندازه god of war اونم تو حالت very hard بهم لذت نداده حیف که این بازی و مخصوصا شخصیت کریتوس اختصاصی سونی هستش

لینک به دیدگاه

حالا جالبیش کجابود ؟؟ ازیه جایی که تیر میزدند خونم تموم میشد دیگه میرفتم تو کار سیو خونم اخراش بود نمیدونستم دکمه healingش کدومه هر کیرو میکشتم سیو میکردم :laughing: :laughing:

بازیشم یجوری بود که مرحله رو رد میکردی خونش پر نمیشد ناکس :wacko:

هیچی دیگه مجبور بودم ازهمون مرحله اول هرکیو میکشتم بازیو سیو میکردم =)) =))

:D :D :D

لینک به دیدگاه

اتفاقا من و برادرم هم این بازیو شبها تا صبح میشستیم بازی میکردیم برادرم اون مرد چاقرو بر میداشت من هم اون یارو لاغره همیشه هم مشت میزدیم به ماشینا دزدگیرشون روشن بشه :D :laughing:

لینک به دیدگاه

منظورتون شورش در شهره?اولش ماشین پلیس بود تو خیابون با ادم های سیاه?من به این بازی زمان بچگیم میگفتم لاستیک چون میشد لاستیک پرت کرد

لینک به دیدگاه

منظورتون شورش در شهره?اولش ماشین پلیس بود تو خیابون با ادم های سیاه?من به این بازی زمان بچگیم میگفتم لاستیک چون میشد لاستیک پرت کرد

البته من نقل قول کردم...این بازی: :)

Fighting Force

لینک به دیدگاه

بازی  hitman codename 47  اگه اشتباه نکنم حدود 4 ماه طول کشید تمومش کنم. خیییییلی سخت بود :wacko:

الان اشک تو چشام جمع شده  :(  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

Need For Speed Must Wanted

بار اول با چه لذتی بازی میکردم.دلم براش تنگ شده :(  @};-

لینک به دیدگاه

MetalGearSolid1-2-3-4 - Uncharted1.2.3-Killzone1.2.3. 

GranTurismo 1.2.3.4.5.Gt-proluge 

و 

Order1886 !

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

بازی هایی ک ازشون لذت بردم کم نبودن ... ولی بحث افتخار که موضوع تاپیک هست

Evil Within + DLCs

ولفتنشتاین : بازگشت به قلعه 

GTA:SA

Hitman : 3

Prince of Persia : Warrior Within

افتخار دیگه ام تو بازیا بالای 500 کشته توسط RPG7 تو بتل هست :laughing: ( البته نه این که از فاصله دو متری نوب بازی در بیارم بزنم به طرف ، از فاصله زیاد باهاش هد شات میزنم و مهارت بالایی دارم :D )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بازی Prince Of Persia 1992 :)

یعنی پیر شدم تا تمومش کنم

سیو که نداشت 3 دفعه هم میمردی بازی از اول میومد ...  %-(

ab6p_prince-of-persia-1992_thumb.jpg  io7j_prince_of_persia_1989_thumb.jpg

اونایی هم که بازی کردن میدونن،انصافا یکی از سخت ترین مراحلش این بود  :(

z9nz_hqdefault_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Son Of Autumn
لینک به دیدگاه

بازی Prince Of Persia 1992 :)

یعنی پیر شدم تا تمومش کنم

سیو که نداشت 3 دفعه هم میمردی بازی از اول میومد ... %-(

ab6p_prince-of-persia-1992_thumb.jpg io7j_prince_of_persia_1989_thumb.jpg

اونایی هم که بازی کردن میدونن،انصافا یکی از سخت ترین مراحلش این بود :(

z9nz_hqdefault_thumb.jpg

واااااااای

واقعا یادش بخیر

میتونم بگم جزو اولین بازیهایی بود که روی کامپیوتر بازی کردم

روی یه فلاپی ۳.۵ ریخته بودمش

فقط یک بار تونستم تا اخر بازیش کنم

با ۱۳۳ و ۲۳۳ بازی میکردیم

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بازی نید فور اسپید 2 –Need for speed

یادش بخیر گیم پلی روون و تو زمان خودش استثنایی بود بنظرم.

post-15793-0-19939200-1450208520_thumb.jpg

post-15793-0-02702000-1450208531_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کلا سری بازی های هیتمن رو خیلی دوست دارم پارسال هم hitman absolution رو تموم کردم

لینک به دیدگاه

بازی total overdose رو کی بازی کرده؟

کلی حال میکردم وقتی از بغل دیوار میچرخیدم...اخرشم که دیگه اون قطاره بود...

ویرایش شده توسط akbar74
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...