رفتن به مطلب

#بازی هایی که تموم کردین و به خودتون بخاطرش افتخار کردین#

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اکثربازیهای خاطره انگیز رو دوستان عنوان کردن

اما بازی سختی که بشه واسه تموم کردنش افتخار کرد

بازی فکری Q.U.B.E Directors cut هست

که معماهای جذاب و بعضا چالش برانگیز داشت

محیط بازی هم شبیه بازی portal بود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Return to Castle Wolfenstein

من بازی رو تو کامپیتور با این شروع کردم , بابام واسه سورپرایز کردن من یه کامپیوتر گرفت ولی نامرد فروشنده گرافیک نگذاشته بود روش (انبرد 32 مگابایت  :laughing: ) , تنها بازی که اجرا کرد  این بود , سال 2002 

هیچ وقت یادم نمیره این بازی , دوبله فارسی دارینوس بود اگه اشتباه نکنم , جوری بازی رو باور کرده بودم که شبها نمی تونستم از ترس بخوابم , همش فکر سرباز هایی بودم که تو دخمه گیر کرده بودند , یه مرحله داشت می خواستی بری تو دخمه که دو تا سرهنگ درباره سرباز های که گیر کرده بودند صحبت می کردند و براشون گریه می کردند , دیالوگ هاشون یادمه , موقعی که پسر عموم کنار نبود مرحاله دخمه رو بازی نمی کردم , یه باسی هم داشت به اسم هلگافون , وقتی دیدمش بازی رو پاک کردم  =))

دوسالی طول کشید بازی رو تموم کنم , بد جوری بازی رو باور کرده بودم , تک تک مرحله هاش با جزییات یادم , البته 3 بارسال پیش تو گوشی تمومش کردم , حرف نداشت , امتیاز 9 از 10 گرفته بود , اون موقع شاهکاری بود واسه خودش

5pgcxazqdi8cr0b0hdf6.jpg

0g6xsjl9jonu2lmbsv2f.jpg

l8p7o1i25hsejo7i8gj9.jpg

http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/wolfenstein-return-to-castle/01-return-to-castle-wolfenstein-main-theme.mp3

لینک به دیدگاه

Return to Castle Wolfenstein

من بازی رو تو کامپیتور با این شروع کردم , بابام واسه سورپرایز کردن من یه کامپیوتر گرفت ولی نامرد فروشنده گرافیک نگذاشته بود روش (انبرد 32 مگابایت  :laughing: ) , تنها بازی که اجرا کرد  این بود , سال 2002 

هیچ وقت یادم نمیره این بازی , دوبله فارسی دارینوس بود اگه اشتباه نکنم , جوری بازی رو باور کرده بودم که شبها نمی تونستم از ترس بخوابم , همش فکر سرباز هایی بودم که تو دخمه گیر کرده بودند , یه مرحله داشت می خواستی بری تو دخمه که دو تا سرهنگ درباره سرباز های که گیر کرده بودند صحبت می کردند و براشون گریه می کردند , دیالوگ هاشون یادمه , موقعی که پسر عموم کنار نبود مرحاله دخمه رو بازی نمی کردم , یه باسی هم داشت به اسم هلگافون , وقتی دیدمش بازی رو پاک کردم  =))

دوسالی طول کشید بازی رو تموم کنم , بد جوری بازی رو باور کرده بودم , تک تک مرحله هاش با جزییات یادم , البته 3 بارسال پیش تو گوشی تمومش کردم , حرف نداشت , امتیاز 9 از 10 گرفته بود , اون موقع شاهکاری بود واسه خودش

5pgcxazqdi8cr0b0hdf6.jpg

0g6xsjl9jonu2lmbsv2f.jpg

l8p7o1i25hsejo7i8gj9.jpg

http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/wolfenstein-return-to-castle/01-return-to-castle-wolfenstein-main-theme.mp3

Freaking Big Like @};- @};- @};- @};- :D 

بعله یادش بخیر عجب چیزی بود لامصب :D

منم یادمه اون مرحله تو قبر باید میرفتیم سربازا با لرز داشتند با هم صحبت میکردندن ....بعد وقتی اولین بار اون زامبی مامبی ها رو دیدم سریع دگمه روشن خاموش شدن سیستم رو زدم خاموش کردم =))  موزیک های بازی هم جوری بود اصن ادم با خود موزیک بازی هم میترسید! با اون گرافیک و زمان خودش واقعا خیلی خوب بود ...و فضا ها رو جوری طراحی کرده بودن کمتر بازی امروزی هست بتونه ترس رو اونجوری القا کنه .... من تا اون مرحله قطب شمال بود چی بود تا اون بیشتر نرفتم .... :(  :(  :( 

ولی رفیقم ک اصلا گیمر هم نبود بهش دادم ...فقط هیتمن 1 و  2  و مکس پین2 و همین ولفی رو فک کنم بازی کرده بود :D

بهش دادم یکی دو هفته بعد دیدم رو اخرین درجه سختی بازی رو تموم کرده :laughing:

خلاصه خاطراتمونو زنده کردی ... :D @};-

لینک به دیدگاه

IGI 1

Turok

Lost Planet 1

NFS Underground 1,2

ولی بعضی بازیا بودن که تا حالا چند بار از اول رفتم بازیشون کردم در حد 5-6 بار و باز هم دوست دارم از اول برم:

Devil May Cry 4

Mass Effect Trilogy

Dragon Age 1

و خیلی بازیهای دیگه.

لینک به دیدگاه

فاینال فانتزی هم حس خوبی داشت وقتی تمومش کردم. :) 

نمیدونم چند بود.6 7سال پیش بو د. :-?

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

فاینال فانتزی هم حس خوبی داشت وقتی تمومش کردم. :) 

نمیدونم چند بود.6 7سال پیش بو د. :-?

:)

post-15793-0-16485000-1452022796_thumb.jpg

post-15793-0-96646700-1452022810_thumb.jpg

post-15793-0-46289800-1452022831_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کریسیس وارهد  و انچارتد ۱-۲-۳  واقعا حس خوبی بهم دست داد البته منم به اون حس دست دادم

لینک به دیدگاه

کریسیس وارهد  و انچارتد ۱-۲-۳  واقعا حس خوبی بهم دست داد البته منم به اون حس دست دادم

:D

لینک به دیدگاه

Wolfenstein old blood

و wolfenstein new order

مرحله آخرشون واقعا" سخت و دشوار بود و با تمام کردنشون به خودم افتخار کردم.

لینک به دیدگاه

Vagrant Story

Vagrant_Story.jpg

وای اینو تا تهش رفتی؟ من یکجاش گیر کردم هرچی میچرخیدم کل مپ رو کلید یک در رو پیدا نکردم:( فکر کنم حداقل60 70 درصد بازی رو رفته بودم... :(

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وای اینو تا تهش رفتی؟ من یکجاش گیر کردم هرچی میچرخیدم کل مپ رو کلید یک در رو پیدا نکردم :( فکر کنم حداقل60 70 درصد بازی رو رفته بودم... :(

من این بازی رو 15 سال پیش بازی کردم و کمتر از یک هفته تمومش کردم  :D هنوز هم عاشقش هستم  :x  ولی فرصت نشده بشینم از اول بازی کنم  :wacko:

لینک به دیدگاه

Contra

PES 2013

Far Cry 3

MGSVTPP

بیشتر یادم نمیاد

مگه PES تمومی داره؟

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

من بهنرین بازی هایی که تموم کردم اینا هستن.

1-Mafia series

2-GTA San Andreas with hot coffee mod and without cheats

3-Special Ops-The Line

4-GTA V with realestic driving mod

5-Call of duty-MW series

6-NFS-Underground series

7-Saints Row series

8-Sleeping dogs

9-Dying light

9-Far cry 3

10-Forza Horizon series

لینک به دیدگاه

post-22047-1452093861896_thumb.jpgpost-22047-14520938889307_thumb.jpgpost-22047-14520938963215_thumb.jpgpost-22047-14520939016102_thumb.jpgpost-22047-14520939171093_thumb.jpgpost-22047-14520939325189_thumb.jpgpost-22047-14520939479297_thumb.jpgpost-22047-14520939586498_thumb.jpgpost-22047-14520939673677_thumb.jpgpost-22047-14520939771967_thumb.jpgpost-22047-14520939856949_thumb.jpgpost-22047-14520939895241_thumb.jpg

post-22047-14520941660846_thumb.jpg

هیچ کدوم به اندازه ی مافیا داستان خوب نداشت.

هیچ کدوم به اندازه ی فورزا و سری saints row حال نداد.

هیچ کدوم به اندازه ی GTA san andreas بدون کد نقلب سخت نبود.

و هیچ کدوم مثل Spc ops-the line و Far cry 3 قشنگ تموم نشدن.

بقیه هم گیم پلی جذابی داشتن.

لینک به دیدگاه

بعد از تلاش های فراوان آخرای بازی  از ساعت11تا6صبح ac unityرو بازی کردم تا پلات شد اولین بارم بود تو عمرم تروفی پلات مکردم مخم هنگ کرده بود :D

از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجیدم :D

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

خیلی از بازی هارو تموم کردم مثل GTA V و GTA Sanandreas و cod از 4 تا 9 و خیلی بازی های دیگه مثل مافیا و .... ( کلا بازی های Open World رو بیشتر دوست دارم )

ولی از بین همه این بازی ها سری gta که به نظر من تموم شدنی نیس و همیشه قابل بازی هست گذشته از داستان .

از بین همه ی بازی های داستانی و تموم شدنی که بازی کردم Crysis 3 تموم شدنش خیلی حس خوبی بهم داد و خیییییییلی با اخرش حال کردم . 

لینک به دیدگاه

بعد از تلاش های فراوان آخرای بازی  از ساعت11تا6صبح ac unityرو بازی کردم تا پلات شد اولین بارم بود تو عمرم تروفی پلات مکردم مخم هنگ کرده بود :D

از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجیدم :D

:D

لینک به دیدگاه

بازی manhunt 1 & 2

به نظرم خیلی جذاب بود.یادش بخیر :x

لینک به دیدگاه

Devil May cry 3 بود واقعا سخت بود و به شدت فکری یک هفته طول کشید رفتنش

لینک به دیدگاه

اولین بازی که وقتی تمومش کردم واقعا احساس افتخار وجودمو فرا گرفت بازی Lion King روی سگا بود. به خصوص که سر مراحل پایانی خانوادم هم می شستن نگاه می کردن و براشون جذاب بود ببینن چطوری مراحل رو رد می کنم مخصوصا مرحله ی شترمرغ و مرحله ی بالا رفتن از رودخونه.

145220250259521.jpg

اولین بازی هم که روی کامپیوتر با تموم کردنش احساس افتخار انکار ناپذیر بود بازی Neverhood بود که یکی از بهترین بازی های کامپیوتری تاریخ محسوب می شه و هنوز تو ژانر خودش رو دستش نیومده. این بازی فضاش دیوانه کننده بود برام چون آرامش و البته حس چالشی که تو جامعه و مدرسه و خانواده تجربه نمی کردم رو از فضای استثنایی این بازی می گرفتم. هنوزم اسمش و آهنگ و فضای خمیری انحصاریش احساس خوب اون موقع رو برام بیدار می کنه و البته پایانش که در اون زمان نادر بود یک بازی در پایان خودش بهت حق انتخاب بده. 

145220250262432.jpg

لینک به دیدگاه

اولین بازی اتاری قاچ خور تو میکرو .

بازی هایی که باز اومدن روی PC  فکر کنم شاهزاده ایرانی بود و کانتر .

بهدش هم که وارکرافت باز شدیم رفتیم استراتژیک.

و الان به شخصه میتونم بگم 11 سال هست معتاد دوتا هستم .

اقا نمیشه ترکش کنیم مگه زوره ؟   والا .... گیمیر به دنیا اومدیم گیمر هم از دنیا میریم .

من بازی قاچ خور رو سرچ کردم تو گوگل کلی عکس زشت آورد که همشونم سایتاش فیلتر بود

مطمئنید اسم بازیش قاچ خور بود ؟

لینک به دیدگاه

من بازی قاچ خور رو سرچ کردم تو گوگل کلی عکس زشت آورد که همشونم سایتاش فیلتر بود

مطمئنید اسم بازیش قاچ خور بود ؟

:))))

این اسم ایرونیشه خارجیش میشه

Super Mario

هست برای کنسول نینتندو که اسم ایرانی کنسول همه به اسم میکرو میشناسند:d

لینک به دیدگاه

از لحاظ سخت بودن که فکر کنم سخت ترین بازی که تموم کردم هیتمن ابسولوشن بود

اما تموم کردن هیچ بازی مثل nfs underground به من حال نداد مخصوصا این که بررای زمان خودش انصافا بازی خوبی بود  و 206 هم داشت :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...