رفتن به مطلب

#بازی هایی که تموم کردین و به خودتون بخاطرش افتخار کردین#

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Princes Of Persia 1&2&3&5 پرنس 2 واقعا جالب بود مخصوصا که باید تمام اون قسمتایی که به خون اضافه میکرد رو باید میرفتی تا اون شمشیر آبی رو بگیری!

Dark siders 1&2 با تجربه DS 1 که واقعا با شخصیت پردازیش دیوانه وار(الکی) حال کرده بودم بهترین خاطراتم از بازی ها بود.

مجموعه ای از assassins creed , COD , ...

ویرایش شده توسط W*A*R*
لینک به دیدگاه

از لحاظ سخت بودن که فکر کنم سخت ترین بازی که تموم کردم هیتمن ابسولوشن بود

اما تموم کردن هیچ بازی مثل nfs underground به من حال نداد مخصوصا این که بررای زمان خودش انصافا بازی خوبی بود  و 206 هم داشت :D

بازی سخت ندیدی زیاد نه...!

839wgbcyxb8l6s18d2go.jpg

(شوخی :D​ ) اما زیادی سخت بود دوست داشتی دسته رو بکوبی به مانیتور!! =)) اپیزود اخر 2-3 تا مرحله لخر رو نتونستم برم:| بعد 6 ماه یک چیت پرواز گیر اوردم با اونم نشد :laughing: گاد مد نیاز بود پیدا نکردم =))

در مورد ماریو اینو ببینید (البته قدیمیه اما شاید برا خیلیا خاطره انگیز و جالب باشه)  :crying:

اینم هواپیما :eek: 

لینک به دیدگاه

بازی سخت ندیدی زیاد نه...!

839wgbcyxb8l6s18d2go.jpg

(شوخی :D​ ) اما زیادی سخت بود دوست داشتی دسته رو بکوبی به مانیتور!! =)) اپیزود اخر 2-3 تا مرحله لخر رو نتونستم برم:| بعد 6 ماه یک چیت پرواز گیر اوردم با اونم نشد :laughing: گاد مد نیاز بود پیدا نکردم =))

در مورد ماریو اینو ببینید (البته قدیمیه اما شاید برا خیلیا خاطره انگیز و جالب باشه) :crying:

اینم هواپیما :eek:

کلا خیلی بازی نکردم : دی

ولی الان فکر میکنم سن اندرس هم واقعا بدون چیت خیلی خیلی سخت بود

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کلا خیلی بازی نکردم : دی

ولی الان فکر میکنم سن اندرس هم واقعا بدون چیت خیلی خیلی سخت بود

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

دادا هر کی اینو دیده دیگه نمیتونه دست رو بازی 3 بعدی از لحاظ سختی بزاره :wacko:  %-( (رو عکس کلیک کن اسم بازی هست)

هرکی این عنوان رو بازی کرده میدونه چی میگم :D التماس نکن!!... :laughing:  من اگه با چیتم تا تهش میرفتم جزو افتخاراتم اسمش رو میبردم ...  ~x(  :laughing:

header.jpg?t=1447354527

اینم عنوان جدیدی از همین سازنده هست فکر کنم (سازنده کمی.... ~x(  =)) اما موزیک گیم meat boyبسیار زیبا بود @};- )

لینک به دیدگاه

:))))

این اسم ایرونیشه خارجیش میشه

Super Mario

هست برای کنسول نینتندو که اسم ایرانی کنسول همه به اسم میکرو میشناسند :D

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

بابا قارچ خوره یارو قارچ میخوره تو بازی و بزرگ میشه نه قاچ

اگه قرار بود تو هر مرحله یا قاچ بخوره که تا مرحله 5-1 به زور میرسید

قاچ با قارچ فرق داره  واااا

حالا درسته جفتشون خوردنی هستن ولی یکی برای بدن خیلی مفیده و کلی ویتامین و پروتئین داره ولی اون یکی مضره

لینک به دیدگاه

بابا قارچ خوره یارو قارچ میخوره تو بازی و بزرگ میشه نه قاچ

اگه قرار بود تو هر مرحله یا قاچ بخوره که تا مرحله 5-1 به زور میرسید

قاچ با قارچ فرق داره واااا

حالا درسته جفتشون خوردنی هستن ولی یکی برای بدن خیلی مفیده و کلی ویتامین و پروتئین داره ولی اون یکی مضره

جناب پورفسور! چرا پست من رو نقل قول میکنی اول درست و قشنگ! عینکتو بزن پستارو بخون(منظورم کامنتاست نه صندق پستی!) بعد اقدام به مزه پرونی و لغت واژه کن!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

mostafajan   اقا مصطفی قصدشون مزاح بود که البته بنظرم زیاد قشنگ نبود و جاش نیست *dry# . amir*  شما هم دوست عزیز بنظر ناراحت شدی...شوخی بخاطر اشتباه تایپیتون بود که مهم نیست و میتونینستین ویرایش کنید *dry# .

من کوچیک شمام دوستان...قصد نصیحت ...و فقط این تایپیک نیست :لطفا همیشه سعی کنید به هم احترام بزارید و باهم مهربون باشید و طنازیهایی که بنظرم بچه گانست تا مثلا +16 نکنید لطفا.

لینک به دیدگاه

DOOM و DOOM 2

حس تموم کردن بازی های دهه 80 و 90 میلادی غیر قابل وصفه...

لینک به دیدگاه

DOOM و DOOM 2

حس تموم کردن بازی های دهه 80 و 90 میلادی غیر قابل وصفه...

درسته...گرافیک نداشتن اما سخت تر و بضیاشون درگیر کتتده تر و اعتیاداورنر از بازیهای امروزی بودن (*)

لینک به دیدگاه

Portal 2 :x :x :x

خدایی خیلی قشنگ بود. هم صداگذاریش هم طراحی مراحل و معماهای جالب و از همه مهمتر هم اینکه همون طنزی که قاطیش کرده بودن و...

لینک به دیدگاه

cs 1.6 رو 9 سال بازی کردم تموم نشد لامصب رفتم سراغ cs:go  :D

تو مرحله اخرش یه عمره موندم  :laughing:

لینک به دیدگاه

باز همه رفتن تو فاز یه قرن پیش

دیشبbloodborneرو تموم کردم خیلی حال داد :D

برای بار دوم دارم میرم سه پایان داره ولی با یه روش میشه یکبار تموم کنی هر سه پایان رو ببینی

این دفعه کارای بیشتری انجام دادم تازه فهمیدم بخشpvpداره میری بقیه پلیر ها رو میزنی تا 6نفر ساپورت میشه خیلی سخته!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

اول از همه میخام از استارتر تشکر کنم به خاطر این تاپییک خوب

اول ماریو بازی که همه باهاش خاطر دارن

بعد 007 که نمیدونم اسمش جی بود ولی مرحله اولش تو هتل بود

بعد یکی از بزرگترین افتخاراتم که دوستانی که این بازی رو با ps1 بازی کردن میدونن جقدر سخت بود اونم جیزی نیست جز metal gear solid 1. واقعا سخت بود و اولین بازی بود که دوتا پایان داشت

بعدش شاهزاده ایرانی pop1&2&3&5 که همشون قشنگ بودن

اخری هم تام رایدر 2013

لینک به دیدگاه

باز همه رفتن تو فاز یه قرن پیش

دیشبbloodborneرو تموم کردم خیلی حال داد :D

برای بار دوم دارم میرم سه پایان داره ولی با یه روش میشه یکبار تموم کنی هر سه پایان رو ببینی

این دفعه کارای بیشتری انجام دادم تازه فهمیدم بخشpvpداره میری بقیه پلیر ها رو میزنی تا 6نفر ساپورت میشه خیلی سخته!

درسته ولی خب جدید و قدیم نداره :) ...اخه بازیهای خوب و خاص قدیما کمتر بود و اینهمه تنوع بازی نبود و مثل حالا نبود که طرف تو یه هفته دوتا بازی رو تموم میکنه :D

لینک به دیدگاه

درسته ولی خب جدید و قدیم نداره :) ...اخه بازیهای خوب و خاص قدیما کمتر بود و اینهمه تنوع بازی نبود و مثل حالا نبود که طرف تو یه هفته دوتا بازی رو تموم میکنه :D

اگه میتونی bloodborneوئwitcherرو توی یک هفته تموم کن :D

به این حرفا نیست من از سگا و میکرو شروع کردم 22سالمه

ولی همون موقع ها هم به فکر یه بازی با آزادی عمل بیشتر بودم shadow of the cloussosاز جلمه بازی هایی بود که واقعا ادم باهاش حال میکرد

بعد از اون اسکایرم و حالا هم ویتچر و واقعا از بازی های قدیمی زیاد خوشم نمیاد ولی بعضیا همش میرند به 15سال قبل همش از بازی های قدیمی بیخود محدود مثال میزنند

بابا منم بچه بودم رزیدنت اویل و سایلنت هیل رو تموم کرد با کرش و مورتال خاطره دارم ولی نه دیگه اینجوری!!!!خداییش بازی های الان خوبن نه قدیم

Life Is Strange

بهترین داستان سرایی 2015 از نظر من

دمت گرم انصافا عالی بود خیلی منو تحت تاثیر قرار داد مخصوصا اپیزود 3

از طرفی برخی اتفاقاتی که تو بازی پیش میومد برای خیلی ها تو محیط دانشگاه و دوستاش پیش اومده

برای خود من که اینجوری بود

لینک به دیدگاه

بازی های زیادی هست ولی بازی gone home خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

لینک به دیدگاه

اولین بازی هم که روی کامپیوتر با تموم کردنش احساس افتخار انکار ناپذیر بود بازی Neverhood بود که یکی از بهترین بازی های کامپیوتری تاریخ محسوب می شه و هنوز تو ژانر خودش رو دستش نیومده. این بازی فضاش دیوانه کننده بود برام چون آرامش و البته حس چالشی که تو جامعه و مدرسه و خانواده تجربه نمی کردم رو از فضای استثنایی این بازی می گرفتم. هنوزم اسمش و آهنگ و فضای خمیری انحصاریش احساس خوب اون موقع رو برام بیدار می کنه و البته پایانش که در اون زمان نادر بود یک بازی در پایان خودش بهت حق انتخاب بده. 

145220250262432.jpg

اره یادش بخیر ...واقعا بازی خاصی بود...اگرچه تمومش نکردم :( .

:)

لینک به دیدگاه

من توی تموم کردن بازی های فکری به آدم خمیری افتخار میکنم قدیما اینترنت نبود راهنما هم نداشتیم

آنجایی که باید صدا ها رو میشنیدی بعد تکرار میکردم تا در باز بشه واقعا سخت بود

یکی دیگه از بازی هایی که واقعا افتخار داره ویچر هست هر سریش سخت حیف مه ویچر 3 رو بدلیل کنکور از دست دارم میدم ولی شیش ماه دیگه تو تخفیف ها میخرمش با 10 دلار و کلی کیف میکنم

توی ویچر 2 اونجا که توی یه جنگلی میرفتم و بعد به یک دره میرسیدی هی میرفتم پایین تا به یه غار برسی (البته از دست همه ی موجودات اونجا فرار کردم) خخخ

بعد که به یک غار میرسیدی و یه سنگی رو بر میداشتی واقعا سخت بود یکی از سخت ترین بازی هایی بود که تا حالا تموم کردم و کاملا بهش افتخار میکنم

از بازی های قدیمی دیگه هم میرسیم به بازی اسمش یادم نیست کسی میدونه چی هست بگه خیلی دوست دارم دوباره بازی کنم وقتی 4 سالم بود با خواهرم از صبح پای این بازی بودیم دو تا سنجاب بودن که حدود 10 تا مرحله داشت save هم که نمیشد کلی باید میشستیم به امید اینکه کسی میاد کنسول رو از برق بکشه خخخ خلاصه یکی از بهترین بازی های عمرم بود

لینک به دیدگاه

سلام بازی که از تموم کردنش حال کردم prince of persia 3 بود و need for speed most wanted

توی بازی های انلاین و لن هم که تمومی ندارن dota allstar و world of warcraft  

for the alliance :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیشب تا صبح دخل رزیدنت اویل زیرو رو اوردم... خیلی کیف داد...!  :x

لینک به دیدگاه

بازیه جکی چان ps1 .من کلا از بازیای ps1 خیلی خاطره دارم،داینوکریسیس یا بهترین بازیه خودم رزیدنت اویل وای وای وای.....

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

من از استارتر اصلا تشکر نمیکنم چونکه دل من خیلی گرفت فقط مونده اشکام در بیاد از خوندن داستانایه بچه ها.

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بازی Fahrenheit 

سایبریا 1+2  هنوز تموم نکردمشون جالبن - استیل لایف 1 چیز خوبی بود فکری هست 

ا

اویل 3 

obscure 1

Machinarium

فعلا اینارو یادم هست بقیش وقت شد میام میگم  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...