رفتن به مطلب

#بازی هایی که تموم کردین و به خودتون بخاطرش افتخار کردین#

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازیه تام رایدر ps1 خیلی سخت و تاریک بود محیطش ،اما خاطر دلتنگی دارم.بازیه کماندو میکرو و قورباقه های سگا مشت گنده ای به دهن دشمن ها میزدن.توی pc بازی gta sanandere و بتفیلد 2 توی حالت سینگل پلیر که پرچم گیری بود و ویچر تمامشون رو رفتم تا آخرشون .در پایان هم فکر کنم از رزیدنت ps1 و داینوکریسیس 2 بهترین بازی هایی باشه که تا حالا رفتم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

اینایی که گفتی نادربلو اصلا نشنیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Fahrenheit 

سایبریا 1+2  هنوز تموم نکردمشون جالبن - استیل لایف 1 چیز خوبی بود فکری هست 

ا

اویل 3 

obscure 1

Machinarium

فعلا اینارو یادم هست بقیش وقت شد میام میگم  :)

بازی های خوبی بودند...!

الانم دارم بازی دپونیا رو بازی می کنم بازی قشنگی هست قسمت اولش رو رد کردم دومشم نصفش رو رفتم فکر کنم... حسابی مخ رو درگیر می کنه فکر کنی اینجور بازی ها  :D

لینک به دیدگاه

من توی تموم کردن بازی های فکری به آدم خمیری افتخار میکنم قدیما اینترنت نبود راهنما هم نداشتیم

آنجایی که باید صدا ها رو میشنیدی بعد تکرار میکردم تا در باز بشه واقعا سخت بود

یکی دیگه از بازی هایی که واقعا افتخار داره ویچر هست هر سریش سخت حیف مه ویچر 3 رو بدلیل کنکور از دست دارم میدم ولی شیش ماه دیگه تو تخفیف ها میخرمش با 10 دلار و کلی کیف میکنم

توی ویچر 2 اونجا که توی یه جنگلی میرفتم و بعد به یک دره میرسیدی هی میرفتم پایین تا به یه غار برسی (البته از دست همه ی موجودات اونجا فرار کردم) خخخ

بعد که به یک غار میرسیدی و یه سنگی رو بر میداشتی واقعا سخت بود یکی از سخت ترین بازی هایی بود که تا حالا تموم کردم و کاملا بهش افتخار میکنم

از بازی های قدیمی دیگه هم میرسیم به بازی اسمش یادم نیست کسی میدونه چی هست بگه خیلی دوست دارم دوباره بازی کنم وقتی 4 سالم بود با خواهرم از صبح پای این بازی بودیم دو تا سنجاب بودن که حدود 10 تا مرحله داشت save هم که نمیشد کلی باید میشستیم به امید اینکه کسی میاد کنسول رو از برق بکشه خخخ خلاصه یکی از بهترین بازی های عمرم بود

آره اونو منم زیاد بازی کردم با برادرم بهش میگفتم سنجاب ها

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

Black Ops III 

خیلی دل میخاد تحملش واقعا.

.

:|

بلکس آپس 3 مولتی جالبی داره، بخش زامبی هم همینطور.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

resident evil 3  یادش بخیر با این بازی من معتاد گیم  شدم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی که زیاد کردیم بهترینش

metal gear میکرو

تنها بازی دوبعدی میکرو بود فکر کنم

آهنگهای خیلی قشنگی داشت بازیو نگه میداشتم و به آهنگهاش گوش میدادم

چون این بازی طولانی بود و میکرو قابلیت سیو نداشت

هر وقت میمردی بهت پسورد میداد

کل بازی هم هم فکری بود هم اکشن

واسه هر باسی باید سلاح مخصوص خودشو پیدا میکردی ، کلی هم تو بازی آیتم بود بعضی از بازیهای الان اونقدر ایتم ندارن که 20 سال پیش اون بازی داشت

بازیهای میکرو و سگا فقط میتونستی به طرف راست و چپ حرکت کنی اما تو این بازی مثل بازیهای جهان باز الان همه جا میتونستی بری و محدودیت مرحله نداشت (فکر کنم اولین بازی جهان باز)

که من واسه باس آخر نتوسنتم پیدا کنم یه اتاق کلا تاریک بود هیچی نمیشد دید و کلی هم تله داشت اونجارو نتونستم برم

واسه باس آخر هم همه جور سلاح آرپی جی و ... تست کردم اثر نکرد

افتادم به جون پسوردها اونقدر زدم تا از مرحله آخر داد با سلاح راکت بزرگ باهاش باس آخرو زدم :D

عکس شروع بازی

عکس بازی تو نت پیدا نکردم خود بازیو با مبدل اجرا کردم :)

9.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

بازی های قدیمی تاکسی دیوونه همسایه جهنمی ماس وانتد

لینک به دیدگاه

پلاتینوم کردن bloodborne

کسی جرات داره بیاد اینجا ادعای گیمری کنه :D

(شوخی)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بازی که زیاد کردیم بهترینش

metal gear میکرو

تنها بازی دوبعدی میکرو بود فکر کنم

آهنگهای خیلی قشنگی داشت بازیو نگه میداشتم و به آهنگهاش گوش میدادم

چون این بازی طولانی بود و میکرو قابلیت سیو نداشت

هر وقت میمردی بهت پسورد میداد

کل بازی هم هم فکری بود هم اکشن

واسه هر باسی باید سلاح مخصوص خودشو پیدا میکردی ، کلی هم تو بازی آیتم بود بعضی از بازیهای الان اونقدر ایتم ندارن که 20 سال پیش اون بازی داشت

بازیهای میکرو و سگا فقط میتونستی به طرف راست و چپ حرکت کنی اما تو این بازی مثل بازیهای جهان باز الان همه جا میتونستی بری و محدودیت مرحله نداشت (فکر کنم اولین بازی جهان باز)

که من واسه باس آخر نتوسنتم پیدا کنم یه اتاق کلا تاریک بود هیچی نمیشد دید و کلی هم تله داشت اونجارو نتونستم برم

واسه باس آخر هم همه جور سلاح آرپی جی و ... تست کردم اثر نکرد

افتادم به جون پسوردها اونقدر زدم تا از مرحله آخر داد با سلاح راکت بزرگ باهاش باس آخرو زدم :D

عکس شروع بازی

عکس بازی تو نت پیدا نکردم خود بازیو با مبدل اجرا کردم :)

9.jpg

یادش بخیر :) ...بازی خوبی بود البته تا اخرش نرفتم هیچوقت.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

فقط ace combat نسخه دو و سه + hawx 1

لینک به دیدگاه

Fatal labyrinth

۳۱ مرحله داشت که با کوچکترین اشتباه مجبور میشدی دوباره از اول بازی کنی.چند مدت پیش با شبیه ساز بازیش کردم با کلی سیو لود کردن و مدت طولانی تونستم تمومش کنم خودم توش مونده بودم چطوری تونسته بودم اینو توی سگا تموم کنم.[emoji52] post-6168-14608124511167_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من SPORE رو بالاخره چند وقت پیش تا آخر رفتم. کلی حال داد.

رسیدن به مرکز کهکشان (مرکز هستی) واقعاً کار سختی بود.  :cool:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سری god of war ، Assassin's Creed ، Gta و....

من بشخصه همیشه این بازی هارو دنبال میکردم و خیلی ازشون لذت میبردم :)

لینک به دیدگاه

از جمله افتخاراتم کسب 13 عنوان قهرمانی جام باشگاه های اروپا توسط پسران آبی و اناری پوش کاتالان در PES 2016 :D 

لینک به دیدگاه

مکس پین 1 و2 و3 ---مافیا2 ---رزیدنت اویل 5--gta  v------ولی هیچ کدوم مثل مافیا2 حال نداد لامصب فضای بازی عالی بود ادم دوست داشت بره تو بازی

لینک به دیدگاه

کل سری metal gear solid   :x  

ولی خب انقدر گره می خوری تو داستان که به افتخار کردن نمیرسی :D

من هنوزم دارم تئوری میدم واسه mgs خخخخخ

بعد Fahrenheit

بعد TES:V SKYRIM

بعدش اینا باهم :

Mafia 2

gtav

max payne

life is strange

batman series -arkham origin  =))

AC: brotherhood

watch dogs

farcry 3

hitman

ویرایش شده توسط m12421k
لینک به دیدگاه

مکس پین 1 و2 و3 ---مافیا2 ---رزیدنت اویل 5--gta  v------ولی هیچ کدوم مثل مافیا2 حال نداد لامصب فضای بازی عالی بود ادم دوست داشت بره تو بازی

و خصوصا پوستر هایی که روی زمین افتاده ! :cool:

لینک به دیدگاه

خب تا الان به جرات میتونم بگم کنسولی نیست که اومده باشه و از زیر دست من رد نشده باشه ولی بیشترین خاطرات بر میگرده به کنسول آتاري و بازی سوپر ماریو که اون زمان واقعا بازی باحالی بود و در حال حاضر هیچ کنسولی رو به pc ترجیح نميدم

بیشترین افتخارمم در بازی های call of duty هست که تمام مراحل سختی اون رو تموم کردم چندبار هم تموم کردم و در حال حاضر هم دارم آنلاین اونا رو بازی میکنم و همچنین بازی های need for speed most wanted و carbon که در آخر هر مسابقه اصلی باید کارت شانس خودتو برای برنده شدن ماشین حریف امتحان میکردی خیلی حال میداد وقتی ماشین حریف رو می بردی که الان nfs دیگه از اون حال و هوا اومده بيرون

بقیه بازی هارو هم تموم کردم ولی فقط تموم کردم و هیچ حس خاصی نسبت بهشون نداشتم چون تو بازی های جدید هیچ حس رقابت خاصی و همچنین انگیزه رو برانگیخته نميکنه چون رقابت بازی ها در حال حاضر بر سر اینکه کدوم گرافیک بهتری داره هیچ کدوم دنبال داستان بهتر نیستند مثلا مجموعه بازي assassin creed II که نقش اصلی اون فردی به نام اتزيو بود و داستان بسیار جالبی داشت که گل سر سبد اون revelations بود و از اسسين 3 به بعد بازی اون داستان عالی رو از دست داد

اميدوارم بازی battlefield 1 داستان خوبی داشته باشه نسخه های قبلیش که مالی نبودن مخصوصا شماره 3 که واقعا خون آدم رو به جوش میاورد

بازی دويل می کراي هم خوب بود چند باری تمومش کردم ولی در کل بازی نبود منو اونقدر مجذوب خودش کنه در عوض بازی God of war که روی pc بالای 8 بار تمومش کردم هیچ وقت منو خسته نکرده بخاطره داستان بسیار زیبا و حماسی خودش

اميدوارم سرتونو درد نیاورده باشم

لینک به دیدگاه

بازی هایی ک دوستان میگن اکثر گیمرا بازی کردن و تمومش کردن

اما بازی ک بنده میگم خیلی افراد کمی تمومش کردن Midnight Club 2 

افتخار میکنم بازی رو تموم کردم چون هر کسی قادر به تموم کردن بازی نیست  (*) 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...