رفتن به مطلب

پایداری SDD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه مدتیه میخوام SSD بگیرم ولی هی میبینم همه میگن بعد یه مدتی خراب شده و اینطور چیزا همه ازش مینالن. واقعا درصد خرابی SSD چقدره؟ چون حدود 500 تومنه میخوام ببینم واقعا چقدر کار میکنه انگار اگر بسوزه شامل گارانتی هم نمیشه. کسی تجربشو داره؟

ویرایش شده توسط AliRage
لینک به دیدگاه

درود

امکان داره این حمع "همه" که میفرمایید رو با سند ارائه کنید ما هم بدونیم ؟!

راستش نزدیک به 1-2 ساله با اس اس دی سرو کار دارم ... فروش و گارانتی اس اس دی ... تا بحال فقط 2 مورد خرابی دیدم  :-?

لینک به دیدگاه

سلام

یه مدتیه میخوام SSD بگیرم ولی هی میبینم همه میگن بعد یه مدتی خراب شده و اینطور چیزا همه ازش مینالن. واقعا درصد خرابی SSD چقدره؟ چون حدود 500 تومنه میخوام ببینم واقعا چقدر کار میکنه انگار اگر بسوزه شامل گارانتی هم نمیشه. کسی تجربشو داره؟

سلام

درصد خرابی SSD در بدترین حالت در حد همون هارد دیسکه. ولی کمتر.

با این بودجه هم Samsung 850 Evo میتونید تهیه کنید و هم Samsung 850 Pro، البته با حجم های متفاوت.

لینک به دیدگاه

سرچ کردم توی سایت های خارجی از جمله Newegg و Tomhardware جمعیت خیلی زیادی بین 6 ماه تا 1 سال خرابی SSD داشتن. لینک هاش فت و فراوون هست توی گوگل سرچ کنین.

میخوام Corsair Neutron XT بگیرم ولی میترسم شانس ما هم بزنه یک سال کار کنه :/

لینک به دیدگاه

والا من که مدل امضامو دارم فکر کنم سه سالي هست که کار کرده و گارانتي سه سالش که اواژنگه تموم شده. تو اين مدت که صاحب قبليش و من چيزي نديديم. جاى خوندم ssd در بهترين حالت حدود 100 سال هم کار ميده. نميشه گفت شما هر مدل رو بخريد حتما n ماه ديگه ميسوزه. هر چيزى رو اگه درست اصتفاده کني دير خراب ميشه. مثلا همين کارت صدا usb ده هزارتومنيا رو يکي ميگفت دو سه ماه کار ميده در صورتى که دوستم 2 ساله دارتش و کار ميکنه

لینک به دیدگاه

اصولا کسیایی که مثل ایشون وسواس بیش از حد به حرخ میدن .. همیشه ضرر میکنن و سرشون کلاه میره

لینک به دیدگاه

شش ماهه که رو لب تابم اس اس دی دارم - بایوس تایمم 3-4 ثانیست - نه کمتر و نه بیشتر - اطلاعاتم هم تا الان کوچکترین مشکلی براشون بیش نیومده - فقط من یجا خوندم که اس اس دی رو نباید زیاد فرمت کرد - از اون موقع که اس اس دی گرفتم تا الان ویندوز عوض نکردم - وچون هیچ مشکلی برای ویندوزم بیش نیومده ! اقطعا اس اس دی بی نظیره حداقل برای من که قبل از این رو لب تابم دو تا هارد سوزونده بودم - بنظرم اگه برای دستکتاب میخاین و سیستمتون جدیده دو تا اس اس دی بگیرید و از کانفیگ raid استقاده کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...