رفتن به مطلب

طرح شباهنگ و طرح حرفه ای ها

Nima2007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان گرامی

مخابرات استان اصفهان برای اینترنت دوتا طرح داره به این اسامی ، منم معمولا اینترنت 1 ساله تهیه می کنم... چون دیدم یک سایت داره برای استان اصفهان که فایل رایگان دانلود میشه کرد و برای استفاده باید از اینترنت مخابرات باید استفاده کنیم و عضو این طرح بشیم دانلود از اون سه سایت بازی و غیره ش رایگانه و ترافیک مصرف نمی کنه...!

..............

حالا سوال های من از دوستان :

1- اینکه اگه کسی استفاده می کنه از اون سه سایت رایگان بگه نظرشو چجوری بوده راضی هست یا نه؟؟؟  :D

2- این دو طرح مذکور شباهنگ و حرفه ای ها تفاوتشون چیه ؟؟؟ :-?  در واقع من باور نمی کنم که فرقشون همون جدوله باشه که تو سایت مخابرات گذاشته ... اگه اینطوری باشه برخلاف اسمشون حرفه ای ها داره سرتو کلاه میزاره به نسبت شباهنگ؟؟؟  :D درسته پول بیشتری میدی اما ترافیک بیشتری بهت میده و رایگان شبانش خیلی بیشتر و بهتره...! :-?

ممنون میشم نظراتتون رو بگید در این رابطه چون می خوام اینترنت یکساله بخرم قبلا از شرکت بایت(پارس انلاین) می گرفتیم راضیم اما انگار این بهتره طرح هاش اینبار !!! :-?  :-?  :-?

post-2742-0-17306600-1448389568_thumb.png

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دوست من .... من خطم dlc مخابرات هست و همین طرح م دارم .....از من میشنوی نیا مخابرات ... من خودم 5 ساله مخابرات هستم . تا 2 سال اول مخابرات عالی بود . پینگش خیلی خوب بود . به هیچ وجه افت سرعت و قطعی نداشت .
اما الان بیش از یکساله که افتضاح شده . پینگ داغون . همش افت سرعت و قطعی های خیلی زیاد . گاهی به چندین ساعت در روز میرسه . خلاصه اگه میخوای اعصاب و روانت سالم بمونه از همون پارس آنلاین بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا پارس انلاین شهر ما یا بقولی شرکت بایت داره با قیمت 280 تومن این سرعت رو میده با 22 گیگ ترافیک + مثلا 12 گیگ هدیه...  :mad:

اما از نظر قطعی و پینگ مشکلی نداشتم تا بحال...  :-?

لینک به دیدگاه

مخابرات از اسمش معلوم هست که سرعت و مشتری مداری نداره پینگ بالاست ولی اسیاتک و پارس انلاین خیلی گزینه هاس بهتری هستند

لینک به دیدگاه

والا پارس انلاین شهر ما یا بقولی شرکت بایت داره با قیمت 280 تومن این سرعت رو میده با 22 گیگ ترافیک + مثلا 12 گیگ هدیه...  :mad:

اما از نظر قطعی و پینگ مشکلی نداشتم تا بحال...  :-?

مخابرات  مشهد هم طرح های جدیدی گذاشته

بسته حجمی 1000 تومانی تا 30.000 تومانی

حالا منظورشون چی هست خدا داند :)

لینک به دیدگاه

من طرح حرفه ای یکساله دارم شبها 2 تا 7 صبح 99 درصد تخفیف سرعتش هم تقریبا همیشه 10 مگ هست

اون طرح که 3 تا 9 هست اگر 7 تا 9 که کم کم ترافیک میره بالا افت سرعت نداشته باشه خوبه اما چندتا از بچه ها که گرفتند میگن تو این دو ساعت سرعتشون افت میکنه چندتا هم هستند میگن مشکلی ندارند.

خودم وقتی این طرحم تموم شد شباهنگ میگیرم.

شما هم بهتره اول 3 ماهه بگیرید اگر خوب بود تمدیدش کنید.

ضمنا اون سایتهای دانلود رایگان برای طرح نامحدود هست با این طرحها فرق میکنه. ولی میتونید همزمان هر دو را فعال کنید.

ویرایش شده توسط mostafaa
لینک به دیدگاه

بهترین طرح حرفه ای ها هست

من شبی 8 گیگ دانلود میکنم

ولی مزیت طرح شباهنگ پینگ پایینش هست واسه بازی آنلاین

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین طرح حرفه ای ها هست

من شبی 8 گیگ دانلود میکنم

ولی مزیت طرح شباهنگ پینگ پایینش هست واسه بازی آنلاین

درود خدمت شما

علت بهترین بودن طرح حرفه ای ها چی هست؟؟؟ 

یعنی شما دانلود و سرعت بالاتری دارید در طرح حرفه ای ها نسبت به شباهنگ با توجه به اینکه 1 ساعت زمان کمتری در اختیار دارید ؟؟؟ 

میشه علتتون رو واضخ تر و کامل تر توضیح بدین؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما

علت بهترین بودن طرح حرفه ای ها چی هست؟؟؟

یعنی شما دانلود و سرعت بالاتری دارید در طرح حرفه ای ها نسبت به شباهنگ با توجه به اینکه 1 ساعت زمان کمتری در اختیار دارید ؟؟؟

میشه علتتون رو واضخ تر و کامل تر توضیح بدین؟؟؟

بله

سرعت شبانه فوق‌العاده ای داره طرح حرفه ای ها

گفتم که شبی 8 گیگ رایگان دانلود میکنم توی این 5 ساعت

شباهنگ سرعت کمتری داره ولی در عوض پینگ پایین تری داره

لینک به دیدگاه

بله

سرعت شبانه فوق‌العاده ای داره طرح حرفه ای ها

گفتم که شبی 8 گیگ رایگان دانلود میکنم توی این 5 ساعت

شباهنگ سرعت کمتری داره ولی در عوض پینگ پایین تری داره

با یکی از مسٔولان شبکه صحبت کردم گفت همه طرحهای مخابرات اصفهان بجز طرح نامحدود که شبکه داخلی هست هیچ فرقی با هم ندارند فقط ساعتهای رایگان و تخفیفها و سرعت متفاوته که از طریق پنل اعمال میشه و کیفیت ارتباطی همه طرحها یکسان هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...