رفتن به مطلب

قیمت گذاری بر روی کارت r9 270x...عادلانه و اصولی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها

دوستی از من خواستن که برای کارت گرافیک  r9 270x sapphire dual x 2gb  یک قیمت منطقی و عادلانه براش بگید...

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=29F7BE3E-2C26-4254-8F98-D217BF99DCBC〈=eng

کارت گرافیک طبق گفته ایشون بدون مشکل ، بدون تعمیر و سالم بوده / بدون کارتن / دارای یک سال گارانتی باقی مونده (اما کارت گارانتی آن گم شده)

کارت یک سال کار کرده...

توجه: فقط کاربرایی که متخصص هستند و قیمت میدونند روی این کارت قیمت بزارن

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

دوست من این کارت از 370 قوی تره  تو بنچ مارکها خیلی نزدیکه 960 هستش  فک میکنم حدود 550 ارزش داشته باشه  وه اینکه کارت پتانسیلش برای اور هم خوبه

لینک به دیدگاه

حدود 400 تومن :-?

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

درود

تقریبا" 500 تومن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

270x.....

بهترین کارت r9

یه hawk اشو داشتم فضایی بود

حدود 550 تا 600 نسبت به تمیز بودن کارت ارزش داره

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان با 650 تومان میشه 960 خرید، یا همچنین کارت قویتر 280X، چرا الکی قیمت میدید!؟

فوقش این کارت 500 اونم فوقش

لینک به دیدگاه

آخه دوستان گلم من خواستم کاربرای متخصص قیمت بزارن چرا اینکارا رو میکنید اخه:|

تازشم650 تومان میگید خب آدم یه 20 تومنم روش میزاره یه gtx 950 amp edition میخره که بسیار قویتر از r9 270x هستش!!

از کاربرای متخصصص خواهش میکنم قیمتهاشون رو بگن...

لینک به دیدگاه

آخه دوستان گلم من خواستم کاربرای متخصص قیمت بزارن چرا اینکارا رو میکنید اخه :|

تازشم650 تومان میگید خب آدم یه 20 تومنم روش میزاره یه gtx 950 amp edition میخره که بسیار قویتر از r9 270x هستش!!

از کاربرای متخصصص خواهش میکنم قیمتهاشون رو بگن...

دوست گلم شما لطفا قیمتهای شماره 32 و 37 و 38 رو از همین لیون کامپیوتر از لینک زیر نگاه کنین تا راحتتر بتونین قیمت گذاری کنین :)

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?catid_3=277&extype=view&status=on

لینک به دیدگاه

دوست گلم شما لطفا قیمتهای شماره 32 و 37 و 38 رو از همین لیون کامپیوتر از لینک زیر نگاه کنین تا راحتتر بتونین قیمت گذاری کنین :)

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?catid_3=277&extype=view&status=on

حسین جان ممنون...خب با این حساب چه قیمتی باید روش گذاشته بشه

لینک به دیدگاه

حسین جان ممنون...خب با این حساب چه قیمتی باید روش گذاشته بشه

والا منم دقیق نمی تونم بگم چون برند sapphire رو اینجا نداره. اما با توجه به این قیمتها که خدمتتون نشون دادم حدود 550 یا بالاتر شاید تا 600 هم میرزه.

اما بازم پیشنهاد من اینه که از آقای حسینی که استاد ما هستند سوال بپرسین.

یا از جناب Troy که تجربه زیادی در زمینه خرید وفروش دارن بپرسین.

لینک به دیدگاه

شهریور سال گذشته که این کارت تو بورس بود ، دست دومش بین 500 تا 550 قیمت داشت . خودم 550 فروختم . با توجه به سری جدیدی که اومده و تنوع بیشتر کارت ها در این بازه قیمتی، قیمتش الان بیشتر از 450 نیست . اگر فروشگاه بخواد برداره ، زیر 400 هم ممکنه قیمت بده . اون کارتهایی هم که دوستمون لینک دادن برای قیمت ، متاسفانه به علت کم شدن موجودی و موندن این کارتها از قبل هست که باعث شده شرکت قیمت بالایی بذاره روش .

لینک به دیدگاه

سلام 

اینجا دو جور قیمت بهتون میدن:

یکی قیمت کسایی که توی بازار هستن و قیمت خرید بازار رو میدن بهتون که قاعدتا کمتره

دومی کسایی که به عنوان خریدار عادی بهتون قیمت میدن (نه خریدار بازاری) که قاعدتا یه مقدار بالاتره

نمیشه هم گفت که کدومشون درست میگن. چون عرف اینطوریه که بازار میخره جهت فروش و یه مقداری سود ولی مصرف کننده برای استفاده شخصی میخره. دلیل این تفاوت قیمتهایی که میبینید هم همینه دیگه.

لینک به دیدگاه

شهریور سال گذشته که این کارت تو بورس بود ، دست دومش بین 500 تا 550 قیمت داشت . خودم 550 فروختم . با توجه به سری جدیدی که اومده و تنوع بیشتر کارت ها در این بازه قیمتی، قیمتش الان بیشتر از 450 نیست . اگر فروشگاه بخواد برداره ، زیر 400 هم ممکنه قیمت بده . اون کارتهایی هم که دوستمون لینک دادن برای قیمت ، متاسفانه به علت کم شدن موجودی و موندن این کارتها از قبل هست که باعث شده شرکت قیمت بالایی بذاره روش .

نهايتا 400 و ديگر هيچ ...

از هر دوتون ممنونم بچه ها هم حامد عزیز و هم hex عزیز...

پس 400 بهترین قیمت هست (یا 410)...

بهشون خبر میدم

سلام 

اینجا دو جور قیمت بهتون میدن:

یکی قیمت کسایی که توی بازار هستن و قیمت خرید بازار رو میدن بهتون که قاعدتا کمتره

دومی کسایی که به عنوان خریدار عادی بهتون قیمت میدن (نه خریدار بازاری) که قاعدتا یه مقدار بالاتره

نمیشه هم گفت که کدومشون درست میگن. چون عرف اینطوریه که بازار میخره جهت فروش و یه مقداری سود ولی مصرف کننده برای استفاده شخصی میخره. دلیل این تفاوت قیمتهایی که میبینید هم همینه دیگه.

ممنونم از توضیحتون دوست خوبم:)

لینک به دیدگاه

شرمنده دوست عزیز.

با اینکه شما گفتین فقط متخصص ها نظر بدن من نظر بی خود دادم :eek:

اما واقعا بی انصافیه که قیمت 270x نو اینقدر بالا باشه و شما مجبور باشین فقط 400 تومان بفروشین :(

لینک به دیدگاه

شرمنده دوست عزیز.

با اینکه شما گفتین فقط متخصص ها نظر بدن من نظر بی خود دادم :eek:

اما واقعا بی انصافیه که قیمت 270x نو اینقدر بالا باشه و شما مجبور باشین فقط 400 تومان بفروشین :(

خواهش میکنم...من نمیفروشم برای دوستم هستش ایشون دارن میفروشنش و خواستم اینجا قیمت منطقی و اصولیش رو کاربرای ویژه و متخصص اینکار بگن که آقای hamed , hex عزیز اینکارو کردن...

لینک به دیدگاه

من خودم 660ti رو 450 فروختم اونم مدل پاور ادیشن.

که خیلی قوی تره از این.

اینو 400 خرید و فروش بشه زیادشم هست.

550 و 600 دوستان واقعا شخمی فانتزیه.

:|

ممنون میلاد جان :)

متاسفانه اون دوستان اطلاعات کافی از بازار نداشتن بخاطر همین نجومی داده بودن!

لینک به دیدگاه

اگه بزاره تو دیوار احتمالا تا 600 بتونه بفروشه اگه بزاره تو انجمنهای فروش قطعات سخت افزار 400 تا 450 فروش میره ولی اگه خودتون میخاین بردارین اون داستانش فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام بنده توی همین فرم چندین ۷۹۵۰ فروختم به قیمت ۴۰۰ تا ۴۵۰ برای شما رو اگه ۴۰۰ برمیدارند عالیه

لینک به دیدگاه

سلام بنده توی همین فرم چندین ۷۹۵۰ فروختم به قیمت ۴۰۰ تا ۴۵۰ برای شما رو اگه ۴۰۰ برمیدارند عالیه

حقیقتش برای دوستم هستش پس 400 بهترین قیمته

اگه بزاره تو دیوار احتمالا تا 600 بتونه بفروشه اگه بزاره تو انجمنهای فروش قطعات سخت افزار 400 تا 450 فروش میره ولی اگه خودتون میخاین بردارین اون داستانش فرق میکنه.

بله خودمم تو فکرش هستم چون کارت قبلیم 5870 خریدم ریفر شده بود و کلی تو دردسر افتادم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...