رفتن به مطلب

خرید لپ تاب گیمینگ غیر حرفه ای

ReZa546
 اشتراک گذاری

5 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام مدل رو انتخاب میکنید

• MSI GE62 2QF Apache Pro - A - 15 inch
      5
    • ASUS G551JW - A - 15 inch
      0

Recommended Posts

با سلام.

میخوام یه لپ تاب بگیرم برای کاربرد گیمینگ ولی نه خیلی حرفه ای بیشتر به قول بچه ها گیمینگ مسافرتی

یک سری نکته ها هست که برام مهمه

بودجه اولیه من سه تومن خواهد بود که قصد دارم دو تومن هم به هر زحمتیه قرض بگیرم.

MSI رو به دلایل تحریم این برند نمیخوام بخرم و ممکن هم هست که قطعات بی کیفیت هم درش باشه چون داخل اسمبل میشه

با تجربه ای که تا حالا داشتم بازی ها زیاد پردازنده محور نیستن و اکثرا به پردازنده گرافیکی نیاز بیشتری دارن پس اولویت من یک لپ تاب با گرافیک قویتره تا پردازنده مرکزی قویتر

رزولوشن 4k به دردم نمیخوره چون بودجم به سخت افزاری که بتونه هندلش کنه نمیرسه

از هاردهای SSHD به دلیل طول عمر پایینترشون و قیمت غیرمنصفانه خوشم نمیاد و یک SSD رو میتونم در آینده اضافه کنم یا همون موقع یدونه هم داشته باشه

خوب من یه چند وقتی هست که دارم لپ تاب هارو با هم مقایسه میکنم و لپ تاب هائی که سرشون به تنشون به ارزه تو بازاره ما بیشتر از برند ایسوس هستن و مدل های زیر هم جزوشونن

ASUS K550JX قیمت 3649000  تومان

ASUS G550JX قیمت 4130000  تومان

ASUS G551JW قیمت 4899000  تومان

ASUS N551JW قیمت 4610000  تومان

ASUS G501JW قیمت 5560000  تومان

((پیشنهادات خودتون هم بگید و بی زحمت قیمت نسبت به امکانات رو هم مدنظر قرار بدید))

بین لپ تاب های بالا من به یک سری قضیه های عجیب برخوردم که نتونستم هضمش کنم و اون هم این بود که تو مقایسه اینا با هم میبینید که بعضی لپ تاب ها قیمتاشون به امکاناتشون نمی ارزه مخصوصا در سری G که این سری قیمت به مراتب بالاتری نسبت به امکانات داشتن میتونید برای مثال دو مورد زیر رو مقایسه کنید

ASUS K550JX vs ASUS G550JX

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما

http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/y700-series/y700-15-inch/

خیلی هم از اون ایسوس 5560000 بهتر و ارزون تره میگی چرا؟این با ویندوز هلو سازگاره(این لپ تاپ های پایین هم سازگاره)رمش ddr4 ــه ولی رم ایسوس ddr3 (این لپ تاپ های پایین هم رمشون ddr4ــه)

البته اگر واقعا باید 5/5 رو خرج کنی دو پیشنهاد دارم برات

این مدل لمسیه صفحه نمایشش

http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/y700-series/y700-t-15-inch/

این هم 17 اینچه

http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/y700-series/y700-17-inch/

ویرایش شده توسط BESTBOY
لینک به دیدگاه

متاسفانه وقت ندارم مورد های شما رو چک کنم

نظر بنده رو Ge62 از برند MSI هست که واقعا ازش لذت بردم

دارای صفحه نمایش IPS با کیفیت عالی

از لحاظ ظاهری عالی

خنک کننده عالی

همچی عالی

حافظه گرافیکش فقط 2گیگ بود ک سخت گیر نباشی خوبه.... ببین این سری مدلی داره گرافیک با حجم بالاتر 2 گیگ باشه یا نه

این سری تو ایران فکر نمیکنم مونتاژ بشه و نظرم رو همینه

ASUS G501JW هم سرچ زدم چیز خفنیه! اینو هم این قدر بتونی خرج کنی بگیری خوبه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اول که مرسی از لطف و وقتتون.

دوستان من توی ایران زندگی میکنم  :(

هیچ کدوم از اینا وجود ندارن.

یک چیزه دیگه ای هم که اجبارن مجبورم به نکته هام تحمیل کنم اینه که لینک سایتی که میفروشه رو هم بزارین.

صفحه نمایش لمسی نیازی ندارم.

گرافیک قوی برام خیلی مهمه تو پست اولم هم گفتم.

ممنون میشم راهنمائی کنید من رو.  :)

لینک به دیدگاه

یک چیزه دیگه ای هم که اجبارن مجبورم به نکته هام تحمیل کنم اینه که لینک سایتی که میفروشه رو هم بزارین.

داداش برای اون سری لنوویی که بت گفتم بهترین راه صبره

باید صبر کنی تا بیاد ایران

اینجا هم گفته که بزودی میاد

http://www.bpshop.ir/product-1110-Lenovo_Y700_I7_16_1_8SSD_4G.html

البته اینجا رم رو اشتباه ذکر کرده گفته ddr3 در حالی که ddr4ــه

ویرایش شده توسط BESTBOY
لینک به دیدگاه

ای کاش کیس میخریدین با این پول خیلی بهتر بود

سرچ کنین خرید فلان چیز :دی

دوست عزیز MSI Ge62 بخر ( چند تا سری داره هر کدومش مشخصاتش یه ذره فرق داره )

از نزدیک تست کردم فوق العاده بود!

لینک به دیدگاه

ای کاش کیس میخریدین با این پول خیلی بهتر بود

سرچ کنین خرید فلان چیز :دی

دوست عزیز MSI Ge62 بخر ( چند تا سری داره هر کدومش مشخصاتش یه ذره فرق داره )

از نزدیک تست کردم فوق العاده بود!

عزیز لپ تاب های ایسوس و لنووو هم کانفیگ خوبی دارن.

ام اس آی تا حالا هر چی تو ایران موجوده قیمتاشون خیلی هوائیه.

کیسم تو امضام هست که باید سره فرصت یه گافیک بهتر ببندم لپ تاب رو بیشتر به هدف درس و بازی تو سفر دارم میخرم.

یه مورد دیگه که من در مورد صبر کردن باید بگم.

من ترم بعد پروژه(رشته مهندسی نرم افزار ترم آخر درس پروژه 3 واحدی منظورمه) دارم که یجوریائی باید حداکثر تا عید داشته باشم لپ تاب رو.

از اون دست هم هرچی صبر کنیم و به عید نزدیک شیم مخصوصا از اواسط بهمن ماه قیمت ها شروع میکنن به سمت سوق دادن به قیمت های عید و تبدیل شدن به غیر معقول تر از اینی که همین الان هستن.

لینک به دیدگاه

سلام

من لپ تاپ asus g551 jw-a رو دارم. لینک دیجی کالا

اینم لینک سایت ایسوس

باید بگم لپ تاپ خیلی خوبیه و تاحالا تونستم بازی هایی مثل cod advanced warfare . ac unity . mad max . gta v رو در بالاترین تنظیمات اجرا کنم. هرچی دنبال یه لپ تاپ خوب تا 5 تومن میگشتم میدیدم که همشون یه چیز کم دارن ! مثلا یکیش ssd نداشت یا اگه داشت خیلی ظرفیتش کم بود ! یای یکیش ssd با ظرفیت خوب داشت ولی رمش بالا نبود ! ولی این لپ تاپ همه چی رو تو خودش داره. کیفیت بدنش هم عالیه. هدفون و ماوس گیمینگ باکیفیت هم داره به همراه کوله ! الان هم قیمتش فکر کنم 4900 باشه. درمورد لپ تاپ های ایسوس خودتون هم که میدونید چه کیفیت صدا و نمایشگر عالی دارن در ضمن جنس بدنش هم عالیه و کمی سنگین !

الان گیر اوردن این لپ تاپ سخته من یادمه بلافاصله که دیجی کالا موجودش کرد خریدم چون میدونستم تعدادش محدوده

لینک به دیدگاه

سلام

من لپ تاپ asus g551 jw-a رو دارم. لینک دیجی کالا

اینم لینک سایت ایسوس

باید بگم لپ تاپ خیلی خوبیه و تاحالا تونستم بازی هایی مثل cod advanced warfare . ac unity . mad max . gta v رو در بالاترین تنظیمات اجرا کنم. هرچی دنبال یه لپ تاپ خوب تا 5 تومن میگشتم میدیدم که همشون یه چیز کم دارن ! مثلا یکیش ssd نداشت یا اگه داشت خیلی ظرفیتش کم بود ! یای یکیش ssd با ظرفیت خوب داشت ولی رمش بالا نبود ! ولی این لپ تاپ همه چی رو تو خودش داره. کیفیت بدنش هم عالیه. هدفون و ماوس گیمینگ باکیفیت هم داره به همراه کوله ! الان هم قیمتش فکر کنم 4900 باشه. درمورد لپ تاپ های ایسوس خودتون هم که میدونید چه کیفیت صدا و نمایشگر عالی دارن در ضمن جنس بدنش هم عالیه و کمی سنگین !

الان گیر اوردن این لپ تاپ سخته من یادمه بلافاصله که دیجی کالا موجودش کرد خریدم چون میدونستم تعدادش محدوده

دل منم از اول با همین بوده ولی مدل های جدید لنووو هم اگه پردازنده هاشون مشخص بشه به نظر لپ تاب های خوبی هستند

لینک به دیدگاه

ASUS K550JX قیمت 3649000  تومان
ASUS G550JX قیمت 4130000  تومان
ASUS G551JW قیمت 4899000  تومان
ASUS N551JW قیمت 4610000  تومان
ASUS G501JW قیمت 5560000  تومان

حتما باید لپتاپ بگیرید؟

چون هیچ کدوم از اینا نمیتونن درست و حسابی بازی ها رو اجرا کنن!

گل سرسبد اینا گرافیکش 960M هست! که حدودا اندازه یک گرافیک 300 تومنی کارایی داره...

لینک به دیدگاه

کیسم تو امضام هست که باید سره فرصت یه گافیک بهتر ببندم لپ تاب رو بیشتر به هدف درس و بازی تو سفر دارم میخرم.

من ترم بعد پروژه(رشته مهندسی نرم افزار ترم آخر درس پروژه 3 واحدی منظورمه) دارم که یجوریائی باید حداکثر تا عید داشته باشم لپ تاب رو.

از اون دست هم هرچی صبر کنیم و به عید نزدیک شیم مخصوصا از اواسط بهمن ماه قیمت ها شروع میکنن به سمت سوق دادن به قیمت های عید و تبدیل شدن به غیر معقول تر از اینی که همین الان هستن.

الان مثلا قیمتای ایسوز مگه معقوله ؟ : /

برای درس و اینا لب تاپ خیلی قوی هم لازم نیست یه چیز ارزون تر و کار راه انداز بخر ...

ولی اگه واقعا میخوای هزینه کنی .... ASUS N551JW بگیر

لینک به دیدگاه

سلام 
من asus g501jw رو یک ماهی هست که گرفتم
عااااااااااالیه
تنها ایرادی که داره اینه که 
چون ورژن خاورمیانه  دارای هارد هست 
جا برای باتری کم شده و از 6 سلولی شده 4 سلولی و باتریش تو بازی سنگین با نور ماکسیمم  1 ساعته تموم میشه 
ولی به طور متوسط میتونی 2 تا 3 ساعت بگیری ازش با نور 30 40 و کاری که خیلی سنگین نباشه 
ولی به غیر از باتری از همه چیش راضیم 
حرف نداره 
سوالی داشتی در خدمتم

لینک به دیدگاه

نه عزیز قیمت MSI کجا فضاییه اتفاقا قیمتاش نسبت به ایسوس منطقی تره

من هم دنبال لپ تاپ مشابه شما می گشتم و شخصا اولین و مهم ترین مشکلی که با لپ تاپ های ایسوس داشتم وزن زیادشون بود که به همین دلیل هیچ کدوم جزو گزینه هام نبودن. چون من لپ تاپم رو نسبتا زیاد جا به جا می کنم. اگر برای شما هم وزن اهمیت داره توصیه می کنم سمت لپ تاپ های ایسوس نرید چون با وزن زیادش نمی شه بهش گفت مسافرتی اگر هم واسه کارای دانشجویی می خواین فکر می کنم جا به جا کردن لپ تاپ بالای 2.5 کیلو شما رو حسابی اذیت کنه. سری N و K هم مخصوص بازی ساخته نشدن و پرفورمنس قابل قبولی ندارن. همین طور سری K صفحه نمایش بی کیفیتی هم داره

فقط G501 سبک وزنه که اون هم قیمتش خیلی بالاست و با همون پول هم می شه گزینه های بهتر از برند های دیگه خرید. در ضمن مشکل Throttling هم داره که توی گیمینگ مشکل ساز می شه.

من دو پیشنهاد به شما دارم اولی Lenovo Y50 هست و دومی MSI GE62.

لنوو وای50 که مدل پر فروش و پر طرفداریه و فکر کنم خودتون اشنایی داشتنه باشین. شخصا به خاطر تجربه هایی که قبلا با Lenovo داشتم سمت لنوو نمی رم.

MSI GE62 هم دو کانفیگش الان هست هر دو با سی پی یو 5700HQ و رم 16 گیگ و یکی با گرافیک 960m به قیمت 4400 و دیگری با گرافیک 970M (که پرفورمنسش در بازی ها حدود 70 درصد بهتر از 960M هست!) و قیمت 5100. این مدل (بر خلاف صفحه های فول اچ دی لنوو) صفحه نمایش فول اچ دی با کیفیت بالایی داره. برتری دیگه ای که نسبت به Lenovo Y50  داره پورت M.2 هست که می تونید در کنار هارد، اس اس دی هم داشته باشید. در مورد مونتاژ داخل بودن هم نگران نباشید بدنه که ساخت MSI هست رم و سی پی یو و گرافیک و هارد و ال سی دی و اینا هم که به هر حال سازنده اش مشخصه. مونتاژ داخل بودن هیچ اشکالی ایجاد نمی کنه.

اگر گیمینگ انجام می دید شک نکنید 960M خیلی زود کم کم میاره همین الاتنشم بعضی از بازی ها رو روی تنظیمات متوسط می تونه فریم معقول بگیره نه بالاتر. ولی 970M پرفورمنس خوبی داره

در کل پیشنهاد من MSI GE62 هست اما دلیل اصرار شما به برند ایسوس رو هم متوجه نمی شم.

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

نه عزیز قیمت MSI کجا فضاییه اتفاقا قیمتاش نسبت به ایسوس منطقی تره

من هم دنبال لپ تاپ مشابه شما می گشتم و شخصا اولین و مهم ترین مشکلی که با لپ تاپ های ایسوس داشتم وزن زیادشون بود که به همین دلیل هیچ کدوم جزو گزینه هام نبودن. چون من لپ تاپم رو نسبتا زیاد جا به جا می کنم. اگر برای شما هم وزن اهمیت داره توصیه می کنم سمت لپ تاپ های ایسوس نرید چون با وزن زیادش نمی شه بهش گفت مسافرتی اگر هم واسه کارای دانشجویی می خواین فکر می کنم جا به جا کردن لپ تاپ بالای 2.5 کیلو شما رو حسابی اذیت کنه. سری N و K هم مخصوص بازی ساخته نشدن و پرفورمنس قابل قبولی ندارن. همین طور سری K صفحه نمایش بی کیفیتی هم داره

فقط G501 سبک وزنه که اون هم قیمتش خیلی بالاست و با همون پول هم می شه گزینه های بهتر از برند های دیگه خرید. در ضمن مشکل Throttling هم داره که توی گیمینگ مشکل ساز می شه.

من دو پیشنهاد به شما دارم اولی Lenovo Y50 هست و دومی MSI GE62.

لنوو وای50 که مدل پر فروش و پر طرفداریه و فکر کنم خودتون اشنایی داشتنه باشین. شخصا به خاطر تجربه هایی که قبلا با Lenovo داشتم سمت لنوو نمی رم.

MSI GE62 هم دو کانفیگش الان هست هر دو با سی پی یو 5700HQ و رم 16 گیگ و یکی با گرافیک 960m به قیمت 4400 و دیگری با گرافیک 970M (که پرفورمنسش در بازی ها حدود 70 درصد بهتر از 960M هست!) و قیمت 5100. این مدل (بر خلاف صفحه های فول اچ دی لنوو) صفحه نمایش فول اچ دی با کیفیت بالایی داره. برتری دیگه ای که نسبت به Lenovo Y50  داره پورت M.2 هست که می تونید در کنار هارد، اس اس دی هم داشته باشید. در مورد مونتاژ داخل بودن هم نگران نباشید بدنه که ساخت MSI هست رم و سی پی یو و گرافیک و هارد و ال سی دی و اینا هم که به هر حال سازنده اش مشخصه. مونتاژ داخل بودن هیچ اشکالی ایجاد نمی کنه.

اگر گیمینگ انجام می دید شک نکنید 960M خیلی زود کم کم میاره همین الاتنشم بعضی از بازی ها رو روی تنظیمات متوسط می تونه فریم معقول بگیره نه بالاتر. ولی 970M پرفورمنس خوبی داره

در کل پیشنهاد من MSI GE62 هست اما دلیل اصرار شما به برند ایسوس رو هم متوجه نمی شم.

این مدل 5100 فوق العادس به نظرم.

امکانات جانبی هم روش میدن؟

کیفیتش چطوره؟

واقعا گرافیک هاشون تا این حد تفاوت دارن؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

این مدل 5100 فوق العادس به نظرم.

امکانات جانبی هم روش میدن؟

کیفیتش چطوره؟

واقعا گرافیک هاشون تا این حد تفاوت دارن؟؟؟؟؟؟

970m تقریباً اندازه GTX960 دسکتاپ قدرت داره ! نسبت به 960m هم دو برابر هسته پردازشی داره !

گفته های دوستمون هم کاملاً تایید میشه، دنبال سری K ایسوس که به هیچ وجه نرید اصلاً برای این مصارف طراجی نشدند، سری N هم با اینکه کیفیت بالایی داره ولی هدفش بیشتر مالتی مدیا هست تا گیمینگ، سری G هم به جز مدل های خاص گرون قیمت 6 7 میلیونی، از سری GE62 از نظر دما پایینتر هست و زیاد داغ میکنه.

من مدل GE60 2pc رو به همراه G550 ایسوس (هر دو قیمت حدود 3.5-4.0 و مشخصات بسیرا شبیه به هم) کنار هم به مدت طولانی تست کردم، مدل ایسوس هیچ ویژگی مسبتی نسبت به msi نداشت به جز طراجی ظاهری که خب سلیقه ایی هست. مدل GE62 2QF Apache Pro که دوستمون گفتن یک کلاس بالاتر از این سری هست. هدف طراحی صرفاً گیمینگ بوده و یکی از ویژگی های برترش، کیبرود قابل برنامه ریزی استیل سریس هست، کمی صدای بلندی داره ولی خنک کنندگیش نسبت به این قدرت مناسبه و میشه گفت میتونه جایگزین دسکتاپ برای گیمینگ باشه (بدون مقایسه قیمتی البته).

ولی خب مدلهایی که دارای گرافیک هایی مثل 950-960 هستن، تو بازی های جدید مثل gta یا w3 نهایت تنظیمات مدیوم جواب بدن. زیر قیمت 4 تومن هم (گرافیک هایی مثل 850 ) بازی هایی مثل bf4 رو بدون aa رو حداکثر تنظیمات جواب میدن ولی فشار زیادی به دستگاه میاد.

در کل اگه گیمینگ حرفه ایی در نظر دارید، یا یک لپ تاپ معمولی 3 تومنی تهیه کنید با دسگتاپ گیمینگ رو سر کنید، یا به خاطر 500 600 تومن مدلی تهیه نکنید که نه از پس گیمینگ بربیاد، نه هزینه اضافی باشه.

در ضمن از نظر مقایسه ایی بین ایسوس و msi . این دو مدل رو مثلاً در نظر بگیرید.

http://www.digikala.com/Product/DKP-109183/MSI-GE62-2QF-Apache-Pro-B-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%84-GE62-2QF-Apache-Pro

http://www.digikala.com/Product/DKP-91045/ASUS-G550JX-A-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-G550JX

مشخصات و ویژگی ها رو در نظر بگیرید، مشخصات گرافیک 950m و 970m هم در نظر بگیرید (ضمن اینکه 960M آنچنان تفاوتی با 950 نداره). قیمت msi در آمازون 1.300 دلار (البته قیمت اصلی 1600، دقیق نمیدونم تخفیف کلیه یا به خاطر جمعه سیاه) و قیمت ایسوس هم حدود 1000 تا 1100 دلار. خودتون قضاوت کنید، کدوم گزینه مناسب تر هست ؟

لینک به دیدگاه

دوستان من این چند وقته داشتم روی این دو مدلی کمی تحقیق میکردم تا نقات قوت و ضعفشون رو ببینم فقط تو یه چیزی موندم اونم قابلیت ارتقای دو مدل 

MSI GE62 با کانفیگ 5100 تومنی

ASUS N551JW قیمت 4900 تومن

ببینید دوستان الان من در آینده برای انداختن رم روی کدوم دستم بیشتر باز تره؟

راسته میگن مدل ایسوس فقط یه دونه ssd میخوره اونم از نوع مینی که گیر نمیاد!!! ولی نمونه msi تا سه تا ssd میخوره.

اگه چیزه دیگه ای هم در مورده ارتقا هست که متوجش نشدم بگید و در مورد قابلیت های ارتقا مخصوصا در محصول msi منو راهنمائی کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان من این چند وقته داشتم روی این دو مدلی کمی تحقیق میکردم تا نقات قوت و ضعفشون رو ببینم فقط تو یه چیزی موندم اونم قابلیت ارتقای دو مدل 

MSI GE62 با کانفیگ 5100 تومنی

ASUS N551JW قیمت 4900 تومن

ببینید دوستان الان من در آینده برای انداختن رم روی کدوم دستم بیشتر باز تره؟

راسته میگن مدل ایسوس فقط یه دونه ssd میخوره اونم از نوع مینی که گیر نمیاد!!! ولی نمونه msi تا سه تا ssd میخوره.

اگه چیزه دیگه ای هم در مورده ارتقا هست که متوجش نشدم بگید و در مورد قابلیت های ارتقا مخصوصا در محصول msi منو راهنمائی کنید.

1:برای هر پورت SATA میتونید SSD نصب کنید!

2: منظورتون از مینی ، پورت m.2 هست!؟ همین حالا تو لیون 8 مدل موجوده، از 128 گیگ تا 512 گیگ!

3: تا جایی که میدونم هر 2 تا 16 گیگ رم ساپورت میکنن!(2 تا 8 گیگ)

4:فکر کنم گرافیک MSI مدل 970m هست ولی asus گرافیکس 960m !

در کل از نظر ظاهر و طراحی بنظرم asus بهتره!

ولی از نظر قدرت کارایی msi قویتره...

لینک به دیدگاه

1:برای هر پورت SATA میتونید SSD نصب کنید!

2: منظورتون از مینی ، پورت m.2 هست!؟ همین حالا تو لیون 8 مدل موجوده، از 128 گیگ تا 512 گیگ!

3: تا جایی که میدونم هر 2 تا 16 گیگ رم ساپورت میکنن!(2 تا 8 گیگ)

4:فکر کنم گرافیک MSI مدل 970m هست ولی asus گرافیکس 960m !

در کل از نظر ظاهر و طراحی بنظرم asus بهتره!

ولی از نظر قدرت کارایی msi قویتره...

فکر میکنم منظورم رو خوب نرسوندم یا پریدم وسط موضوع و کامل توضیح ندادمش.

خوب عزیز مسلما منم میدونم هرچی پورت دارن میشه هارد گذاشت!!!!!!!!! :) 

ببینید من تحقیق کردم در مورد مقدار پورت های ساتا و دیدم که اینا کلا msata دارن ولی اطلاع کاملی از نوع یا تعداد پورت های خالی ندارم که سوالم هم همین بود.

بابت رم فکر میکنم که چون برادول و هاسول هردو 32 گیگ پشتیبانی میکنن اینا تا 32 بیان ولی اینم مطمئن نیستم ولی 16 هم کافیه.

فقط این قضیه پورت های ساتاشونو به من یه توضیح بدین و در صورت امکان یه منبع هم برای گفته هاتون معرفی کنید تا من اگه مورد دیگه ای بود مزاحمتون نشم.

تشکر.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

فکر میکنم منظورم رو خوب نرسوندم یا پریدم وسط موضوع و کامل توضیح ندادمش.

ببینی من تحقیق کردم در مورد مقدار پورت های ساتا و دیدم که اینا کلا msata دارن ولی خوب عزیز مسلما منم میدونم هرچی پورت دارن میشه هارد گذاشت ولی اطلاع کاملی از نوع یا تعداد پورت های خالی ندارم که سوالم هم همین بود.

بابت رم فکر میکنم که چون برادول و هاسول هردو 32 گیگ پشتیبانی میکنن اینا تا 32 بیان ولی اینم مطمئن نیستم ولی 16 هم کافیه.

فقط این قضیه پورت های ساتاشونو به من یه توضیح بدین و در صورت امکان یه منبع هم برای گفته هاتون معرفی کنید تا من اگه مورد دیگه ای بود مزاحمتون نشم.

تشکر.

32 گیگ ساپورت میکنن بصورت 4 تا ماژول 8 گیگ!

ولی اینا کلا فقط 2 تا اسلات رم دارند و فقط 2 تا ماژول 8 گیگ میشه روشون نصب کرد.

خوب برید تو مشخصات نگاه کنید که چند تا هارد دارند دیگه...

*مثلا یکیشو یادمه که 2تا هارد بصورت رید داشت!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...