رفتن به مطلب

نظر سنجی در مورد ایجاد کردن تاپیک مخصوص برای پست اورکلاک پردازنده توسط کاربران

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با ایجاد تاپیک مخصوص پست اورکلاک پردازنده موافقید ؟

• بله
      14
    • خیر
      0

Recommended Posts

از انجایی در تمام فورومهای معتبر جهان تاپیکهای مخصوص پست اورکلاک پردازنده وجود داشته و کاربرهای عزیز نیز دوست دارند که نتیجه تلاش خود را در اختیار بقیه کاربران بگذارند تصمیم بر این شد یک تاپیک مشابه به همین منظور در این بخش ایجاد شود. البته از انجایی که این کاربرای گرامی هستند که باید این تاپیک رو فعال نگه دارند در ابتدا یک نظر سنجی میگذاریم و با توجه به تعداد رایها و میزان علاقه دوستان در ادامه در مورد تاپیک تصمصم گیری میکنیم.

این رو هم بگم که در صورت تایید برای Intel و AMD دسته بندی جدا گذاشته خواهد شد و همچنین روش ثبت اورکلاک به طور کامل توضیح داده خواهد شد و با امدن پردازندهای جدید بخشهای جدید نیز به لیست اضافه خواهد شد.

در ضمن کاربرای گرامی هر بار که به اورکلاک بهتری دست بیابند با پست آن مشخصاتشان در لیست به روز خواهد شد.

بی صبرانه منتظر نظرات دوستان هستیم@};-

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

من هم در حد توان و دانایی خودم سعی در رونق تاپیک میکنم

لینک به دیدگاه

بسیار نیکو و پسندیده است. (چقدر ادبی شد @};- )

لینک به دیدگاه

خوب سالار جان من هم اوکی

حالا ببینم با این همه موافق چی کار میکنی عزیز @};- @};-

لینک به دیدگاه

انشالله تا چند روز دیگه و شایدم زودتر تاپیکش رو راه میندازم.... اشالله دوستان هم بیان با شاهکاراشون بقیه کاربرا رو به سمت اورکلاکین جذب کنن. خیلیها فکر مکینن اورکلاک خیلی خطرناکه و اصلا سمتشم نیمرن . این در حالیه که یکی از جذابترین فعالیتها همین اورکلاکینگ هست و وقتی طبق اصولا باشه هیچ خطری نداره . بعضیهام زیادی سخت میگیرن و فکر میکنن خیلی پیچیدست در حالیکه کاملا بر عکسه و فقط یک خورده زمان میخواد تا راه و روش کار دستت بیاد.

با فعالیت هر چه بشتر دوستان ایشالله بقیه هم انگیزه پیدا میکنند و به جمع ما ملحق میشن.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...