رفتن به مطلب

کاهش قیمت کارت گرافیک های انویدیا . زمان ورود قیمت جدید به ایران ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

یک سری سوال داشتم نمی دونم دیدید یا خیر ولی هر دو کمپانی انویدیا و ای ام دی قیمت کارت های خود را تا 100 دلار پایین اوردن ( فلگ شیپ ها البته ) 

می خواستم ببینم این تغییرات قیمتی چقدر طور می کشه تا به ایران هم برسه ؟؟؟؟

( خوب برای کاهش قیمت ها باید سری هایی که در ایران هست فروش برن بعد دوباره وارد بشه با قیمت دلار جدید تا قیمت ها پایین بیاد ) 

و این که می خواستم کارت 780 خودم رو بفروشم و یک عدد 980 ti بگیریم به نظر شما صبر کنم یا خیر ؟؟؟؟

و اصلا ایا ارزش داره من الان کارت گرافیک عوض کنم یا صبر کنم برای سری جدید ؟؟؟

( بعد اون موقع قیمت کارت من برای فروش خیلی کم نمی شه ) 

ممنون 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Never! مگه با ورود نسل بعد و الی که 500 دلار هم بکشه پایین باز No thing اما اگه 50 سنت بالا ببره 150 دلار گرون میشه!

اون کاهش قیمت هم بخاطر عید سال نو هست که اونا بر خلاف ممالک با ایمان، قیمت رو موقع سال نو پایین میارن تا همه بتونن خرید کنن.

در نتیجه نادیده بگیرید!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

این تخفیف فکر میکنم برای جمعه سیاه بوده بعدش برگرده سرجاش :دی

صبر کن برای HBM2

لینک به دیدگاه

Never! مگه با ورود نسل بعد و الی که 500 دلار هم بکشه پایین باز No thing اما اگه 50 سنت بالا ببره 150 دلار گرون میشه!

اون کاهش قیمت هم بخاطر عید سال نو هست که اونا بر خلاف ممالک با ایمان، قیمت رو موقع سال نو پایین میارن تا همه بتونن خرید کنن.

در نتیجه نادیده بگیرید!

بله می دونم برای عید هست پس امکان نداره با این قیمت وارد بشه :( ( گفتم شاید یه چند تا بخرن ولی این جا ایران هست اگر هم با قیمت پایین بخرن باز هم با همون قیمت بالا می دن  :D ) 

خوب حالا به نظر شما کوچ کنم به این سری یا نه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله می دونم برای عید هست پس امکان نداره با این قیمت وارد بشه :( ( گفتم شاید یه چند تا بخرن ولی این جا ایران هست اگر هم با قیمت پایین بخرن باز هم با همون قیمت بالا می دن  :D ) 

خوب حالا به نظر شما کوچ کنم به این سری یا نه 

اگه با 780 زیاد حال نمی کنید و براتون راضی کننده نیست، بله همین الان مهاجرت کنید و منتظر امداد از اون بالا نباشید!

لینک به دیدگاه

درود

بنظرم شما که این همه وقت صبر کردید یکم دیگه هم صبر کنید تا سری جدید بیاد اون وقت با خرید یک کارت های اند اختلاف کارایی با تمام وجودتون احساس میکنید!

البته کارت الان شما با توجه به واترکولر کردن و اورکلاک زیادی که کردین فکر کنم اونقدرها هم بد نیست:D

حالا خود مختارید.

موفق باشید علی خان.

لینک به دیدگاه

دیگه بعد این همه سال باید دستتون اومده باشه عزیز که این چیزا فقط واسه اونوریاست، اینور تغییرات اگه برعکس نشه باید کلاهتون رو بندازید هوا ! این قضیه نسل بعد انیویا هم بنظر من بیشتر بازار گرمیه، همین 980 ti که میخواهید بگیرید دایرکس 12 هست، حالا 12.1 یا 12.2 یا .... به نظر من آنچنان تفاوت چشمگیری با اومدن نسل بعد ایجاد نخواهد شد.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...