رفتن به مطلب

فروش کارت gtx 780 lightning کاهش قیمت به 1000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش یک عدد کارت لایتنیگ 

دیگه همه می شناسن این کارت رو جای تعریف نداره با یه اور راحت از 970 هم می زنه جلو 

درباره ی گارانتی تا اخر امسال داره ولی من کارت رو باز کردم و یه جورایی گارانتی به باد رفته 

روش واتر نصب بوده و برای گرفتن یک سری تست به شدت اور شده ولی کلا یک ماه بیشتر اور نکردم بعدش ترک کردم و روی حالت دیفالت کارخونه قرار دادن ( پس نپرسید اور شده یا نه هر کی این کارت رو می گیره می خواد اور کنه دیگه ) 

در ضمن رتبه 9 هم چند وقت پیش توی فایر استرایک اکستریم زده بودم بین 780 ها فقط با اب ( خیلی این کارت قوی هست ) 

قیمت هم فعلا می گذارم 1300 پول پست هم پای خودم  کاهش قیمت  به 1100 

فقط یک نکته قبلا خمیر با لیکویید اولترا عوض شده بود و کلا این خمیر روی همه چیز جای خودش رو باقی می گذاره !!!

یک هفته ی کامل تست هرگونه مشکل کارت پس گرفته می شود بجز اثر خمیر لیکویید بر روی هیت سینک

دوستان اگر خواستن می توانن از طرح امانی لیون ( یا هرچی که هست ) نیز استفاده کنن 

بحس درباره ی قیمت ممنوع - کارشناسی ممنون - کلا همه چی ممنون بجز "من خریدارم"

با 980ti  هم تعویض می شه ( چه دلیلی هست کیه یکی این کار رو بکنه خدا می داند ) 

عکس ها هم  

bbql8qgv3tigk01rgt5n.jpg

d9iy1modf2zcct4r1jgp.jpg

tuvd0oigbw08ib0f1s91.jpg

n6hsga9r505m95oagq00.jpg

aky0wpemurdbn2y1n9gr.jpg

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان قیمت خودشون رو می تونن پ.خ کنن 

لینک به دیدگاه

چون همه جیز توی این تاپیک ممنوع هست بنده فقط سلام میکنم :D  @};-

لینک به دیدگاه

چون همه جیز توی این تاپیک ممنوع هست بنده فقط سلام میکنم :D  @};-

=))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان خوب بفروشی انصافاً یکی از این دستم بود کارت های دوست داشتنی هستند - نیازی به توصیف ندارند-  علی جان دما چقدر شد با لیکویید؟ این خودش که یخچاله دیگه با اون که هیچ میشه یخچال قطبی

لینک به دیدگاه

علی جان خوب بفروشی انصافاً یکی از این دستم بود کارت های دوست داشتنی هستند - نیازی به توصیف ندارند-  علی جان دما چقدر شد با لیکویید؟ این خودش که یخچاله دیگه با اون که هیچ میشه یخچال قطبی

ممنون اقا رضا 

این کارت چون از فرکانس رفرنس خیلی بالاتر هست حرارت خیلی زیادی  تولید می کنه ولی به لطف این کولر زیبا و قدرت مند دما بین 70 تا 75 می چرخه با خمیر معمولی 

اما وقتی که لیکوید زدم باور نکردنی بود دما به 65 رسیده بود توی تابستان یعنی چی اخه این خمیر واقعا بی نظیر هست 

البته من روی کارت واتر بلاک raystorm بسته بودم و کلا دما از 45 رد نمی شد و حتی با اور به 1400 و ولتاژ 1.3 اگر درست یادم باشه دما به 55 می رسید که توی فایر استرایک اکستریم رتبه ی 9 رو گرفتم 

حالا منتظر ورود 980ti لایتنیگ هستم تا این ببینم جیبم می تونه این صاعقه رو مهار کند یا خیر  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون اقا رضا 

این کارت چون از فرکانس رفرنس خیلی بالاتر هست حرارت خیلی زیادی  تولید می کنه ولی به لطف این کولر زیبا و قدرت مند دما بین 70 تا 75 می چرخه با خمیر معمولی 

اما وقتی که لیکوید زدم باور نکردنی بود دما به 65 رسیده بود توی تابستان یعنی چی اخه این خمیر واقعا بی نظیر هست 

البته من روی کارت واتر بلاک raystorm بسته بودم و کلا دما از 45 رد نمی شد و حتی با اور به 1400 و ولتاژ 1.3 اگر درست یادم باشه دما به 55 می رسید که توی فایر استرایک اکستریم رتبه ی 9 رو گرفتم 

حالا منتظر ورود 980ti لایتنیگ هستم تا این ببینم جیبم می تونه این صاعقه رو مهار کند یا خیر  :D

خیلی عالی- دما  عالی بوده- پس رکورد هم میزنی ؟؟  لایتنیگ هم عالی است یکی از دوستان قراره بیاره برام بررسی کنم- ولی دیرمیاد منتظر نمون 980 ti ها ی خوبی است توی بازار اگر فصد داری بخری بخر من خودم  یک ماه منتظر 980 ti  گیگا بودم تمام شده بود تعداد کم وارد شده بود-

لینک به دیدگاه

این کارت به معنای واقعی کلمه دیوونست! من چند روز باهاش کار کردم، حتی تو بازی کرایسیس 3 هم بدون ولتاژ روی 1250/1800 استیبل هست (البته مموری هاینیکس بود) اگر بگیم 970 ها قیمتشون حدود 1300 هست، این کارت بخاطر اینکه لایتنیگه واقعا با این قیمت ارزش خرید داره، چون کاملا خاصه! من بودم بین این دو تا، همینو انتخاب میکردم.

خوب بفروشید

لینک به دیدگاه

این کارت به معنای واقعی کلمه دیوونست! من چند روز باهاش کار کردم، حتی تو بازی کرایسیس 3 هم بدون ولتاژ روی 1250/1800 استیبل هست (البته مموری هاینیکس بود) اگر بگیم 970 ها قیمتشون حدود 1300 هست، این کارت بخاطر اینکه لایتنیگه واقعا با این قیمت ارزش خرید داره، چون کاملا خاصه! من بودم بین این دو تا، همینو انتخاب میکردم.

خوب بفروشید

خیلی ممنون 

اپ 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...