رفتن به مطلب

راهنمایی برای تعویض فن گرافیک

CAESAR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، بنده یک گرافیک XFX 6850  دارم که مدتیه فنش مشکل پیدا کرده، میخوام براش فن نو بگیرم ولی نمیدونم چه فنی و چه مدل یا سایزی باید بگیرم. آیا باید حتما فن فابریک خود گرافیک باشه؟

میشه فن فلزی و مرغوبتر روش نصب بشه؟ سایز فن رو نمیدونم که یک فن دقیقا اندازه خودش بتونم بگیرم تا کاملا درون هیت سینک فیت بشه. میدونم فقط 12 ولت ورودیشه. اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید که چطور فنی و حتی از کجا میتونم سفارش بدم ممنون میشم. این عکس گرافیکه :

با تشکر

iiwx_xfxfront_575px.jpg

لینک به دیدگاه

کسی نیست راهنمایی کنه؟

نکنه جای اشتباهی تاپیک رو ایجاد کردم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی . در صورت نیاز به تعویض فن کارت گرافیک بهترین و راحت ترین راه حل خرید خنک کننده های مخصوص گرافیک هستن که در فروشگاه خودمون هم موجودند . مشخصات و قیمت رو چک کنین بعد تماس بگیرین در خدمتتان هستیم :cool:

http://lioncomputer.ir/search/deepcool%20vga/?q=deepcool+vga

ویرایش شده توسط Mohammad Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی نیست راهنمایی کنه؟

نکنه جای اشتباهی تاپیک رو ایجاد کردم؟

درود

هیچ لازم نیست که دقیقاً فن خودش باشه یا همون اندازه و مشخصات فقط باید از نظر کانکتور اوکی باشه، میشه از فن کارت های دیگه تا فن های معمولی استفاده کرد، خود من یه مورد مشابه شما داشتم محل پیچ فن با حرارت گیر فیت نمیشد چسب فوری زدم بهش !

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان توی همین فروم فن سی پی یو اینتل رو خیلی تمیز جای اون فن قبلی جا سازی کرده بود

یه امتحان بکن.ضرری نداره

لینک به دیدگاه

فن چه عیبی پیدا کرده؟ اهسته میچرخه و بعد از یک دقیقه دورش بالا میره؟ صدا داره؟روون نیست؟

Sent from my Galaxy Nexus

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

فن مشکل خاصی نداره دوستان، مقداری نویز داره و صدا میده، از نظر کارکرد افت محسوسی نکرده. خودم دوست دارم در صورت ممکن فن فلزی جایگزین کنم منتها چیزی که مناسب این کارت باشه رو پیدا نکردم.

اگر کسی بتونه مدل دقیقی رو پیشنهاد بده ممنون میشم.

ضمنا، این فن پرسیه و هرکاری کردم موفق نشدم بازش کنم برای روغن کاری، کلا همینطوره؟

لینک به دیدگاه

قسمت پشتی رو هم بررسی کردید ببینید که روی بوش  معلوم میشه و روغن کاری کنید ؟

لینک به دیدگاه

از این تاپیک کمک بگیر .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=46205

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...